PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نصب ويندوز 98و اكس پي هر دو در 6دقيقه

yaghoobi60
21-01-2006, 23:39
سلام
من ديروز با نرم افزار ايميج درايو 2002 كه برنامش هم تحت داسه وبا اين توضيح كه ويندوز 98 در درايو c و ويندوز اكس پي تو درايو d بود از هر دو با هم ايميج بگيرم .اين نرم افزار حجمش حدود يك مگاست.اگه خواستين كار با اونو براي فردا براتون بنويسم
:ohno:

SRT_71
22-01-2006, 00:03
لطفا بنویس

Reza1969
22-01-2006, 00:05
آقا يعقوب ، نيكي و پرسش؟ به خانواده ما خوش اومدي.

mossi
22-01-2006, 02:19
اقا یعقوب این هفته کار داره نمیتونه بنویسه .
این که یعقوب اقا میگه اینه . وقتی ویندوز و همه درایور ها و برنامه های جانبی مورد نیازتان را نصب کردید مثل فتوشاپ و ورد انتی ویروس و ترویان و وین رار و ووووووو و امتخان کردید و دیدید همه برنامه ها بی نقص کار میکنند . که این شاید 5 ساعت طول بکشه بسته به مقدار برنامه ها .
انوقت با برنامه از همه مهمتر Acronis True Image یا نورتون گاست از این ویندوزتان یک ایمیج بگیرید .
اگه به عنوان مثال حجم همه برنامه ها که اینستال کردید 3 هزار مکابایت باشه . ایمیجی که میگیرید حدود 1500 مگابایت میشه .
زمان گرفتن این ایمیج شش هفت دقیقه بیشتر طول نمیکشه . در عوض اگه روزی روزگاری مثلا یک ماه دیگه ویندوزتان خراب شد و به هیچ وجه بالا نیامد .میتونید با رستور کردن این ایمیج ویندوز را به حالت سالم یک ماه پیش بر گردانید که این عمل برگرداندن هم شش هفت دقیقه بیشتر طول نمیکشه .
اقا یعقوب یک ایمیج از هر دو سیستمش گرفته که این بعدا مشکل ایجاد میکنه چون هردو سیستم که یک هو با هم خراب نمیشوند . که به نظر من بهتره از هر سیستم جداگانه ایمیج گرفته شود .
چون از این ایمیج به بعد خوب آدم بازهم برنامه های جدید رو هر دو سیستمش نصب میکنه و یادش میره که ایمیجش را نو کنه .
و آنوقت در صورت برگرداندن ایمیج مشترک , این برنامه های نو رو هردو سیستم پاک میشوند .
کار با این برنامه های ایمیج گیری خیلی راخته . یک پارتیشن 5 گیگایی برای بکاپ درست کنید و ایمیج ها را انجا جای دهید .
اگه نصب کنید و یک نگاه بهش بندازید میبینید که کار مشکلی نیست .
در ضمن بعضی ها میگویند این ایمیج ها را میشه رویک کامپیوتر دیگه هم از توی داس گذاشت که این واقعیت ندارد . نمیشه .

شوشتر
22-01-2006, 14:06
بنویس بابا جیگر؟

MSsoftCO
24-01-2006, 23:54
بنویس بابا جیگر؟
ما نيز منتظر :cool:
...... :rolleye:

habib49
06-02-2006, 01:02
سلام به دوستان

لطفا سریعتر بنویسید که خیلی لازمش دارم.

در ضمن چرا باید بلافاصله بعد نصب باید ایمیج گرفت؟

این ایمیج رو آیا می شه بعد از آپدیت نرم افزار هاهم گرفت؟؟

کاپتان هادی
06-02-2006, 01:36
هي نيائيد بگيد بنويس خوب نوشته بنده خدا mossi همون كار كه گفته انجام بديد روش همينه كه گفته اگر مي تونيد بسم الله نظراتش هم جالبه بعد در مورد آخر هم با آپديتها و هم چيز ميشه

WooKMaN
06-02-2006, 14:39
يعقوب همه رو گذاشته تو خماري !!!

ramin_gh1979
06-02-2006, 14:50
سلام دوست عزيز
اگر لطف مي كني براي من اين نرم افزار رو ميل كن