PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : با توجه به نیاز ها ، کدام برند ؟

akhoond
19-01-2009, 18:54
سلام به همه دوستان :46: :46: :46:

راستش گوشی ام رو دارم می دم به اخوی مون :13: باید یه چیزی ابتیاع کنم ، موندم چی بگیرم ، اول نیاز هام رو نوشتم ، بعد گفتم با شماها مشورت کنم .

باید بگم که الآن ( الآن که نه ، تا همین هفته پیش :20: ) یه k550 از سونی داشتم که تبدیل اش کردم بودم به w610 و هر نوع الف و پچی هم که بگید روش بود :8: :21: :27: اگه چند تا از انتظارام یه کم عجیبه ، مال قابلیت های پچ و الف هست .
این ها که این اول هست و شماره زدم ، اما الویت نداره ، همه اش لازمه ، و اون هایی که آخرش توی پرانتز هست ، برند هایی که فکر می کنم این قابلیت رو داشته باشن رو گفته ام ، البته فکر می کنم :

1 _ خوندن pdf دلم می خوام عین مرد بخونه ، هر چیزی ، عین سونی نباشه که بازی در میاره (انواع سیمبیان ها)

2 _ Answering machine لازم دارم ، فطیر ، کاری ندارم مال خود گوشی هست یا نه ، اما می خوام باشه (انواع سیمبیان ها)

3 _ بک آپ از اس ام اس از اولی که گوشی دستم بود ( تقریبا البته ) کلیه اس ام اس ها بک آپ دارم ، و این قابلیت بی نهایت برام مهمه ( سونی رو که می دونم داره ، نوکیا رو دقیق نمی دونم )

4 _ بک آپ از کانتکت ها ، این رو هم همیشه محض محکم کاری انجام می دم ، دیگه یه ساعت نشینم شماره ها رو دونه دونه بزنم ( سونی رو که می دونم داره ، نوکیا رو دقیق نمی دونم )

5 _ بک آپ از کال لاگ این هم مثل دو تای قبلی ، توی این 610 ای داشتم با یه الف ، همه کالز ها رو بگ اپ می گرفت ، توی یه نت ، توی قسمت other ( هیچ گوشی نداره ، مگه اون هایی که هک شده باشه )

6 _ ظبط کلیه مکالمات توی این 610 یه الف بود که این کار رو می کرد ، اما خوب کار نمی کرد و باگ داشتش ، نمی دونم گوش هست که این کار رو بکنه یا نه ( حتی الامکان ، خودش اتومات این کار رو بکنه ، نخواد که من برم توی ستینگ و بزنم ریکورد ) ( نمی دونم کدوم گوشی )

7 _ فلایت مود اکثرا داره ، اما مهم بودنش اینه که از توی گوشی بتونی فلایت مود کنی ، نخواد مثل سونی ها ریست کنی ...

8 _ آلارم خوب یه آلارم خوب داشته باشه ، مثل سونی اریکسونی ها ، اسنوز های خوبی داره ، می تونی نتظیم هم بکنی که فقط ویبره بزنه ، یا صدا هم داشته باشه ( سونی )

9 _ کی لاک اکثر نوکیا ها داره ، اما سونی ها فقط با پچ می شه ( غیر از 2 _ 3 مدل سیمبیان اش )

10 _ دوربین 2 به بالا ، با اتوفوکوس

دیگه از اینجا به بعد ، خیلی ضروری نیست
1 _ رادیو 2 _ اگه بشه بک آپ کانتکت هام رو روش ری استور کن که دیگه نور علی نوره
3 _ توی گوشی دوستم ، w960 یه چیزی وجود داشت به اسم drop طرف رو عملا می پیچوند ، اما باز هم ایرادش این بود که یه بوق اول اش می زد ، بعد می پیچوندش ، اگه ستینگی ، چیزی وجود داشته باشه که بشه ملت رو پیچوند ، اساسی ، که مو لا درزش نره ، خیلی خوب میشه

در آخر بگم که می دونم این همه انتظار ، از یه گوشی ، خیلی زیاده ، برای همین از شما کمک خواستم

مرسی
یا حق

MehranVB
19-01-2009, 19:31
برای تکمیل این لیست:
1. دوربین واسه عکسبرداری: سونی اریکسون و سامسونگ
2. دوربین واسه فیلمبرداری: نوکیا و ال جی
3. صدای هندزفری: سونی اریکسون (سری W)
4. استحکام گوشی: همه چی غیر از Xpress Music!
5. امکانات موزیک: سری W سونی اریکسون و موزیک ادیشن نوکیا
6. کار بر روی فایل: موتورولا
7. آنتن دهی: نوکیا
8. کیفیت ال سی دی: نوکیا، سامسونگ
9. پردارنده: نوکیا
10. سیستم عامل: نوکیا
11. شارژ باتری: سونی اریکسون
البته استثنا هم داره!!!

vahid_civil
19-01-2009, 19:55
آخوند جون سونی اریکسون کلا منشی تلفنی نداره.
سری uiq سونی اریکسون در سیم ثانیه گوشی رو میتونی فایت مود کنی.
واسه پیچوندن هم حرف ندارن! (سری لمسی سونی)
pdf هم راحت میخونن. مخصوصا یه گوشی مثل پی .ولی ضبط مکالمات این سری براش ندیدم.
کی لاک هم دارن.
ولی قیمت مورد نظرت رو بگی بهتر میتونن بچه ها کمک کنن.
چون این امکانات تو گوشیای پاکت پی سی هم هست!با قیمت بیشتر.

akhoond
19-01-2009, 20:36
برای تکمیل این لیست:
1. دوربین واسه عکسبرداری: سونی اریکسون و سامسونگ
2. دوربین واسه فیلمبرداری: نوکیا و ال جی
3. صدای هندزفری: سونی اریکسون (سری w)
4. استحکام گوشی: همه چی غیر از xpress music!
5. امکانات موزیک: سری w سونی اریکسون و موزیک ادیشن نوکیا
6. کار بر روی فایل: موتورولا
7. آنتن دهی: نوکیا
8. کیفیت ال سی دی: نوکیا، سامسونگ
9. پردارنده: نوکیا
10. سیستم عامل: نوکیا
11. شارژ باتری: سونی اریکسون
البته استثنا هم داره!!!
دوست من ، هدفتون از این پست چی بود ( منظورم این نیست که اسپم بود ها )
شما لیست رو ادامه دادید ؟ یا گوشی مورد نظر من رو گفتید ؟ :10:

آخوند جون سونی اریکسون کلا منشی تلفنی نداره.
سری uiq سونی اریکسون در سیم ثانیه گوشی رو میتونی فایت مود کنی.
واسه پیچوندن هم حرف ندارن! (سری لمسی سونی)
pdf هم راحت میخونن. مخصوصا یه گوشی مثل پی .ولی ضبط مکالمات این سری براش ندیدم.
کی لاک هم دارن.
ولی قیمت مورد نظرت رو بگی بهتر میتونن بچه ها کمک کنن.
چون این امکانات تو گوشیای پاکت پی سی هم هست!با قیمت بیشتر.
سلام وحید ، وحید اینجا ، وحید اونجا ، وحید همه جا ، بچه مگه تو تست نداری ؟ :31:
فکر می کنم این قدر شرایط گذاشتم که دیگه نمی تونم محدودیت قیمت روش بذارم ، اما حداقل می تونم بگم که گوشی ها رو اول بررسی بکنیم ، بعد اگه به جایی نرسیدیم ، بریم سراغ پی پی سی ها ، این طوری بهتره ، نه ؟
درد این جاست که فکر می کنم گوشی با این مشخصات نباشه که همه رو پوشش بده ، درسته ؟ :13:

vahid_civil
19-01-2009, 23:36
سلام وحید ، وحید اینجا ، وحید اونجا ، وحید همه جا ، بچه مگه تو تست نداری ؟ :31:
فکر می کنم این قدر شرایط گذاشتم که دیگه نمی تونم محدودیت قیمت روش بذارم ، اما حداقل می تونم بگم که گوشی ها رو اول بررسی بکنیم ، بعد اگه به جایی نرسیدیم ، بریم سراغ پی پی سی ها ، این طوری بهتره ، نه ؟
درد این جاست که فکر می کنم گوشی با این مشخصات نباشه که همه رو پوشش بده ، درسته ؟ :13:

تو مشخصات گوشیه p1 رو یه نگاه بنداز نصف خواسته هات رو حل میکنه.
فقط مورد 2 و 7 رو نداره.
البته برنامه های سیمبین خاص خودش رو هم داره. از نوکیا یکم کمتره برنامه هاشون
جی 700 و جی 900 هم هستن.
من به جز سونی اریکسون به کسی پیشنهاد نمیدم ! شرمنده !

MehranVB
20-01-2009, 02:54
دوست من ، هدفتون از این پست چی بود ( منظورم این نیست که اسپم بود ها )
شما لیست رو ادامه دادید ؟ یا گوشی مورد نظر من رو گفتید ؟

Sorry! پست رو کامل نخوندم! کلاً چیز دیگه ای برداشت کردم!

akhoond
20-01-2009, 05:51
تو مشخصات گوشیه p1 رو یه نگاه بنداز نصف خواسته هات رو حل میکنه.
فقط مورد 2 و 7 رو نداره.
البته برنامه های سیمبین خاص خودش رو هم داره. از نوکیا یکم کمتره برنامه هاشون
جی 700 و جی 900 هم هستن.
من به جز سونی اریکسون به کسی پیشنهاد نمیدم ! شرمنده !
الآن تو p1 چطوری از کال لاگ بک آپ می گیری تو ؟
یه ضبط مکالمات رو چطوری انجام می دی ؟
این ها ، برنامه های سیمبین هستند ، یا قابلیت منحصر به فرد p1 اون وقت ؟

Sorry! پست رو کامل نخوندم! کلاً چیز دیگه ای برداشت کردم!

خواهش می کنم ، سو تفاهم پیش میاد ، مشکلی نیست :11:

vahid_civil
20-01-2009, 06:05
الآن تو p1 چطوری از کال لاگ بک آپ می گیری تو ؟
یه ضبط مکالمات رو چطوری انجام می دی ؟
این ها ، برنامه های سیمبین هستند ، یا قابلیت منحصر به فرد p1 اون وقت ؟

من که گفتم ضبط مکالمات نداره. حداقل فعلا.
پی 1 هم سیمبین هست خب.ولی از نوع uiq3 .
مورد 5 درخواستید رو هم نداره.
اگه با این سه تا مشکل کنار نیومدی کلا گزینه سونی اریکسون رو بزار کنار.
برو سراغ نویا یا پاکت پی سی

akhoond
20-01-2009, 08:32
من که گفتم ضبط مکالمات نداره. حداقل فعلا.
پی 1 هم سیمبین هست خب.ولی از نوع uiq3 .
مورد 5 درخواستید رو هم نداره.
اگه با این سه تا مشکل کنار نیومدی کلا گزینه سونی اریکسون رو بزار کنار.
برو سراغ نویا یا پاکت پی سی

گفتم که ، لازمه ، فطیر ، اگه کنار میومدم که سونی رو رد نمی کردم بره ، سونی به نظر خودم یوزر فرندلی تر هست واقعا ، اما بدی جاوا همینه دیگه ...
درد اینه که من مطمئن نیستم نوکیا هم بتونه انتظارات ام رو بر آورده کنه ؟ :13: می شه ؟

Legend
20-01-2009, 10:45
خب..
سلام
والله انتظار كه زايد داري ولي بازم ميشه...اگه تا 250 بخواي...6220 و N78 ميتوني بگيري..اگه بيشتر ميخواي خرج كني بگو:

1- PDF رو كه مثه آب خوردن اجرا ميكنه ( البته از اونجايي كه 82 خودم باز ميكنه ميگم )
2- برنامش هست...برنامه هاي بهتر از اونم گمانم باشه
3-4- هر دو رو داره با pc suite
5- شايد پچش باشه ميتوني بري تو تاپيكش يه آمار بگيري.
6- اينم برنامش هست..بدون صداي بيپ...قابليت ضبط راديو هم داره
7- اينم كه ديگه خوراكه خودمه...همشون دارند...
8- تو آلارم هم زياد دقيق نشدم...فقط بيدارم ميكنه كافيه..:31: snooze هم داره..
9- اينم كه خودت ميدوني داره...
10- 78 دوربينش 3.2...و 6220 5 مگ هست...

گمانم انتخاب هاي ايده آلي باشه.

شاد باشي:40:

s2010
20-01-2009, 10:48
عزیزتوی آنتن دهی سونی اریکسون حرف اول رومیزنه

adrenalin
20-01-2009, 11:32
سلام معین جون خوبی
G900 می تونه انتخاب خوبی باشه که هم دوربینش خوبه هم برای خوندن فایل های PDF صفحه نمایشش بزرگه 2.4 inches هست ولی نمیدونم حالا صفحه کلیدش رمز می خوره یا نه ولی انتخاب خوبیه
P1 هم بدک نیست با قیمتی که الان داره

akhoond
20-01-2009, 11:45
خب..
سلام
والله انتظار كه زايد داري ولي بازم ميشه...اگه تا 250 بخواي...6220 و N78 ميتوني بگيري..اگه بيشتر ميخواي خرج كني بگو:

1- PDF رو كه مثه آب خوردن اجرا ميكنه ( البته از اونجايي كه 82 خودم باز ميكنه ميگم )
2- برنامش هست...برنامه هاي بهتر از اونم گمانم باشه
3-4- هر دو رو داره با pc suite
5- شايد پچش باشه ميتوني بري تو تاپيكش يه آمار بگيري.
6- اينم برنامش هست..بدون صداي بيپ...قابليت ضبط راديو هم داره
7- اينم كه ديگه خوراكه خودمه...همشون دارند...
8- تو آلارم هم زياد دقيق نشدم...فقط بيدارم ميكنه كافيه..:31: snooze هم داره..
9- اينم كه خودت ميدوني داره...
10- 78 دوربينش 3.2...و 6220 5 مگ هست...

گمانم انتخاب هاي ايده آلي باشه.

شاد باشي:40:
آره ، یکی دیگه از دوستان هم 78 و 79 رو بهم توصیه کرد ، خودم هم تو نخ 6220 بودم از قبل ، اما سوال اینه که واقعا سیمبیان می تونه همه این ها رو مو به مو برام انجام بده ؟ ( وگرنه خودم با 78 مشکلی ندارم ، 79 هم که یه کم گرونه :31: 6220 هم گزینه خوبیه ، غیر از قیافه اش :13: )
الآن شما بک آپ از کال لاگ رو مطمئن نیستی :20:
به هر حال ممنونم ، تو فکر این هستم که همه موارد رو با 6120 داداشتم تست کنم ، بعد برم هزینه کنم :31:

عزیزتوی آنتن دهی سونی اریکسون حرف اول رومیزنه
خب خود من یه 3 سالی هست که سونی دستمه ها :31: از نوکیا هم من بد ندیدم راستش :18:

سلام معین جون خوبی
G900 می تونه انتخاب خوبی باشه که هم دوربینش خوبه هم برای خوندن فایل های PDF صفحه نمایشش بزرگه 2.4 inches هست ولی نمیدونم حالا صفحه کلیدش رمز می خوره یا نه ولی انتخاب خوبیه
P1 هم بدک نیست با قیمتی که الان داره
سلام
چطوری احمد جان ، خوبی ؟ مخلصیم :11:
900 هم بدک نیست ، اما قیمت اش اصلا جالب نیست ، در مقابل گزینه هایی مثل 78 یا 6220 نوکیا :13:
p1 هم قیمت اش یه نموره بالاس .
اما حتی امکان ، نمی خوام تاچ باشه ، من به گوشی اصلا رحم نمی کنم ، تاچ باشه ، 2 روزه به فنا می ره ....

از دوستان ممنونم بابت راهنمایی ، گزینه های خوبی معرفی شده ، فقط باید وقت بذارم ، ببینم برای همه نیاز هام ، برنامه ای وجود داره یا خیر ؟ کسی می تونه کمکم کنه ؟ ( برادرم 6120 داره :8: )

مرسی
یا حق

Legend
20-01-2009, 11:50
آره ، یکی دیگه از دوستان هم 78 و 79 رو بهم توصیه کرد ، خودم هم تو نخ 6220 بودم از قبل ، اما سوال اینه که واقعا سیمبیان می تونه همه این ها رو مو به مو برام انجام بده ؟ ( وگرنه خودم با 78 مشکلی ندارم ، 79 هم که یه کم گرونه :31: 6220 هم گزینه خوبیه ، غیر از قیافه اش :13: )
الآن شما بک آپ از کال لاگ رو مطمئن نیستی :20:
به هر حال ممنونم ، تو فکر این هستم که همه موارد رو با 6120 داداشتم تست کنم ، بعد برم هزینه کنم :31:

سیمبین نا سلامتی بعد از ویندوز بهترین سیستم عامل بابا...هیچ مشکلی نداره...

adrenalin
20-01-2009, 11:52
سلام
چطوری احمد جان ، خوبی ؟ مخلصیم :11:
900 هم بدک نیست ، اما قیمت اش اصلا جالب نیست ، در مقابل گزینه هایی مثل 78 یا 6220 نوکیا :13:
P1 هم قیمت اش یه نموره بالاس .
اما حتی امکان ، نمی خوام تاچ باشه ، من به گوشی اصلا رحم نمی کنم ، تاچ باشه ، 2 روزه به فنا می ره ....

از دوستان ممنونم بابت راهنمایی ، گزینه های خوبی معرفی شده ، فقط باید وقت بذارم ، ببینم برای همه نیاز هام ، برنامه ای وجود داره یا خیر ؟ کسی می تونه کمکم کنه ؟ ( برادرم 6120 داره :8: )

مرسی
یا حق

خلاصه منو که دیگه میشناسی من به غیر از se چیز دیگه ای پیشنهاد نمیدم :31:

sarmast65_ata
20-01-2009, 22:16
سلام به همه دوستان :46: :46: :46:

راستش گوشی ام رو دارم می دم به اخوی مون :13: باید یه چیزی ابتیاع کنم ، موندم چی بگیرم ، اول نیاز هام رو نوشتم ، بعد گفتم با شماها مشورت کنم .

باید بگم که الآن ( الآن که نه ، تا همین هفته پیش :20: ) یه k550 از سونی داشتم که تبدیل اش کردم بودم به w610 و هر نوع الف و پچی هم که بگید روش بود :8: :21: :27: اگه چند تا از انتظارام یه کم عجیبه ، مال قابلیت های پچ و الف هست .
این ها که این اول هست و شماره زدم ، اما الویت نداره ، همه اش لازمه ، و اون هایی که آخرش توی پرانتز هست ، برند هایی که فکر می کنم این قابلیت رو داشته باشن رو گفته ام ، البته فکر می کنم :

1 _ خوندن pdf دلم می خوام عین مرد بخونه ، هر چیزی ، عین سونی نباشه که بازی در میاره (انواع سیمبیان ها)

2 _ Answering machine لازم دارم ، فطیر ، کاری ندارم مال خود گوشی هست یا نه ، اما می خوام باشه (انواع سیمبیان ها)

3 _ بک آپ از اس ام اس از اولی که گوشی دستم بود ( تقریبا البته ) کلیه اس ام اس ها بک آپ دارم ، و این قابلیت بی نهایت برام مهمه ( سونی رو که می دونم داره ، نوکیا رو دقیق نمی دونم )

4 _ بک آپ از کانتکت ها ، این رو هم همیشه محض محکم کاری انجام می دم ، دیگه یه ساعت نشینم شماره ها رو دونه دونه بزنم ( سونی رو که می دونم داره ، نوکیا رو دقیق نمی دونم )

5 _ بک آپ از کال لاگ این هم مثل دو تای قبلی ، توی این 610 ای داشتم با یه الف ، همه کالز ها رو بگ اپ می گرفت ، توی یه نت ، توی قسمت other ( هیچ گوشی نداره ، مگه اون هایی که هک شده باشه )

6 _ ظبط کلیه مکالمات توی این 610 یه الف بود که این کار رو می کرد ، اما خوب کار نمی کرد و باگ داشتش ، نمی دونم گوش هست که این کار رو بکنه یا نه ( حتی الامکان ، خودش اتومات این کار رو بکنه ، نخواد که من برم توی ستینگ و بزنم ریکورد ) ( نمی دونم کدوم گوشی )

7 _ فلایت مود اکثرا داره ، اما مهم بودنش اینه که از توی گوشی بتونی فلایت مود کنی ، نخواد مثل سونی ها ریست کنی ...

8 _ آلارم خوب یه آلارم خوب داشته باشه ، مثل سونی اریکسونی ها ، اسنوز های خوبی داره ، می تونی نتظیم هم بکنی که فقط ویبره بزنه ، یا صدا هم داشته باشه ( سونی )

9 _ کی لاک اکثر نوکیا ها داره ، اما سونی ها فقط با پچ می شه ( غیر از 2 _ 3 مدل سیمبیان اش )

10 _ دوربین 2 به بالا ، با اتوفوکوس

دیگه از اینجا به بعد ، خیلی ضروری نیست
1 _ رادیو 2 _ اگه بشه بک آپ کانتکت هام رو روش ری استور کن که دیگه نور علی نوره
3 _ توی گوشی دوستم ، w960 یه چیزی وجود داشت به اسم drop طرف رو عملا می پیچوند ، اما باز هم ایرادش این بود که یه بوق اول اش می زد ، بعد می پیچوندش ، اگه ستینگی ، چیزی وجود داشته باشه که بشه ملت رو پیچوند ، اساسی ، که مو لا درزش نره ، خیلی خوب میشه

در آخر بگم که می دونم این همه انتظار ، از یه گوشی ، خیلی زیاده ، برای همین از شما کمک خواستم

مرسی
یا حق

سلام عزیز
مرسی که من رو در این حد دونستی تا بیام راهنماییت کنم.
( آره قبول دارم تنبلم و هر روز به جز چند تاپیک تاپیکهای دیگه رو نمی خونم خوب شد که بهم پیغام دادی )
می دونی دیگه من فقط بهت نوکیا رو پیشنهاد میدم.:46:

در مورد سوال اول که مطمئن باش pdf رو مثل مرد میخونه.
منشی تلفنی رو هم که برنامه های زیادی رو می تونی روی گوشی نصب کنی که بصورت اتومات موقع تماس گرفتن میره تو برنامه و منشی کار میکنه.( خودم الان 2 تا برنامشو روی گوشیم دارم ).
بک آپ از مسیجاتم که توسط pc suit راحت انجام میشه.
در مورد کانتکت ها هم همینطور راحت می تونی این کارو انجام بدی.
درباره کال آپ برنامه ایی ندیدم که بتونی بک آپ بگیری ازشون.
در مورد ظبط کلیه مکالمات هم بهترین برنامه Alon Mp3 هستش که راحت و بدون هیچ دردسری بصورت اتوماتیک این کار رو انجام میده ( برنامه های دیگه هم وجود داره )
در مورد فلایت مود هم که توی نوکیا با زدن یک دکمه گوشیت میره توی این حالت و دیگه نیازی به ریست کردن هم نداری و خیلی خیلی راحت می تونی اینکارو انجام بدی.
در مورد آلارم هم من خودم همیشه با تنظیم گوشی از خواب بیدار میشم توی نوکیا هم می تونی تنظیم کنی که فقط ویبره بلرزه که باید زنگ خالی رو انتخاب کنی تا فقط ویبره بلرزه و تا الان هم که خواب نموندم فقط تنها ایرادی که داره توی هفته روزهای مختلف رو نمی تونی تنظیم کنی و باید هر شب برای روز بعد رو تنظیم کنی ( که می دونم سونی اریک این قابلیت رو داره ).
در مورد کی لاک هم که باز با زدن یک دکمه می تونی گوشیت رو کی لاک کنی یا حتی اینکه تنظیم کنی در سر دقیقه مشخص گوشیت بره توی کی و حتی پسورد گذاری هم بکنی دپس یعنی میشه 2 حالت برای کی لاک یکی با پسورد یکی بدون پسورد.
من بهت پیشنهاد میکنم که الان که داری گوشی انتخاب میکنی یک گوشی با دوربین 5 بگیری چون 2 به بالا دیگه الان جواب نمیده یعنی به 2 یا 3.15 راضی نباش.
در مورد رادیو هم که دیگه اکثر مدل های نوکیا رادیو داره.
در مورد پیچوندنم یک برنامه الان به تازگی اومده برای نوکیا که یک بوق کوچیک فقط میخوره و بعد خط می افته روی اشغال یک برنامه هم هست که روی گوشیم نصبه پیغام مشترک مورد نظر در دسترس نمی باشد رو میده که به نظرم این خیلی بهتر عمل میکنه حتی اگه مسیج هم برات بیاد روی صفحه گوشیت اصلآ نشون نمیده و مسیج مستقیم میره توی برنامه ( به درد جاهایی می خوره که نمی خوای طرفی که باهاشی بفهمه برات مسیجی چیزی اومده چون گوشیت نه زنگ میزنه نه ویبرش کار میکنه فقط نور صفحه گوشیت روشن میشه که اونم مشگلی نیست:46:).
پس به نظر من با نوکیا می تونی به همه اهدافت برسی به جز بک آپ کال که اونم نمی دونم برنامه ایی هستش یا نه که شایدم باشه.

فقط در مورد پولی که می خوای خرج کنی بگو تا بهت بگم چی بخری ولی به نظر من تا جایی که می تونی خرج کنی خرج کن که یه چیزه کامل بگیری و فردا نخواد دلتو بزنه.
امیدوارم تونسه باشم راهنماییت بکنم.
موفق باشی:10:

akhoond
21-01-2009, 11:46
سلام عزیز
مرسی که من رو در این حد دونستی تا بیام راهنماییت کنم. ....

سلام عطا
مرسی از این که پسر خوب بودی و به حرفم گوش دادی :31:
راستی ، من رو که هنوز یادت نرفته ؟ مکه اپراتور ؟ اون حرف ها ؟ :46: فکر می کنم هنوز یه ته ذهنی از من داشته باشی .... :21:
اگه جسارت به بعضی از دوستان نشه ، واقعا احساس می کنم برای مشاوره ، چند تا یوزر فعال و این کاره ، هم از سونی ، هم از نوکیا ، باید به این جا سر بزنن ، پیشنهادات سلیقه ای شده ( درسته که تو خرید ، سلیقه هم هست ) اما احساس می کنم که بحث فنی ، کم شده این طرف ، حالا خود دانید :13:

خب ، مرسی از نظرت ، آره من هم فهمیدم که نیاز هام رو ، فقط و فقط با سمبیان می تونم بر طرف کنم ، اگه کسی هست که ادعا می کنه که همه این کار ها رو می تونم با جاوای عادی ( پچ و الف رو هم بذارید روش ) انجام بده ، بگه ، مهمه برام ، به نظر خودم سونی یوزر فرندلی تر هست ، معمولا تو منوهای گوشی داداشم گم می شم :31: :19:

اگه فقط و فقط سیمبیان باشه ، گزینه هام می آد رو نوکیا ، از uiq (اولترا آی کیو :31: ) و تاچ بدم می آد ( سونی هم که سیمبیان ساده نداره ، داره ؟ ) می مونه این که کدوم نوکیا رو ابتیاع کنم ...

شما نظرت 5 به بالا ، و عملا رو کدوم گوشی هست عطا جان ؟ 79 ؟ قیمت اش زیاد نیست ؟
من خودم رو 78 گیر کردم فعلا ، چیزای خوبی داره ، قیمت هم منصفانه است ، البته اگه 6220 رو بی خیال شده فرض بگیریم .

فعلا دارم برنامه های رو روی گوشی داداشم تست می کنم ، مهم ترین مشکل ، ساین کردم ، که در مراحل هک هستم ، و مشکل بعدی هم این که چرا بعضی از برنامه که عقلانی باید روش نصب بشه ، نمی شه ، ارور می ده ؟ توی جاوا این مشکل نیست اصلا اما سیمبیان ها به نظرم بازی زیاد در میارن ....

مرسی

*** ادیت : راستی عطا جان ، دوستان من ، خیلی آپ تو دیت نیستن ، اما چون من با اون ها در ارتباط ام ، از لینک من آپ می شن ، پس خودم باید بهترین شیوه ها رو بتونم استفاده کنم ، اون راهی که می گی یه بوق کوچیکی می خوره ، فایده نداره ، طرف تیز شده ، می فهمه ، این دوستم اوایل حتی ریجکت اش هم می کردم ، متوجه نمی شد ، حالا که با من زیاد می گرده ، تیز شده ، دیگه روش های قبلی ، فایده نداره ، اما به هر از راهنمای ات ممنونم ، ان شاالله ابتیاع که بشه ، ازت می گیرم برنامه رو ... مرسی
یا حق

MohandesMCD
21-01-2009, 13:59
خب دیگه کلی برنامه خفن میخای دردسر ساین کردن هم داره.کلا مال سیمبینی ها شدیدا میتونیم با برنامه های زیاد پز بدیم دیگه :دی
راستی برای قفل گذاری این برنامه ها رو تست کن.رو گوشی خودم هستش.عمرا کسی بتونه وارد گوشیت بشه وقتی همه ی اینا با هم فعاله: اینا رو میگم چون میدونم مشکل اونایی که سونی اریکسون دارن یکیش عدم قفل گذاری رو گوشی هست.میخام ببینی نوکیا چه کارها که نمیکنه :دی
advanced device lock این برنامه هر جای گوشی رو بخای قفل میکنه.حتی میتونی واسه تلفن کردن هم قفل بزاری که کسی با گوشیت تماس نگیره
smart setting این برنامه رو همه واسه start menu که داره میشناسنش اما تو ورپن جدیدش میتونی قفل عدای صفحه کلیدت رو برداری.مثلا تنظیم کنی باید 12345 تا صفحه کلیدش از قفل در بیاد
best crypto این یکی روی فایل ها قفل میزاره مثل عکس.وقتی هم قفل بزاری روش چون پسوندش عوض میشه تو گالری نشون نمیده دیگه
تازه قفل خود گوشی هم هستش.میتونی رو مموری هم پسورد بزاری که با رم ریدر اجرا نشه تو کامپیوتر
من که خودم از خونه میرم بیرون همه اینا رو فعال میکنم.یه دفعه دیدی دزز گوشیمو زد.بزار دهنش سرویس بشه یکم!!!

akhoond
21-01-2009, 16:17
خب دیگه کلی برنامه خفن میخای دردسر ساین کردن هم داره.کلا مال سیمبینی ها شدیدا میتونیم با برنامه های زیاد پز بدیم دیگه :دی
راستی برای قفل گذاری این برنامه ها رو تست کن.رو گوشی خودم هستش.عمرا کسی بتونه وارد گوشیت بشه وقتی همه ی اینا با هم فعاله: اینا رو میگم چون میدونم مشکل اونایی که سونی اریکسون دارن یکیش عدم قفل گذاری رو گوشی هست.میخام ببینی نوکیا چه کارها که نمیکنه :دی
advanced device lock این برنامه هر جای گوشی رو بخای قفل میکنه.حتی میتونی واسه تلفن کردن هم قفل بزاری که کسی با گوشیت تماس نگیره
smart setting این برنامه رو همه واسه start menu که داره میشناسنش اما تو ورپن جدیدش میتونی قفل عدای صفحه کلیدت رو برداری.مثلا تنظیم کنی باید 12345 تا صفحه کلیدش از قفل در بیاد
best crypto این یکی روی فایل ها قفل میزاره مثل عکس.وقتی هم قفل بزاری روش چون پسوندش عوض میشه تو گالری نشون نمیده دیگه
تازه قفل خود گوشی هم هستش.میتونی رو مموری هم پسورد بزاری که با رم ریدر اجرا نشه تو کامپیوتر
من که خودم از خونه میرم بیرون همه اینا رو فعال میکنم.یه دفعه دیدی دزز گوشیمو زد.بزار دهنش سرویس بشه یکم!!!

آره ، جاوا این دردسر ها رو نداره ، عوض اش کلی دستت بسته است اون تو ...
آره ، هک کامل شد ، و کلی برنامه رو دارم روش تست می کنم ، خوبه ، خوبه ، کم کم داره خوشم میاد ازش :31:
مشکل قفل گذاری روی سونی شدیدا قابل حله ، خدا پدر پچ و الف رو بیامرزه ، حتی کال لاگ که من ازش بک آپ می خوام هنوز کسی برنامه ای معرفی نکرده بود جایی ، با یه الف حل بود ولی خیلی موارد هست که برای جاوا اساسا و پایه ای حل نشدنی می مونه ، انسر ماشین ، فلش اس ام اس ( هر چند که این مورد با مای فون قابل حله ، اما برنامه ای من ندیدم تا به حال ) ولی کلا سمبیان دنیای بهتری داره ، کال چیتر خودش یه دنیا ارزش داره :31:

به هر حال کم کم داره دستم با نوکیا روون می شه ، تا هزینه عمرانی جور شه ، دلم می خواد دوستان نظرشون رو بگن ، بین 78 و 6220 ، هم از نظر تخصصی و هم سلیقه ای ، اگه کسی هم این 2 نظرش فرق داره ، بگه از هر نظر کدوم یکی ، تو این رنج قیمت ، اگه گوشی ای رو جا انداختم ، خوشحال می شم بدونم .

راستی ، uiq های سونی ، مزیتی داره نسبت به سیمبیان عادی ؟ زجر ! بکشم برای تاچ (:31:) ارزشش رو داره ، یا همونه اساسا ؟

مرسی از دوستان

P A R S A
21-01-2009, 18:54
6220 کلاسیک به نظر بنده!

برنامه هایی هم که گفتی، هم منشی تلفنی هم ضبط مکالمات، نرم افزار های بسیار عالی هست.
Voice Inbox - Xelnex و ...!

sarmast65_ata
21-01-2009, 21:34
سلام عطا
مرسی از این که پسر خوب بودی و به حرفم گوش دادی :31:
راستی ، من رو که هنوز یادت نرفته ؟ مکه اپراتور ؟ اون حرف ها ؟ :46: فکر می کنم هنوز یه ته ذهنی از من داشته باشی .... :21:
اگه جسارت به بعضی از دوستان نشه ، واقعا احساس می کنم برای مشاوره ، چند تا یوزر فعال و این کاره ، هم از سونی ، هم از نوکیا ، باید به این جا سر بزنن ، پیشنهادات سلیقه ای شده ( درسته که تو خرید ، سلیقه هم هست ) اما احساس می کنم که بحث فنی ، کم شده این طرف ، حالا خود دانید :13:

خب ، مرسی از نظرت ، آره من هم فهمیدم که نیاز هام رو ، فقط و فقط با سمبیان می تونم بر طرف کنم ، اگه کسی هست که ادعا می کنه که همه این کار ها رو می تونم با جاوای عادی ( پچ و الف رو هم بذارید روش ) انجام بده ، بگه ، مهمه برام ، به نظر خودم سونی یوزر فرندلی تر هست ، معمولا تو منوهای گوشی داداشم گم می شم :31: :19:

اگه فقط و فقط سیمبیان باشه ، گزینه هام می آد رو نوکیا ، از uiq (اولترا آی کیو :31: ) و تاچ بدم می آد ( سونی هم که سیمبیان ساده نداره ، داره ؟ ) می مونه این که کدوم نوکیا رو ابتیاع کنم ...

شما نظرت 5 به بالا ، و عملا رو کدوم گوشی هست عطا جان ؟ 79 ؟ قیمت اش زیاد نیست ؟
من خودم رو 78 گیر کردم فعلا ، چیزای خوبی داره ، قیمت هم منصفانه است ، البته اگه 6220 رو بی خیال شده فرض بگیریم .

فعلا دارم برنامه های رو روی گوشی داداشم تست می کنم ، مهم ترین مشکل ، ساین کردم ، که در مراحل هک هستم ، و مشکل بعدی هم این که چرا بعضی از برنامه که عقلانی باید روش نصب بشه ، نمی شه ، ارور می ده ؟ توی جاوا این مشکل نیست اصلا اما سیمبیان ها به نظرم بازی زیاد در میارن ....

مرسی

*** ادیت : راستی عطا جان ، دوستان من ، خیلی آپ تو دیت نیستن ، اما چون من با اون ها در ارتباط ام ، از لینک من آپ می شن ، پس خودم باید بهترین شیوه ها رو بتونم استفاده کنم ، اون راهی که می گی یه بوق کوچیکی می خوره ، فایده نداره ، طرف تیز شده ، می فهمه ، این دوستم اوایل حتی ریجکت اش هم می کردم ، متوجه نمی شد ، حالا که با من زیاد می گرده ، تیز شده ، دیگه روش های قبلی ، فایده نداره ، اما به هر از راهنمای ات ممنونم ، ان شاالله ابتیاع که بشه ، ازت می گیرم برنامه رو ... مرسی
یا حق

خوشحالم که به این نتیجه رسیدی که سیمبیان همه انتظاراتی که داری رو می تونه برآورده کنه من نظرم روی n79 هستش به این دلایل :

اگه از نظر قیافه خوشت اومده به نظر من n79 گزینه بهتری نسبت به 6220 هستش.
n79 همونطوری که می دونی سری n نوکیاست و کارهایی که می تونی باهاش انجام بدی ، صدای موزیک ، پخش موزیک ....... در کنار قابلیت های دیگه خیلی راحت تر و بهتر انجام میشه.
n79 قابلیت wifi داره ولی 6220 نداره که بعضی اوقات خوبه و به درد می خوره.
n79 مدت تاک تایمش 5.30 ساعته ولی 6220 فکر میکنم چیزی در حد 3.30 ساعت هستش.
اندازه صفحه n79 یه کوچولو بزرگ تره:46:
n79 قابلیت fm transmiter داره که واقعآ به درد می خوره.
n79 قابلیت Photo/video editor داره که روی 6220 هم می تونی این برنامه رو بریزی ولی روی n79 بصورت پیش فرض روی گوشی وجود داره که کار کردن راحت تره باهاش.
پس می بینیم که n79 خیلی قابلیت های بیشتری نسبت به 6220 داره درسته که قیمتش بالاتره ولی تو که داری خرج میکنی یکم پول بیشتر بده تا یه چیز کامل تر بخری.
من باز هم در خدمتم عزیز جان

akhoond
21-01-2009, 22:42
6220 کلاسیک به نظر بنده!
برنامه هایی هم که گفتی، هم منشی تلفنی هم ضبط مکالمات، نرم افزار های بسیار عالی هست.
Voice Inbox - Xelnex و ...!

مرسی ازت ، نظرت برام محترمه ، فعلا نظری نمی دم .

آره عزیز خوب یادم هست شما رو یادش بخیر کاشکی اون 2 هفته دوباره برگرده که خیلی هوس کردم:41: ...
زندگی اگه برگشتنی بود که ... :8:
ببین عطا ، من رو مجبور می کنی که حرفی که نباید رو بزنم :31: ( می شناسیم ، شوخی زیاد می کنم :46:)

فکر نمی کنی 79 با 78 100 تومان دلتا داره ؟ :18: :19: یه درصد بگیری ، می شه 30 درصد پول اولیه ، بعد می گی یه کم بیشتر ؟:31:
1 _ پلیر بودنش چندان واسم مهم نیست ، یه Zen v plus هست دستم :8: :21: ( نمی گم نمی خوام باشه ، اما بود و نبودش چندان توفیر نداره :11:)
2 _ تا حالا که وای فای نداشتم ، زندگی ام آف بوده ؟ :31:
3 _ تاک تایم رو قبول دارم ، جوابی ندارم بدم . 6220 خدایی از این نظر ضعیفه :2:
4 _ نه آقا ، اندازه صفحه ، هر چی کوچیکتر ، بهتر مصرف باتری کمتر :18: ( دیدم دیگه خیلی داره به ضرر 6220 می شه ، بذار یه کم ازش طرف داری کنم:31: )
5 _ دیگه خدایی اف ام ترنسمیتر چیه که قابلیت حسابش می کنی ؟ ها ؟ :19: ، خدایی فرقی نداره واسم .
6 _ استفاده عکس و فیلم هم چندان ندارم ، برای همین 2 به بالا می خواستم ، نه 5 به بالا ، یه 3 به بالا ... :21:

با همه احترام و دوستی که برات قائل ام ، با نظت چندان موافق نیستم ، اختلاف 100 تومان ، تازه با 6220 ، 150 تومان اختلاف ( 100 تومان با 78 ) از گزینه هام خارج اش می کنه ، باعث می شه به جای 79 به 78 بیشتر فکر کنم .
اختلافات 78 با 79 هم خیلی زیاد نیست ، جز یه صفحه بزرگ تر ، و دوربین 2 مگ بیشتر ، ولی اختلاف مالی شون زیاده ، چرا راستی ؟ تازه ریلیز شده ؟ :13:
باز هم نظرتو بگو ، فقط 6220 ، تو چند تا اختلاف جزیی ، از 78 سر تره ، باعث شده که به 6220 هم فکر کنم ، وگرنه به نظر من 78 برنده دعوای 78 و 6220 هستند ( اگه 79 رو بازنده بدونیم : دی )

به هر حال ، تا معمول شدن نتیجه وقت زیاده ، خودت هم باید من رو شناخه باشی ، من به این راحتی های تصمیم نمی گیرم ، حالا حالا ها این تاپیک ادامه خواهد داشت :31: :10:

باز هم لطف می کنی این جا راهنمایی می کنی ، بقیه دوستان هم همین طور ، امیدوارم بیشتر این طرف ها این کسانی که دعوت شون کردم و نظر دادن ، پیداشون بشه ، نمی دونم چرا این طرف کم اند اکتیو ها ، بیشتر تازه وارد ها هستند و می بینم که دارند به همه 5320 رو می اندازن :31: فکر کنم % می گیرن از نوکیا :دی : دی

این قدر هم به من نگو عزیز ، خودت عزیزی ، مگه من مامان بزرگ ات ام :31: :دی شوخی کردم ، ناراحت نشو دوست من :10:

چقدر تایپ کردم ، خسته شدم ، فردا یه عمومی دارم ، بیام خونه ، از هر دو گوشی ریویو خواهم خوند :46:

باز هم ار لطف ات ممنونم ، امیدوارم تا پایان این تاپیک از دوستی با من پشمیون نشی :31: :10:

مخلصیم
یا حق :11:

akhoond
21-01-2009, 22:44
راستی دوستان 2 مورد :
1 _ اگه کسی هنوز ادعا می کنه که می تونم این قابلیت ها رو با جاوای عادی داشته باشم ، با دلیل توضیخ بده ، ممنون می شم
2 _ اگه کسی تو رنچ قیمت 6220 و 78 گوشی قابل مقایسه ای می شناسه که من ندیدم ، بگه بی زحمت .

تو پست قبلی ادیت اد نکردم ، چون می خواست دیده بشه ، عذر تقصیر

مرسی
یا حق

Legend
21-01-2009, 23:16
راستی دوستان 2 مورد :
1 _ اگه کسی هنوز ادعا می کنه که می تونم این قابلیت ها رو با جاوای عادی داشته باشم ، با دلیل توضیخ بده ، ممنون می شم
2 _ اگه کسی تو رنچ قیمت 6220 و 78 گوشی قابل مقایسه ای می شناسه که من ندیدم ، بگه بی زحمت .

تو پست قبلی ادیت اد نکردم ، چون می خواست دیده بشه ، عذر تقصیر

مرسی
یا حق

ماشالله...:31: چه خبره اينجا...چه طوماري مينويسند..:31:

خيلي مشكل پسندي...ببين كلا" نوكيا تو اين رنج سيمبيان هاش ايناس::20:

5320
5700
n78
n73
n81
6220
البته n71 , n76 , n77 , n75 و چنتا ديگه هم هستند..همگي هم افتشون رو كردن...

حالا بريم سر خواسته هات...6220 و 5320 رو كه خودت حذف كردي..
همه مواردي رو هم كه تو پست 1 گفتي دارند..(جز مورد 5)

الان واضح ميتوني بگي كدوم رو چرا انتخاب نميكني؟(انقدر پست هات طولانيه آخرش ميرسم اولش يادم ميره:31:)

sarmast65_ata
22-01-2009, 00:28
در مورد قیمت هم حق باشماست این اختلاف وجود داره ولی این رو هم بدون که صفحه کلید n78 خیلی ریزه می تونی باهاش کنار بیای؟
به نظر من سری n نوکیا رو اگه یه روز بخوای بفروشی خیلی راحت تر ازت میخرن تا 6220 مثل گوشی من که 465 خریدم الان 100 تومن میخرن.
در مورد fm transmiter هم می تونی آهنگاتو توی موج fm گوش بدی که بعضی اوقات به درد می خوره. در مورد n78 من نظرم موافقه فقط در صورتی که بتونی با کلید های ریزش کار کنی حتی برای بازی های انگیج و هک کردن گوشی هم راحت تری چون n85 که تا الان روش هکی براش نیومده.
به نظر من روی 6220 فکر نکن حالا باز هم نظر خودته به نظر من n78 و n79 گزینه های خیلی بهتری هستن تا 6220 باز هم میبینمت

sarmast65_ata
22-01-2009, 00:35
راستی 6120 رو هم یه نگاه بنداز دوستم داره ازش راضیه گوشی خوبیه.

Legend
22-01-2009, 12:10

6120 كه گوشي قبليه خودشه فك كنم...

akhoond
22-01-2009, 21:15
ماشالله...:31: چه خبره اينجا...چه طوماري مينويسند..:31:

5320
5700
n78
n73
n81
6220
البته n71 , n76 , n77 , n75 و چنتا ديگه هم هستند..همگي هم افتشون رو كردن...

حالا بريم سر خواسته هات...6220 و 5320 رو كه خودت حذف كردي..
همه مواردي رو هم كه تو پست 1 گفتي دارند..(جز مورد 5)

الان واضح ميتوني بگي كدوم رو چرا انتخاب نميكني؟(انقدر پست هات طولانيه آخرش ميرسم اولش يادم ميره:31:)

چرا فحش میدی ؟ ! :31: طومار کجا بود ، یه درد دل ساد بود ، لــــــــــــــول :20: :31:
راستش مشکل پسند نیستم ، تا اطمینان پیدا نکن مو طرف ام رو نشناسم ( طرف یعنی جسم ها ، برداشت بد نشه :21: ) طرف اش نمی رم ، کامل باید همه چیز رو بدونم ، بعد ، اگه این مشکل پسندیه ، بله خب ، هستم ، ازش بدی ندیدم تا حالا ، به از اینه که کیلویی کارهام رو انجام بدم :10:
با 5700 و 5320 و 73 از قبل آشنا بودم ، 78 و 6220 هم که می شناسم ، می مونه 81 و اون چند تای دیگه ، الآن Gsm نمی دونم چه مرگش شده ، خوابیده ، بالا بیاد ، می بینم شون .
جواب این که سر کدوم ها ، گیر دارم ، بعد از دیدن اون چند تای دیگه ، شاید یه مودری باشه ، من ندیده باشم تا به حال ، ادیت می کنم بعدش :10: :46: :11:

مرسی

akhoond
22-01-2009, 21:23
ببین عزیز !!! ....
به هر حال من مخلصم عطا خان ، شما بگو بمیر ، کیه که .... :31: :11: :10:
در مورد ریز بودن 78 ، من k550 سونی دستم بود ها ، از اون بد تر تو عمرم ندیده بودم :31: فکر می کنم مشکلی نباشه :46:
با فروش سری ان نوکیا هم حق با شماست ، یه پوئن حساب می شه ، 2 _ 0 نوکیا :31:
اف ام ترنمسیتر هم تنها فایده ای که داره ، سر کار گذاشتن راننده تاکسی هاست و لا غیر :31: :10: :8: :21: :27:
اوکی ، پس شما رای دادی به 78 ، من هم از اون اول گفتم که 78 بهتره ، شما ها هی بگید نه ( ندیدم که باز روی 79 اصرار می کردی ها ، آخر هم حرف خودم شد :31: :10: )
شوخی می کنم ، ممنونم ازت عطا جان ، حالا یه چند تایی ریویو بخونم ، ببینم هر کدوم چجورین :10:

مرسی

داداشم داره ، خودش رو می کشه که شوهرش بده به من ، اما من زیر بار نمی رم ، واقعا به نظرت کدوم بهتره ، 6120 یا 78 ؟ تو بودی کدوم رو انتخاب می کردی ؟ چرا ؟ ( 78 قابلیت های زیادی داره ، حیف نیست اون همه رو بی خیال شم .... :13: )

6120 كه گوشي قبليه خودشه فك كنم...
این همه خودم رو کشتم ، تازه می گی گوشی قبلی خودم یونس ؟ :31: نا امیدم کردی ها :10:
مال داداشمه ، خودم سونی داشتم :21: :8:

باز هم ممنونم از دوستان ، نمی دونم چرا این سایت مسخره خوابه ، شما هم یه سر بزنید ، ببینید چی می گه Gsmarena.com خدایا ، توبه .

مرسی
یا حق

sarmast65_ata
22-01-2009, 22:31
من n78 رو انتخاب می کردم چون از قیافش بیشتر خوشم میاد ولی قاب پشتش یه جوریه نمی دونم دستت گرفتی یا نه ولی قاب در باطریش انگار لقه!!
بازهم من در خدمتم عزیز.
موفق باشی