PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : cd اصل visual basic

armin_software
29-01-2009, 14:49
سلام
cd اصل visual basic قیمتش چه قدره؟
فرق cd کپی با اصل چیه؟

kourosh_sos
29-01-2009, 16:11
دوست عزيز اين سوال از شما که درجه آخر فروم باز رو دارين بعيده قيمت cd هاي اورجينال بالاست ولي فرقش با نسخه هاي کپي رايت شده تو بازار همون 500 تومني ها اينه که کامپونت هاش کامل تره و راهنماي MSDN داخش هست و خيلي امکانات ديگه

armin_software
29-01-2009, 16:30
قیمت دقیقش چه قدره؟
از کجا باید خرید؟

S@jj@d
29-01-2009, 17:18
قیمت دقیقش چه قدره؟
از کجا باید خرید؟
سلام دوست عزیز
قیمتش تا جای که من یادم می یاد 8 هزار 500 تومان بود.
و توی همه سی دی فروشی های معتبر هستش.
تنها فرقی هم که داره رهنمای مایکروسافت (msdn) ، خوب سی دیشم ارجیناله دیگه :دی

karbon2010
29-01-2009, 17:58
سلام
به این لینک یک سری بزن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

قیمت ویژال را نگاه کن

karbon2010
29-01-2009, 18:00
در ضمن اقای S@jj@d
ببخشید حتما شما هم به لینک مراجعه کنید تا اطلاعاتتان به روز شود

armin_software
29-01-2009, 21:49
قیمت های توی لینک که خیلی گرون بود.
الان تو بازار ایران چه قدره؟

karbon2010
30-01-2009, 10:44
سلام
ما که نفهمیدیم شما دنبال چی هستی اگه نسخه اصلش رو می خواهی که بهت نشون دادم اگه دنبال تقلبی اش می گردی اکثرا
دارند تو ایران اصلش نیست اگر هم باشه بچه پولدارهایی بودند که برای خودشان خریدند

الان تو بازار ایران چه قدره؟

500 تومن

armin_software
30-01-2009, 10:55
500 تومن خیلی زیاده.
اگه از خود مایکروسافت بخری به ایران می یاره؟

karbon2010
30-01-2009, 14:18
سلام
منظور من 500 تومن است نه 500 هزار تومن

اگه از خود مایکروسافت بخری به ایران می یاره؟

براچی نیاره هزینه پستش هم حساب می کنه

armin_software
30-01-2009, 16:36
من اگه بخوام از مایکروسافت سفارش بدم با پول پست چه قدر میشه؟

ولايت
30-01-2009, 17:29
از مايكروسافت گرون در مياد
توي سايت ايستگاه زير دو هزار تومان گيرت مياد

kourosh_sos
30-01-2009, 23:09
دوست من بنظر من بصرفه نيست شما اينکارو بکنيد حالا چرا اصرار داريد حتما اورجينال باشه ميتونم بپرسم؟

armin_software
31-01-2009, 15:07
دوست من بنظر من بصرفه نيست شما اينکارو بکنيد حالا چرا اصرار داريد حتما اورجينال باشه ميتونم بپرسم؟
برای کار می خوام و دوست دارم با سی دی اورجینال کار کنم.
قیمتش آخر چه قدره؟ (اصل مایکروسافت)

kourosh_sos
31-01-2009, 15:21
اولا تو ايران که چيزي اورجينال مايکروسافت نيست ولي ميتوني به سايت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید بري و از اونجا خريداري کني اين سايت براي شبکه معروف ITC هستش که مديرش آقاي مترجمي هستن از استادان خب بنده ميتوني از اونجا سفارش بدي و برات بفرستن اينجوري هم خيالت راحتره که cd اصل بهت ميدن و هم اينکه با يه شرکت ايراني سروکار داري که ميتوني پيگيري هاي بعدي از نظر پشتيباني و غيره را انجام بدي موفق باشي

قاهر - Gahir
31-01-2009, 15:22
آقا حالا چه نیازی هست ، Visual Basic اصل و کپی که فرقی نداره ، الان شما فک میکنید که چون کپی است برنامه هایی که باهاش مینویسم اشتباهه !!!
شما فقط پول و هزینه سریال یا licence اون بسته رو میدید ، که تفاوتش با کپی اینکه که اونایی که دارن کپی میکنن همراه محتویات برنامه ، این سی‌دی‌کی یا همون licence رو میذران تا مردم بهره ببرن ، ولی اگه بخوای از خود ماکروسافت بخری ، خیلی خوب ولی برای ما ایرانی ها ضرر ! چون اونا در فروششون اون جوری نیست که 10 تا برنامه رو توی یه دی‌وی‌دی بذارن ، و خود برنامه که اصل در نظر باشه ، با بسته‌بندی عالی برای شخص خریدار ، همراه سریال مخصوص برای همان خریدار رو ارسال میکنن ، که خریدش بازم برای ما ایرانی ها ضرر . چون علاوه بر پرداخت هزینه‌ی برنامه ، باید هزینه دریافتشو بگیری ، مثل این نیست که بری دم کوچه و یه سیدی بخری و بیای ، نه .

armin_software
31-01-2009, 21:57
آقا حالا چه نیازی هست ، visual basic اصل و کپی که فرقی نداره ، الان شما فک میکنید که چون کپی است برنامه هایی که باهاش مینویسم اشتباهه !!!
شما فقط پول و هزینه سریال یا licence اون بسته رو میدید ، که تفاوتش با کپی اینکه که اونایی که دارن کپی میکنن همراه محتویات برنامه ، این سی‌دی‌کی یا همون licence رو میذران تا مردم بهره ببرن ، ولی اگه بخوای از خود ماکروسافت بخری ، خیلی خوب ولی برای ما ایرانی ها ضرر ! چون اونا در فروششون اون جوری نیست که 10 تا برنامه رو توی یه دی‌وی‌دی بذارن ، و خود برنامه که اصل در نظر باشه ، با بسته‌بندی عالی برای شخص خریدار ، همراه سریال مخصوص برای همان خریدار رو ارسال میکنن ، که خریدش بازم برای ما ایرانی ها ضرر . چون علاوه بر پرداخت هزینه‌ی برنامه ، باید هزینه دریافتشو بگیری ، مثل این نیست که بری دم کوچه و یه سیدی بخری و بیای ، نه .
من دوست دارم که وقتی یک تولید می کنم دوست دارم کسی از من ناراضی نباشه.(شرکت مایکروسافت)