PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خون در ادرار

h_bazrpor
18-01-2009, 01:56
سلام
22 ساله
سابقه ی هیچ گونه بیماری و بستری و مصرف داروی خاصی ندارم.
سال ها پیش پدر بنده دچار سنگ کلیه بوده که خوشبختانه برطرف شده.
مصرف دخانیات و الکل به هیچ عنوان نداشته ام.
از حدود 20 روز پیش متوجه خروج مایعات مشکوک شدم که به طور متوالی ادامه داشت به طوری که هر دفعه به دستشویی می رفتم متوجه خروج قطراتی می شدم و مقداری هم در مجرا باقی بود با رنگ و ظاهری شبیه منی ولی بدون علایم آن و این روند ادامه داشت در خواب و بیداری، تا اینکه امروز یکباره بعد از ادرار متوجه وجود خون شدم و بعد از کمی فشار آوردن لخته ای خون مجدداً خارج شد و بعد از حدود نیم ساعت دوباره احساس ادرار کردک و باز هم ادرار همراه با خون بود به رنگ قهوه ای که با کمی فشار مجدداً لخته ای خون خارج شد و الآن هم مکرراً احساس ادرار دارم که هر دفعه همان شرایط قبل ایجاد می شود.
تا کنون هم به دلیل اینکه در زمان امتحانات هستم و به شدت مشغول، فرصت مراجعه به پزشک و انجام آزمایشات مربوط را نداشتم و هیچ اقدامی انجام نداده ام.
متشکر می شوم اگر راهنمایی بفرمایید و قبلاً از لطف شما سپاسگزارم.

Rainbow
18-01-2009, 09:07
رابطه جنسی مشکوک نداشتید ؟
بهرحال شما در اولین فرصت ممکن باید به یک پزشک متخصص اورولوژِی (متخصص مجاری ادرار و دستگاه تناسلی ) مراجعه کنید .

hv2
24-01-2009, 18:53
اگه درد نداره ممکنه سیستیک هموراجی باشه
سوزش یا درد با توجه به علامتی که اشاره کردی میتونه نشونه هایی از سنگ باشه باید بیشتر توضیح بدی

ALIAK28
25-01-2009, 08:42
سلام
22 ساله
سابقه ی هیچ گونه بیماری و بستری و مصرف داروی خاصی ندارم.
سال ها پیش پدر بنده دچار سنگ کلیه بوده که خوشبختانه برطرف شده.
مصرف دخانیات و الکل به هیچ عنوان نداشته ام.
از حدود 20 روز پیش متوجه خروج مایعات مشکوک شدم که به طور متوالی ادامه داشت به طوری که هر دفعه به دستشویی می رفتم متوجه خروج قطراتی می شدم و مقداری هم در مجرا باقی بود با رنگ و ظاهری شبیه منی ولی بدون علایم آن و این روند ادامه داشت در خواب و بیداری، تا اینکه امروز یکباره بعد از ادرار متوجه وجود خون شدم و بعد از کمی فشار آوردن لخته ای خون مجدداً خارج شد و بعد از حدود نیم ساعت دوباره احساس ادرار کردک و باز هم ادرار همراه با خون بود به رنگ قهوه ای که با کمی فشار مجدداً لخته ای خون خارج شد و الآن هم مکرراً احساس ادرار دارم که هر دفعه همان شرایط قبل ایجاد می شود.
تا کنون هم به دلیل اینکه در زمان امتحانات هستم و به شدت مشغول، فرصت مراجعه به پزشک و انجام آزمایشات مربوط را نداشتم و هیچ اقدامی انجام نداده ام.
متشکر می شوم اگر راهنمایی بفرمایید و قبلاً از لطف شما سپاسگزارم.
دوست گرامی !
دادن یک آزمایش ساده ادراری وقت چندانی از شما نمی گیره!
امتحان مهمه البته.......ولی نه به اندازه سلامتی و آینده شما !
حتما برای معاینه و آزمایش به پزشکتون مراجعه کنید.
همونطور که دوستان گفتن شاید یکی از علت هاش سستیک هموراژیک باشه....و شاید علل دیگه ....
بازم تاکید می کنم...
این چیزها شوخی بردار نیست...
حتما هر چه زودتر برای بررسی علت مراجعه کنید به پزشکتون ...
پاینده باشید .

s2010
05-02-2009, 22:45
ممکن سنگ کلیه داشته باشی..........