PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ويروسي كه به هيچ صراط مستقيمي پاك نمي شود

mashhadkhafan
27-01-2009, 17:35
سلام بچه ها خسته نباشيد
من سيستمم يه ويروس گرفته كه نه تسك منيجر مياد نه رجيستري نه عكس باز ميكنه نه ميزاره ويروس كش نصب بشه نه سيف مود مياد بالا كاظم قيضي هم داره بعضي سايتها باز نميشه با ويروس كش پرتيبل هم نميشه پاك كرد البته نميزاره ويروس كش باز بشه بعد با اون سي دي هايي كه توش ويندوز هست وداراي نرم افزار هم نشد پاك كنم حالا بگيد من چي كار كنم
باي

picher_s
27-01-2009, 19:49
یه جستجو تو همین بخش بزن.
موفق و پیروز باشی

p_s_m
27-01-2009, 20:17
از انتی ویروسهای bootable استفاده کنید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mashhadkhafan
28-01-2009, 18:53
از آنتي ويروس بوتيبل هم استفاده كردم ناكس اصلا" پاك نميشه در ضمن من تا ويندوز نصب ميكنم ميام كه از طرق ران فايل نصب كاسپر رو بزنم سريع مي بينم كه تسك منيجر رو غير فعال كرد در صورتي كه قبل از اينكه اون فايل كاسپر رو اجرا كنم اصلا" مشكل نداشت و تسك منيجر كار مي كرد در ضمن من وقتي نصب كردم باهيچي كار نكردم و فقط ران رو اجرا كردم در ضمن يكي از بچه ها يك كاسپر كذاشته بود كه فايل ايزو بود و بعد از رايت و ريست كردن كامپيوتر بوت بود و اصلا" ويندوز بالا نيومد و كاسپر اجرا شد كه اون هم 2009 بود ولي ساليتي رو پيدا كرد و كشت ولي اينو نميشناسه
كمك كنيد
باي

negar13
28-01-2009, 19:02
از آنتي ويروس بوتيبل هم استفاده كردم ناكس اصلا" پاك نميشه در ضمن من تا ويندوز نصب ميكنم ميام كه از طرق ران فايل نصب كاسپر رو بزنم سريع مي بينم كه تسك منيجر رو غير فعال كرد در صورتي كه قبل از اينكه اون فايل كاسپر رو اجرا كنم اصلا" مشكل نداشت و تسك منيجر كار مي كرد در ضمن من وقتي نصب كردم باهيچي كار نكردم و فقط ران رو اجرا كردم در ضمن يكي از بچه ها يك كاسپر كذاشته بود كه فايل ايزو بود و بعد از رايت و ريست كردن كامپيوتر بوت بود و اصلا" ويندوز بالا نيومد و كاسپر اجرا شد كه اون هم 2009 بود ولي ساليتي رو پيدا كرد و كشت ولي اينو نميشناسه
كمك كنيد
باي

از لینک زیر استفاده کن دوست من

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Persian_Gun's
28-01-2009, 20:17
رفیق اگه تونستی پاکش کنی به ما ام یاد بده....

hamidcha
28-01-2009, 20:46
با سلام

شما از آنتی ویروس avast استفاده کنید صد در صد مشکل شما حل می شود
در ضمن از Trojan Remover هم می توانید برای سرعت در کار استفاده کنید.

Persian_Gun's
28-01-2009, 21:27
با سلام

شما از آنتی ویروس avast استفاده کنید صد در صد مشکل شما حل می شود
در ضمن از trojan remover هم می توانید برای سرعت در کار استفاده کنید.
از جفتشون استفاده کردم ولی هیچکودومشون موفق به شناسایی نشدند!:41:

آنتی
28-01-2009, 23:05
به نام خدا
سلام خدمت اساتید
به نظر میرسه ویروس این دوستمون فقط کظم غیظ هستش که تو تاپیک ها مختلف بحث شده و این ویروس دیگه ویروس مهمی نیست
دوست عزیز کظم غیظ رو سرچ کنید پیدا میکنید

picher_s
29-01-2009, 08:55
برو به

موفق و پیروز باشید.

p_s_m
29-01-2009, 13:10
آخرین پیشنهاد من استفاده از avira بوتیبل هست از اینجا دانود کن و رو یه سیدی رایت کن :

سیستم رو با اون سیدی بوت کن و کل سیستم رو اسکن کن در صورتی که جواب نداد ویندوز عوض کن و

وقت خودت رو تلف نکن

آنتی
29-01-2009, 23:40
به نام خدا
سلام خدمت دوستان
آیا avira کظم غیظ رو هم پاک میکنه؟

p_s_m
30-01-2009, 12:10
به نام خدا
سلام خدمت دوستان
آیا avira کظم غیظ رو هم پاک میکنه؟

اگه سورس کزم قیز ! رو داری بفرست رو virustotal.com تا معلوم شه :46: