PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل دابل کلیک

ساره38
27-01-2009, 23:58
سلام دوستان
یه مشکل برام پیش اومده که احتیاج به کمک فوری دارم
اول بگم که به خاطر این مشکل ویندوزم رو دوباره نصب کردم . سیستممو چک کردم هیچ ویرسی نداشت.حالا مشکلم اینه که اینکه با دوبار کلیک برنامه ها باز نمی شن با رفتن موس روی برنامه ها و یه بار کلیک برنامه ها باز می شن . یا وقتیکه چند پنجره در حال اجرا روهم قرار می گیرن با کلیک روی دکمه کلوز پنجره در حال انتخاب پنجره های زیرین هم بسته می شن.یا وقتیکه پنجرهارو مینیمایز میکنم خود به خود به حالت اول برمی گردن
در ضمن سرعت دابل کلیک موس رو هم خیلی کم کردم . خاصیت دابل کلیک رو هم برای باز کردن برنامه ها انتخاب کردم
با تشکر

S@jj@d
28-01-2009, 01:20
سلام دوست عزیز
شما وارد My Computer شوید و از منوی Tools گزینه Folder Options را انتخاب نمائید.
در تب جنرال Double-click to ppen an items
انتخاب نمائید.

ساره38
28-01-2009, 09:45
ممنون دوست عزیز کار از این حرفها گذشته گفتم که این خاصیت رو قبلا انتخاب کرم .

S@jj@d
28-01-2009, 10:17
ممنون دوست عزیز کار از این حرفها گذشته گفتم که این خاصیت رو قبلا انتخاب کرم .
سلام دوست عزیز
بنده قصد کمک داشتم. شما به بزرگی خودتون ببخشید.

خوب آنتی ویروس شما چیه ؟
به نظر من Nod32 بریزید Update کنید بعد کامپیوترتون رو Scan کنید.
به احتمال 99% ویروسی شده.

یه سوال دیگه موقع بوت ویندوز احساس کندی نمی کنید؟

ساره38
28-01-2009, 11:03
از کمکتون ممنونم دوست عزیز
انتی ویروسم mcafee هستش و موقع بوت شدن هم معمولیه .
با تشکر ساره

aaaammmm87
28-01-2009, 11:17
سلام
اينو كه مشخص كردم ببين غير فعال هست يا نه اگه فعال هستش اونو غير فعال كن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ساره38
28-01-2009, 11:23
سلام

دوست عزیز منظورتون رو نمی فهمم. این اصلا چی هست؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

aaaammmm87
28-01-2009, 11:28
دوست عزیز منظورتون رو نمی فهمم. این اصلا چی هست؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
دوست عزيز سلام
منظورم كاملا واضح هست . :27: به كنترل پنل سيستم بريد و تنظيمات mouse رو باز كنيد ببينيد اين قسمتي رو كه با رنگ قرمز مشخص كردم تيك خورده يا نه اگه تيك خورده اون رو غير فعال كنيد (تيكش رو برداريد ) :27::10:

ساره38
28-01-2009, 11:34
دوست عزيز سلام
منظورم كاملا واضح هست . :27: به كنترل پنل سيستم بريد و تنظيمات mouse رو باز كنيد ببينيد اين قسمتي رو كه با رنگ قرمز مشخص كردم تيك خورده يا نه اگه تيك خورده اون رو غير فعال كنيد (تيكش رو برداريد ) :27::10:

دوست عزیز ممنونم و واقعا معذرت می خوام اول که راهنماییتون رو خوندم تصویری که داده بودین بسیار غیر واضح بود و هیچی معلوم نبود الان تصویر واضح شده واین کار روهم کردم اما جوابگو نیست.
بازم ممنون و عذر می خوام

S@jj@d
28-01-2009, 12:21
سلام
سلام دوست عزیز
خیلی ممنون از راهنماییت ولی این هیچ ربطی به مشکل دوستمون نداره.

از کمکتون ممنونم دوست عزیز
انتی ویروسم mcafee هستش و موقع بوت شدن هم معمولیه .
با تشکر ساره
با این تفاصیری که شما فرمودید باید تروجانی چیزی باشه که آنتی ویروستون هم نمی تونه شناسای کنه ، شما یه کاری کنید Trojan Remover رو دانلود کنید بزنید ببینید چیزی پیدا میکنه.
برای دانلود در انجمنها میتونید جستجو کنید.

موفق باشید.

ساره38
28-01-2009, 20:16
سلام مجدد خدمت دوستان عزیزم
دیگه نمی دونم چکار کنم دارم دیونه می شم واقعا مشکلم هیچ راه حلی نداره . تمام راههایی رو که دوستان گفتند امتحان کردم اما هیچ فایده ای نداشت. خواهش می کنم هر کی میتونه کمکم کنه.
از همه دوستان عزیزی که کمک کردن واقعا ممنونم
با تشکر ساره

mahdi7610
28-01-2009, 22:29
سلام مجدد خدمت دوستان عزیزم
دیگه نمی دونم چکار کنم دارم دیونه می شم واقعا مشکلم هیچ راه حلی نداره . تمام راههایی رو که دوستان گفتند امتحان کردم اما هیچ فایده ای نداشت. خواهش می کنم هر کی میتونه کمکم کنه.
از همه دوستان عزیزی که کمک کردن واقعا ممنونم
با تشکر ساره
سلام

سیستم شما 2 تا مشکل می تونه داشته باشه

اولین مشکل می تونه از ویروس ها باشه . یعنی ویروس عامل ایجاد این مشکلات شده باشه . بهتره به انتی ویروس مکافی اعتماد نکنید و انتی ویروس کسپراسکای ورژن 9 را روی سیستم نصب کنید . به دلیل این که از هوش مصنوعی بسیار قوی تری برخوردار هست . و با استفاده از اون تمام درایوهای خودتون را در حالت Safe mode ویروس یابی کنید .

مشکل دوم می تونه از اختلالاتی باشه که توی ویندوز شما ایجاد شده که باز هم می تونه یکی از دلایلش ویروس باشه .

بهتره از یک سی دی دیگه ویندوز را نصب کنید و بعد از نصب ویندوز قبل از دابل کلیک روی درایوهاتون حتما با انتی ویروس یکبار دیگه درایوهاتون را ویروس یابی کنید .

موفق باشید .

ساره38
29-01-2009, 18:13
با سلام مجدد
مهدی عزیز از راهنماییت ممنونم مشکلم حل شده. البته یه نکته یادم رفته بود که بگم اونم اینکه حافظه درایو سی سیستمم خیلی کم بود و با نصب یکی دو برنامه کاملا حافظش پر می شد برای همین هم به شفارش یکی از دوستان درایو دی و سی رو در هم ادغام کردم الان حافظه درایو سی 22گیگا بایت هستش ایا امکان داره این موضوع دلیل مشکل پیش امده باشه
به هر حال مهدی جان گل کاشتی واقعا دست درد نکنه سیستمم که ویروس نداشت ولی با تعویض سی دی ویندوز مثل اینکه مشکل فعلا حل شده.
با تشکر بسیار فراوان

ساره38
29-01-2009, 20:26
سلام دوستان
با عرض شرمندگی باید بگم دوباره مشکل قبلی برگشت. دیگه نمی دونم باید چکار کنم فکر کنم باید این کامپیوتر لعنتی رو بشکنم تا از شرش خلاص بشم
هر حال بسیار منون

Sufia
29-01-2009, 20:39
ماوس تونو عوض کنید:31:

ساره38
29-01-2009, 22:40
سلام دوست عزیز
تا حالا کجا بودی دستت درد نکنه واقعا گل کاشتی نمی دونم چطوری ازت تشکر کنم
باورتون نمیشه با تعویض موس مشکلم حل شد می دونی چند بار ویندوزمو عوض کردم چند بار ویندوزمو ویروس یابی کردم . چقدر حرص خوردم .
با تشکر فراوان ساره

mahdi7610
29-01-2009, 23:27
سلام دوستان
با عرض شرمندگی باید بگم دوباره مشکل قبلی برگشت. دیگه نمی دونم باید چکار کنم فکر کنم باید این کامپیوتر لعنتی رو بشکنم تا از شرش خلاص بشم
هر حال بسیار منون

سلام دوست عزیز
تا حالا کجا بودی دستت درد نکنه واقعا گل کاشتی نمی دونم چطوری ازت تشکر کنم
باورتون نمیشه با تعویض موس مشکلم حل شد می دونی چند بار ویندوزمو عوض کردم چند بار ویندوزمو ویروس یابی کردم . چقدر حرص خوردم .
با تشکر فراوان ساره

خب مثل این که اینبار دیر رسیدم:31::31:

چون تنها کاری که بهتون می گفتم تعویض موس بود . چون با تعویض ویندوز و نصب ویندوز از یه سی دی دیگه نباید مشکل نرم افزاری باشه .

قبلا هم در مورد همین موضوع بحث شده بود . یادمه اون تاپیک تا صفحه 3 یا 4 رفت و مشکل اون موضوع هم با تعویض موس فکر کنم حل شد . و دقیقا همین مشکل شما را داشت .

موفق باشی .