PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل عجیب مادر بورد ! هر وقت دلش بخواد میشناسه هر وقت نخواد نمیشناسه !!!!

F@$hist
20-01-2009, 18:57
سلام علیکم دوستان و خسته نباشید !

بنده یه مشکل خفنی که جدیدا دچارش شدم اینه که تا دیروز که سالم بود و لینوکس رو من روی هارد اکسترنالی که دارم ریختم ! بنابراین برای بوت کردن به هارد اکسترنال احتیاج داره !
ولی امروز ! خیلی جالب ! هارد اکسترنال رو نشناخت که بخواد از روش بوت بکنه ! یه دفعه ! دو دفعه ! کلافه شدم ! و ولش کردم ! عصر که اومدم دو دفعه زدم ! خوشبختانه شناخت !
اینم بگم بعضی اوقات مثلا سی دی رام رو هم بوت نمی کنه !(البته سی دی رایتر رو نه دی وی دی رو !) ولی وقتی می رم توی لینوکس یا توی ویندوز ! هر دوتاش رو به راحتی می آره ! یعنی نمی نویسه اول کار ولی سیستم عامل اونو می آره !

البته اینم اضافه کنم که امروز رفتم توی بایوس و کلی تغییرات توش دادم (خودم هم نفهمیدم چی کار کردم !) ولی به هر حال فعلا که تونستم بیام !

راستی یادم رفت مدل مادر بوردم رو بگم !

مادربوردم ! یه MSI ! هست به مدل 848P Neo 2-V می خوام بدونم اگه با آپدیت بایوس (یه چیزی شنیده بودم توی این انجمن !!!!!) یا تغییراتی از این قبیل ! این مشکل اساسی ! حل میشه ! یه راهی چاهی چیزی جلوی پای من بزارین ! من که آب از سرم گذشت ! چه یه وجب ! چه صد وجب ! :27::27::27: