PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : محدود كردن كاربر

reza41
24-01-2009, 14:10
با سلام خدمت دوستان
من مي خوام روي سيستم يك حساب كاربري بسازم كه استفاده كننده از اون به جز استفاده هيچ كاري نكنه يعني حتي كپي يا پاك كردن يا بريدن و ... هيچ كاري نتونه بكنه و فقط و فقط بتونه استفاده كنه
برنامه هايي كه وجود دارن حداكثر جلوي حذف و نصب برنامه و تغيير دادن تنظيمات و قفل كردن كنترل پنل و فولدر آپشن و رجيستري و از اين قبيل كارها مي كنن ولي نمي تونن جلوي كپي و پاك كردن و بريدن و تغيير نام را بگيرند.
ممنون مي شم كسي راهنمايي كنه

Ship Storm
25-01-2009, 11:13
شما باید از نرم افزار Deep Freeze استفاده کنید.
کارکرد این نرم افزار اینطوریه که کاربر هرکاری خواست انجام میده حتی Delete,Setup,Edit و هرکاری که Admin میتونه انجام بده کاربر محدود شده هم میتونه انجام بده ولی به محض اینکه سیستم رو خاموش کنید یا Reset کنید همه تظیمات برمیگرده به مثل اولش و مثل این میشه که کاربر هیچ کاری انجام نداده

Deep Freeze 6.0 Full

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دانلود با حجم 30 مگابایت

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

پسورد:

توضیحات جانبی این نرم افزار به زبان فارسی:

MichaelQwerty
25-01-2009, 12:25
شما می تونید از حق دسترسی خود ویندوز استفاده کنید

Ship Storm
25-01-2009, 12:34
شما می تونید از حق دسترسی خود ویندوز استفاده کنید

اگه منظورتون Limit کردن هستش نمیشه چون کاربر Limit شده فقط به یکسری از تنظیمات دسترسی نداره ولی کارهایی مثل Edit,Copy,Delete و ... رو میتونه انجام بده

reza41
25-01-2009, 14:14
حق با دوستمونه و خود ويندوز اين امكان رو نداره يعني لااقل ايكس پي نداره حتي توي گروپ پليسي و ... شايد با رجيستري بشه كه اونم خيلي وقت گيره و خيلي هم حوصله مي خواد
فعلا سعي مي كنم اون برنامه اي كه دوستمون گفته بگيرم تا شايد بشه كاري كرد
باز هم از همه ممنون و هر كس راه جديدي پيدا كرد لطف كنه و بنويسه

MichaelQwerty
25-01-2009, 17:59
نه خیر منظور من Limit نیست
منظورم security هست که وقتی properties از فایل یا درایو یا پوشه میگیری یکی از تب هاست و درایو باید فرمت NTFS باشه
و این تب به صورت عادی غیر فعال و باید از فولدر آپشن فعال بشه این عکس رو نگاه کن متوجه میشی (فکر کنم با فیل شکن باید ببینی)
و وقتی به قسمت Advanced بری خیلی کارایی بیشتری داره بیشتر از اون که نیاز داشته باشی

Behroooz
25-01-2009, 18:14
بهترین برنامه همون دیپ فریزه . ولی چون برای هر تغییری باید اول اون رو از حافظه بیرون انداخت (ریست) من pc security رو پیشنهاد میکنم
من الان با این برنامه کاری کردم که هر کس بخوا فایلی رو دیلت کنه باید پسورد وارد کنه .

روش کار هم اینه که بر اساس کلمه ای که بر وروی title bar ظاهر میشه عمل میکنه .

پیشنهاد من این بود .

کلاغه به خونش رسید ....

reza41
25-01-2009, 22:41
با تشكر از همه دوستان
به نظر ميرسه استفاده از قابليت هاي سيستم فايلي ntfs خيلي وقت گيره و برنامه پي سي سكيوريتي هم همينطور يعني بايد براي تمام پوشه ها اين كار رو كرد

MichaelQwerty
26-01-2009, 12:32
می تونید روی درایوها اعمال کنید

reza41
26-01-2009, 13:27
دوستان هر كاري كردم نتونستم با ديپ فريز كاري كنم كسي اگه مي دونه لطفا توضيح بده

Ship Storm
26-01-2009, 23:54
دوستان هر كاري كردم نتونستم با ديپ فريز كاري كنم كسي اگه مي دونه لطفا توضيح بده

کجای کار به مشکل خوردی؟

reza41
27-01-2009, 13:19
اينكه بعد از نصب و ساخت فايل و نصب اون و بعد از ريست شدن هيچ آيكوني كنار ساعت نيومد و همه تغييرات هم بعد از ريست شدن سر جاشون باقي بودن
به چند تا سايت و تاپيك آموزشي هم مراجعه كردم از جمله تاپيك آموزشي در خود پي سي ورلد ولي چيزي در مورد اين مساله ننوشته بودند و تمام مراحلي كه توضيح داده بودند رو من انجام دادم