PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Repair win Xp

majid_n
18-01-2009, 13:55
اگه ممکنه نحوه repair ویندوز xp رو توضیح بدین ممنون میشم

با تشکر

Mohammad King
18-01-2009, 17:12
سلام

کاری نداره که شما سیدی را داخل گذاشته و گزینه ی ریپیر را انتخاب میکنبد به همین سادگی .

mahdi7610
18-01-2009, 19:55
سلام

سی دی ویندوز را داخل cd rom قرار بدید و منتظر بمونید تا سی دی به صورت اتوران بالا بیاد و سپس رو گزینه windows install کلیک کنید و در صفحه بعد گزینه upgrade را انتخاب کنید .( البته به صورت پیش فرض انتخاب شده است . حتما باید این گزینه انتخاب شود . چون گزینه دیگر به معنی نصب ویندوز جدید هست )
سپس چند تا next بزنید تا مرحله 37 دقیقه ای نصب ویندوز ظاهر شود . و مابقی مراحل نیز مانند نصب وبندوز می باشد .

موفق باشید .

majid_n
18-01-2009, 20:55
سلام

سی دی ویندوز را داخل cd rom قرار بدید و منتظر بمونید تا سی دی به صورت اتوران بالا بیاد و سپس رو گزینه windows install کلیک کنید و در صفحه بعد گزینه upgrade را انتخاب کنید .( البته به صورت پیش فرض انتخاب شده است . حتما باید این گزینه انتخاب شود . چون گزینه دیگر به معنی نصب ویندوز جدید هست )
سپس چند تا next بزنید تا مرحله 37 دقیقه ای نصب ویندوز ظاهر شود . و مابقی مراحل نیز مانند نصب وبندوز می باشد .

موفق باشید .

سلام
این کارو کردم اما سریال یا ای دی 25 رقمی رو می خواد ولی هر چی شماره رو وارد میکنم ارور میده

Mohammad King
18-01-2009, 23:08
سلام
این کارو کردم اما سریال یا ای دی 25 رقمی رو می خواد ولی هر چی شماره رو وارد میکنم ارور میده

سلام عزیز خوب ام سریال نصب ویندوز را بهش بده حله درست میشه

البته ریپیر ویندوز زیاد خوب نیست چون که ویندوز را سنگین میکنه/

mahdi7610
19-01-2009, 12:55
سلام
سلام

هر سریالی را که نمی شه وارد کرد. سریال را از داخل سی دی می تونید پیدا کنید .

موفق باشید .

DJ POLESTAR
19-01-2009, 15:02
اگه ممکنه نحوه repair ویندوز xp رو توضیح بدین ممنون میشم

با تشکر
از منوی Start گزینه Run رو انتخاب کن و بعد تایپ کن CMD تا صفحه مربوط به Dos یا Command Prompt باز بشه و بعد تایپ کن sfc/scannow بعد سی دی ویندوز XP رو درون درایو CD ROM قرار بده و OK رو بزن و صبر کن. این کار باعث میشه تا فایلها و اطلاعات دیگر ویندوز که مشکل پیدا کردن دوباره نصب بشن که حدود 5 تا 10 دقیقه طول میکشه.
گزینه های دیگه ای هم وجود داره که حوصله می خواد یکی یکی توضیح بدم ولی خودتون امتحان کنید
مانند:
sfc/scanboot
sfc/revert
sfc/purgecache
sfc/cachesize=x

DJ POLESTAR
19-01-2009, 15:05
و سریال مادر ویندوز xp
jbc46-q42fd-pggmc-kp38y-6mqd8

Mohammad King
19-01-2009, 17:46
سلام

هر سریالی را که نمی شه وارد کرد. سریال را از داخل سی دی می تونید پیدا کنید .

موفق باشید .

خوب جناب به نظر شما کد داخل سیدی همان کد نصب ویندوز نیست؟

مگه کلید دیگه ای هم در سی دی وجود داره .

ممنون

mahdi7610
19-01-2009, 19:52
خوب جناب به نظر شما کد داخل سیدی همان کد نصب ویندوز نیست؟

مگه کلید دیگه ای هم در سی دی وجود داره .

ممنون
از این جهت گفتم که دوستمون گفتند هر شماره ای را وارد می کنم قبول نمی کنه .

گفتم شاید مثل خیلی از دوستای خودم شماره سریال ویندوزهای دیگه را هم امتحان می کنند .

موفق باشی .

masoudtr
26-10-2012, 09:59
من دو تا ویندوز دارم یکی ایکس پی و دیگری سون
ویندوز ایکس پی را میخوام ریپیر کنم
سی دی ویندوز را میگذارم
ریپیر را میزنم بعد میگه کدوم ویندوز میخوای ریپیر بشه که من شماره یک را میزنم که نوشته D:/windows
بعد میگه رمز ادمینستور را بزن که اینتر میزنم و بعد مینویسه
D:/windows
و بعدش هم هیچ اتفاقی نمیافته
اینجاش باید چکار کنم؟

masoudtr
27-10-2012, 00:05
کسی راه حلی ندارد؟