PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فوری !!! فوری !!! ( نیاز به راهنمایی شما دوست عزیز )

SFTU08
18-01-2009, 19:47
با سلام خدمت شما ...

از کاربران گرامی که مرا در ساخت این پروژه (کوچک) راهنمایی می کنند نهایت تشکر را دارم:10:
می خوام یه ... یه ... یه .... چه جوری بگم!!؟؟ بذارین بگم کیت ... خوبه؟؟!!

************************************************** *********************************

شاید هنگام رد شدن از زیر پل ها چراغ های زیر لبه ی پل نظر شما رو جلب کرده باشه ؟!!! بله درسته منم می خوام یه چیزی تو همین مایه ها درست کنم ... البته با کمک شما :46::46:

دیدین که چه افکت های زیبایی دارن ؟ برای مثال چراغ ها ( بهتره تو ساخت این کیت بگم led ها ) از چب با راست یا بلعکس ، یا یکی در میان روشن شدنشون و ... زیبایی به سزایی رو از خودشون نشون میدن !!؟

من با استفاده از led و هر چیز دیگه ای که لازم هست ، میخوام این کیت رو بسازم و یه برنامه ای را به led ها بدم تا بدین صورت روشن و خاموش بشن ( برای مثال : 20 یا 30 یا هر چی بیشتر بهتر ، به این led ها برنامه بدم تا روشن و خاموش بشن )

ممکنه تو ساخت این کیت تعداد led ها مهم باشه ( برای تقسیم ولتاژ بین led ها میگم و ولتاژ مصرفی اونا )

خلاصه دیگه هر کی خوره الکترونیییییییییییییییییی یییییییک هست راهنماییم کنه؟؟!!:19::11::11:

************************************************** **********************************

از دوستان برای راهنمایی در ساخت این کیت پیشاپیش نهایت تشکرررررررررررررررررررررر ررررررررررر را دارم !!
:10::10::10:

امیدوارم منظورم رو در ساخت این کیت واضح بیان کرده باشم ، نمیدونم چه جوری ازتون تشک کنم؟!!!!:40::40:

اگه کسی براش ابهامی هست ذکر کنه تا در اولین فرصت توضیحات مربوطه رو بدم

واقعا منووووووووووووووووووووووو ووووووووووووووووووووووووو ووووووووووووووووووووووووو ووووووووووووووووووون

منتظره کمک و راهنمایی شما دوست عزیز هستم :31::31::40::40::31::31: