PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار Power Translator Pro 12.0

mohammad2006
27-01-2009, 09:28
هر کی با Power Translator Pro 12.0 کار کرده یا اطلاعات در مورد اون داره یا می دونه چه جوری باید باهاش کار کرد اینجا بنویسه.من دانلودش کردم ولی باهاش مشکل دارم.
این طوری که میگن این ابر نرم افزار قابلیت ترجمه متون یا عبارات زبان های انگلیسی ، چینی، فرانسوی ، آلمانی ، روسی، اسپانیایی، ترکی، ایتالیایی، ژاپنی، کره ای ، هلندی، هبری ، لهستانی و اکراینی و فارسی را به یکدیگر دارد !
قابلیت ترجمه کامل یک صفحه وب یا متون مختلف از یک زبان به زبانی دیگر ( ترجمه هوشمند برای زبان های اروپایی ) مثلا ترجمه یک صفحه انگلیسی به فارسی ( ترجمه غیر هوشمند و نیاز به ویراستاری مجدد )
منبع p30world

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mohammad2006
03-02-2009, 13:05
کسی با این نرم افزار آشنایی نداره؟!!!

baby
07-03-2009, 22:14
دوستان :19:من هم این نرم افزار دانلود کردم خواهش می کنم برای استفاده کامل و جامع دوستان مسلط به زبان کمک کنند :10:
:11:

iman_tala
08-03-2009, 22:59
یعنی هیچکس نیست استفاده کرده باشه !!!

rarara
10-03-2009, 10:18
سلام
من این برنامه رو دانلود کردم ولی فارسی رو پشتیبانی نمی کنه ایا کرک داره ؟

baby
11-03-2009, 20:47
سلام دوستان کرک نمی خواهد احتمالا اگه تاریخ برگردونی به ۲۰۰۸ درست بشه

mohammad2006
22-04-2009, 08:42
توی سایت ها مختلف نرم افزار رو واسه فروش گذاشتن آیا واقعا باهاش کار کردن؟! چه جوری کار می کنه؟
کرک رو هیچکس گیر نیاورده؟

nw_nk
22-04-2009, 10:04
هر کی با Power Translator Pro 12.0 کار کرده یا اطلاعات در مورد اون داره یا می دونه چه جوری باید باهاش کار کرد اینجا بنویسه.من دانلودش کردم ولی باهاش مشکل دارم.
این طوری که میگن این ابر نرم افزار قابلیت ترجمه متون یا عبارات زبان های انگلیسی ، چینی، فرانسوی ، آلمانی ، روسی، اسپانیایی، ترکی، ایتالیایی، ژاپنی، کره ای ، هلندی، هبری ، لهستانی و اکراینی و فارسی را به یکدیگر دارد !
قابلیت ترجمه کامل یک صفحه وب یا متون مختلف از یک زبان به زبانی دیگر ( ترجمه هوشمند برای زبان های اروپایی ) مثلا ترجمه یک صفحه انگلیسی به فارسی ( ترجمه غیر هوشمند و نیاز به ویراستاری مجدد )
منبع p30world

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سلام
من این برنامه رو دانلود کردم ولی فارسی رو پشتیبانی نمی کنه ایا کرک داره ؟

توی سایت ها مختلف نرم افزار رو واسه فروش گذاشتن آیا واقعا باهاش کار کردن؟! چه جوری کار می کنه؟
کرک رو هیچکس گیر نیاورده؟

سلام.

برای استفاده از زبان های دیگر این برنامه از جمله فارسی باید در تب Language Pairs گزینه All pairs to or from رو تغییر بدید.

من ازش استفاده نکردم اما یکی از دوستان که قبلا همین سوال رو پرسیده بود (ramshad) وقتی جوابش رو گرفت, تست کرد و گفته ترجمه اش افتضاحه.

کلا ترجمه متون زبان های مختلف به هم نیازمند صرف هزینه است تا برنامه ای قابل قبول نوشته بشه. در مورد فارسی هنوز انجام نشده.

مثلا مترجم Google یک نمونه ایده آله. منتهی فارسی رو شامل نمیشه. اما ترجمه زبانهایی رو که داره مثل چینی, روسی و ... بسیار خوب انجام میده.

موفق باشید.

younes_ysf
10-05-2009, 19:16
سلام دوستان. من این برنامه رو از سایت ----------- دانلود کردم اما کد فعالسازی میخویا یه یه چیزی تو همین مایه ها. کسی این کد رو داره؟ منظورم موقع نصب برنامه هستا. فایل ایمیج رو که توی سیدی درایو مجازی میزارم یه برنامه میاد بالا که میگه کد فعالسازی برای نصب رو وارد کنید