PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پیغام unable to create 'new folder' accsess is denied

saeed_k
22-01-2009, 22:43
سلام
چند روزی میشه که تو یکی از درایو هام نه میتونمfolder بسازم- reneame کنم و همچنین delete کنم و هیچ کار دیگه و هر بار با یک پیغام unable to create 'new folder' accsess is denied یا cannot delet accsess is denied یا
Cannot rename accsess is denied مواجه میشم تمام فایل های این درایو mp3 هست. لطفا" من رو راهنمایی کنید مشکل از کجاست ؟

mahdi7610
23-01-2009, 17:17
سلام

سیستم شما شبکه هست ؟

یا درایو شما دارای فایل سیستم ntfs هست ؟

از روش زیر استفاده کنید . باید ownership اون فولدر را تغییر بدید .

ابتدا توی مای کامپیوتر به تب tools برید و سپس Folder option را بزنید و بعد هم به تب view برید و اخرین گزینه ، یعنی use sample the sharing را بردارید و سپس صفحه را ok کنید .

حالا روی درایوی که این مشکل را داره راست کلیک کنید و propertise را بزنید و به تب security برید

بعد هم از پنجره باز شده دکمه advanced را بزنید و بعد هم از پنجره باز شده به تب owner برو و از اونجا یوزر خودتون را انتخاب کنید و توی همون صفحه تیک گزینه Replace owner on subcontainers and objects را بزنید و بعد هم همه پنجره ها را ok کنید .

اگه سوالی هم پرسیده شد . شما پاسخ مثبت دهید .

موفق باشی .

saeed_k
23-01-2009, 17:52
سلام

سیستم شما شبکه هست ؟

یا درایو شما دارای فایل سیستم ntfs هست ؟

از روش زیر استفاده کنید . باید ownership اون فولدر را تغییر بدید .

ابتدا توی مای کامپیوتر به تب tools برید و سپس folder option را بزنید و بعد هم به تب view برید و اخرین گزینه ، یعنی use sample the sharing را بردارید و سپس صفحه را ok کنید .

حالا روی درایوی که این مشکل را داره راست کلیک کنید و propertise را بزنید و به تب security برید

بعد هم از پنجره باز شده دکمه advanced را بزنید و بعد هم از پنجره باز شده به تب owner برو و از اونجا یوزر خودتون را انتخاب کنید و توی همون صفحه تیک گزینه replace owner on subcontainers and objects را بزنید و بعد هم همه پنجره ها را ok کنید .

اگه سوالی هم پرسیده شد . شما پاسخ مثبت دهید .

موفق باشی .

سلام
ممنون از پاسختون نه سیستم من شبکه نیست ولی درایو مورد نظر ntfs هست تمام فرامین شما را اجرا کردم ولی مشکل حل نشد ضمنا" سیستم من یک یوزر که من باشم بیشتر نداره.حالا چکار باید کرد؟

brain
01-02-2009, 11:21
سلام.
نمیخواستم تاپیک جدا بزنم .

دوتا مشکل در رابطه با فولدر داشتم ....

یه فولدر دارم که توش یه فایله html هست بنام cs4 هر کاری میکنم پاک نمیشه ... با Premissoin ها هم کمی ور رفتم (نه دقیق) ولی نشد ....
could not delete cs4:access is denide

یه فایل rar هم هست وقتی extract کردمش ، میرم تو فولدر 4 تا فولدر داره با یه فایله pdf ولی وقتی راست کلیک میکنم روش ، فقط گزینه های open - search - send to داره ..... خیلی عجیبه ... روشون هم که کلیک میکنم ، هیچ اتفاقی نمیفته ، حتی رو یه pdf ....
باید چه کنیم ؟

brain
02-02-2009, 10:41
سلام کسی چیزی نمیدونه ؟ :31: