PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : :: چند سوال راجع به مادربوردهای asus ::

Razel
22-01-2009, 18:56
سلام
دوستان من می خوام اطلاعاتی راجع به مادربوردهای asus که در بازار ایران موجودند کسب کنم :

- بهترین مدل این مادربوردها کدوم سری هست؟ دقیقا کدوم مدل و در صورت امکان با مشخصات کاملش.

- آیا مدلی وجود داره که ساپورت AMD چهار هسته ای (یا سه هسته ای) داشته باشه؟

- آیا مدلی وجود داره که فقط رم DDR3 ساپورت کنه؟

- در مورد سوکت pci Express2 هم اگر اطلاعاتی بدید ممنون میشم (مدلی که ساپورتش می کنه)

- اگر قیمت حدودیش رو هم بفرمایید خیلی ممنون میشم.

منتظر راهنمایی هاتون هستم.:20:

alborz_k
22-01-2009, 19:04
سلام
دوستان من می خوام اطلاعاتی راجع به مادربوردهای asus که در بازار ایران موجودند کسب کنم :

- بهترین مدل این مادربوردها کدوم سری هست؟ دقیقا کدوم مدل و در صورت امکان با مشخصات کاملش.

- آیا مدلی وجود داره که ساپورت AMD چهار هسته ای (یا سه هسته ای) داشته باشه؟

- آیا مدلی وجود داره که فقط رم DDR3 ساپورت کنه؟

- در مورد سوکت pci Express2 هم اگر اطلاعاتی بدید ممنون میشم (مدلی که ساپورتش می کنه)

- اگر قیمت حدودیش رو هم بفرمایید خیلی ممنون میشم.

منتظر راهنمایی هاتون هستم.:20:
سلام. سوالاتون خیلی خیلی کلی هستن و نتیجتأ جواب های من هم خیلی خیلی کلی می شن!!!
1_asus rampage2extreme که برای پردازنده ی های نهالم هست!
2_مدل های مختلف با قیمت و کارایی های مختلف داره که از مشهورترین اون ها می شه از asus crosshair 2 formulla اسم برد!
3_بله. مدل اول که معرفی کردم!!!
4_سرعتش 2 برابر نسخه ی 1 هست و می تونه از حداکثر پهنای بان کارت های جدید پشتیبانی کنه. البته با نشخه ی قبلی هماهنگی کامل داره!!!
5_از 70 تا 500 در بازار موجوده!!!(بسته به مدل)

Razel
24-01-2009, 00:46
سلام. سوالاتون خیلی خیلی کلی هستن و نتیجتأ جواب های من هم خیلی خیلی کلی می شن!!!
1_asus rampage2extreme که برای پردازنده ی های نهالم هست!
2_مدل های مختلف با قیمت و کارایی های مختلف داره که از مشهورترین اون ها می شه از asus crosshair 2 formulla اسم برد!
3_بله. مدل اول که معرفی کردم!!!
4_سرعتش 2 برابر نسخه ی 1 هست و می تونه از حداکثر پهنای بان کارت های جدید پشتیبانی کنه. البته با نشخه ی قبلی هماهنگی کامل داره!!!
5_از 70 تا 500 در بازار موجوده!!!(بسته به مدل)
دوست عزیز از جوابتون خیلی ممنونم و شرمنده از اینکه سوالاتم کلی بود.واقعیتش من فکر می کردم آخرین سری p5-q هستش که انتظار داشتم راجع به مدلهای اون توضیح داده بشه و تا حالا اسم مدل crosshair 2 formulla رو نشنیده بودم.
اگر ممکنه قیمت مدل crosshair 2 formulla رو بفرمایید و آیا در بازار ایران وجود داره؟
آیا از PCI Express 2 ساپورت می کنه؟
چند اسلت pci - express داره؟
کارت صوتیش چند کاناله هست و سایر اطلاعات تخصصی که خودتون بهتر می دونید.

در ضمن آیا من می تونم با بودجه 200 تومن چیزایی رو که در پست اولم خواستم بخرم یا نه؟ یعنی AMD-DDR3 Ram-PCI-E2 و...

خیلی ممنون

papillon11
25-01-2009, 01:42
بهتره که amd رو بی خیال بشی . مین p5e3 ddr3 ساپورت می کنه(اینتل) . قیمت دور بر 200 تومان.

Razel
26-01-2009, 01:23
بهتره که amd رو بی خیال بشی . مین p5e3 ddr3 ساپورت می کنه(اینتل) . قیمت دور بر 200 تومان.
من سالهاست cpu amd دارم و یه جورایی بهش عادت دارم . مهمتر از همه 64 بیتی بودنشه.آیا مدلی که گفتید 64 بیتی ساپورت می کنه؟

papillon11
26-01-2009, 10:12
بله . شما می تونید یه q6600 بندازید که 64 بیت ساپورته . البته ddr3 از نظر کارایی توی این رنج از سیتم ها فرق چندانی با ddr2 نداره . شما می تونید یه p5q به قیمت 130 گیر بیاری q6600 روش بندازی.