PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید سینمای خانگی ارزان

shahramcat
23-01-2009, 14:39
سلام

یک مدل سینمای خانگی ارزون میخام تا270 مثلا .... مدل
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید که مدلDZ151 هست خوبه ؟ میخام DIVX رو با ساب فارسی پخش کنه ....... یک مدل هم JVC TH-P3 هست قیمت 200 210 تومن !

یک سوال دیگه اینکه میشه از اسپیکرهاش برای PC استفاده کرد ؟نمیدونم اپتیکال هست یا نه ؟! ممنون

SAEED_BARCELONA
23-01-2009, 23:53
آره میشه. اسپیکرهای سینما خانگی از ایناست که سیم دو رشته ای میره توی یه سولاخ:دي. اگه اسپیکر کامپیوترت هم همینطوره میشه
سینما خانگیای سونی خیلی خوبن ولی خوب گرونن.
حالا اگه یه زمانی پولت بیشتر شد این مدل از سامسونگ هم نگاه کن. TZ315 اینو ما داریم. خوبه ولی کیفیت صداش خیلی خوب نیست.
قیمتش فکر کنم 320 باشه. در مورد نشون دادن ساب فارسی هم اطلاعات ندارم. برای این کار یه DVD ببر ببین میتونه نشون بده یا نه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

shahramcat
24-01-2009, 15:24
دمت گرم رفیق .....

حالا شما قیمت ست اسپیکر تنها نداری ؟ من میخام الان یک dvdplayer تنها بخرم فعلا بعدا یک ست اسپیکر بزنم تنگش !
بعد من اگر بخام DVDPLAYER تنها بگیرم بدون اسپیکر میتونم مثلا از اسپیکزهای ست hi-fi سونی که برای 5 سال پیش هست براش استفاده کنم .... مدل ست سونی من VX8J هست ... 6 اهم هست اسپیکراش ...؟

SAEED_BARCELONA
25-01-2009, 21:44
آره میشه مشکلی نداره.اسپیکر هم قیمتای مختلف هست. از 40-50تومن هست تا 5-6میلیون تومن(اینا به DVD player نمیخوره:دی)
بهتره که همین الان سرو تهشو هم بیاری. مدلهای سامسونگ معمولا همه چیو پخش میکنن.
ببین یه مشکل برام پیش اومده بود فکر کنم به دردت بخوره
من یه فیلمDVD گرفتم که روی pc بدون هیچ مشکلی پخش شد با ساب
با سینما خانگی پاناسونیک که مال 3-4 سال پیشه اصلا پخش نشد. ارور داد که این نوع از فرمت رو نمیتونه پخش کنه
با TZ315 سامسونگ پخش شد ولی بدون ساب.
روی چندتاdvd player دیگه امتحان کردم پخش نشد.
متاسفانه سونی در دسترس نبود

shahramcat
26-01-2009, 02:20
اقا ممنون از شما .........

ببینم این کابل Component که 3رنگ سبز/آبی/زرد داره واقعا ساختار و جنسش با کابل Composite که زرد/سفید/قرمز فرق داره ؟
قیمت component رو نمیدونی چنده الان ؟
ممنون

SAEED_BARCELONA
26-01-2009, 12:39
نه از لحاظ ساختار هیچ فرقی نمیکنه. فقط پورت هاش میتونن حجم بیشتر و کیفیت بهتر تصویر رو انتقال بدن
من dvd player رو از پورت کامپوننت با یه فیش کامپوزیت(زرد-سفید-قرمز) به TV وصل کردم

shahramcat
26-01-2009, 23:33
ممنون ....

والا من امرور رفتم دنبال اطلاعات و قیمت این کابل کامپوننت .. قیمتش از 14/15 هست تا 25/30 تومن .....
من میگم لابد حتما ساختارش رشته هاش کیفیتش با کابل کامپوزیت یک فرقی داره که انقدر اختلاف داره !

akbarakbari
10-07-2009, 09:30
سلام. آقا من با 300هزارتومن چه سینمای خانگی میتونم بخرم؟؟؟؟؟