PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار براي تنظيم صداي چند Mp3

baba barghi
22-01-2006, 16:40
سلام دوستان
من يك برنامه اي مي خوام كه چند تا ام پي تري كه بهشون دادم صداها رو در يك اندازه تنظيم كنه نه يكي بلند و يكي كوتاه باشه براي چنجر تو ماشين مي خوام در ضمن حجمش هم كم باشه

ممنون
باي

mehdi_halla
22-01-2006, 19:45
با سلام
شما با گزينه Normlize در اكثر برنامه هاي اديت فايل هاي صوتي(Cool edit,sound forge,...) مي تونيد اين كارو انجام بدين.

baba barghi
22-01-2006, 22:48
سلام مهدي جان
اگر من اين برنامه ها رو نداشته باشم چه كار بايد بكنم؟؟؟
حجمشون زياده؟؟؟

ممنون
باي

mehdi_halla
23-01-2006, 08:40
با سلام
آقاي ولي زاده
cool edit pro 1.2 حجمش 3.61 مگه.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اينم كركش:

gold wave 5.12 حجمش 1.6 مگه.
اينم كركش:

راستي من نمي دونم چنجر همون CD Player هست يا MP3 هم پخش مي كنه.
اگه منظور همون CD Player هستش مي توني با nero اين كارو انجام بدي ،
زماني كه شما با نرو مي خوايي Audio CD (تراك صوتي يا همونcda.) درست كني ، بعد از Add كردن فايلهات
يه گزينه (Normlize) داره كه مي توني اونو انتخاب كني. صداها يه دست مي شن.

baba barghi
23-01-2006, 11:08
سلام مهدي جان
چنجر همون ام پي تري پلير هست ولي بازش كه كردم جاي فيش پشتش هست فكر كنم ويدئو سي دي هم مي خونه من مي خوام به صورت ديتا رايت كنم براي همين مي خوام صداها يكسان باشند
من برنامه ي Gold Wave رو دانلود كردم حالا يه آموزش هم بي زحمت اگر بديد خوب مي شه

ممنون
باي

mehdi_halla
23-01-2006, 18:18
سلام آقا ي ولي زاده
براي نرماليزه كردن چند صدا و متناسب كردن اونا با هم شما ابتدا فايلي رو كه صداي پايين تري نسبت به بقيه داره ، باز مي كني بعد Effect---> Volume--> Match volume
حالا يه پنجره Match volume مياد كه در قسمت Current Average ، داخل پرانترها دو تا عدد مربوط به شدت صداي كانال چپ و راست وجود داره(مثلا -22 دسي بل) كه اين عدد رو به خاطر مي سپاري.

حالا مسير File --> batch procceing رو ميري. در پنجره ظاهر شده فايل هاي مورد نظر رو ADD مي كني(add files)
حال در قسمت Process دكمه ADD Effect رو ميزني حال ازپنجره ظاهر شده گزينه Match wolume رو كليك مي كني ، گزينه هايي زيرش باز مي شن كه هر كدوم دسي بل مشخصي داره ا.ن دسي بلي كه به دسي بل قسمت قبل گفتم نزديكتر و شايد نزديك و بيشتر بود انتخاب مي كني . وADD مي كني.
در قسمت folder يه مسير براي ذخيره كردن فايلهات انتخاب مي كني.
دكمه BEGIN رو ميزني .عمليات شروع مي شه.
در ضمن شنا بايد اين فايل رو هم كه encoder ام پي تري هست دانلود كني و در مسير نصب برنامه Gold wave
(مثلا c:/programe files/gold wave ) فايل lame_enc.dll رو كه اين برنامه در مسير نصب خودش ايجاد مي كنه ، كپي كني
موفق باشي.

baba barghi
23-01-2006, 21:56
سلام مهدي جان
ممنون از توضيحات كاملت الان تست مي كنم اگر مشكلي داشتم بازم مزاحمت مي شم

ممنون
باي