PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد ویندوز 7 !

reza mob
21-01-2009, 14:01
سلام می خواستم بدونم این ویندوز برنامه های معمولی رو می خوره یعنی همین برنامه هایی که رو ویستا نصب کردم یا یه برنامه های خاص خودش رو می خواد آخه من تو یه سایت دیدم نوشته بود آنتی ویروس کسپر مخصوص ویندوز 7 ممنونم ؟

MichaelQwerty
21-01-2009, 14:25
این ویندوز هر برنامه ای که در ویستا اجرا بشه رو اجرا می کنه
[quote] آنتی ویروس کسپر مخصوص ویندوز 7[quote/]
امکان داره برنامه های معمولی روی ویندوز 7 اجرا نشه ولی منظور اون سایت اینه که این نسخه 100% بدون نقص کار می کنه(روی Windows 7)

MichaelQwerty
21-01-2009, 14:27
[quote] آنتی ویروس کسپر مخصوص ویندوز 7[quote/]
امکان داره برنامه های معمولی روی ویندوز 7 اجرا نشه ولی منظور اون سایت اینه که این نسخه 100% بدون نقص کار می کنه(روی Windows 7)

MichaelQwerty
21-01-2009, 14:32
سلام می خواستم بدونم این ویندوز برنامه های معمولی رو می خوره یعنی همین برنامه هایی که رو ویستا نصب کردم یا یه برنامه های خاص خودش رو می خواد آخه من تو یه سایت دیدم نوشته بود آنتی ویروس کسپر مخصوص ویندوز 7 ممنونم ؟

manreza71
22-01-2009, 00:03
بله درسته هر نرم افزاری که رو ویستا نصب شده روی سون هم نصب میشه

Hossein bandarie
22-01-2009, 09:45
Windows 7 چه ورژن هايي داره ؟ مثل ويستا كه ورژن Ultimate - Home Basic و ... داشت .

samanehgh67
22-01-2009, 09:55
سلام من یه مشکل تو نصب ویندوز اکس پی دارم. تمام درایوای کامپیوترم fat32 هستند و قبلا یه xp و یه 98 داشتم حالا پارتیشن هاش رو پاک کردم و دوباره ایجاد کردم. بعد با ntfs فرمت کردم. مراحل نصب رو انجام می ده ولی وقتی می خواد وارد ویندوز بشه مانیتور stand by می شه و هیچ کليدی هم کار نمی کنه. می شه یکی راهنماییم کنه.

samanehgh67
22-01-2009, 10:19
یعنی کسی نمی تونه کمکی بکنه خیلی حیاتیه خاهشاً راهنماییم کنید دهم تحویل پروژه دارم.

MichaelQwerty
22-01-2009, 10:36
فعل نسخه بتا در بازار وجود داره هنوز microsoft این ویندوز بیرون نداده

MichaelQwerty
22-01-2009, 10:51
Windows 7 چه ورژن هايي داره ؟ مثل ويستا كه ورژن Ultimate - Home Basic و ... داشت .

سلام من یه مشکل تو نصب ویندوز اکس پی دارم. تمام درایوای کامپیوترم fat32 هستند و قبلا یه xp و یه 98 داشتم حالا پارتیشن هاش رو پاک کردم و دوباره ایجاد کردم. بعد با ntfs فرمت کردم. مراحل نصب رو انجام می ده ولی وقتی می خواد وارد ویندوز بشه مانیتور stand by می شه و هیچ کليدی هم کار نمی کنه. می شه یکی راهنماییم کنه.
اگر به جای پست یه تاپیک باز می کردی بهتر می تونستی جوابتو بدست بیاری
آیا بدرستی fdisk و در زمان فرمت کردن درایو C از سویچ s استفاده کردی
و آیا سیستمت قبل از این اتفاق (پارتیشن بندی) ویروسی بود؟؟