PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک برای پیدا کردن این نرم افزار

bijan.sh.ka
22-01-2009, 02:34
سلام
بچه ها می تونید کمکم کنید و بهم بگید که اسم این برنامه چیه چون تمام برنامه رو دستکاری کردن و من هر چه گشتم برنامه ای به این اسم نبود این تصویری از برنامه ، کارش ساختن یک مجموعه برای نشان دادن تصاویر است که قابلیت جستجو را دارد اگه کسی اسم برنامه رو نمیداند می تونید یه برنامه بهم معرفی کنید که همچین کاری بکند و هم قابلیت جستجو و هم قابلیت پرینت کردن با dpi ( رزولیشن ) و تغییر اندازه عکس را در نرم افزار داشته باشه با تشکر
این هم عکس نرم افزار

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Ship Storm
22-01-2009, 03:04
اسم نرم افزار شما Movie List هستش :5:

2 تا نرم افزار رایج توی این زمینه وجود داره اولی نرم افزار All My Movie هست که توسط شرکت bolidesoft منتشر شد.
دومی Movie Collectorz هست به نظر من اولی یعنی All My Movie بهتره.
اصول کار این دو نرم فازار به این صورته که اسم فیلم رو میگیرن و تمامی مشخصات اون فیلم + کاور و اسکرین شات رو از پایگاه های اینترنتی دانلود مینکنن.
همچنین دارای Name Dicertory هم هستند .یعنی اسم شخصیت سینمایی رو میگیرن و تمامی مشخصات رو دانلود میکنن.
خوبیشون اینه که در صورت کامل کردن لیست فیلم یه پایگاه بسیار کامل از سینما دارید.

All My Movie

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Movie Collectorz

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

bijan.sh.ka
22-01-2009, 08:45
سلام دوست عزیز دستت درد نکنه بابت نرم افزارها ولی من دقیقا اون نرم افزار رو میخواستم میتونی برام اسمش رو پیدا کنی چون هیچ کدوم از اینها نبود

Ship Storm
22-01-2009, 12:26
سلام دوست عزیز دستت درد نکنه بابت نرم افزارها ولی من دقیقا اون نرم افزار رو میخواستم میتونی برام اسمش رو پیدا کنی چون هیچ کدوم از اینها نبود

نرم افزار های که در بالا معرفی کردم حرفه ای ترین نرم افزار ها در این زمینه بودند
اسم نرم افزار رو روی نوار بالای نرم افزار زده Movie List باید همون باشه شما یک لطفی کن روی منوی Help نرم افزار کلیک کن و About نرم افزار رو بخون مشخصات دقیق و اسم و ورژن اون رو زده یک عکس ازش بگیر یا اینکه مشخصات رو اینجا بنویس تا برسی کنیم
موفق باشی:11:

bijan.sh.ka
22-01-2009, 23:25
سلام
دوست عزیز نرم افزار رو دست کاری کرده و هم اسم و هم help و سایر چیزهای اون رو از کار انداخته که نتونم برم اسمش رو دربیارم و دانلودش کنم ولی بازم ممنونم