PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بزرگ کردن اندام

roma_123
24-01-2009, 05:59
برای بزرگ کردن سینه غیر از عمل جراحی چه راه هایی وجود دارد؟

hoseinist
25-01-2009, 03:24
عزیزم سلام
اگه منظورت توصیه این کرم های به اصطلاح بزرگ کننده سینه است اصلا خیالتو راحت کنم که فقط تبلیغات است و باور نکن . چون حتی مجوز رسمی بهداشت هم ندارند.:41:
فعلا جراحی سینه است حالا بماند که به طرق مختلف انجام میشه! اما اگه یک بار پای درد دل بعضی از بیماران آسیب دیده چه روحی و چه جسمی بعد از انجام این گونه عمل ها بشینی که متوجه میشوی که بعضی ها شون چه قد حسرت همان سینه های قبل خودشان را می خورند!
پس بهتره دنبال هیچ کدام از این روش ها نری و با مشورت با یک خیاط خوب میتونی اگر هم واقعا لازمه با گذاشتن قالب های بسیار جالبی که امروزه خیاطا برای لباس شبها استفاده میکنند رفع کنی.
خصوصا که خیلی موارد بعد از یک بار حاملکی مشکل کوچکی سینه در خانم ها حل میشود.:46:

kiarash3500
25-01-2009, 23:52
نه
کرم هایی هستن از شرکت های معتبر که نمیگم 100 در صد اما تا حدودی تاثیر داره
اگه مایل بودی از طریق مسج خصوصی بهت میگم...
ماساز شبانه هم بی تاثیر نیست...

hoseinist
26-01-2009, 09:07
دوست عزیز
شما اشاره کردی به معتبر بودن اما باید به عنوان یک عضو کوچک از جامه پزشکی یه توضیح به شما و هم به همه دوستان عزیز بدهم که اینکه اعتبار یک فراورده دارویی فقط به داشتن نام کارخانه نیست و مراجع خاصی در دنیا فقط میتوانند یک فراورده را تایید کنند(مثلا یکی از معتبر ترین سازمانها fda در امریکا است) پس جه بسا بسیارری از فراورده ها که بدون تایید شدن فقط با داشتن نام کارخانه و سری تولید مشتری ها را به اشتباه می اندازند که معتبر هستند ، ا ما آن چیزی که بهتر بود اول آن را میگفتم هشدار در مورد چیزی هایی است که یکسری سودجویان با مانوور روی آن چون میدانند شاید مشکلات بسیاری از مردم باشد چقدر سرمایه های هنگفت که به جیب نمیزنند 1.قرص های افزایش قد 2 .کرم های بزرگ کننه سینه 3.کرم های موبر که با اسنفاده از آنها برای تمام عمر از شر موهای زاید خلاص شوید و.... این موارد از لحاظ علمی هیج جایگاهی ندارند و متاسفانه هر روز جوانان عزیزی به من مراجعه میکنند و و تقاضای این محصولات بی اثر را که این روزها روی آنتن میبیند میکنند چرا باید جوانان ما پولهایشان را به این فراوردههای بی اثر بدهند که هم خسران مادی دارد و هم با ندیدن نتیجه آزردگی روحی !!

kiarash3500
01-02-2009, 18:09
ببينين من نه ويزيتور شركتي هستم نه فروشنده
يه ترنسشكوال هستم كه تاثيرش روي بدن خودم و به خودم ثابت شده

hadi derakhshideh
12-02-2009, 14:53
ماساژ دادن 10 بار در روز به مدت30روز

kami85
13-02-2009, 13:20
اصلا از كرمها يا دستگاه هاي ماساژ حتي اگر خيلي معروف بود استفاده نكن. اين ها در خيلي مواقع عوارض بدي داشتن.مثل از دست دادن تناسب در اندازه سينه ها.
با ماساژ دادن مي شه هر بافت و ماهيچه اي رو بزرگ كرد.
شما فقط ماساژ بده يا از شبيه ساز ها (قالب) مثل پورتن اونم زير نظر متخصص استفاده كن.
البته بهتره زياد حساس نباشي چون بعد از زايمان در 90 درصد زنان افزايش سينه صورت مي گيره.

کاشی
18-02-2009, 23:59
سلام
1 _استفاده از روش های پرورش اندام مشاوره با متخصصین بدن سازی
2 _ تقویت عضلات مربوط به هر عضو بدن با ورزش - نرمش و بکار گیری بیشتر عضلات آن
3 _عدم استفاده از لباس و وسایل محدود کننده رشد عضو مربوطه