PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : رویا 4 (ساخت روبات یاهو مسنجر و ...)

mobilebaz
23-01-2009, 19:29
چند روز پیش در حال گشت زدن تو وب ، چشمم به سایت آقای مشاطان افتاد.ایشون همون کسی بود که ایده ساختن روبات های مسنجر (خصوصا یاهو مسنجر) رو مطرح کرد و با عرضه رویا نسخه 2.5 ، که قابلیت های بسیاری داشت وب رو متحول کرد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حال ایشون پروژه رویا رو گسترش دادن و یه نسخه ساده اما کارا و اوپن سورس رو عرضه کردند.

رویا به زبان دلفی نوشته شده و قابلیت اسکریپت نویسی به زبان پایتون رو هم داراست.برخی از قابلیت های رویا به زبان سازنده آن:

Replying to personal messages (pm). Programmable with script (Python).
Programmable by plug-in (DLL) with Delphi.
Web services support.
Alicebot Supported (that is, RoYa's sister).
Desktop and service application support.
Remote control and management of Roya is possible remote commands.
Sending more than one message to each user.
Send a message to multiple users.
Changing the Status and supporting Yahoo defaults.
Sending and receiving messages with high rate.
Open Source and Freeware

دانلود رویا + سورس :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

دانلود سورس :

سایت سازنده :

Morteza_SOS
24-01-2009, 05:42
موقع كامپايل كردن كد پيغام File not found : fastmm4.dcu را مي دهد از چيست در ضمن آيا از كامپوننت خاصي استفاده شده در صورت مثبت بودن جواب لطفا قرار بديد .

mobilebaz
24-01-2009, 12:21
موقع كامپايل كردن كد پيغام file not found : Fastmm4.dcu را مي دهد از چيست در ضمن آيا از كامپوننت خاصي استفاده شده در صورت مثبت بودن جواب لطفا قرار بديد .

من خودم فایل رو کامپایل نکردم ، ولی سعی کنید فایل اول رو دانلود کنید چون فایل سورس (به تنهایی) کامل نیست و موقع کامپایل خطا می دهد.

sanaz661
27-01-2009, 19:36
سلام
چطور مي تونم به ربات ياد بدم؟
و 1 سوال ديگه هم داشتم
وقتي برنامه را باز مي كنيم بايد روي كدوم مد قرار بگيره چون اصلا روي مد سرويس كانكت نمي كنه و فقط اپليكيشن هستش.
ممنون مي شم راهنماييم كنيد و توضيح بديد كه چطور مي تونم كلمه Alice را حذف كنم و بهش چيز هاي ديگه اي ياد بدم
مرسي و خدانگهدار

mobilebaz
28-01-2009, 16:48
سلام
چطور مي تونم به ربات ياد بدم؟
و 1 سوال ديگه هم داشتم
وقتي برنامه را باز مي كنيم بايد روي كدوم مد قرار بگيره چون اصلا روي مد سرويس كانكت نمي كنه و فقط اپليكيشن هستش.
ممنون مي شم راهنماييم كنيد و توضيح بديد كه چطور مي تونم كلمه alice را حذف كنم و بهش چيز هاي ديگه اي ياد بدم
مرسي و خدانگهدار

سلام دوست عزیز
باعرض معذرت باید بگم که سازنده این برنامه من نیستم و من فقط تو این تاپیک قصد معرفی این برنامه رو داشتم ، همون طور که تو پست اول گفتم نویسنده اون "آقای علی مشاطان" هستش و اگه سوالی در مورد این برنامه دارید مطمئنا پرسیدن اون از سازنده برنامه فکر کنم بهتر باشه و ایشون بیشتر میتونه کمکتون کنه.

سایت ایشون تو پست اول ذکر شده.

موفق و پیروز باشید.