PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آيا ميشه Win98 يا ME رو تحت XP نصب كرد؟

*Batman*
23-01-2006, 05:44
سلام
آيا ميشه Win98 يا ME رو تحت XP نصب كرد؟
حالا اگه نشه تحت XP نصب كرد طوري باشه كه با و جود XP بشه 98 يا ME هم نصب كرد.به طوريكه هردو ويندوز را باهم داشته باشيم.
اگه ميشه بگيد چطوري؟
با تشكر

رعد
23-01-2006, 07:14
سلام
چيزي كه خودم عملا تجربه كردم اينه كه شما فقط به فقط بايد اول ويندوز 98 يا ملينيوم يا 2000 رو نصب كنين
بعدش اكس پي رو نصب كنيد .
در موقع نصب اكس پي هم بايد حالت نصب ( در كنار ويندوز ديگر رو ) انتخاب كنيد .
اما اگر از ويندوزتون ايميج بگيريد با هر بار خرابي ويندوز 98 لازم نيست اون رو دوباره نصب كنيد ( والبته قبلش اكس پي رو پاك كنيد ) .
با اين برنامه ايميج ، شما ميتونيد در محيط داس ايمج سالم ويندوز 98 رو حتي با وجود ويندوز اكس پي برگردونين .
و در حقيقت براي هميهش از نصب ويندوز راحت ميشين .
من الان خودم يك ساله كه ويندوز نصب نميكنم و فقط در عرض 1 دقيقه ايميج رو برميگردونم ;)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

*Batman*
23-01-2006, 07:29
يه كم دقيق تر توضيح بديد.من چطوري از Win98 ايميج بگيرم؟

رعد
23-01-2006, 08:06
آهان ..
ببين داداش . شما اول ميگيري ويندوزت رو كاملا نصب ميكني.
بعد تمام برنامه هايي رو هم كه لازم داري مثل آفيس 97 يا فتوشاپ نصب ميكني بعد كه ويندوزت كامل كامل شد ازش ايميج ميگيري .
اين ايميج هر وقت كه برگردونيش ويندوزت رو با تمام برنامه اي نصب شدش و بدون مشكل مثل اول برميگردونه .
برنامه ايميجي كه ميگم اسمش هست
drive image 2002
اين برنامه در سي دي super tools هست و آموزش كار با اين برنامه هم توضيح داده شده .
بهت توصيه ميكنم سي ديش رو هر جور شده گير بياري چون در اون سي دي اين برنامه با سي دي در محيط داس خيلي راحت بالا مياد
سي دي هم كار ايراني هاست و اموزهاشم فارسيه ولي اسم شركتش رو نميدونم چون سي دي خودم رايتيه !

kashin
23-01-2006, 08:44
برای اینکه ویندوز 98 یا ME را تحت xp نصب کنی بعد از نصب ویندوز xp باید برنامه virtual pc را نصب کنی، کاری که این برنامه میکنه اینه که یک pc مجازی را به وسیله اون میتونی بسازی که مقدار حافظه ها را هم در آن مشخص میکنی به امتحانش میارزه .موردی که هست اینه که مقدار Ram نمیتونه همان قدری که در xp هست باشه.

goldfish
24-01-2006, 01:40
با نرم افزار زیر هم میتونی این کار رو بکنی
Wmvare WorkStation

*Batman*
24-01-2006, 02:02
پس نميشه بدون نرم افزار اين كارو انجام داد.
از راهنمايي همگي متشكرم.