PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه اي براي محدوديت سيستم ها در كافي نت

yebordi
22-01-2006, 15:45
سلام به همه دوستان . من 1 خواهش از حرفه اي ها داشتم .راستس من2 ساله ادمين و صاحب 1 كافي نت هستم با برنا مه ها و روش هاي زيادي هم سيستم هامو محدود كردم از كدهاي ريجستري بگير تا برنامه هاي Security اخرين برنامه اي كه استفاده كردم 1ST Security هست كه مي شه گفت 1 سال منو راحت كرد خيلي خوب جواب ميداد چون هم EXE رو محدود مي كرد هم محدوديت هاي هاي بسياري تو خود محيط User و Administrator بوجود مياورد حتي ديگه نياز به انتي ويروس نداشتم . اما متاسفانه جديدا 1 باگ خيلي زشت پيدا شد كه دوستان عزيز (مشتري ها) فايل هاي Exe رو با ReName كردن باز ميكردن . حالا مي خام يه برنامه Security جديد نصب كنم كه از هر نظر عالي باشه . مي خاستم ببينم نظر ادمين عزيز و ساير دوستانم كه خيلي روشون حساب مي كنم چيه ممنون ميشم من رو راهنمايي كنيد. :rolleye:

goldfish
22-01-2006, 16:20
عزیز ما حرفه ی نیستیم ولی خوب من خودم کافی نت دارم و خیلی وقته از یه برنامه استفاده میکنم که تا حالا هم هیچ کی نتونسته کاریش کنه
Security Administrator

نمیدونم شایدم این زیاد به درد به خور نباشه ولی من با این خیلی حال میکنم و شایدم مشتریای جناب عالی خیلی تیزن
اگه خاستی از این استفاده کنی بگو تا تا من فایلشو برات آپلود کنم منظورم یه فایله که همه چیزش آمادست فقط باید اوپن کنی و بعر رستارت همه چی بستست
ممنون....

yebordi
22-01-2006, 16:26
عزیز ما حرفه ی نیستیم ولی خوب من خودم کافی نت دارم و خیلی وقته از یه برنامه استفاده میکنم که تا حالا هم هیچ کی نتونسته کاریش کنه
Security Administrator

نمیدونم شایدم این زیاد به درد به خور نباشه ولی من با این خیلی حال میکنم و شایدم مشتریای جناب عالی خیلی تیزن
اگه خاستی از این استفاده کنی بگو تا تا من فایلشو برات آپلود کنم منظورم یه فایله که همه چیزش آمادست فقط باید اوپن کنی و بعر رستارت همه چی بستست
ممنون....
ممنون دوسته من اگه بزاري تست كنم كه ممنون ميشم .مشتريا كه تيزه تيزن .راستي مگه اين برنماه اي كه مي گي نمي شه تنظيماتش رو عوض رو كرد ؟ حتما بايد از تنظيمات پيش فرض استفاده كرد ؟

goldfish
22-01-2006, 18:45
ممنون دوسته من اگه بزاري تست كنم كه ممنون ميشم .مشتريا كه تيزه تيزن .راستي مگه اين برنماه اي كه مي گي نمي شه تنظيماتش رو عوض رو كرد ؟ حتما بايد از تنظيمات پيش فرض استفاده كرد ؟

سلام ....
نه عزيز اين فايلي كه من گفتم برات آپلود ميكنم يه فايل آمادست
ولي اگه بخاي به سليقه خودت ببندي هم ميشه كاري نداره

yebordi
22-01-2006, 21:13
سلام ....
نه عزيز اين فايلي كه من گفتم برات آپلود ميكنم يه فايل آمادست
ولي اگه بخاي به سليقه خودت ببندي هم ميشه كاري نداره
دوست عزيز كجا اپلود مي كني ؟ تو همين تاپيك ؟ :blush:

goldfish
23-01-2006, 16:47
آخه یه خورده حجم برنامش زیاده ولی باشه من برات تا فردا آپلود میکنم

yebordi
23-01-2006, 18:25
آخه یه خورده حجم برنامش زیاده ولی باشه من برات تا فردا آپلود میکنم
ممنون
:biggrin:

goldfish
25-01-2006, 01:35
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سلام......
اینم سایت دانلود وقتی وارد سایت میشی صفحه ای برات باز میشه که شما از اون صفحه سومین برنامه رو که همین برنامست دانلود میکنی
ممنون
اگه مشکلی در مورد برنامه داشتی بگو :biggrin: ;)

Captain Nemo
25-01-2006, 02:03
سلام دوست عزیز
من تا حالا یه شبکه نداشتم که بخوام مدیریتش کنم. اما با group policy که تو xp هست کار کردم. تنضیمات واقعا جالبی داره. مثلا میتونی باهاش کاری کنی که کسی نتونه download کنه. من خودم از اونجا کاری کردم که کاربر هر وقت روی internet options کلیک کنه بهش یه پیغام میده که دسترسی ممنوعه. درنظر بگیر این جوری کاربر نه میتونه home page رو عوض کنه نه میتونه proxy بزاره و ...
حتی task manager رو هم میتونی محدود کنی.

yebordi
25-01-2006, 02:42
سلام دوست عزیز
من تا حالا یه شبکه نداشتم که بخوام مدیریتش کنم. اما با group policy که تو xp هست کار کردم. تنضیمات واقعا جالبی داره. مثلا میتونی باهاش کاری کنی که کسی نتونه download کنه. من خودم از اونجا کاری کردم که کاربر هر وقت روی internet options کلیک کنه بهش یه پیغام میده که دسترسی ممنوعه. درنظر بگیر این جوری کاربر نه میتونه home page رو عوض کنه نه میتونه proxy بزاره و ...
حتی task manager رو هم میتونی محدود کنی.
ممنون با برنامه خودم خيلي كارها مي شه كرد كه همه اين ها جزئشه ......

AviZon
25-01-2006, 10:20
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سلام......
اینم سایت دانلود وقتی وارد سایت میشی صفحه ای برات باز میشه که شما از اون صفحه سومین برنامه رو که همین برنامست دانلود میکنی
ممنون
اگه مشکلی در مورد برنامه داشتی بگو :biggrin: ;)

سلام به همه
از بابت برنامه دستت درد نكنه .
ولي فايل كرك نمي خواد .
اگه ميخواد كه ممنون ميشم اونم بزاري .
ممنون

goldfish
25-01-2006, 15:04
سلام به همه
از بابت برنامه دستت درد نكنه .
ولي فايل كرك نمي خواد .
اگه ميخواد كه ممنون ميشم اونم بزاري .
ممنون

عزیز این برنامه محدودیت زمانی فک نکنم داشته باشه ولی در کل اگه این طور بود و احتاج به کرک داشت میتونی اونو تو انجمن کرک و سریال مطرح کنی مطمن باش تو سه سوت بهت میدن
مرسی...