PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ویروس talangor و Recycled... کمک...کمک...

generalali
22-01-2009, 14:30
سلام...
واقعا دیگه از دست این دو ویروس خسته شدم ... هیچ انتی ویروسی این دو تا رو پیدا نمیکنه و تا حالا به هزار تا سایت و وبلاگ و انجمن هم سر زدم و هر چی روش بوده روی کامپیوتر خودم امتحان کردم...
میخواستم بپرسم واقعا فردی روشی موثر و تست شده را دارد ؟؟؟
به خدا دیگه خسته شدم و اصلا هم حوصله ندارم به خاطر این دو ویروس دنیای اینترنت رو بگردم...
خیلی ممنون
البته عذر میخوام که این تایپک را ایجاد کردم چون احتمالا شاید قبلا این موضوع بوده ولی باور کنید که دیگه کامپیوتر بنده کاملا خراب شده و من مجبور بودن این تایپک را ایجاد کنم...
بازم ممنون

آنتی
22-01-2009, 20:08
به نام خدا
دوست عزیز بهتر نیست بجای این همه درد دل یک کم از خصوصیات و آثار ویروس بنویسید تا دوستان بتوانند کمکتان کنند ؟

picher_s
23-01-2009, 19:36
سلام عزیز.
1-لطفا با یه process explorer که مسیر اجرای پروسز هاتون رو میده از پروسز های فعالتون عکس بگیرید.
2- عکس tabe startup از msconfigetun رو بزارید.
3-اگه تونستی فایل ویروس رو به من میل کنید.
4- اگر می تونستید اسم این ویروس و مسیر اجرای آن رو با نصب آنتی مورد علاقه من(OfficeScan از ،TrendMicro
که آپدیت شده باشه) بگید.
موفق و پیروز باشید.

Amir Hossein
24-01-2009, 12:11
با سلام
منم يه ويروسي دارم كه تو هر پارتيشن تو يه فولدر به نام Recycled ايجادميشه اين ويروسه مخفيه (ولي من با تنظيمات ريجستري اين فايل رو show كردم)
بعد يه فايل autorun اينو اجرا ميكنه من درايو هامو فرمت كردم پاك نشد فقط با حذف پارتيشن ايناها پاك ميشن
آنتي ويروس علامت ميده ولي پاك نميكه
من مشكلي با كامپيوتر ندارم ولي فلشم اين ويروس رو گرفته (فلش رو كه نميتونم پارتيشن بندي كنم)
هرچي هم كه پاك ميكنم بازم ساخته ميشه
به محظ اينكه فلش رو ميزارم كامپيوتر اين ويروس رو ميگيره فرمت هم ميكنم نميشه
درضمن يه كزينه اي تو task manager به نام LSASS به وجود مياد
ممنون ميشم اگه بگيد چه كار كنم اگه خواستيد بازم مشخصات ميدم.

picher_s
25-01-2009, 08:15
Seazyesh جان تو پست قبلی که این سوالو مطرح کردی جوابتون رو دادم.
گفتم به مسیر زیر برو و انتی LSASS رو بردار و اجرا کن.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
در ضمن کار بسیار اشتباهی کردی که پارتیشن هاتو پاک کردی بچه ها اینجان تا شما از اینکارا با سیستمت نکنی!!
اگه سیستمت زبون داشت معلوم نبود بهت چی میگفت D: شوخی کردم.
موفق و پیروز باشید.

hamed1282
25-01-2009, 20:04
سلام منم همين مشكلو داشتم nod32 آپديت كردم مشكلم حل شد

Amir Hossein
28-01-2009, 17:14
از كمكتون ممنونم ولي اين ويروس چه آسيبي به كامپيوتر ميرسونه