PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ويروسي كه از نمايش فايل هاي hideen جلوگيري ميكنه ولي folder options و نه همجنين هيچ يك از امكاتات ويندوز را از كار نمي اندازه

badsnake
23-01-2009, 01:27
سلام
ببخشيد من تايپك جديد زدم ولي واقعا داره ديونم مي كنه اين ويروس مجبورم كرد

اين ويروس كه نمي دونم اسمس چيه از نمايش فايل هاي hidden / hidden system جلوگيري ميكنه ولي نه فايلي مثل New Folder.exe ايجاد ميكنه و نه همجنين هيچ يك از امكاتات ويندوز مانند
folder options
regedit
window task manager
از كار نمي اندازه و فقط از نمايش فايل عاي hidden جلوگيري ميكنه و وقتي در folder options منوي view تغييرات ايجاد ميكنم هيچ تغييري اعمال نمي شه و فايل ها به همون شكل hidden باقي مي مونه
همچنين در هنگام وارد شدن به دايو ها در My Computer درايو را در يك new window نمايش ميدهد
لطفا راهنمائي فرماييد متشكرم
ضمنا انتي ويروسم Symantec رو سيستم نصب هست و اپديت 2009/1/7 مي باشد با اين وجود هيچ غلطي نمي كنه

reza28s1
23-01-2009, 02:55
سلام، آقا منم همچین بدبختی دارم ؛ تازه بعد هیچ آنتی ویروسی هم نصب نمی شه ! خدا .......

badsnake
23-01-2009, 12:02
يكي نيست كمك كنه
من كل تايپيك زيرو مطالعه كردم ولي كمكي نكرد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

به دادم برسيد:19:

آنتی
23-01-2009, 12:55
سلام

اين ويروس كه نمي دونم اسمس چيه از نمايش فايل هاي hidden / hidden system جلوگيري ميكنه ولي نه فايلي مثل New Folder.exe ايجاد ميكنه و نه همجنين هيچ يك از امكاتات ويندوز مانند
folder options
regedit
window task manager
از كار نمي اندازه و فقط از نمايش فايل عاي hidden جلوگيري ميكنه و وقتي در folder options منوي view تغييرات ايجاد ميكنم هيچ تغييري اعمال نمي شه و فايل ها به همون شكل hidden باقي مي مونه
همچنين در هنگام وارد شدن به دايو ها در My Computer درايو را در يك new window نمايش ميدهد
ضمنا انتي ويروسم Symantec رو سيستم نصب هست و اپديت 2009/1/7 مي باشد با اين وجود هيچ غلطي نمي كنه
به نام خدا
دوست عزیز اگر آنتی ویروس نصب میشه یا کاسپر نصب کن یا بیتدیفندر ،مشکلت حل میشه

اگر نشد این را دانلود کن

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شما بعد از اجرای برنامه باید همه گزینه ها را فعال کنید (یعنی تیک آخری را هم بزنید
بعد بر روی مربع اول از سمت راست کلیک کنید
موفق باشید

badsnake
23-01-2009, 13:26
ضمنا 2 فايل در window task manager اضافه شده كه وقتي مي خواهي آنهارا end process بكني يك تايمر مياد و win ريست ميشه
اسم هر دو تا فايل ها svchost.exe هست البه از اين نو فايل 4 تا هست ولي فقط 2 تا از آنها كه در تصوير زير هم مشخص شده اين اتفاق مي افته 1 دقيقه زمان ميده بهد ريست مسشه
يچيزي تو مايه هاي بلستر

همجنين گزينه hidden extensions for know file types نيز در folder options از كار نيفتاده و پسوند فايل ها قابل رويت مي باشد
راهنمايي كنيد plz

badsnake
23-01-2009, 14:01
به نام خدا
دوست عزیز اگر آنتی ویروس نصب میشه یا کاسپر نصب کن یا بیتدیفندر ،مشکلت حل میشه

اگر نشد این را دانلود کن

شما بعد از اجرای برنامه باید همه گزینه ها را فعال کنید (یعنی تیک آخری را هم بزنید
بعد بر روی مربع اول از سمت راست کلیک کنید
موفق باشید

متشكر از راهنمايي تون ولي آنتي ويروس نصب نمي شه اين فايلي همكه شما لينگشو زحمت كشيدين دادين error ميده كه تو پايين برات قرار مي دم

picher_s
23-01-2009, 21:07
عزیز توضیخاتت کامل نیست!!!!!
خدا صبرت بده دوست عزیز!! دعا کن sality نباشه.
آخه سالیتی خیلی باحاله و به جورای مختلف در میاد.
هاردت رو از سیستم جدا کن.
روی سیستم دوستت آخرین نگارش OfficeScan از TrenMicro رو بنصب.
بعد هاردت رو به سیستم دوستت اضافه کن و ویروس کشیش کن.
اگرم دلت خواست یه exe کوچیک بران بسند تا جواب دقیق تر بهت بدم.
موفق و پیروز باشی.

picher_s
23-01-2009, 21:08
راستی یادم رفت badsnake جان بهتون بگم اونایی رو که endtask می کنی سرویس های مهم ویندوزتن.

badsnake
24-01-2009, 22:08
آخر مجبور شدم win عوض كردم بعد با توجه به مطالعه تاپيك هاي ديگه بدون دابل كليك درايورها را باز كرده و فايل هاي مشكوك را پاك كردم به حمد الله مشكل حل شد از تمامي دوستان بخوصوص picher عزيز ممنون و متشكر مي باشم

picher_s
25-01-2009, 07:40
badsnak دمت گرم یه تشکر می دادی!!!!!
شوخی کردم.
موفق و پیروز باشید.

peyman_nn
26-01-2009, 10:20
منم این مشکل رو دارم و سیستمم فقط وقتی گزینه فایل هایی رو که هدن کردم و حالا میخام بیارم رو تیک میزنه ، ولی بعد از اوکی کردن دیگه فایل هارو نشون نمیده . وقتی به قسمت مربوطه برمیگردم میبینم که تیک فایل های هدن دوباره برداشته شده

لطفا بگید چی جوری برمیگرده ؟ از طریق رجستری اصلاح پذیره ؟؟؟

mojtaba_tanha
27-01-2009, 10:05
منم همین مشکلو دارم لطفا کمک کنید.

iriali
27-01-2009, 11:32
فعلا تنها راه همون عوض کردن ویندوز هست

کسپارسکی این ویروس رو میگیره به شرطی که قبلش نصب باشه .
من خودم قبل از عوض کردن ویندوز هیچ کاری نمیکرد ولی بعد از نصب ویندوز و نصب کاسپرسکی مشکل حل شد

picher_s
27-01-2009, 12:18
اگه درست اومده باشید پس به تاپیک زیر برید

موفق و پیروز باشید.

AD1356
15-10-2009, 00:53
سلام

folder options
regedit
window task manager

picher_s
15-10-2009, 22:41
سلام

regedit
window task manager

سلام

خوش اومدی.

ببین اول کار نصب یه انتی.

یا انتیه به روز بنصب دوباره بیا.