PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : يه نرم افزار مي خوام كه بشه باهاش پسوورد ايميل اشخاصي رو كه با كامپيوتر on ميشن پيدا

M@$00D
22-01-2006, 23:59
سلام
يه نرم افزار مي خوام كه بشه باهاش پسوورد ايميل اشخاصي رو كه با كامپيوتر on ميشن پيدا كرد
با تشكر

arash_irani
23-01-2006, 00:12
سلام
يه نرم افزار مي خوام كه بشه باهاش پسوورد ايميل اشخاصي رو كه با كامپيوتر on ميشن پيدا كرد
با تشكر
سلام دوست من
من يه بار اين نرم افزار(پاييني) رو روي سيستمم نصب كردم و وقتي اومدم ببينم كه كارش چطوره ديدم مثل اينكه همه چيز رو درباره خودم ميدونه وهر جا كه رفته بودم و هر كاري كرده بودم رو ميدونست هم از صفحه مونيتورت بسته به نوع تنظيماتت عكس ميندازه(توي تنظيمات ميتوني براش تعريف كني مثلا هر چند ثانيه عكس بگيره ) و هم كليد هايي كه زده شده و در كجارو برات ثبت ميكنه و همه رو ميتوني دقيقا تو يه صفحه ببيني به نظر من كه ديگه تو كارش حرف نداره فقط الان لينك رو ندارم اسمش رو بهت ميدم خودت بگرد پيدا كن
اسمش اينه فكر نكنم حجمش هم بيشتر از 2.3 مگ باشه
XPCSpy Pro مال من كه ورزن 2.5 بود ولي فكر كنم الان ديگه ورژن جديد ترش هم اومده
اينم يكي ديگه ولي با اين يكي خيلي كار نكردم SpyMyPC و اين هم يكي ديگه Real Spy Monitor
راستي بعد از اينكه برنامه رو نصب كردي كد و پسورد هم يادت نره تا خودت فقط بتوني بازش كني
موفق باشيد
يا حق

Ali
23-01-2006, 00:16
مسعود جان بسیاری از نرم افزار های جاسوسی معرفی شده در سایت این کار رو به خوبی براتون انجام میدن .
آرشیو نرم افزار های جاسوسی معرفی شده در سایت :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
توضیحات مربوط به نرم افزارها رو بخونید نرم افزار مورد علاقتون رو دریافت کنید .

M@$00D
23-01-2006, 00:21
تشكر ارش جون
خيلي بدردم خورد

M@$00D
23-01-2006, 00:25
علي از تو هم تشكر مي كنم
خيلي جالبه
فكر كنم بشه يه تاپيك توپ ازش در اورد

arash_irani
23-01-2006, 00:35
تشكر ارش جون
خيلي بدردم خورد
خواهش مسعود جان اميدوارم كه بدرتون خورده باشه
اين علي آقا با اين كه كم تشريف فرما ميشند ولي هر وقت تشريف ميارند كار راه اندازه ها :tongue:
خدا حفظش فوكوله :biggrin:
موفق باشيد
يا حق