PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید گوشی تا 450 تومان

armin_software
19-01-2009, 13:55
سلام
من میخوام یمک گوشی بخرم تا 450 تومتن.
1.من 20 اسفند میخوام بخرم.
2.وایرلس داشته باشه.

S@nti@go_s&k
19-01-2009, 14:09
سلام......
نظر من kc910 الجی هستش
امکانات خوبی داره تا اون موقع هم 420__40
میشه

armin_software
19-01-2009, 14:46
خیلی خوبه ولی سیستم عامل نداره.
راستی htc viva خوبه؟

S@nti@go_s&k
19-01-2009, 15:03
نسبت به قیمتی که داره خوبه مخصوصا که برندش هم برند معروفی هست
به غیر از دوربینش امکانات دیگش خوبه البته اگر هم دوربینش 5 بود بازم کیفیت خوبی نداشت
5 پی پی سی با 5 اسمارت فون یا کمرا فون خیلی فرق داره

Mani Sasy
19-01-2009, 15:11
سلام
تو این قیمت از viva بهتر هم هست چون هم دوربین پایینی داره هم اینکه سی پی یو ضعیفی داره.شما که میخوای تا 2 ماه دیگه بخری میتونی روی touch 3g و touch cruise هم حساب کنی البته باید قیمت هم افت زیادی کنه.
از نوکیا میتونی n85 رو هم ببینی با دوربین 5 مگاپیکسل و همچنین وایرلس.
از سونی اریکسون هم شاید c905 خوب باشه اما سیستم عامل نداره.
از سامسونگ هم g810 هستش.

armin_software
19-01-2009, 15:16
یه نظر شما i900 تا 2 ماه دیگه چه قدر میشه؟
راستی قیمت 8 و 16 گیگ i900 چه قدره؟

S@nti@go_s&k
19-01-2009, 15:18
سلام...............
16 گیگش 560__70 بدون گارانتی
8 گیگش زیاد نیست ولی 30__40 ارزونتره
تا 2 ماه دیگه هم فکر کنم 30__40 بیاد پایین

armin_software
19-01-2009, 16:46
i900 گوشی خوبیه؟
تو این قیمت بهتر از این هم هست؟

ali...
19-01-2009, 16:51
i900 گوشی خوبیه؟
تو این قیمت بهتر از این هم هست؟

فکر نکنم از Omnia بهتر گوشی باشه.البته تو این قیمت

Sasuke-7
19-01-2009, 17:07
می تونی w960 بگیری گوشی خیلی خیلی خوبی هستش با توجه به امکاناتی که داره!

mr_khodaei2008
19-01-2009, 18:25
به نظر من هیچی بهتر از 95 8گیگ نیست الان قیمتش 450 است اون موقع را نمیدونم

armin_software
19-01-2009, 19:02
می تونی w960 بگیری گوشی خیلی خیلی خوبی هستش با توجه به امکاناتی که داره!
w960 جالب نیست.
وایرلس قدیمی هست و سیستم عامل هم خوب نیست.

abbass65
20-01-2009, 09:48
به نظر من اگه گوشی لمسی میخوای 5800 بگیر
اگه هم لمسی نمیخوای n85 بگیر

اماستیاف
09-03-2009, 23:47
سلام
2.وایرلس داشته باشه.

بالاخره تصمیم گرفتید ؟
فردا چی میخواید بگیرید ؟

hasanmotori
10-03-2009, 00:13
الان آی 900 8 گیگ بدون گارانتی حدود 460 تومنه تو این رنج بهتر از این نیست

AryanLand
10-03-2009, 01:25
الان آی 900 8 گیگ بدون گارانتی حدود 460 تومنه تو این رنج بهتر از این نیست

سلام.

I900 با گارانتی ایرافون(یکی از دو گارانتی رسمی سامسونگ) 13 روز پیش 16 گیگ 475 تومن پاساژ علاءدین طبقه همکف روبروی دفتر پاساژ گالری 33 .
ولی تعجب من از اینه که آرمین میخواد پاکت پی سی بخره.؟؟؟؟؟:24:
اگر خریدی خبر بده تا با یک دنیای جدید که فکرش رو هم نمیکردی آشنات کنم.:46::11:

merikh_merikh
10-03-2009, 09:17
به نظره من ان82 گزينه خوبي ميباشد.
اگه ويندوز موبايل ميخاي به نظره من اومنيا نگير.اش دهن سوزي نيست.خوبه ولي نه اون قدري که فکرشو ميکني.به نظره من اگه ويندوز موبايل ميخاي يا يکي از برند اچ تي سي انتخاب کن(تاچ پرو)يا ايکس1 بگير.ميدونم که گرونن ولي اگه بگيري پسيمون نميشي......

hasanmotori
10-03-2009, 11:36
آی 900 چه مشکلی داره؟
اون دوستمون که هم 900 داره هم ایکس 1 میگه 900 بهتره
البته بازم میگم اینا هر کدوم یه مزیتی دارن ولی امنیا نسبت به قیمتش بیشتر می ارزه

merikh_merikh
10-03-2009, 13:15
درسته اومنیا قیمتش خوبه ولی به نظره من ان چنان گوشی خوبی نیست.
من باش حال نکردم.

hasanmotori
10-03-2009, 20:18
ولي بيشتر كسايي كه گرفتن باهاش خيلي حال كردن

AryanLand
11-03-2009, 00:50
آی 900 چه مشکلی داره؟
اون دوستمون که هم 900 داره هم ایکس 1 میگه 900 بهتره
البته بازم میگم اینا هر کدوم یه مزیتی دارن ولی امنیا نسبت به قیمتش بیشتر می ارزه

درسته اومنیا قیمتش خوبه ولی به نظره من ان چنان گوشی خوبی نیست.
من باش حال نکردم.

به نظره من ان82 گزينه خوبي ميباشد.
اگه ويندوز موبايل ميخاي به نظره من اومنيا نگير.اش دهن سوزي نيست.خوبه ولي نه اون قدري که فکرشو ميکني.به نظره من اگه ويندوز موبايل ميخاي يا يکي از برند اچ تي سي انتخاب کن(تاچ پرو)يا ايکس1 بگير.ميدونم که گرونن ولي اگه بگيري پسيمون نميشي......

ولي بيشتر كسايي كه گرفتن باهاش خيلي حال كردن

سلام.

باید برای خرید به انتظاراتتون نگاه کنید و همینطور شرایطی که وجود داره بعد انتخاب کنید .من نمیخوام به هیچ وجه طرفداری از برند خاصی بکنم چون نه سامسونگ مال دایی منه و نه سونی مال عموی من .از نظر داشتن هم دوتاش رو دارم .و هم اینکه جای دیگه ای هم گفتم که در حال حاظر نه از امنیا استفاده میکنم نه X1 بلکه از I-Mate ULTIMATE 9502 دارم استفاده میکنم.اما جدا" امنیا نسبت به پولی که داریم میدیم و میخریم و امکاناتش واقعا" یک سر و گردن بالاتر از X1 هست.
شما قیمتاشون رو ببنید و امکاناتشون رو ببینید و بعد مقایسه کنید امنیا یک جی سنسور داره که حداقل به اندازه 5 سال از X1 جلوتره با توجه به برنامه هایی که هر روز بر پایه جی سنسور داره نوشته میشه و میاد تو بازار.
شما ساپورت امنیا رو ببینید(چه از طرف سامسونگ چه از طرف دولوپر های استفاده کننده اش.بیک مثال ساده:با یک تغییر در رجیستری امنیا شما میتونید حساسیت تاچ امنیا رو حداقل سه برابر بالا ببرید که این تا جایی که من خبر دارم اولین و تنها گوشی هست که کدش تو بازاره.و یا خیلی موارد دیگر از این دست اینکه بعضی ها میان آمار میدن که بصورت لحظه ای گوشی های امنیا داره Dead میشه و و و اینا همش قصه هست.
بابا ایران که اصلا" در برابر مصرف کننده های پاکت پی سی در جهان عددی نیست,شما همه میدونید که در کشور های دیگه خرید جنش اینجوری نیست همینطور ساپورت از طرف فروشنده.از خودتون سوال کنید اگر یک همچین مسئله ای وجود داشته باشه آیا تو اروپا آمریکا و...پدر سامسونگ رو با شکایت در میارن یا نه؟اگر هم این مسئله ففقط داره تو ایران اتفاق میوفته که نمیوفته باید نتیجه بگیریم که کار بر های ایرانی چیزی حالیشون نیست یا سامسونگ مشکل داره؟یکسر به سایتهای خارجی دولوپرز بزنید مثل Xda ببینید در مورد گوشیها چی میگن.جالب اینجاست که دوستان ادعا میکردن که فقط گوشی سامسونگ Dead میشه و نه هیچ گوشی دگه ای!!!!
از این صحبت چه نتیجه ای باید بگیریم؟آیا نباید نتیجه بگیریم که طرف یبار نزدیک بوده یک پاکت پی سی رو از پشت ویترین مغازه ببینه؟بیاییم عادت کنیم در مورد چیزی که نمیدونیم نظر ندیم و دیگران رو گمراه نکنیم.تا حالا تو هیچ موردی در مورد سیمبیان دیدید من پست زده باشم؟الا در ترد مقایسه سیمبیان و وین مو؟علتش چی بوده؟علتش اینه زمانی که دوستان تو اون زمینه راهنمایی خاستن من قادر به این کار نبودم مگر زمانی که به وین مو هم ربط پیدا کرده.در هر صورت من خیلی وقتتون رو گرفتم.عذر خواهی میکنم.
در آخر هم باز میگم موقع انتخاب اولویتهاتون رو ببینید انتخابهای موجود رو بسنجید بسته به هزینه ای که میخواید بکنید آینده نرم افزاریش رو هم در نظر بگیرید و انتخاب کنید.

شاد و پیروز باشید.:11::11::11:

hasanmotori
11-03-2009, 11:25
علت dead ‎‏ شدن امنیا استفاده از رام های غیر آفیشاله تازه اگه همینارو هم درست استفاده کنن هیچ مشکلی پیش نمیاد
حالا به سامسونگ چه ربطی یه عده بلد نیستن از گوشیشون استفاده کنن
هر کس این گوشی رو میخره یا باید از رام های اصلی استفاده کنه یا اگه گوشیش مرد دیگه هیچی نگه
اگه با ایکس 1 هم همین کارا رو بکنید میمیره ولی چون هنوز هیچ رامی واسش نیومده نشده
تازگی میگن ایکس 1 مشکل باتری پیدا کرده

merikh_merikh
11-03-2009, 17:54
سلام.

باید برای خرید به انتظاراتتون نگاه کنید و همینطور شرایطی که وجود داره بعد انتخاب کنید .من نمیخوام به هیچ وجه طرفداری از برند خاصی بکنم چون نه سامسونگ مال دایی منه و نه سونی مال عموی من .از نظر داشتن هم دوتاش رو دارم .و هم اینکه جای دیگه ای هم گفتم که در حال حاظر نه از امنیا استفاده میکنم نه x1 بلکه از i-mate ultimate 9502 دارم استفاده میکنم.اما جدا" امنیا نسبت به پولی که داریم میدیم و میخریم و امکاناتش واقعا" یک سر و گردن بالاتر از x1 هست.
شما قیمتاشون رو ببنید و امکاناتشون رو ببینید و بعد مقایسه کنید امنیا یک جی سنسور داره که حداقل به اندازه 5 سال از x1 جلوتره با توجه به برنامه هایی که هر روز بر پایه جی سنسور داره نوشته میشه و میاد تو بازار.
شما ساپورت امنیا رو ببینید(چه از طرف سامسونگ چه از طرف دولوپر های استفاده کننده اش.بیک مثال ساده:با یک تغییر در رجیستری امنیا شما میتونید حساسیت تاچ امنیا رو حداقل سه برابر بالا ببرید که این تا جایی که من خبر دارم اولین و تنها گوشی هست که کدش تو بازاره.و یا خیلی موارد دیگر از این دست اینکه بعضی ها میان آمار میدن که بصورت لحظه ای گوشی های امنیا داره dead میشه و و و اینا همش قصه هست.
بابا ایران که اصلا" در برابر مصرف کننده های پاکت پی سی در جهان عددی نیست,شما همه میدونید که در کشور های دیگه خرید جنش اینجوری نیست همینطور ساپورت از طرف فروشنده.از خودتون سوال کنید اگر یک همچین مسئله ای وجود داشته باشه آیا تو اروپا آمریکا و...پدر سامسونگ رو با شکایت در میارن یا نه؟اگر هم این مسئله ففقط داره تو ایران اتفاق میوفته که نمیوفته باید نتیجه بگیریم که کار بر های ایرانی چیزی حالیشون نیست یا سامسونگ مشکل داره؟یکسر به سایتهای خارجی دولوپرز بزنید مثل xda ببینید در مورد گوشیها چی میگن.جالب اینجاست که دوستان ادعا میکردن که فقط گوشی سامسونگ dead میشه و نه هیچ گوشی دگه ای!!!!
از این صحبت چه نتیجه ای باید بگیریم؟آیا نباید نتیجه بگیریم که طرف یبار نزدیک بوده یک پاکت پی سی رو از پشت ویترین مغازه ببینه؟بیاییم عادت کنیم در مورد چیزی که نمیدونیم نظر ندیم و دیگران رو گمراه نکنیم.تا حالا تو هیچ موردی در مورد سیمبیان دیدید من پست زده باشم؟الا در ترد مقایسه سیمبیان و وین مو؟علتش چی بوده؟علتش اینه زمانی که دوستان تو اون زمینه راهنمایی خاستن من قادر به این کار نبودم مگر زمانی که به وین مو هم ربط پیدا کرده.در هر صورت من خیلی وقتتون رو گرفتم.عذر خواهی میکنم.
در آخر هم باز میگم موقع انتخاب اولویتهاتون رو ببینید انتخابهای موجود رو بسنجید بسته به هزینه ای که میخواید بکنید آینده نرم افزاریش رو هم در نظر بگیرید و انتخاب کنید.

شاد و پیروز باشید.:11::11::11:
دوست عزيز حرف هاي شما درست.منم گفتم که اومنيا با توجه به قيمتش عالي ميباشد.من گفتم که اگه ارمين جان مشکل مالي ندارن و ميتونند به پولشونم اضاف کنند گزينه هاي بهتري از جمله تاچ پرو و ايکس1 و چيزاي ديگه را ميتونند بگيرن.اگرم نميتونند به پولشون اضاف کنند با اين مبلغ اي900 يکي از بهترين ها ميباشد.
حالا يک سوال از شما دوست عزيز؟من تا به حال با گوشي هاي ايمت کار نکردم به غير از اون قديمي قديميهاش.خاستم نظره شما را در مورد 9502 بدونم؟و اينکه نسبت به گوشي هاي اچ تي سي مثلن تاچ پرو خوبه؟نسبت به ايکس1 چه طور؟کيبردش چه طوره؟
ممنون

hasanmotori
11-03-2009, 19:11
ولي يه چيزي بگم...................؟
آرمين خان همه رو سر كار گزاشته بودن:27:

merikh_merikh
11-03-2009, 19:29
ولي يه چيزي بگم...................؟
آرمين خان همه رو سر كار گزاشته بودن:27:
واقعن؟
ارمین راسته؟!!!!

hasanmotori
11-03-2009, 19:37
واقعن؟
ارمین راسته؟!!!!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

AryanLand
13-03-2009, 01:25
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سلام.

اینکه مهم نیست,به نظر من مهم اینجاست که اطلاعاتمون بیشتر میشه با این تاپیک ها و.....:11:

mohamadreza666
13-03-2009, 02:22
سلام
2.وایرلس داشته باشه.
روی 5800 هم فکر کن!!!از نظر موسیقی و دوربین خیلی عالیه!!!
اما i900 از همه بهتره!!!الان با گارانتی اصلی حوالی 480 تومانه اما میگن کم شده!!!
من باشم یکی از اینارو انتخاب میکنم!!!
واسه تست هردوشون هم برو علاالدین طبقه هم کف هم نوکیا و هم سامسونگ کنسول گذاشتن تا از نزدیک باهاشون کار کنی!!!
n85 و n79 هم هر دو عالین!!!
تک تکشون کار کن بعد انتخاب کن!!!