PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ارور هنگام نصب ویندوز

teza
21-01-2009, 11:14
دوستان من یه مشکلی دارم یکی از دوستان من می خواست ویندوز نصب کنه که وسط نصب سیستم رو خاموش کرده بعدا که امده نصب کنه بعد از بوت از روی سی دی و این که وسایل رو شناخت با یک ارور مواجه میشه که یک ادرس از روی سی دی رو نوشته و این که از طریق ساف موده بریم بالا که نمیاد وباز هم همان ارور من احتمال دادم مشکل از رمش باشه که رمش رو رایانه خودم تست کردم مشکلی نداشت و هارد اون روی رایانه من همین مشکل رو داشت یعنی حتی وقتی هاردش رو میبستیم رو رایانه من باز هم همون ارور رو میداد نمی دونم سخت افزاری یا نرافزاری اگه مربوط به این بخشه راهنمایی کنید
در ضمن یه مشکل دیگه که بعدش پیدا شد کامپیوتر اون در بعضی از مواقع با حرکت عجبیبی روشن میشه خاموش میشه و دوباره روشن میشه وبالا نمیاد و دیگه خاموش هم نمیشه مگه این که از برق بکشیم مشکل از کجاست
ممنون

MichaelQwerty
21-01-2009, 13:30
روشن و خاموش شدن ممکنه به Bios مربوط باشه به system setup برو وتنظیمات رو به حالت پیشفرض در بیار
در مورد Error چون وسط نصب سیستم رو خاموش کرده امکان داره به فایلی در روی هارد آسیب رسیده باشه

teza
21-01-2009, 14:29
روشن و خاموش شدن ممکنه به bios مربوط باشه به system setup برو وتنظیمات رو به حالت پیشفرض در بیار
در مورد error چون وسط نصب سیستم رو خاموش کرده امکان داره به فایلی در روی هارد آسیب رسیده باشه

خیلی ممنون در مورد هارد نمیشه یعنی هیچ کاری کرد

MichaelQwerty
21-01-2009, 15:39
هنگام نصب ویندوز Error میده یا ویندوز نصب و واردش نمی شه؟؟؟

teza
21-01-2009, 15:44
هنگام نصب ویندوز error میده یا ویندوز نصب و واردش نمی شه؟؟؟

نه بابا اصلا به اینجور جاها نمی رسه همون وارد نصب که میشی قبل از این که حتی بپرسه تو کدوم درایو نصب کنه ارور میده یعنی همون اول

huti_421
21-01-2009, 15:51
مطمئن باشید سی دی ویندوز سالمه

همنطور که دوستمون گفتن تنظیمات Bios به غیر از Boot From CD رو به حالت پیش فرض در بیارید ...

از سلامت سخت افزار ها اطمینان پیدا کنید

به غیر از اینها چیز دیگه ای به ذهنم نمیرسه

teza
22-01-2009, 11:37
مطمئن باشید سی دی ویندوز سالمه

همنطور که دوستمون گفتن تنظیمات bios به غیر از boot from cd رو به حالت پیش فرض در بیارید ...

از سلامت سخت افزار ها اطمینان پیدا کنید

به غیر از اینها چیز دیگه ای به ذهنم نمیرسه
تنظمیات رو پیشفرض کردم مشکل روشن خاموش شدنش فکر کنم حل شد
در مورد سخت افزارها رم سالمه هاردم رو هر سیستمی میزارم همون ارور رو میده و ویندوز نصب نمی شه
سی دی هم از ویندوز خودم استفاده میکنم سالمه
اقا یه چیزی با فرمت کردن حل نمیشه چون این فامیلمون کامپیوترش رو اورده پیش من دیدم سه تا ویندوز ناقص روش نصب کرده اگه با فرمت حل میشه یه راه بگید تا هارد رو فرمت کنم مثلا از طریق هارد به هارد نمیشه کاری کرد

MichaelQwerty
22-01-2009, 14:56
احتمالا مشکل از هارد هست
در مورد هارد به هارد هم امتحان کن ظرر که نداره

huti_421
23-01-2009, 13:04
برای فرمت از نرم افزار f-Disk کمک بگیر یا Partition Magic ورژنی که بوتیبل باشه و تو محیط داس هم جواب بده

با این نرم افزار ها میتونی پارتیشن هارو مدیریت کنی !!!

Mohammad King
23-01-2009, 14:03
سلام

شما برای چند دقیقه باتری مادر بورد را در بیاورید و دو باره جا بزنید .

و از اول شروع به نصب ویندوز کنید البته اون درایوی هم که داشتین روش ویندوز نصب میکردین را از اول فرمت کنید .

موفق باشید .

teza
23-01-2009, 16:33
برای فرمت از نرم افزار f-disk کمک بگیر یا partition magic ورژنی که بوتیبل باشه و تو محیط داس هم جواب بده

با این نرم افزار ها میتونی پارتیشن هارو مدیریت کنی !!!

دستت درد نکنه فقط من شنیدم این نرم افزارها برای درایورntfc جواب نمیده دزسته

teza
23-01-2009, 16:36
سلام

شما برای چند دقیقه باتری مادر بورد را در بیاورید و دو باره جا بزنید .

و از اول شروع به نصب ویندوز کنید البته اون درایوی هم که داشتین روش ویندوز نصب میکردین را از اول فرمت کنید .

موفق باشید .

یک چیزی من یه همچین چیزی قبلا هم شنیدم ولی میشه بپرسم این کار دقیقا باعث چی میشه یهو نزنم وضع رو از اینی که هست بدتر کنم

Mohammad King
23-01-2009, 17:24
یک چیزی من یه همچین چیزی قبلا هم شنیدم ولی میشه بپرسم این کار دقیقا باعث چی میشه یهو نزنم وضع رو از اینی که هست بدتر کنم

نه رفیق از این بد تر نمیشه ولی بهتر میشه .

این کار را انجاب بده با مسئولیت من .

موفق باشید

teza
26-01-2009, 11:47
دوستان من حدودا تمام رههای که اینجا گفته شد رو انجام دادم ولی هیچ کدوم جواب نداد و تازه یه مشکل جدید تر قبلا این کامپیوتر روشن میشد خاموش میشد و دوباره روشن میشد ولی الان یه سره ریاستار میشه هم برای مشکل ویندوز و هم ری استارت شدن اگه راه حلی دارید بگید اگه هم راهی ندارید بگید چرا اینجوری شده و مشکل از کجاست که من ببرم تعمیرگاه برای اینم میخوام بدونم مشکل از کجاست که وقتی میبرم تمعیرگاه جز مشکلی که داره دوهزارتا مشکل دیگه نبنده توش

teza
27-01-2009, 12:06
دوستان من حدودا تمام رههای که اینجا گفته شد رو انجام دادم ولی هیچ کدوم جواب نداد و تازه یه مشکل جدید تر قبلا این کامپیوتر روشن میشد خاموش میشد و دوباره روشن میشد ولی الان یه سره ریاستار میشه هم برای مشکل ویندوز و هم ری استارت شدن اگه راه حلی دارید بگید اگه هم راهی ندارید بگید چرا اینجوری شده و مشکل از کجاست که من ببرم تعمیرگاه برای اینم میخوام بدونم مشکل از کجاست که وقتی میبرم تمعیرگاه جز مشکلی که داره دوهزارتا مشکل دیگه نبنده توش

دوستان کمک

Mohammad King
27-01-2009, 13:45
سلام

شاید از بوت شما یه فایل پریده و

شما بایاس را یه بار دیفلت کن ببین درست میشه

teza
27-01-2009, 20:45
سلام

شاید از بوت شما یه فایل پریده و

شما بایاس را یه بار دیفلت کن ببین درست میشه

میشه زیر دیپلم صحبت کنی ما هم بفهمیم راستی من میگم روشن نمیشه اول یه راهی برای اون پیدا کن

Mohammad King
28-01-2009, 13:18
میشه زیر دیپلم صحبت کنی ما هم بفهمیم راستی من میگم روشن نمیشه اول یه راهی برای اون پیدا کن

یهنی دیگه کامپیوترت روشن نمیشه؟؟!!

خوب یه نگاه به پاورت بنداز ببین چه طوره؟

اگه نه اشکال از برق سیستمت هست

کامپوتر روشن نمیشه؟

teza
28-01-2009, 15:33
یهنی دیگه کامپیوترت روشن نمیشه؟؟!!

خوب یه نگاه به پاورت بنداز ببین چه طوره؟

اگه نه اشکال از برق سیستمت هست

کامپوتر روشن نمیشه؟

نه روشن میشه ولی به طرز خیلی زیبا وقشنگی هی ری استارت میشه یعنی قبل از این که مانیتور حتی روشن شه راهی نبود

shahriar_669
29-01-2009, 01:32
باید بری bios جدید رو از سایت مادر بردت بگیری و با فلاپی اپدیت کنی درست میشه یادت نره با فلاپی فقط

mrhbk36
07-02-2009, 23:51
يه سري يه سيستم گرفتم كه ويندوزشو از ويستا به xp تغيير بدم (قبلا xp داشته برده جايي براش ويستا ريختن) مثل مورد ذكر شده بعد از لود درايورها صفحه آبي مرگ مي يومد و منتظر ريس از جانب بنده ميشد.
انواع سي دي و دي وي دي آلات رو تست كردم. ODD رو هم عوض كردم. بازم همونجوري بود.
دست آخر هاردشو باز كردم بستم روي سيستم خودم و درايو سي رو فرمت كردم.
بعدم هارد گذاشتم سر جاش يه باره ديگه اون ارورو مشاهده كردم و لذت بردم!
عجيب تر از همه اينكه پس از همه اينكارا ويستا مثل روز اولش مي يومد بالا و كار مي كرد.
خدمات كامپيوتر محل هم پس از كلنجارهاي خودش گفت كه نياز به ديسك raid داره (نمي دونم درست نوشتم يانه)

خواهشمند است شما بزرگان و صاحب نظران ما را از نظرات سودمند خويش بي بهره مگذاريد.