PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پیشنهاد نرم افزاری بری حذف فایلهای تکراری

maasoum
27-01-2009, 00:46
سلام دوستان
من یه نرم افزار قوی میخوام که بتونه فایلهای متنی مثل pdf و chm و djvu و ... رو از لحاظ محتوا، نام، سایز و... مقایسه و تکراریهای اونا رو پیدا و حذف کنه.
please help me:41:
در ضمن خودم نرم افزار 'Duplicate file remover' رو نصب کردم ولی مشکلش اینه که موقع اسکن فایلها یه دفه سر یه فایل خاصی هنگ میکنه.:45:

S@jj@d
27-01-2009, 01:29
سلام دوستان
من یه نرم افزار قوی میخوام که بتونه فایلهای متنی مثل pdf و chm و djvu و ... رو از لحاظ محتوا، نام، سایز و... مقایسه و تکراریهای اونا رو پیدا و حذف کنه.
please help me:41:
در ضمن خودم نرم افزار 'Duplicate file remover' رو نصب کردم ولی مشکلش اینه که موقع اسکن فایلها یه دفه سر یه فایل خاصی هنگ میکنه.:45:
سلام دوست عزیز
می تونی از DuplicateCleaner 1.3 Portable استفاده کنی.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Duplicate Cleanerنرم افزاري بسيار كاربردي براي كساني است كه فايل هاي زيادي رو رو كامپيوتر شون دارن
احتمالا از پيدا شدن فايل ها و پوشه هاي تكراري زيادي كه كار اين نرم افزاره شگفت زده ميشنين.
پاك كردن فايل هاي تكراري علاوه بر افزايش عملكرد هاردتون ، پيدا كردن فايل ها رو در زمانيكه نياز داشته باشين راحت تر مي كنه

قابليت هاي اين نرم افزار :
- اسكن بسيار سريع هارد براي فايل هاي تكراري
- اسكن پيشرفته و عميق
- قابليت جستجوي فايل ها ي شبكه
- ارائه گزارش كار
- انتقال فايل هاي تكراري به پوشه دلخواه و يا حذف اون ها

نكته مهم اين كه اين نسخه بصورت پورتابل هست و فقط كافيه فايل برنامه رو اجرا كنين.

دانلود با حجم 1.7 مگابایت :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کلمه عبور :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید