PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ((ایا این لینک همون قفل ایرانیه معروف cdsx با توابع aspi هست؟؟ ))

gelaris
22-01-2009, 03:53
با سلام
چند وقتی هست که به دنبال یک قفل میگردم
بین قفلهایی که شنیدم قفلهایی با تولبع aspi کاملا نظر من رو نسبت به خودشون جلب کرده که از این میان قفلهای ایرانی از جمله copystop و cdsx که هر 2 هم ایرانی هستند می توان نام برد
برای جستجو هم که شده تو گوگل مشغول سرچ بودم که یک فایل به نام cdsx.zip که تو این سایت بود رو پیدا کردم که نصب هم میشد و اموزش قفل گذاری اون رو هم تو برنامه و هم تو سایت توضیح داده بودن البته به زبان المانی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ایا این همون قفل هست که میگن ایرانیه در صورتی که المانیه !!!
در ضمن یک فایل هم پیدا کردم که محتویاتش یک فایل به نام CopyStop.x32 بود
ایا این قفل مربوط به قفل با ارزش copystop هست؟؟
اگه هست به چه کاری می اد ؟
یا روش یا شیوه کار این فایل و فایل قبلی که رو سیستم نصب هم داده میشه چیه

Mohsen_Hoseyni
23-01-2009, 04:40
ميشه اون فايلهاي copystop رو هم بذاريد از اين سايت كه چيزي سر در نياوردم من

shahrokh2008
23-01-2009, 19:38
همشون از یه نوع استراتژی پیروی میکنند....ولی بهترینشون مدلیه که قفل از روی سی دی اجرا بشه نه اینکه اول نصب بشه بعد اجرا بشه...

negahefarda
24-01-2009, 16:44
بین قفلهایی که شنیدم قفلهایی با تولبع aspi کاملا نظر من رو نسبت به خودشون جلب کرده که از این میان قفلهای ایرانی از جمله copystop و cdsx که هر 2 هم ایرانی هستند می توان نام برد
شاهرخ خان ... میشه یه دوتا مجموعه دقیقا ً مشخصاتش رو بگو که این قفل روشنون باشه ... aspi ؟؟

shahrokh2008
24-01-2009, 20:22
شاهرخ خان ... میشه یه دوتا مجموعه دقیقا ً مشخصاتش رو بگو که این قفل روشنون باشه ... Aspi ؟؟
این نقل قول چه ربطی به من داره..... من خان نیستم...در ضمن این قفلها ایرانی نیستند...شما هم جوش نیار ....اگه یه کم فکر کنی میبینی که بحث هاتون اینقدر قدیمی و **** هستش که بزرگهای سایت هیچ نظری نمیدن....منم دیگه اصلا حوصله این جور بحث ها رو ندارم......

negahefarda
24-01-2009, 21:04
ین نقل قول چه ربطی به من داره..... من خان نیستم...در ضمن این قفلها ایرانی نیستند...شما هم جوش نیار ....اگه یه کم فکر کنی میبینی که بحث هاتون اینقدر قدیمی و **** هستش که بزرگهای سایت هیچ نظری نمیدن....منم دیگه اصلا حوصله این جور بحث ها رو ندارم......
من هم قبول دارم .... ولی موندم که چرا انقدر باهاش کل کل داشتید ؟؟؟ تاپیکشو یادم .... با تعدا پستاشو ....
جوش نیوردم گل پسر یواش یواش ....
منم دیگه اصلا حوصله این جور بحث ها رو ندارم