PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای استفاده از Express Gate

SADEGH 7
25-01-2009, 20:19
من یه p5Q خریدم ولی وقتی کامپیوتر رو روشن می کنم یه ارو درمورد Express gate می ده ولی چون زود می ره وقت نمی شه بخونمش. فقط اگه از تنظیمات بایوس غیر فعالش کنم ارور نمی ده. خواستم بپرسم چجوری می تونم وقتی کامپیوتر رو روشن میکنم قبل بالا اومدن ویندوز کانکت بشم؟ ممنون می شم راهنمایی کنید.
ویرایش: حواسم نبود که دفترچش رو بخونم.یه برنامه تو cd خود mainboard بود که باید نصب می شد.

akbarferdosi
26-01-2009, 19:30
گزینه Express gate رو باید داخل بایوس فعال کنی والبته سی دی مادربرد رو هم کامل نصب کنی

star ship
30-01-2009, 02:18
گزینه express gate رو باید داخل بایوس فعال کنی والبته سی دی مادربرد رو هم کامل نصب کنی

منم این ارور رو دارم مادر بوردم ایسوس p5kpl1600هست لطفا توضیح بیشتر بدین که چی هست و چه کار باید بکنم در ضمن من تبهر زیادی ندارم پس یه مقدار عامیانه بگید که منم من متوجه شم
ممنونم

SADEGH 7
31-01-2009, 14:43
منم این ارور رو دارم مادر بوردم ایسوس p5kpl1600هست لطفا توضیح بیشتر بدین که چی هست و چه کار باید بکنم در ضمن من تبهر زیادی ندارم پس یه مقدار عامیانه بگید که منم من متوجه شم
ممنونم
وقتی تو ویندوز هستید DVD (یا Cd) مین بوردتون رو تو دستگاه بذارید.وقتی اتوران اومد برید تو تب Utilities و از اونجا برنامه ی Express Gate رو نصب کنید.حالا سیستم رو ریستارت کنید.اولین صفحه ای که می بینید Express gate هستش که می تونید به اینترینت وصل بشید و کار های دیگه انجام بدید.البته اگه به کیبرد یا موس دست نزنید بعد از 10 ثانیه این صفحه می ره و ویندوز بالا میاد.اگه بخواید تایم رو کم کنید یا کلا Express Gate رو غیر فعال کنید، وقتی کامپیوتر رو روشن می کنیدباید صبر کنید تا پنجره ی Expres Gate بره و بعد دکمه ی Delete رو بزنید تا وارد تنظیمات بایوس بشید.حالا (فکر می کنم) از قسمت Tools می تونید Express Gate رو Disable کنید یا مدت رو کم و زیاد کنید.
(اگه تو tools نبود تو منوی سمت چپ یا راستش هست.) در آخر هم برای سیو کردن تنظیمات F10 رو بزنید و Yes رو انتخاب کنید.
موفق باشی

star ship
06-02-2009, 19:55
ممنونم از راهنماييتون لطف كردين