PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین گوشی سیمبین سونی اریکسون با صفحه کلید راحت واسه اس ام اس

Setareh 2006
21-01-2009, 09:18
دوستان سلام

من گوشیم کا810 هستش و باهاش راحتم ولی چون جاوا هست یک سری برنامه ها رو نمی تونم روش نصب کنم از جمله برنامه های ضبط مکالمه بدون بیپ
بعد از مشورت با دوستان در همین فروم رفتم ان 79 نوکیا گرفتم که خیلی پیشرفته است ولی مشکلی که باهاش داشتم این بود که اصلا با صفحه کلیدش راحت نبودم چون من زیاد اس ام اس می زنم و صفحه کلید ان 79 یک جوریه که موقع تایپ کردن و نوشتن اشتباه پیش میاد منظورم اینه که صافه و بین دگمه ها فاصله ای نیست و دچار اشتباه میشم
در ضمن من چون به کا 810 عادت کردم در ان 79 وقتی صفحه ی نوشتن پیام رو باز می کنم حروف رو کمی ریز می نویسه . البته یک گزینه هم داره که حروف رو کمی بزرگتر نشون میده ولی بخوبی سونی اریکسون کا 810 نیست . با وجودی که صفحه ی نمایش کا 810 کمی کوچکتر از ان 79 هستش ولی حروف رو موقع نوشتن پیام خیلی خوب نشون میده . واسه همین چون با صفحه کلید و همینطور پیام نوشتن در ان 79 راحت نبودم بردم پسش دادم هر چند که از کا810 خیلی پیشرفته تر بود ولی اصلا باهاش راحت نبودم یعنی در واقع باید بگم که با سونی اریکسون خیلی راحت ترم
دنبال یک سونی اریکسون می گردم که هم سیمبین باشه و در ضمن کار با صفحه کلیدش واسه نوشتن پیام راحت باشه . کیفیت صداش هم خوب باشه اگه از کا810 هم بهتر باشه دیگه چه بهتر . در ضمن برنامه های ضبط مکالمه بدون بیپ مثل این برنامه ی Total Recall 3rd Ed رو هم بشه روش نصب کرد این هم لینک این برنامه است

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

راستی P1 رو نگین . هر چند صفحه اش موقع نوشتن پیام خیلی خوبه و لی چون از ظاهرش خوشم نمیاد و همینطور شنیدم که دیگران زیاد ازش راضی نیستن واسه همین تمایل به این مدل ندارم

از توجه همه ممنونم

Mani Sasy
21-01-2009, 16:48
سلام
توی سونی اریکسون یه سری گوشی محدود سیمبین دار هستند که تا اونجایی که یادم میاد p1، w960,g900,g700 و مدلهای قدیمی تر مثل w950 و ....
به نظر من شما که صفحه کلید راحت واسه اس ام اس زدن میخواین میتونین w960 بگیرین، البته از راحتی جی 700و جی 900 خبر ندارم اما باید خوب باشن چون جدیدتر هم هستند.
موفق باشید

Ship Storm
21-01-2009, 17:59
تو اس ام اس زدن فکر نکنم هیچ گوشی ای به پای 5700 نوکیل برسه دکمه هاش خوراک اس ام اس زدنه چون فرم و حالت و خاصی داره که انگشت قشنگ روش میشینه

oMID-END
22-01-2009, 14:49
به نظر من اگه دوربين برات مهمه ، w960
و
اگه دوربين برات مهم نيست ، w950

من پارسال w950 داشتم خيلي گوشي خوبي بود و الان ميخوام w960 (مثل همونه فقط يكم كاملتر و پيشرفته تر) بگرم!

Setareh 2006
26-01-2009, 03:50
دست همگی شما درد نکنه ، از همه دوستان ممنونم برای راهنمایی های مفیدتون .