PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ویروس خارجی عجیب مشابه سالدوست کمکککککک

baharshiraz
26-01-2009, 09:06
سلام به طور اتفاقی ویروس جالبی گرفتم که 24 ساعته اعصابم رو بهم ریخته

این ویروس شعارهای قرمز رنگی به زبان انگلیسی مشابه سالدوست مینویسه ولی فولدر آپشن رو حذف نمیکنه.
هر پنجره ای که باز میشه رو بالای پنجره هم شعارهاش رو اضافه میکنه مثل:
valentine v2 is here..............

و eset smart هم وقتی دفعه اول سرچ میکنه autorun.agent.ft worm رو پیدا میکنه اما از دفعات بعدی در موقع سرچ خود به خود بسته میشه.
روی هر فولدری که کپی میکنم میاد مشابه اون رو میسازه با هیچ کدوم از روش هایی که سالدوست رو پاک میکرد هم پاک نمیشه.

کمکم کنید بد رفته رو عصابم

p_s_m
26-01-2009, 14:27
تا حالا چیزی از این ویروس نشنیدم با آنتی های portable یه امتحانی بکن :

اینجا رو ببین :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

picher_s
27-01-2009, 08:20
سلام.
ویروست رو upload کن و مسیرش رو بزار.

Excel-VB
27-01-2009, 08:34
سلام به طور اتفاقی ویروس جالبی گرفتم که 24 ساعته اعصابم رو بهم ریخته

این ویروس شعارهای قرمز رنگی به زبان انگلیسی مشابه سالدوست مینویسه ولی فولدر آپشن رو حذف نمیکنه.
هر پنجره ای که باز میشه رو بالای پنجره هم شعارهاش رو اضافه میکنه مثل:
valentine v2 is here..............

و eset smart هم وقتی دفعه اول سرچ میکنه autorun.agent.ft worm رو پیدا میکنه اما از دفعات بعدی در موقع سرچ خود به خود بسته میشه.
روی هر فولدری که کپی میکنم میاد مشابه اون رو میسازه با هیچ کدوم از روش هایی که سالدوست رو پاک میکرد هم پاک نمیشه.

کمکم کنید بد رفته رو عصابم

سلام دوست من
شما در حالت Safe Mode بايد ويروس يابي كنيد! اين را فراموش نكنيد ... اگر NOD32 يا Kasper آپ ديت شده داشته باشيد حتما اين ويروس را بر مي دارد ...
با احترام
كاويان

baharshiraz
27-01-2009, 11:49
بالاخره حل شد با کسپر 7 اینترنت سکیوریتی

واقعا بعد از مدتها تعصب روی نود 32 و بعدش ایست اسمارت به این نتیجه رسیدم که کسپر شاهکاره.

جالبه که سر این ویروس تمام آنتی ویروس ها رو تست کردم و نتیجه نگرفتم .

البته از تو استارت آپ میتونستم این ویروس رو بردارم اما چون خودش فولدر های مشابه فولدر های من رو میساخت ناخود آگاه با کلیک کردن روی آن دوباره ویروسی میشدم اکا کسپر به راحتی اون رو شناخت پاکش کرد و مجددا از انتشارش جلوگیری کرد.

دیشب طی یک عملیات انتحاری روی لپتاپ . کامپیوتر خونه و کانمپیوتر شرکت کسپر 7 ریختم 50 مگ آپدیت کردم و خیال خودمو راحت کردمو دیگه هم از ایست استفاده نمیکنم.

picher_s
27-01-2009, 12:15
عزیز Office Scan از TrendMicroرو مطمئنم نتستیدی!!!!