PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چاپگرم صفحات اینترنت رو درست چاپ نمی کنه

sanam.b
18-01-2009, 15:00
سلام به همه دوستان

چاپگرمp1006 لیزری است و مدتی که صفحات اینترنت رو خیلی بد چاپ می کنه به طوری که همه کاراکترها به هم چسپیده و غیر قابل خواندن است (البته در مورد زبان فارسی اینطوریه زبان انگلیسی رو هنوز چاپ نکردم نمی دونم چه جوریه )
هر دفعه متن رو باید به ورد ببرم از اونجا چاپ کنم در این صورت هیچ مشکلی نداره و درست چاپ میشه
به نظر شما مشکل از کجاست؟

sanam.b
21-01-2009, 00:36
سلام به همه دوستام

کسی نبود به من کمک کنه؟

سوال مشکل داشت ؟ مفهوم نبود ؟ یا مکانش مشکل داره که از 28 نفر کسی اظهار نظر هم نکرده؟

mahdi7610
21-01-2009, 12:46
سلام

قبلا هم چاپ می کردید این مشکل را داشتید ؟ یا اینکه بعدا این مشکل به وجود اومد ؟

وقتی print preview میگری باز هم همون طوری هستش ؟

مرورگرتون چیه ؟

احتمالا این مشکل از تنظیمات مرورگر باشه .

بهتره یه مرورگر دیگه نصب کنید و با اون امتحان کنید . مثلا اگه از IE استفاده کنید بهتره از Mozilla Firefox را نصب کنید و ببینید باز هم این مشکل وجود داره یا نه .

موفق باشی .

sanam.b
22-01-2009, 10:10
بازم سلام

نه من از اول این مشکل رو نداشتم نمیدونم که چه جوری شد که به این صورت در اومد. من خودم از فایر فاکس استفاده می کنم اما خواهر و برادرم از IEاستفاده می کنند در فایرفاکس وقتی print preview میگیری هیچ مشکلی نیست اما اگه بخوای پرینتش کنی بخش فارسیش کلا به هم میریزه اما متون انگلیسیش هیچ مشکلی نداره
اما در IE اصلا print preview رو نمی بینی یه صفحه سفید که تعداد صفحات روش نوشته مثلا 6/6

Ship Storm
22-01-2009, 12:55
زمان پرینت گرفتن تو منوی Porformance اندازه صفحه رو روی A4 تنظیم کنید و بعد پرینت بگیرید ببینید بازم مشکل دارید
و همچنین توی Print Setup تنظیمات رو روی A4 بگذارید