PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترن راه واسه مخفي كردن دسكتاپ

tajrobenik
19-01-2009, 22:17
تا حالا واسه شما هم پيش اومده كه يك نفر يهو وارد اتاقتون بشه ونخواين اطلاعات رو دستكتاپ رو ببينه چي كار مي‌كنيد؟؟؟ .... من بهترين روش رو مي‌خوام:
.
مثلا يك نرم افزاري كه وسط كليك واسش تعيين شده باشه كه وقتي وسط كليك مي‌كني به حالتي كه قبلا واسش تعيين كردي بره...
.
در هر صورت هر روشي دارين بگين... انشا اله كه كاربرديه

mehdy.delshekaste
20-01-2009, 11:47
خوب يه روش ساده كه به نرم افزار هم نياز نداره وفكر كنم خودتون هم بلد باشين استفاده از دكمه ويندوز +d هستش با اينكار تمام صفحات به صورت مينمايز در ميان.
ولي چون شما ميخواين يه صفحه كه قبلا آماده كردين نشون داده بشه ميتونين از برنامه هاي ويترال دسكتاپ استفاده كنين وبا كليدهاي ميانبور بين صفحات دسكتاپ سوئيچ كنين يعني چهار صفحه دسكتاپ خواهيد داشت كه تو هر كدومش ميتونيد يك يا تعدادي از برنامه هارو به صورت فعال در اون ببينيد .باين برنامه وقتي كسي وارد اتاق شد ميتونيد با سوئيچ به صفحه ديگه دراون صفحه به كارتون ادامه بدين
البته درويترال دسكتاپي كه من استفاده ميكنم ازكليدهاي ميانبور استفاده ميكنه وگزينه اي براي وسط كليك نداره ولي برنامه هاي زيادي براي ويترال دسكتاپ وجود دارن كه احتمالا گزينه وسط كليك هم توشون بايد باشه

tajrobenik
20-01-2009, 12:31
ويترال درايو شنيده بوديم اما اين ويترال دسكتاپ؟؟؟
.
.
اگه يك لينك دانلود يا سايتشو لطف كنيد خوبه...

mehdy.delshekaste
20-01-2009, 15:44
لينك زير براي دانلود اين برنامه با حجم 550 kb نياز به ريجيستر هم نداره:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تو لينك بالا شش هفت لينك براي دانلود اين برنامه هست كه براحتي ميتوني دانلود كني اگه نتونستي تو گوگل DeskmanPowertoySetupرو سرچ كني تا دلت بخواد لينك دانلود پيدا ميكني.

البته ويترال دسكتاپ خيلي زياده و اينكه لينكش رو گذاشتم مال مايكروسافت هستش وفكر كنم از خود سايت مايكروسافت هم بتوني دانلودش كني.

mehdy.delshekaste
20-01-2009, 15:58
برنامه اي كه تو پست قبلي معرفي كردم منحصرا مربوط به ويترال دسكتاپ هستش برنامه ديگه اي كه ميتوني ازش استفاده كني برنامه TweakNow PowerPack 2006 Professional هستش كه يه بهينه ساز ويندوز هستش ويكي از امكاناتش هم ويترال دسكتاپ هست.
اينم لينك معرفي ودانلود:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

tajrobenik
21-01-2009, 01:53
خوده خودش بود....
ممنون...

البته يكم سرعتش پايين هست كه احتمالا هم سخت افزاري نه از نرم افزار...

اون وسط كليكم بي خيال همين كه دادين عالي بود....

mehdy.delshekaste
21-01-2009, 11:57
راستي يه تفاوت كوچيك بين برنامه اول با برنامه TweakNow PowerPack 2006 Professional هست كه شايد بيشتربه دردت بخوره.
برنامه اولي مابين پنجره ها سوئيچ ميكنه اما اسم برنامه هاي در حال اجرا درپنجره هاي ديگه هم تو تسكبار ديده ميشه اگه اين مورد هم برات مهم باشه ميتوني از TweakNow PowerPack 2006 Professional استفاده كني كه علاوه بر اين كه همون كار رو انجام ميده تو هر پنجره فقط برنامه در حال اجراي اون پنجره رو درتسكبار نشون ميده واين از لحاظ مخفي كاري خيلي عاليه.
درمورد سرعت هم هردوبرنامه در كامپيوترمن خيلي خوبه وپايين نيست.

Ghaioom
21-01-2009, 15:59
اگه در حال بازی باشین که فقط دکمه ی پنجره رو بزنین. روی کیبورد

tajrobenik
21-01-2009, 16:17
برنامه اول رو دانلود كردم...
آره اول من هم فكر كردم كه نشون مي‌ده... اما نه تو تنظيماتش گذينه اي هست كه وقتي بزني ديگه نشون نمي‌ده...
به عبارت ديگه تيكه كنار اون سه تا شو را برداري قزيه حله...
فقط شكل خودش مي‌مونه...

mehdy.delshekaste
21-01-2009, 19:44
آره درسته من زياد با تنظيماتش ور نرفته بودم.
پس با اين حساب ميشه يه ويترال دسكتاپ بدون عيب وايراد وعالي از مايكروسافت.

tajrobenik
11-02-2009, 23:19
البته نمي‌خوام بگم كه اين روش بده!
و تشكر هم كردم بخاطر اين روشتون!

اما همون ري‌استارت از روي كيس از همه چيز مطمئن تر و بهتره!