PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کلوپ 5730 دومین گوشی با کیبورد qwerty و کشویی

Legend
20-01-2009, 11:21
این مدل قبلا" به اسمه E75 لو رفته بود...ولی حالا میبینیم که تو سری XpressMusic هست...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

------------------------------------------------

با سیستم عامل سری 60 ویرایش3 و FP2
GPS
2 اینچ LCD
باتری 1000 میلی آمپری
128 مگ رام
140 مگ فون مموری
دوربین 3.2
وای فای
با قیمت حدود 220 یورو...

البته این الان نسخه آزمایشی هست و گوشی هنوز رسما" معرفی نشده...:20:

poria_mc
20-01-2009, 11:34
من اولش فکر کردم تاچه! آیکون هاش کپی 5800 بود!

Legend
20-01-2009, 11:40
چنتا عکس دیگه:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و اینطور که معلومه آیکون های سری تاچ رو داره...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MRTZ HSV
20-01-2009, 14:00
خوره N-Gage هست این با اون دکمهاش

poria_mc
20-01-2009, 14:43
خوره n-gage هست این با اون دکمهاش
حیف که ال سی دیش کوچیکه!

MohandesMCD
20-01-2009, 21:12
ولی بهش نمیخوره 2اینچ باشه صفحش.
امیدوارم هم انگیج بهش بخوره و کلاینت مخصوص داشته باشه هم اف ام ترنسمیتر.نا سلامتی سری اکسپرس هست باید از لحاظ موزیک کامل باشه
ایول دکمه های میوزیک پلیر هم کنارش داره!!!
شاید سیمبینش 9/4 باشه ولی ویرایش 3!!!
راستی الان دیدم کیبرد کشویی گوشی دیپد نداره.چه ضایع!

karas
27-07-2009, 16:00
مشخصاتاز موسیقی، پیام رسانی، بازی و تقسیم اطلاعات در یک گوشی کشویی فوق العاده لذت ببرید.آماده پخش موسیقیآهنگ های شما فقط یک کلیک با شما فاصله دارند. با استفاه از نرم افزار Nokia Music آهنگ های خود را بر روی کارت حافظه 8 گیگابایتی منتقل نموده، فهرست پخش خود را مدیریت کرده سپس با فشار دگمه مخصوص پخش آنها را پخش کنید. (به یک PC سازگار احتیاج است)صدایی با کیفیتهدفون دلخواه خود را از طریق خروجی 3/5 میلیمتری متصل نمایید و یا به صدایی استریو از طریق بلندگوهای داخلی مستقیما گوش دهید. از طول عمر بیشتر باتری برای پخش 25 ساعت موسیقی لذت ببرید.صفحه نمایشی کارآمداز داخل صفحه اصلی از آخرین وضعیت دوستان خود مطلع شوید - پروفایل آنها را برای اخبار جدید ببینید و با استفاده از آن به تمامی رسانه ها و کلید های میانبر خود دسترسی پیدا کنید. بازی و تقسیم نماییدبا دوربین 3/2 مگاپیکسلی عکس هایی عالی بگیرید و تصاویر و ویدئو های خود را آنلاین با دیگران تقسیم کنید یا در مقابل دوستان خود در N-Gage Arena با استفاده کلید های مخصوص بازی در حالت افقی مسابقه دهید.پیام رسانیاز سایت های محبوب خود بازدید نموده و با دوستان خود چت کنید، با استفاه از صفحه کلید کشویی پیام های خود را به آسانی و با سرعت تایپ کنید.محتویات جعبه فروشNokia 5730 XpressMusic باتریBattery BL-4U (1000mAh) هدست Wired stereo headset (HS-83) همراه با ورودی کنترل AD-54 مجهز به کلید های کنترل آهنگ کابل Micro USB cable CA-101D کارت حافظه 8 GB MicroSD memory card (داخل گوشی) شارژر Travel Charger AC-8 راهنمای سریع کاربر Mini DVD مشخصاتباز بسته مشخصات فیزیکی، تامین نیرو و حافظهمشخصات فیزیکی، تامین نیرو و حافظهاندازه شکل: کشوی از کنار با صفحه کلید کامل ابعاد: 112*51/80*15/4 میلیمتر وزن: 135 گرم همراه باتری حجم: 82 سی سی طراحی کشویی از کنار با صفحه کلید کامل صفحه نمایش و سه بعدی اندازه: 2/4 اینچ وضوح تصویر: 240*320 پیکسل (QVGA) 16 تا میلیون رنگ نمایشگر رنگی QVGA (در ابعاد 240*320 پیکسل) 2/4 اینچی با محوطه فعال 48/96*36/72 میلیمتر، 16 تا میلیون رنگ نور پشت زمینه و حسگر نور محیط موتور پردازش تصاویر سه بعدی کلید ها و نحوه ورود اطلاعاتصفحه کلید عددی صفحه کلید کامل کلید های مخصوص موسیقی (play/pause ،forward ،rewind) کلید تنظیم صدا دگمه مخصوص عکاسی کلید های مخصوص بازی فرامین صوتی صفحه کلید کامل برای پیام های سزیع و آسان رنگ ها و قاب هاقرمز/مشکی مشکی/مونوکروم خاکستری/آبی اتصالاتاتصال پرسرعت USB 2.0 با امکان شارژ از طریق micro USB اتصال 3/5 میلیمتری AV برای هدفون اتصال شارژر 2 میلیمتری حافظه دارای شیار کارت حافظه microSD قابل تعویض در حالت روشن همراه با کارت 8 گیگابایتی قابل افزایش 16 تا گیگابایت 128 مگابایت SDRAM و 256 مگابایت حافظه NAND- 100 تا مگابایت حافظه داخلی تامین نیرو باتری Nokia BL-4U 1000 mAh Li-Ion مدت زمان مکالمه (حداکثر): - ECTEL GSM 5/2 تا ساعت- +10dBm/WCDMA 3/6 تا ساعت- 0dBm/WCDMA 4/2 تا ساعت- WLAN 7/8 تا ساعت مدت زمان شارژ (حداکثر):- ECTEL GSM 300 تا ساعت- WCDMA 270 تا ساعت مرور وب (حداکثر): 6/5 تا ساعت (3G) پخش ویدئو (حداکثر): 5/8 تا ساعت (QVGA ،MPEG4، 15 تا فریم در ثانیه) مدت زمان ضبط ویدئو ( حداکثر): 2/7 تا ساعت (VGA، 15 تا فریم در ثانیه) مدت زمان تماس ویدئویی (حداکثر): 2/3 ساعت مدت زمان پخش موسیقی (حداکثر): 25 ساعت (حالت offline) ارتباطات و جهت یابیارتباطات و جهت یابیفرکانس مخابراتی Quad-band GSM 850/900/1800/1900 WCDMA 900/1900/2100 HSDPA 3.6 WLAN (RM-465) WLAN IEEE802.11 b/g with UPnP support (3G version only) تعویض خودکار بین باندهای GSM حالت پرواز و بدون سیم کارت شبکه اطلاعاتی GSM CS data 9.6/14.4/HSCSD MSC6 HSCSD GSM GPRS data class 32 GSM EGPRS data class 32 EGPRS (EDGE) class B WCDMA HSDPA: maximum speed 3.6 Mbps WLAN IEEE802.11 b/g with UPnP support (3G version only) پشتیبانی ازTCP/IP جریان ویدئو (3GPP و CIF) اتصال محلی و هماهنگ سازیBluetooth version 2.0 (A2DP و AVRCP) پشتیبانی از UPnP برای رسانه خانگی پشتیبانی از MTP (Mobile Transfer Protocol) پشتیبانی از چاپ بر روی چاپگر از طریق Bluetooth هماهنگی محلی و راه دور از طریق SyncML امکانات تماسبلندگوی مکالمه داخلی شماره گیری سریع شماره گیری پیشرفته صوتی لرزاننده داخلی دگمه های جانبی تنظیم صدا دفتر تلفن با عکس بر روی صفحه اصلی زنگ های گویا کنفرانس تلفنی تماس ویدئویی CS و تقسیم ویدئو VoIP نسخه 3.0 تبادل پیامSMS ذخیره پSMS نرم افزار پیام خوان پیام تصویری EMS (ارسال و دریافت) MMS (OMA 1.3) پیام صوتی AMS صندوق دریافت SMS و MMS فهرست ارسال پیام Nokia Chat Nokia Messaging (email + IMN Presence - Ovi Contacts) Windows (MSN) Live Cell broadcast (3GPP TS 04.12) ایمیل ایمیل های همگانی (POP3/IMAP4/SMTP). از قبل در دستگاه نصب شده خدمات ایمیل نوکیا. خدمات Push ایمیل در برخی کشورها موجود می باشد. لطفا برای اطلاعات بیشتر به
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید مراجعه کنید Mail for Exchange. از قبل در دستگاه نصب شده. پشتیبانی از Nokia Intellisync، با اپراتور خود تماس بگیرید مرور وب WAP 2.0 Nokia full Web Browser (OSS) همراه با Mini Map Web feeds support (RSS) و xSP framework support. Mobile search (کلید میانبر نرم افزار و جستجو در صفحه اصلی را می توان تغییر داد) GPS و جهت یابی A-GPS داخلی Maps 2.0 تصویر و صداتصویر و صداعکاسی دوربین 3/2 مگاپیکسل و دوربین ثانوی (VGA)، (پشتیبانی از CIF+SW) قالب های عکس: JPEG ،EXif عدسی کارل زایس، Tessar 2.8/3.7 8 برابر بزرگنمایی دیجیتال فوکوس خودکار 3/7 میایمتر (دوربین اصلی) 1.10 میلیمتر (برابر با 35 میلیمتر) دوربین ثانوی 10 سانتیمتر تا بی نهایت (دوربین اصلی) 0.2 تا بی نهایت (دوربین ثانوی) فلاش LED حالت های فلاش: روشن، خاموش، کاهش قرمزی چشم، خودکار میدان عملکرد فلاش:تقریبا 1 متر (تقریبا 40 لوکس) حالت های موازنه رنگ سفید: خودکار یا قابل برنامه ریزی ( آفتابی، ابری، نور داخلی، فلورسنت) نوردهی: خودکار، مرکزی AE حالت های عکاسی: ثابت، متوالی، زمان دار، ویدئو حالت های رنگ تصویر: عادی، قهوه ای، سیاه و سفید، رنگی، نگاتیو نمایشگر تمام صفحه نوار ابزار فعال دگمه مخصوص عکاسی چرخش حالت افقی تصویر چاپ مستقیم بر روی چاپگر سازگار از طریق Bluetooth Ovi Share MS Live Gizmo Google Flickr VOX YouTube ویدئو دوربین اصلی TV کیفیت بالا – VGA; 15 فریم در ثانیه; mp4. Email کیفیت عادی – QVGA; 15 فریم در ثانیه ; mp4. کیفیت تقسیم – QCIF; 15 فریم در ثانیه ; 3GP. دوربین ثانوی QCIF تا 15 فریم در ثانیه Main Camera:- قالب MPEG4 در قالب mp4. قالب H.263 (profile 0 level 10) در قالب 3gp. دوربین ثانوی:- قالب H.263 (profile 0 level 10) ذخیره شده در قالب 3gp. حالت های موازنه رنگ سفید: خودکار ، آفتابی، ابری، نور داخلی، فلورسنت حالت های صحنه: خودکار و شب حالت های رنگ تصویر: عادی، قهوه ای، سیاه و سفید، رنگی، نگاتیو طول مدت کلیپ نمی تواند بیشتر از 90 دقیقه باشد و همچنین به مقدار حافظه موجود کاربر بستگی دارد. RealPlayer Video playback formats: Main Camera: - قالب MPEG4 در قالب mp4. - قالب H.263 (profile 0 level 10) در قالب 3gp. دوربین ثانوی:- قالب H.263 (profile 0 level 10) ذخیره شده در قالب 3gp. جریان ویئو (3GPP و CIF) تماس ویدئویی CS زنگ های تصویری پخش موسیقی و صدانرم افزار پخش دیجیتال موسیقی سری 60 پخش موسیقی در قالب های: .mp3/.aac/.aac+/.eaac+/.wma جریان صوت جریان موسیقی UPnP کلید مخصوص تنظیم صدا (play/pause ،skip و rewind) کلیدهای مخصوص تنطیم صدا رادیو FM استریو رادیو FM و اینترنتی خروجی 3/5 میلیمتری هدفون Nokia Music Store & Comes with Music Nokia Music for PC client (احتیاج به PC سازگار است) Contacts on Ovi with Music presence زنگ های: استریو سه بعدی، Midi 64 آوایی، زنگ های mp3.، زنگ های تصویری سیستم "بگو+پخش کن" کپی و انتقال آسان آهنگ ها توسط نرم افزار Nokia Music بر روی CD یا Windows Media Player 10 و 11 پشتیبانی از OMA DRM 2.0 برای آهنگ ها ضبط صوت و صدافرامین صوتی شماره گیری صوتی ضبط صدا تبدیل متن به کلام تغییرات شخصی: پروفایل ها، تم ها، زنگ هازنگ های: استریو سه بعدی، Midi 64 آوایی، زنگ های mp3.، زنگ های تصویری زنگ های تصویری پشتیبانی از زنگ های گویا صفحه اصلی کلیدهای میانبر قابل تغییر تم ها و تصاویر پس زمینه اختصاصی برای هماهنگی با گوشی

MohandesMCD
27-07-2009, 23:45
این الان کلوپه؟ معرفیه؟ چیه؟

H a m e e d
28-07-2009, 00:40
هیچ عکسی ازش نذاشتین!
حالا من میذارم:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مارس 2009 معرفی شد و ژوئن وارد بازارهای جهانی شد و قیمت فعلیش در ایران باید کمی بیش از 400 تومن باشه.
من که میگم قیمتش به سرعت افت میکنه و در عین حال با فروش بالایی مواجه میشه، مثل 5800.

karas
28-07-2009, 21:12
ki midune alan gheymate in gooshi too iran chande be dolar begid mer30

H a m e e d
28-07-2009, 21:42
ki midune alan gheymate in gooshi too iran chande be dolar begid mer30
اون قیمتی که من توی پست قبلی نوشته بودم از سایت دیجی کالا خونده بودم که دقیقش رو نوشته بود 409 تومن.
جالبه که توی سایتهای معتبر آمازون و CNet، اسمی از این گوشی به چشم نمی خوره!:18:
GSMArena هم که کلا هیچ وقت قیمتی در اختیار کاربرا قرار نمیده.

yoosef_st
28-07-2009, 21:57
هیچ عکسی ازش نذاشتین!
حالا من میذارم:

مارس 2009 معرفی شد و ژوئن وارد بازارهای جهانی شد و قیمت فعلیش در ایران باید کمی بیش از 400 تومن باشه.
من که میگم قیمتش به سرعت افت میکنه و در عین حال با فروش بالایی مواجه میشه، مثل 5800.

چه زشته!
از Express Music های نوکیا بعید بود انقدر زشت باشن.

H a m e e d
28-07-2009, 22:46
کلا نوکیا کم پیش اومده که توی طراحی دکمه های گوشی (همچنین ضخامت گوشی) ظرافت به خرج بده (اونقدر که سونی اریکسون به این موضوع توجه داره نوکیا اینطور نیست)
در عوض صفحه نمایشهای نوکیا (از نظر کیفیت نمایش) همیشه بهتر از سونی اریکسون بودن.

yoosef_st
28-07-2009, 22:55
کلا نوکیا کم پیش اومده که توی طراحی دکمه های گوشی (همچنین ضخامت گوشی) ظرافت به خرج بده (اونقدر که سونی اریکسون به این موضوع توجه داره نوکیا اینطور نیست)
در عوض صفحه نمایشهای نوکیا (از نظر کیفیت نمایش) همیشه بهتر از سونی اریکسون بودن.
قسمت اول حرف رو کاملا مخالفم.
اتفاقا طراحی دکمه هاش هم معمولا خیلی بهتر از اریکسون بوده.
و البته نوکیا کیفیت تصویرش هم همیشه عالیه

H a m e e d
28-07-2009, 23:15
قسمت اول حرف رو کاملا مخالفم.
اتفاقا طراحی دکمه هاش هم معمولا خیلی بهتر از اریکسون بوده.
و البته نوکیا کیفیت تصویرش هم همیشه عالیه

من هم نگفتم دکمه هاش بدن، گفتم ظریف نیستن؛ یعنی معمولا درشت و بزرگ طراحی میشن که بعضیها می پسندن بعضیها هم نه؛ و نمیشه اسمش رو عیب گذاشت.
تازه من نگفتم کدوم بهتره (شاید میشد استنباط کرد) ولی تکیه من بر وجود تنوع در محصولات هست؛ یعنی که همونقدر که این نوع طراحی به کار برده میشه اون یکی نوع هم به کار برده بشه؛
مثلا من همیشه از اینکه سونی اریکسون صفحه نمایش خیلی از گوشیهای جدیدش 16 میلیون رنگی نیستن یا رزولوشن بالایی ندارن یا اینکه چرا بیشترشون به جای سیمبین، سیستم عاملشون جاواست ناراضیم.
حالا اگه نظر خودمو در مورد کیبورد گوشی که چه نوع طراحی داشته باشه میخواید بدونید من میگم هیچی!:31: چون فقط گوشیهای صفحه لمسی دوست دارم و مدتهاست از گوشیهای کیبورددار (حداقل کیبورد متعارف) فاصله گرفتم و دیگه عادتی به اونا ندارم.(بند آخر صرفا نظر شخصی خودم بود و به سایر مطالبی که نوشتم ربطی نداره)

yoosef_st
29-07-2009, 00:01
من هم نگفتم دکمه هاش بدن، گفتم ظریف نیستن؛ یعنی معمولا درشت و بزرگ طراحی میشن که بعضیها می پسندن بعضیها هم نه؛ و نمیشه اسمش رو عیب گذاشت.
تازه من نگفتم کدوم بهتره (شاید میشد استنباط کرد) ولی تکیه من بر وجود تنوع در محصولات هست؛ یعنی که همونقدر که این نوع طراحی به کار برده میشه اون یکی نوع هم به کار برده بشه؛
مثلا من همیشه از اینکه سونی اریکسون صفحه نمایش خیلی از گوشیهای جدیدش 16 میلیون رنگی نیستن یا رزولوشن بالایی ندارن یا اینکه چرا بیشترشون به جای سیمبین، سیستم عاملشون جاواست ناراضیم.
حالا اگه نظر خودمو در مورد کیبورد گوشی که چه نوع طراحی داشته باشه میخواید بدونید من میگم هیچی!:31: چون فقط گوشیهای صفحه لمسی دوست دارم و مدتهاست از گوشیهای کیبورددار (حداقل کیبورد متعارف) فاصله گرفتم و دیگه عادتی به اونا ندارم.(بند آخر صرفا نظر شخصی خودم بود و به سایر مطالبی که نوشتم ربطی نداره)
OK.برداشت من تا حدودی اشتباه بود.
البته حرف شما وقتی در مورد دکمه ها درست میشه که ما 82 و 79 رو ندید بگیریم...

vahidhgh
29-07-2009, 01:54
باید بیاد تو بازار بعد نظر بدین

karas
29-07-2009, 18:29
inam chanta ax dige

The Black Dahlia
29-07-2009, 20:22
من از گوشی هایی که qwerty دارن زیاد خوشم نمیاد
به نظر من تو باید تمام گوشی رو با انگشت در اخنیار بگیری و
این یعنی 5800 خودم

karas
01-08-2009, 01:36
[/URL]
نرم افزار و رابط کاربری

[U]S60 (javascript:controlTsrBody('specsID3','open');) ویرایش سوم با Feature Pack 2
سیستم عامل Symbian نسخه 9.3
صفحه نمایش فعال (در صورتی صفحه اصلی مخصوص XpressMusic فعال نباشد)
فرامین صوتی
FOTA (به روز رسانی سیستم عامل از طریق شبکه)

مدیریت اطلاعات شخصی (PIM): دفترچه تلفن، ساعت، تقویم و غیره

دفترچه تلفن پیشرفته: با قابلیت ذخیره چندین شماره و ایمیل برای هر مخاطب
پشتیبانی از اختصاص عکس به افراد
پشتیبانی از گروه های مخاطب
ساعت: دیجیتال، عقربه ای
ساعت با زنگ هشدار
ماشین حساب
برنامه ریز
تقویم
مبدل واحد ها
یادداشت ها
فهرست کارهای روزانه

نرم افزارها

MIDP Java 2.0 & CLDC1.1
Flash Lite 2.0
Nokia Chat
Nokia Messaging
Windows (MSN) Live
Nokia full Web Browser (OSS) همراه یا Mini Map
Web feeds support (RSS) و xSP framework support
مرور پیشرفته وب با دانلود های تدریجی، ویدجت و RSS
Boingo installer 1.15
AccuWeather widget
Facebook (icon launcher)
Gimlet 2.0 SP3 + Mail for Exchange 2.7.37
Hi5 (widget)
Internet & FM Radio
Manual Video Editor
Mobile Dictionary
MS Office viewers
MusicPlayer inc9
MySpace (icon launcher)
Online Share v4.0 (Ovi ،Flickr ،VOX server configured ،based on agreements)
PDF reader
Photos
PodCasting
RealPlayer
We:Offset
Windows Live 1.5
N-Gage 1.1 (بازی های قابل تست و خرید بر روی کارت حافظه موجود می باشند)
YouTube (icon launcher)
Nokia Music Store & Comes with Music
Nokia Music for PC client (به PC سازگار احتیاج است)
Ovi
Ovi Contacts with Music presence
Files on Ovi
Home Media (Home Media browser and UPnP framework)
Maps 2.0
Homescreen for Xpress music
Mobile Search v 4.1
My Nokia 2.1
Say & Play (با عنوان Music Search در منوی اصلی)
Settings Wizard5
Startup Settings3
Still Image Editor 3.1
Switch 5.0
VideoCentre 4.0
Welcome Application 2.0
Download Client! 4.0 (Altair)
Sports Tracker v2.0
N-Gage
اضافه کردن نرم افزارهای دیگر:
- بروز رسانی از طریق شبکه
- استفاده از Download! Client
Visit [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) to download free applications to your S60 device
- همراه با Ovi Suite

بازی

بازی های قابل تست و خرید در کارت حافظه:
- Brain Challenge 1.1.4
- Asphalt 4 1.3.7
- World Series of Poker 1.5
- EA SPORTS™ FIFA 09 0.5.5
- Block Breaker Deluxe 1.0.3
- Tetris 4.21.41
- Bounce 1.0.0
- Sims Pets 1.0.27
- Star Wars: The Force Unleashed 1.0.10
- Pro Series Golf 1.41A
- Café Sudoku 0.2.054
- Café Solitaire 0.2.047
- Crash Nitro Cart 0.9.13A
دارای نرم افزار N-Gage
کلیدهای مخصوص بازی
بازی در حالت افقی

The Black Dahlia
02-08-2009, 10:58
اگه به کلوپ تغییر نام بده بهتره

hesam68
04-08-2009, 19:21
این گوشی چند تا اسپیکر داره؟

*M!L4D*
04-08-2009, 21:09
گوشی خوبیه ... کسی از زمان اومدنش تو ایران و قیمت احتمالیش خبری نداره ...؟

ali racer
04-08-2009, 23:21
الان كه تو بازار موجوده
قيمت بي گارانتي اش هم 380 تومنه

*M!L4D*
05-08-2009, 15:31
قیمتش یکم بالا هست ... البته میاد پایین تا یه مدت ...

hesam68
05-08-2009, 16:19
الان گوشی شاپ با گارانتی اصلی میده 380
بدون گارانتی خیلی کمتره

H a m e e d
05-08-2009, 16:23
به نظر من کمتر از 5800 می ارزه (از نظر کیفی)

hesam68
07-08-2009, 20:11
بابا ای ول
این گوشی چه طرفداری داره؟
بسه دیگه انقد درباره ی این گوشی بحث نکنین

H a m e e d
07-08-2009, 21:37
بابا ای ول
این گوشی چه طرفداری داره؟
بسه دیگه انقد درباره ی این گوشی بحث نکنین
این تایپیک برای همین کار ایجاد شده! [که راجع به این گوشی بحث کنیم]

hesam68
07-08-2009, 23:12
این تایپیک برای همین کار ایجاد شده! [که راجع به این گوشی بحث کنیم]

نگرفتی چی گفتم

amin n & i series
10-09-2009, 16:54
سلام دوستان
من 57ب30 رو يه جند روزيه كه خريدم
از كيفيت بدنش كه رد بشيم يه حسن خيلي بالايي داره اونم اينه كه علاوه بر اينكه با شارزر سوزني شارز ميشه با usb‏ هم ميشه شارز كرد كه اين يه مزيت خيلي خوبيه

MohandesMCD
10-09-2009, 20:00
سلام دوستان
من 57ب30 رو يه جند روزيه كه خريدم
از كيفيت بدنش كه رد بشيم يه حسن خيلي بالايي داره اونم اينه كه علاوه بر اينكه با شارزر سوزني شارز ميشه با usb‏ هم ميشه شارز كرد كه اين يه مزيت خيلي خوبيه
حالا گوشی رو خریدی یکم بیشتر توضیح بده ازش.کیفیت بدنش چجوریه؟ کیبردش خوبه؟ چند خریدی از کجا؟

amin n & i series
10-09-2009, 22:25
سلام مجدد
بلاستيك قرمز دور 5730 خيلي بد كيفت هست( تو مايه هايه بلاستيك كهنه!!!)
ولي دورش طرح فلزيه كه يكم 5730 رو جذاب كرده_
اندازه ي صفحه كليد كاملشم خوبه و دكمه
هاي خوش دستي هستن_ولي جون كه خيلي رو اين دكمه ها حروف و عدد نوشته
بعضي وقتها توشون كيج ميشي
ولي در كل از لحاظ امكانات جيزي كم نداره و به نظر من كه 5800 هم داشتم يه جورهاي 5730 سرتره
ولي اينو هم بكم كه صداي اسبيكرش زياد به دل نميشينه

amin n & i series
10-09-2009, 22:29
راستي من 295 تومن و از شيراز كرفتم

amin n & i series
10-09-2009, 22:40
سلام مجدد
كيفت رنك قرمز دورش اصلا خوب نيست(تو مايه هاي بلاستيك كهنه!!!)
ولي نوار فلزي دورش يكم اونو جذاب كرده_صفحه كليد كاملشم خوش دسته و اندازش خيلي خوبه_ولي جون خيلي روش عدد و حروف نوشته بعضي وقتها قاطي ميكني_برعكس دكمه هاي صفحه كليدش
كه خيلي نرمه دكمه هاي ngage‏ و دوربينش خيلي سفته_رو صداي اسبيكرش هم خيلي حساب باز نكنيد
ولي در كل ميشه كفت كه بهتر از 5800 هست

starn
21-10-2009, 21:35
کیبوردی که داره فقط به درد sms زدن و تایپ می خوره یا کارای دیگه ای هم داره؟؟

yoosef_st
22-10-2009, 00:03
کیبوردی که داره فقط به درد sms زدن و تایپ می خوره یا کارای دیگه ای هم داره؟؟
شما جز اینها چی میخوای از یه کیبورد موبایل دوست عزیز؟
روی طناب راه بره و از دهنش هم آتیش بیاد بیرون...؟؟؟

hesam68
22-10-2009, 01:21
سلام
چند تا سوال؟
کیفیت پخش موزیکش به 5700 میرسه؟
شتابسنج داره؟
دوربینش چه جوریه؟
منتظرم

starn
22-10-2009, 13:50
شما جز اینها چی میخوای از یه کیبورد موبایل دوست عزیز؟
روی طناب راه بره و از دهنش هم آتیش بیاد بیرون...؟؟؟

نه نمی خوام آتیش بیاد بیرون و می خوام که بشه باهاش بازی کرد (توی گیم)

yoosef_st
22-10-2009, 14:55
نه نمی خوام آتیش بیاد بیرون و می خوام که بشه باهاش بازی کرد (توی گیم)
احتمالا میشه. چون ازش میاد که روش N Gage هم نصب شه.

hesam68
22-10-2009, 16:46
سلام
چند تا سوال؟
کیفیت پخش موزیکش به 5700 میرسه؟
شتابسنج داره؟
دوربینش چه جوریه؟
منتظرم

من منتظر جواب دوستان هستم

*M!L4D*
26-10-2009, 19:22
با تشکر از مجید جان برای تغییر نام کلوپ !

.mostafa.
06-11-2009, 18:34
سلام
این گوشی وارد بازار شده ؟
قیمتش چنده ؟

ali_disslove
19-12-2009, 15:15
قیمتش 285 اصفهان خیابان احمد آباد

hosein51
29-01-2010, 12:14
سلام به همه دوستان
گوشي 5730 يه گوشي با امكانات بي نظيره به ظاهرش نبايد توجه كرد امكان پخش موسيقي از طريق هدفون كنترل دار ش بي نظيره
بلنگوي ضعيفي داره دوربينش با فوكوس اتوماتيكي كه داره عكسائي ميگيره كه بايد چاپش كنيد تا كيفيتش را حس كنيد جي پي اس سريع و فو ق العاده اي داره من يه دوهفته اي هست خريدم اگه كسي سوالي داره بپرسه در خدمتم

مانی 22
05-02-2010, 10:44
دوستانی که گوشی رو دارند، لطف کنند در مورد صدای این گوشی یه توضیحی بدن.
من شنیدم که صدای بلندگوش خیلی ضعیفه و قابل شنیدن نیست!!!
درسته؟؟!؟؟؟؟؟

در مقایسه با 5700 صداش چه طوریاست؟؟؟

Quf
09-02-2010, 11:34
گروه خبری GSM: نوکیا برای گوشی 5730 سری XpressMusic خود آپدیتی جدید با عنوان V2000.12.87 ارائه داده است. این نسخه نرم‌افزاری جدید علاوه بر نسخه‌ای پیشرفته‌تر از مرورگر وب، دارای قابلیت‌های جدید و متعدد دیگری است که مسلما تحسین کاربران گوشی‌های تلفن همراه نوکیا را بر می‌انگیزد. کاربران 5730 در صورت تمایل می‌توانند از با استفاده از برنامه کاربردی Nokia Software Updater و آن هم ازطریق اتصال به شبکه 3G آپدیت فوق را دریافت کنند.

hheadshoter
14-02-2010, 21:59
کیفیت فیلم برداریش خوبه؟

DJ Fred
04-04-2010, 18:39
دوربینشو اگر کنار بزاریم گوشی خوب هست؟
صدا برام خیلی مهمه، کیبردش باید عالی کار کنه برای sms و email زدن
سیمبین هم که مورد علاقمه
می خوام omnia 2 رو بفرشوم اینو بگیرم چون با وینمو خیلی حال نکردم
2 تا اسپیکر داره؟
سرعت اتصال gps و wifi در حد چند ثانیست؟

tene30
19-04-2010, 13:58
دوستان کسی هست راهنماییم کنه که 5730 بهتره یا 6760؟؟؟
از لحاظ دوربین که 6760 پنج هست ولی بدون فلش
ولی 5730 3.2 با فلشه
نمیدونم کدوم بهتره یعنی؟

tene30
19-04-2010, 14:15
5 نیست 3 کههههه :-(

DJ Fred
20-04-2010, 01:43
دوربینشو اگر کنار بزاریم گوشی خوب هست؟
صدا برام خیلی مهمه، کیبردش باید عالی کار کنه برای sms و email زدن
سیمبین هم که مورد علاقمه
می خوام omnia 2 رو بفرشوم اینو بگیرم چون با وینمو خیلی حال نکردم
2 تا اسپیکر داره؟
سرعت اتصال gps و wifi در حد چند ثانیست؟

کسی نیست جواب بده؟

کسی اگر دسته دوشو داره و قصد فروش داره pm بده

golabi2
21-04-2010, 22:41
من گوشی زیاد داشتم،امااین ناجور دلم رو گرفته!بله اگه دوربینو کناربذاری گوشی ازنظرمن عالیه
صدای بلندگوهای داخلیش بلند نیست،اماکیفیتش خیلی خوبه!هدفوناش عالیه خیلی از صداهارو پخش میکنه(فرکانس هارو حذف نمیکنه)
همون طور که خودت گفت صفحه کلید تایپ سریعش جون میده واسه پیامک فرستادن
سرعت اتصال GPS به خیلی پیزا بستگی داره(قدرت امواج،پوشش ماهواره ای منطقه،شرایط آب و هوایی و...)WIFI رو هم که تاپیدا میکنه بهش وصل میشه مشکلی نداره!
اینم بگم مای من 2.3 بار ناجور زمین خورد اما هیچ مشکلی براش پیش نیومد(البته قابش خراب شده)ولی مال پدرم زمین خورد 2بار هردو بار صفحه نمایشگرش شکست!
مطالبی که گفتم نظرشخصی منه ممکنه شما یا دوستان دیگه از این گوشی خوشتون نیاد.!(هوارنشین روسرم!)
ولی باپولی که میدی امکانت خوبی داره!

DariushGreat
28-06-2010, 01:13
سلام
می شه بگی دوربینش نسبت به N73 در چه رده ای قرار می گیره...؟

من خیلی دوربین بازم؛ عکس و فیلم زیاد شکار می کنم! :دی دلم N86 میخواست که به بی پولی تیر خوردم... این گوشی عجیب چشمم رو گرفته... خیلی تر و تمیزه!

راستی یه پرسش؛ شتابسنج هم داره؟

شاد باشین :دی

Badform
29-08-2010, 13:18
روی کیبوردش حروف فارسی هست؟

maziarzar
29-08-2010, 23:14
کیبورد فارسی هم داره

maziarzar
29-08-2010, 23:28
سلام
می شه بگی دوربینش نسبت به N73 در چه رده ای قرار می گیره...؟

من خیلی دوربین بازم؛ عکس و فیلم زیاد شکار می کنم! :دی دلم N86 میخواست که به بی پولی تیر خوردم... این گوشی عجیب چشمم رو گرفته... خیلی تر و تمیزه!

راستی یه پرسش؛ شتابسنج هم داره؟

شاد باشین :دی

نمی دانم ولی فکر کنم ضعیف تر باشه
بله .حسگر شتاب سنج براي چرخش اتوماتيک صفحه نمايش

essi_raj004
05-09-2010, 12:21
میشه بگین اسپیکرش دو تاست(استرو) یا نه ؟؟:8:
توی رنج قیمتش گوشی بهتری هم هست؟ :20:
با تشکر :11:

rouzbeh_ziafati
24-10-2010, 23:27
بلندگوهای استریو نداره

از نظر ضخامتش و قرار گرفتن توی جیب مشکلی ندارید باهاش؟
قیمت با گارانتی و بدون گارانتیش چنده؟ قیمت روز کسی داره

Arash4484
30-10-2010, 21:19
بلندگوهای استریو نداره

از نظر ضخامتش و قرار گرفتن توی جیب مشکلی ندارید باهاش؟

نه فکر نکنم استریو باشه-صداشم کلن کمه-اما خیلی با کیفیته..

اگه به دید یک دستگاه پخش موزیک بهش نگاه نکنی یکم برای جیب بزرگه....

Arash4484
30-10-2010, 21:31
از دوستان کسی جایی رو سراغ نداره هندزفری ارجینال این دستگاه رو داشته باشه؟؟

golabi2
30-10-2010, 23:11
هندزفری 5730 این مدل نیست!(حداقل تو ایران)همین شکله ولی بی ریموت.
مال من 2تا هندزفری داشت یکی ازهمین مدل ولی بی ریموت یکیم باریموت از اینایی که رو سری N میذاره.

Arash4484
31-10-2010, 15:41
هندزفری 5730 این مدل نیست!(حداقل تو ایران)همین شکله ولی بی ریموت.
مال من 2تا هندزفری داشت یکی ازهمین مدل ولی بی ریموت یکیم باریموت از اینایی که رو سری N میذاره.

بله - روی مال من هم مثل گوشی شما همین ها بود(البته سری nی رو جدا گرفتم)

اما:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبرو توشاخه 5730 xm
خیلی جالبه ،مثلن تو منوال گوشی نوشته رم تا16 ساپورت - اینجا رم 32 پیشنهاد کرده :31:

Arash4484
31-10-2010, 16:04
اگه توی لینک قیلی نرفتی: لینک مستقیم اون هندز فری- توصیه شده توی سری موزیک برای 5530-5730-5800:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

golabi2
31-10-2010, 20:53
این هندزفری سیاهه مال n97 mini!مال خودشم انصافا صدای خیلی خوبی داره!

اینجا رم 32 پیشنهاد کرده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
یعنی اگه ای مقدار رم رو ساپورت کنه عمرا تا آخر عمرم بفروشمش!!!
یادم رفت!امروز یه هدست WH 500 گرفتم...وای معرکس!

Arash4484
31-10-2010, 21:28
یعنی اگه ای مقدار رم رو ساپورت کنه عمرا تا آخر عمرم بفروشمش!!!

:31: منم همینطور- شاید گوشی دیگه بخرم ولی اگه32باشه هیچوقت عوضش نمیکنم
__________________________________________________ ___

این هندزفری سیاهه مال n97 mini!مال خودشم انصافا صدای خیلی خوبی داره!

مبارکه
من هندز فری ساده n-97 خریدم.این چند شده؟
ولی انصافن حیف نیست آدم پول بده - هندز فری مدل خود گوشیش نباشه؟

Arash4484
31-10-2010, 21:57

اگه منظورتون اینه که روش حروف فارسی چاپ شده است - مال من که خیر ،نداره.

اگه منظورتون ساپورت نوشتن به فارسیه-بله عربی اینسایده ومیشه فارسی ساز هم روش ریخت ,ومثل همه موبایل ها با صفحه کلید عددیش پارسی تایپید- ولی کیبوردQWERTY فارسی کامل (با گژپچ) رو ساپورت نمیکنه......

golabi2
31-10-2010, 23:30
:31: منم همینطور- شاید گوشی دیگه بخرم ولی اگه32باشه هیچوقت عوضش نمیکنم
__________________________________________________ ___

مبارکه
من هندز فری ساده n-97 خریدم.این چند شده؟
ولی انصافن حیف نیست آدم پول بده - هندز فری مدل خود گوشیش نباشه؟
ممنون رفیق!:40:
اینو نمیدونم آخه هیچ جا ازش ندیدم!!!
اگه منظورت اینه که گرفتم صداشو بشنوی نظرت عوض میشه! :8:

اگه منظورتون اینه که روش حروف فارسی چاپ شده است - مال من که خیر ،نداره.

اگه منظورتون ساپورت نوشتن به فارسیه-بله عربی اینسایده ومیشه فارسی ساز هم روش ریخت ,ومثل همه موبایل ها با صفحه کلید عددیش پارسی تایپید- ولی کیبوردQWERTY فارسی کامل (با گژپچ) رو ساپورت نمیکنه......
مال منم رو کیبردش فارسی نداره،عربی داره!همون روز که گرفتم دادم فلشش کردن فارسی هم به زبان هاش اضافه شد.هم در منو هم درنوشتن!
ورژن گوشیت چنده؟!
منن به 200.18.87 آپدیت کردم دیگه --نمیشه!!!ولی سرعت CPU شد همون چیزی که خود نوکیا اعلام کرده بود 369 مگاهرتز!!!:5:
قبلا تو XPLORE سرعت CPU رو 169 مگاهرتز مینوشت:18:!البته فقط اعدادش تغییر نکرده واقعا رو سرعت گوشی تاثیر داشت!

Arash4484
01-11-2010, 12:55
[COLOR=red]ورژن گوشیت چنده؟!
منن به 200.18.87 آپدیت کردم دیگه --نمیشه!!!ولی سرعت CPU شد همون چیزی که خود نوکیا اعلام کرده بود 369 مگاهرتز!!!:5:
قبلا تو XPLORE سرعت CPU رو 169 مگاهرتز مینوشت:18:!البته فقط اعدادش تغییر نکرده واقعا رو سرعت گوشی تاثیر داشت!

101.48.128 / سایت نوکیا که میگه نسخه جدیدتری نیست؛شما ازکجا گرفتی؟

حالا که آپ کردی با هیچ روشی ه.ک نمیشه؟

Arash4484
01-11-2010, 19:58
[COLOR=#ff0000]منن به 200.18.87 آپدیت کردم دیگه --نمیشه!!!ولی سرعت CPU شد همون چیزی که خود نوکیا اعلام کرده بود 369 مگاهرتز!!!:5:

برای من مینویس192مگا ؛نه169 .مطمئنی عدد قبلیت این بود؟

ضمنن احتمالن شما آپدیت نکردی/ فکر کنم فریمور کوک کردی؟

:11:

golabi2
01-11-2010, 20:29
101.48.128 / سایت نوکیا که میگه نسخه جدیدتری نیست؛شما ازکجا گرفتی؟

حالا که آپ کردی با هیچ روشی ه.ک نمیشه؟
با هیچ روشی ه-ک نمیشه!!!من باوایرلس گذاشتم آپدیت شد.
تو سایت نوکیا هم گذاشته این فریم ویر رو:

برای من مینویس192مگا ؛نه169 .مطمئنی عدد قبلیت این بود؟

ضمنن احتمالن شما آپدیت نکردی/ فکر کنم فریمور کوک کردی؟

ببخشی اشتباه نوشتم همی 192 بود که الان 396.
نه عزیزم آپدیت کردم:20:.کوک کردن فریم ویر فرق داره.ازاون طریق میتونی rom pachter رو خود فریم ویر نصب کنی!:40:

Arash4484
01-11-2010, 22:07
با هیچ روشی ه-ک نمیشه!!!من باوایرلس گذاشتم آپدیت شد.
تو سایت نوکیا هم گذاشته این فریم ویر رو:

ببخشی اشتباه نوشتم همی 192 بود که الان 396.
نه عزیزم آپدیت کردم:20:.کوک کردن فریم ویر فرق داره.ازاون طریق میتونی rom pachter رو خود فریم ویر نصب کنی!:40:

فدات شم میگم از فریمور کوک شده استفاده کردی و CPUت رو اورکلاک کردی میگی نه: این که سایت نوکیا نیست!:20:

بطور کلی هر نوع دستکاری تو فریمویرهای ارائه شده از طرف کارخونه، توسط دیگر متخصصین رو کوک کردن میگن حالا برای جاسازی رام پاچر یا هر چیز دیگر...
شما با خود گوشی یه سر بری سایت نوکیا تقاضای آپ کنی میبینی که میگن آخرین ورژن101.48.128هستش.
اینم که میگی ه ک نمیشه خیلی مشکوک وعجیبه-تمام فریمورهای اصلی ه.ک میشند/اینم یه دلیل دیگه...

golabi2
03-11-2010, 10:31
این پست رو داشته باش:

بعدشم گفتم که با وایرلس گذاشتم آپدیت شده یعنی از سرور خود نوکیا آپدیت شده.

Arash4484
03-11-2010, 19:24
:31:
این پست رو داشته باش:

بعدشم گفتم که با وایرلس گذاشتم آپدیت شده یعنی از سرور خود نوکیا آپدیت شده.

توی این صفحه که لینک دادی چیز خاصی پیدا نکردم-قبلن هم تک تک صفحات این تاپیک رو خونده بودم،اگه پست خاصی مد نظرته لطفن لینک اون پست روبده:11:

golabi2
03-11-2010, 23:04
باnsu گذاشتی آپدیت بشه؟!
از پشت کوه که نیومدم،میدونم وایرلس چیه.منظورم این بود که از سرور نوکیا آپدیت کردم...

این پیغامی که رو گوشی شما میاد رو یه n86 که دارمم میاد ورژنش 21.00 اما حالا که ورژن 30.00 اموده میذاری آپدیت بشه همین پیغام رو میده...

Arash4484
04-11-2010, 01:17
از پشت کوه که نیومدم،میدونم وایرلس چیه.منظورم این بود که از سرور نوکیا آپدیت کردم...

...

چرا ناراحت میشی عزیز؟ منظوری نبود...غرض حل مسائله:11:
در هر صورت من با روش های دیگه چک میکنم/ اگه آپدیت از طرف نوکیا یا از طرف جای دیگه بود میگم ؛
مهم اینه که شما میگی تو عملکرد گوشیت تاثیر مثبت گذاشته و CPUرو واقعی کرده، پس همینش خوبه...
فقط عیبش قضیه هکه که من یک فریمور کوک شده برای هکش دیدم (لابد خودتم دیدی؛ اگه ندیدی این لینکش: )

اگه رپید شیر نداد با رپید باز بگیر ، چون زیر 20مگه ومجانی میگیرش
اگه دوست داشتی امتحانش کن و جوابش رو اینجا بگو.