PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آيا واسه فرستادن اس ام اس از خط ثابت به ايرانسل مشكل وجود داره؟

H.M.D
25-01-2009, 07:37
من اينروزا بيشتر اس ام اسم هايی كه با خط ثابت خودم به ايرانسل ميزنم به دست طرف نميرسه

ديشب واسه امتحان delivery گوشی رو هم روشن كردم ديدم از 5 تا اس ام اسی كه زدم فقط يكيش به مقصد رسيد!!!

واقعا مشكل چيه؟!؟!؟!

Hadi King
26-01-2009, 01:21
من اينروزا بيشتر اس ام اسم هايی كه با خط ثابت خودم به ايرانسل ميزنم به دست طرف نميرسه

ديشب واسه امتحان delivery گوشی رو هم روشن كردم ديدم از 5 تا اس ام اسی كه زدم فقط يكيش به مقصد رسيد!!!

واقعا مشكل چيه؟!؟!؟!
دوست عزيز برا من اينجوري نيســــت برا من كامل ميره اين چند روزا :20:
يك هفته پيش آره درســـت به مقصد نميرسيد و اگه ميرسيد هم شكســـته بود:13:
ولي حالا درســـت شــده كامل ميره و به موقع :46:
موفق باشيد!:40:

golmohammadi
26-01-2009, 14:32
اين روزها sms كه هيچي مكالمه هم خراب شده
به منم از 912 پيام ميفرستند بموقع نميرسه
از ايرانسل هم به 912 ميرسم بموقع نميرسه
تازه وسطهاي مكالمه همش قطع ميشه و اعصاب خورد كني هست(البته ارتباط بين 912 و ايرانسلو ميگم)

Mr MD
25-02-2009, 10:03
سلام دوستان،
این مشکل وجود داره و فکر کنم بستگی به شانستون داره!!
اینکه از چه کدی ، مثلا 912، به ایرانسل اس.ام.اس می زنید یا از کدی دیگه هیچ فرقی نمی کنه!

دلیل:

مشکل این جاست که تو یک ثانیه تعداد ارتباطهای محدوی می تونن بین دو شبکه ی ایرانسل و همراه اول برقرار بشن و برقراری ارتباط شما بستگی به این داره که تو اون لحظه همه ی ظرفیت ها پر باشن یا نه!
الان هم که ماشالا روز به روز مشترک های هر دو شبکه دارن زیاد میشن، پس احتمال برقراری تماس یا رفتن اس.ام.اس کمتر و کمتر میشه، مگر حافظه ها و ظرفیت های سیستم های ارتباطی رو افزایش بدن که سرعت خیلی کندی داره!! همین.

سلامت باشید.

mahdi7610
26-02-2009, 13:05
سلام

بله من هم این مشکل را دارم و دقیقا 3 ماه هست که این مشکل به وجود اومده .

انگار فقط توی یه دقیقه یا ساعت خاصی این مشکل وجود نداره .

یعنی وقتی اس ام اس می دم اگه 10 تا هم پشت سر هم بدم اصلا به دست طرف نمی رسه و بعد از یه مدت Failed می شه .

اعصابما خورد کرده . به خاطر همین مجبور شدم برم و یه خط ایرانسل هم بگیرم .

از هر 10 تا که می فرستی فقط یکیش به مقصد می رسه مابقی نمی رسه . و این مشکل از طرف خط ثابت هست . چون ایرانسل این مشکل را نداره .

بدبختی اینجاست هر کی هم زنگ می زنه یا اس ام اس می ده خطش ایرانسل هستش . از هر 50 نفری که زنگ می زنند یا اس ام اس می دن فقط 3 نفرشون خط ثابت دارند مابقی ماشاالله ایرانسل دارند .

موفق باشید .