PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بچه بودید از چه کارتونی بدتون میومد ؟

!!!Buzz
18-01-2009, 00:12
سلام
البته آدم تو بچگی بیشتر کارتونا رو دوس داره..اما کارتون هایی هم هستن که حرص آدمو درمیارن یا آدم ازشون میترسه

مثلا من خودم همیشه از این کارتونه چاق و لاغر خیلی میترسیدم..مخصوصا از اون ژیانشون .ولی بازم با همون ترس بچگی نگاشون میکردم:31:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

elyar...elite
21-01-2009, 20:17
نفرت خاصی داشتم نسبت به سفید برفی...یادش بخیر!!!

Mary Anne
21-01-2009, 21:08
سلام
البته آدم تو بچگی بیشتر کارتونا رو دوس داره..اما کارتون هایی هم هستن که حرص آدمو درمیارن یا آدم ازشون میترسه

مثلا من خودم همیشه از این کارتونه چاق و لاغر خیلی میترسیدم..مخصوصا از اون ژیانشون .ولی بازم با همون ترس بچگی نگاشون میکردم:31:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آره چقدر خوب یاد آوری کردین! منم از این مرموزیت برنامه خیلی می ترسیدم.

ولی کارتون هایی (اگه بشه بهش گفت کارتون) که خیلی ازشون بدم میومد یکی زمزمه کلاگن بود که هر وقت شروع میشد کلی بدوبیراه نثار صداسیما می کردم.

یه کلیپ ازش تو یوتیوب دیدم عکسشو میذارم. همون کارتونه بود که همش روی تصاویر ثابت صدای یه نفر بود که قصه میگفت. از صداش هم خیلی می ترسیدم : دی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از دیگر کارتونایی که متنفر بودم (در عین دوست داشتن) فوتبالیستها سری دوم بود چون همش تا میومدیم به تماشای کارتون گرم بشیم تموم میشد!!! : |

اگه بازم یادم اومد می نویسم.

dampayi
21-01-2009, 22:33
این میگ میگه چیه اسمش؟!!!!
همون گرگه که همش ضایع می شه!!!
تو بچگی حالم ازش بهم می خورد ولی الان خیلی دوسش دارم!!!!!!!!!!!!

kami85
21-01-2009, 22:41
من معمولا همه كارتون ها رو دوست داشتم .
الانم هنوز كارتون نگاه مي كنم .

Ar@m
21-01-2009, 22:44
از دیگر کارتونایی که متنفر بودم (در عین دوست داشتن) فوتبالیستها سری دوم بود چون همش تا میومدیم به تماشای کارتون گرم بشیم تموم میشد!!!
موافقم. همیشه حرصم در می اومد هر بازیشون 400 قسمت طول می کشید بس که توش فکر می کردن و خاطره تعریف می کردن اما بازم دوست داشتی نگاه کنیش!

من از بینوایان متنفر بودم بس که این کزت بچه مثبت و مظلوم بود کفر آدم در می اومد داستانشم برای یه بچه زیادی غمناک بود این ژاپنی ها بعضی وقتا شورشو در میارن!

shahab_f
21-01-2009, 22:55
آخ چاق و لاغر رو نگو که اند ترسناک بود ، مخصوصا اون آدم آهنیه ، یه فیلم سینمایی بود به نام دزد عروسک ها ( اکبر عبدی ) ، از اونم به شدت می ترسیدم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

toolhelp
22-01-2009, 00:14
ولی کارتون هایی (اگه بشه بهش گفت کارتون) که خیلی ازشون بدم میومد یکی زمزمه کلاگن بود که هر وقت شروع میشد کلی بدوبیراه نثار صداسیما می کردم.
.

يادمه اون روزا تازه شبكه 2 صبحا ساعت 9 برنامه كودك پخش ميكرد با چه ذوق و شوقي ميشستيم پاي تلويزيون سياه و سفيد نگاه ميكرديم ولي خداييش اين كارتونه خيلي مزخرف بود هيچوقت كامل نيگاش نميكردم ضد حال بود مخصوصا اون قسمتش كه با يك خرچنگ غول پيكر درگير شدن يكم ترسيدم.... ولي هيچوقت با لذت نيگاش نكردم.
يادش بخير.

از كارتون نه چندان قديمي مورچه سياه بدم ميومد به شدت مخصوصا اون كنه بي ريخت...

اماستیاف
22-01-2009, 00:33
سلام

من عاشق چاق و لاغر بودم !!!!!
اون موقع یادم نمیاد از چیزی بدم اومده باشه.

همونطور که الان از هیچ کارتونی خوشم نمیاد.برنامه کودک ها الان افتضاح شده.آقاجون سلیمون...:27:
یا این انیمیشن هایی که مرکز فرهنگی هنری صبا میسازه (معمولا پنجشنبه ظهرها کانال 5 نشون میده) حرصمو در میاره....
ولی انیمیشن های خارجی رو با این سنم هنوز میشینم پاش و نگاه میکنم.:31:

Amin
22-01-2009, 01:06
سلام
ای بابا
چرا همه از چاق و لاغر متنفر بودن !
من که خیلی دوسشون داشتم
مخصوصا ماشینشون
مخصوصا اووون آدم آهنی رو ! : دی

اوه اوه
مرسی برای یادآوری
لینک کلیپ رو لطف میکنین ؟
عکس رو دیدم تنم لرزید !
چقدر من از این کارتون (اگه بشه اسمشو گذاشت کارتون) میترسیدم
جالبه
کامل هم میشستم نگاه میکردم
اما وقتی که تموم میشد بدجوری احساس تهوع داشتم !
یه خرچنگ بزرگ هم توش بود ... نبود ؟

Mary Anne
22-01-2009, 01:10
سلام
ای بابا
من که خیلی دوسشون داشتم
مخصوصا ماشینشون

اوه اوه
مرسی برای یادآوری
عکس رو دیدم تنم لرزید !
جالبه

خواهش می کنم : )
آره همون خرچنگه هم خودش یه بحث جدایی بود!!
با اون صدای شبح مانند راوی داستان!!

این لینکا هستن:
(اگرم باز نشدن فارسی سرچ کنید "زمزمه گلاکن" براتون میاره)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ramin_assassin
22-01-2009, 01:16
هاج زنبور عسل اهنگه اولش هیستریک بووووووووووووود

talot
22-01-2009, 10:50
سلام
ای بابا
من که خیلی دوسشون داشتم
مخصوصا ماشینشون

اوه اوه
مرسی برای یادآوری
عکس رو دیدم تنم لرزید !
جالبه

خداییش منم از این زمزمه کلاگن بدم میومد و میاد هنوزم نفرت که چه عرض کنم یه چی انورتر :2::2::2::2::2:

اخرش نفهمیدم کی به کی یه چی به چیه
همیشه نگاش میکردم بلکه بفهمم چی میشه ولی مثل اغلب کارتون ها اخرش پخش نشد:2:

toolhelp
22-01-2009, 10:52
هاج زنبور عسل اهنگه اولش هیستریک بووووووووووووود

من از اين كارتون خيلي خوشم ميومد و هميشه با ترس نگاه ميكردم فكر ميكنم تنها كارتوني بود كه جلوه هايي از مرگ و وحشيگري رو به خوبي براي كودكان به نمايش در مي آورد. مخصوصا اون جونوراي ترسناكش...
اون موجود شبيه ملخ كه چنگالهاي بزرگي داشت كه بعدها فهميدم اين موجود وحشي و بي رحم واقعا وجود داره كه بعد از گرفتن شكار زنده زنده اونو ميخوره اسم فارسيش فكر كنم آخوندك باشه ولي موافقم آهنگش روي اعصاب راه ميرفت

كارتون وقتي بابا كوچك بود : اينم بد جوري هرسمو در مي آورد...

mani6606
22-01-2009, 10:59
اقا ما از كارتون چوبين به خصوص اون فرمانده اون خفاش ها كه توي غار بود.

SADEGH 7
22-01-2009, 11:12
یه کارتون عروسکی بود که اسمش رو یادم نیست.تنها چیزی که ازش یادمه اینه که یه الاغ هم داشت.خیلی ازش متنفر بودم.
از رادرانر (میگ میگ) هم بدم میومد ولی الآن دوست دارم هروقت نشون بده می شینم نگاه می کنم خصوصا وقتی که می خوام شروع کنم واسه کنکور بخونم این کارتون شروع می شه و ما رو از درس میندازه.

piremard
22-01-2009, 12:30
یه کارتون عروسکی بود

پاپت شو که کارتون محسوب نمی شه ! " چاق و لاغر" تا جاییکه بنده یادمه ، کاملا یک "نمایش عروسکی" بود نه یک کارتون !

Sara
22-01-2009, 12:49
یه کارتون بود یه سری سنجاب بودن فکر کنم از دست یه سری جونور مجبور شدن کوچ کنن ! ( اسمایلی حافظه کوتاه مدت دو ثانیه بیشتر از ماهی ! ) . فقط یادمه کارتون رنگهای خیلی تیره ایی داشت و این سنجابها با یه صدای خیششششششششش وحشتناکی از روی شاخه درختها میپریدن ، یه عالمه دره و صخره هم داشت :d

toolhelp
22-01-2009, 13:05
یه کارتون بود یه سری سنجاب بودن فکر کنم از دست یه سری جونور مجبور شدن کوچ کنن ! ( اسمایلی حافظه کوتاه مدت دو ثانیه بیشتر از ماهی ! ) . فقط یادمه کارتون رنگهای خیلی تیره ایی داشت و این سنجابها با یه صدای خیششششششششش وحشتناکی از روی شاخه درختها میپریدن ، یه عالمه دره و صخره هم داشت :d

اسم سنجابه بنل يا بنر نبود؟

Amin
22-01-2009, 13:14
سلام
این بود دیگه ؟
خوشگل بود که ! : دی

piishii
22-01-2009, 13:34
سلام
این بود دیگه ؟

سلام.
آره خوشگل بود اما من یادمه این غولشون رو هروقت نشون میداد من یک جوری میشدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خیلی عظیم بود یادمه
من همه کارتون ها رو نگاه میکردم و از چیزی بدم نمیومد اما بعضی هاشون مثل همین میترسوندم
مثلا اون غول چوبین هم با اون دماغش هیچ وقت دوست نداشتمش
اما عاشق این چوبین بودم و کارتونش هم داره دستم میاد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Sara
22-01-2009, 14:32
سلام
این بود دیگه ؟

آره همین بود ! با سنجابهاش کاری ندارم اون راسو خیلی ترسناک بود :43:فک کنم حتی سنجابهام به اندازه من از این موجود نمیترسیدن :31:بچه بودم دیگه هر وقت این راسو می اومد من چشمام از ترس گرد میشد :blink:

deluge28
22-01-2009, 14:50
من شدیدا از چاق و لاغر بدم میووووووووومد....با اون دوبله عجیب و موهاشون....هر وقت کلاهشونو بر میداشتن خیلی بیشتر می ترسیدم....

از گربه خپل هم بدم میومد....گردن نداشت....

افسانه 3 برادر(عروسکیش)...خیلی بد بود...

Mary Anne
22-01-2009, 19:13
من شدیدا از چاق و لاغر بدم میووووووووومد....با اون دوبله عجیب و موهاشون....هر وقت کلاهشونو بر میداشتن خیلی بیشتر می ترسیدم....

از گربه خپل هم بدم میومد....گردن نداشت....

افسانه 3 برادر(عروسکیش)...خیلی بد بود...

این کارتون افسانه سه برادر (کارتونیش) رو به قدری بد سانسور می کردن که من با همون بچگی هنوز یادمه چقدر اعصابم از دستش خورد میشد! میومدن سانسور کنن اصلا داستان به فنا می رفت من یادم نمیاد هیچ وقت فهمیده باشم چی به چی میشد تو هر قسمتش یا چه طوری جریانات قسمت قبل یهو به قسمت بعد تبدیل میشد یا حتی توی هر قسمت چه طوری صحنه ها جاشونو به هم دیگه میدادن!! : |

separate
22-01-2009, 19:37
حنا دختری در مزرعه

کوه های آلپ

Morteza4SN
22-01-2009, 23:47
خب تقريبا از هيچ برنامه ي كودك و كارتوني بدم نميومد !
ممكن بود از ديدن كارتوني مثل دختري به نام نل وحشت كنم ،
با ديدن زمزمه ي گلاكن خشكم بزنه ،
از رباتي كه با چاق و لاغر رقيب شده بود و رئيس شون بترسم ،
از تيتراژ ابتدايي هاچ زنبور عسل وحشت كنم به حدي كه كل كارتون فراموشم شده جز همين تيتراژش ،
از لوس بودن گربه ملوس بدم بياد ،
از گرگ و خرگوش هم كه هميشه حرصم ميگرفت چرا اين گرگه اينقدر بدبخته و خرگوشه چه بي خيال و سرخوش در ميره ،
و ...
اما هميشه و مثل حالتي كه شما داشتيد نگاهشون ميكردم
چون بالاخره يه چيزي توي اينها پيدا ميشد كه دوستشون داشته باشم ؛
ماريو و جعبه موزيكال نل رو دوست داشتم ،
راوي زمزمه ي گلاكن (افشاريه) و سبك نقاشي گونه ي اين كارتون ،
قرقي ژيان باهوش چاق و لاغر بود و يا اون مشتي كه پشت در خونه ي چاق و لاغر حكم دزدگير داشت ،
چشماي درشت هاچ زنبور عسل برام تازگي داشت و يا جايي كه خم شده بود و خواهرش ؟! از روش ميپريد ،
كيف مشكي رنگ گربه ي ملوس رو به اندازه ي ماشين اختراعات بالتازار دوست داشتم و آهنگ اولش رو هم ،
گرگ و خرگوش رو دنبال ميكردم تا بالاخره يه بار هم كه شده ببينم روي خرگوش بي خيال كم ميشه
و ...

مي بينيد از اينا هم لذت ميبرديم به نحوي ؛ اوج لذت از نفهمي كودكي بود شايد !

ولي دو تا برنامه بود خيلي منو دچار نفرت ميكرد ؛ يكي بچه ها مواظب باشيد كه نزديكه چهارشنبه سوري با نشون دادن بچه هاي كور و كچل و ناقص و قطع و لته پار (البته نه به اين شدت ولي خب) كاري ميكرد كه براي نون گرفتن هم ترس داشته باشيم .... اون يكي هم يه برنامه ي صامت بود (فيلم كوتاه !) كه دهه فجر نشون ميداد و يه سي چهل باري تكرارش ميكرد كه قشنگ عبرت بگيريم ؛ يه مردي كه ماله ساواك بود و خيلي هم بد بود با رسيدن انقلاب فراري ميشد و يه عده هم ميرفتن دنبالش و اينم از سر ديوار در ميرفت و ....
اينا برا من خيلي رو اعصاب بودن !
اين بود انشاي من :دي

deluge28
23-01-2009, 20:35
یه برنامه ای نشون میداد یه سری باتری فکر کنم بودن که با یه صدای بخصوصی که در کنار هم قرار می گرفتن اون یکی آتیش می گرفت ... نمی دونم کسی یادش میاد اینو یا نه..... ولی من خیلی بدم میومد..

obituary
24-01-2009, 02:29
من از هاچ زنبور عسل بدم ميومد.شايد بقول مرتضي بخاطر تيتراژ ابتداييش بود که اينطوري حس بدي نسبت بهش داشتم.

از بچه‌هاي کوه آلپ هم خيلي بدم ميومد و هيچوقت نگاه نمي کردم.

یه برنامه ای نشون میداد یه سری باتری فکر کنم بودن که با یه صدای بخصوصی که در کنار هم قرار می گرفتن اون یکی آتیش می گرفت ... نمی دونم کسی یادش میاد اینو یا نه

اينو يادم مياد
ولي هيچ حس خاصي نسبت بهش نداشتم.

Dark Shine
24-01-2009, 10:34
از داستان پت پستچی بدم میومد
ولی با آهنگش حال می کردم:8:

talot
24-01-2009, 11:17
اسم سنجابه بنل يا بنر نبود؟

اسم سنجابه بنر بود پیش یه گربه هم بزرگ شده بود بعدش میاد جنگل و با سنجاب های جنگلی اشنا میشه

حامدرضائی
24-01-2009, 11:22
از انشرلی بسیار متنفر بودم و هستم

deluge28
25-01-2009, 22:17
هادی هدی.......

حامدرضائی
25-01-2009, 23:11
حالا هم این خاله شادونه خیلی حرصمونو در میاره
واخ واخ
انقد بدم میاد از این برنامه
(البته کوچیک که بودم نیگاه میکردم)

nila_p
26-01-2009, 01:46
من از کارتون سنباد خیلی بدم میومد
شاید طرف داری زیادی داشته باشه.:10:

Payan
27-01-2009, 19:03
خب خیلی از کارتون هایی که گفته شد برای من یادآور خاطرات خوبی بودن... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]تقریبا هم از هیچ کدومشون بدم نمی اومد از هیچ کدومش هم نمی ترسیدم.... :27:مثلا همیشه دوست داشتم اون آدم آهنی چاق و لاغر مال من بود و من اولین بار روشنش می کردم...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چون نه حس و حال نوشتن هست و نه اینجا جاش دیگه در مورد بقیه کارتون ها نظرم رو نمیگم:20:
فقط یه مورد بود که من خیلی ازش بدم می‌اومد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]و چون دیدم کسی اینجا ازش نگفته میگم:
یه کارتون صامتی بود که یک کله با دست و پاهای دراز ( توجه کردید که؟!!تن نداشت) همیشه دنبال یه قاصدک می دوید...وای وای حالم رو بهم میزد اصلا علاقه‌ای به دیدنش نداشتم... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]نمی دونم شاید این کارتون هم تیریپ روشنفکری بوده و من هیچی ازش نمی فهمیدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اما خلاصه یادم نمیاد یه بار تا آخر دیده باشمش چون دیدنش واقعا برام عذاب بود...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
(احساس هم میکنم یک کارتون به میون این رو پخش میکردن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
از دوستان اگه کسی اسمش رو به خاطر داره ممنون میشم:11:

Amin
27-01-2009, 19:43
خب خیلی از کارتون هایی که گفته شد برای من یادآور خاطرات خوبی بودن... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]تقریبا هم از هیچ کدومشون بدم نمی اومد از هیچ کدومش هم نمی ترسیدم.... :27:مثلا همیشه دوست داشتم اون آدم آهنی چاق و لاغر مال من بود و من اولین بار روشنش می کردم...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چون نه حس و حال نوشتن هست و نه اینجا جاش دیگه در مورد بقیه کارتون ها نظرم رو نمیگم:20:
فقط یه مورد بود که من خیلی ازش بدم می‌اومد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]و چون دیدم کسی اینجا ازش نگفته میگم:
یه کارتون صامتی بود که یک کله با دست و پاهای دراز ( توجه کردید که؟!!تن نداشت) همیشه دنبال یه قاصدک می دوید...وای وای حالم رو بهم میزد اصلا علاقه‌ای به دیدنش نداشتم... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]نمی دونم شاید این کارتون هم تیریپ روشنفکری بوده و من هیچی ازش نمی فهمیدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اما خلاصه یادم نمیاد یه بار تا آخر دیده باشمش چون دیدنش واقعا برام عذاب بود...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
(احساس هم میکنم یک کارتون به میون این رو پخش میکردن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
از دوستان اگه کسی اسمش رو به خاطر داره ممنون میشم:11:

این بود ؟!
منم ازش خوشم نمیومد !

Payan
27-01-2009, 20:03

این بود ؟!
منم ازش خوشم نمیومد !

آره خودشه...
وای چقدرم مسخره بود
اسمش چی بود؟

yangom jan
27-01-2009, 21:36
خب بازم به نسبت به کارتوناییکه الان داره تی و پخش می کنه خدایی کارتونای زمان ما خیلی عالی بودن درسته که بعضیاشون رو منم دوست نداشتم ولی الان دیگه خیلی غیرقابل تحملن این پلنگ دم درازه - گربه سگه - ولی ازون اول از این پلنگ صورتی هم خوشم نمیاومد :2:

6666667777777
28-01-2009, 04:10
دوره ی ما هاج زنبور عسل بود.دکتر ارنست.انشرلی.پینوکیو.

همه ی کارتون ها قشنگ بودن.اصلا کارتون زشت نداشتیم.آها خونه مادربزرگه.یادش بخیر.چقدر قشنگ بود.:20:

shamim24
28-01-2009, 19:03
اسم اون کارتونی که میگید، قاصدک بود....ماجراش خیلی خاص نبود...اما.......موسیقیش....وای.. ..بی نظیر و فوق العاده بود...

talot
29-01-2009, 10:20
کارتون خدا لک لک ها را دوست دارد واقعا مزخرف بود

neverhood66
29-01-2009, 10:49
وای من از زورو متنفر بودم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
هنوز هم هستم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و خواهم بود

piremard
29-01-2009, 12:20
من که اون موقع بچه نبودم ! ولی بهرحال با 6 فوت می شستم کارتون می دیدم.
از نفرت انگیز ترین کارتون هایی که یادمه :

زهره و زهرا

دختري کوچک پيرهن آبي/ اسم او زهره پر زشادابي/ کمک مي کنه زهره به مادر/ جارو مي کنه اينور و آنور.

دلیل :
کارتون نباید شامل القای مستقیم پیام باشه . در غیر اینصورت جنبه ی مفرح اش رو برای مخاطب از دست می ده .
ترانه ای کاملا مزخرف و بی سر و ته . از طرفی اون موقع تلویزیون بنده سیاه و سفید بود و "پیرهن آبی " زهره رو خاکستری می دیدم و تا جایی که یادمه همیشه چادر سرش بود .
اثری از رفتار کودکانه در شخصیت اصلی ماجرا پیدا نمی شد و بنظرم هیچ کودکی نمی تونست با او احساس نزدیکی شخصیتی کنه .
انگار تو کوچه این دختر بجز زهرا هیچ کودکی وجود نداشت ! بخصوص پسر !
رفتار تعصب بر انگیز و متحکمانه ی والدین کودکان نسبت به آنها در طول ماجراهای این سریال .

علی کوچولو یک مرد کوچک

شخصیت احمقانه و ساده لوح علی که نویسنده حماقت رو با معصومانگی اشتباه گرفته بود !
مادر علی نماد نوامیدی بود که همش غصه می خورد از اینکه چرا شوهرش رفته و او تنها مونده و با پسرش تا حدودی عشق بازی می کرد تا مادرانگی .
یاد آوری این جمله که " باباش رفته به جبهه خدا نگهدارش " بگونه ای تمام می شد و تکرار می شد که انگار پدر علی شهید شده بود و در تصویر هم تا یادمه پدرش رو رو به آسمان نشون می داد و این نوعی احساس افسردگی و غم در روحیه کودک ایجاد می کرد .
فید کردن تصاویر با کندی فراوان باعث نمایش مات و محو تصاویر می شد و چشم آزار بود .

shamim24
29-01-2009, 13:04
من که اون موقع بچه نبودم ! ولی بهرحال با 6 فوت می شستم کارتون می دیدم.
از نفرت انگیز ترین کارتون هایی که یادمه :

زهره و زهرا

دختري کوچک پيرهن آبي/ اسم او زهره پر زشادابي/ کمک مي کنه زهره به مادر/ جارو مي کنه اينور و آنور.

دلیل :
کارتون نباید شامل القای مستقیم پیام باشه . در غیر اینصورت جنبه ی مفرح اش رو برای مخاطب از دست می ده .
ترانه ای کاملا مزخرف و بی سر و ته . از طرفی اون موقع تلویزیون بنده سیاه و سفید بود و "پیرهن آبی " زهره رو خاکستری می دیدم و تا جایی که یادمه همیشه چادر سرش بود .
اثری از رفتار کودکانه در شخصیت اصلی ماجرا پیدا نمی شد و بنظرم هیچ کودکی نمی تونست با او احساس نزدیکی شخصیتی کنه .
انگار تو کوچه این دختر بجز زهرا هیچ کودکی وجود نداشت ! بخصوص پسر !
رفتار تعصب بر انگیز و متحکمانه ی والدین کودکان نسبت به آنها در طول ماجراهای این سریال .

علی کوچولو یک مرد کوچک

شخصیت احمقانه و ساده لوح علی که نویسنده حماقت رو با معصومانگی اشتباه گرفته بود !
مادر علی نماد نوامیدی بود که همش غصه می خورد از اینکه چرا شوهرش رفته و او تنها مونده و با پسرش تا حدودی عشق بازی می کرد تا مادرانگی .
یاد آوری این جمله که " باباش رفته به جبهه خدا نگهدارش " بگونه ای تمام می شد و تکرار می شد که انگار پدر علی شهید شده بود و در تصویر هم تا یادمه پدرش رو رو به آسمان نشون می داد و این نوعی احساس افسردگی و غم در روحیه کودک ایجاد می کرد .
فید کردن تصاویر با کندی فراوان باعث نمایش مات و محو تصاویر می شد و چشم آزار بود .

ولی بچه که اون موقع این کارتون و تماشا میکنه ، همچین تحلیل های فنی ای نمی کنه:46: من خودم از زهره و زهرا بدم نمیومد...حس خاصی نداشت، اذیت کننده نبود...علی کوچولو هم در همون حد نه خیلی جذاب بود نه خیلی بد...

shamim24
29-01-2009, 13:06
کارتون خدا لک لک ها را دوست دارد واقعا مزخرف بود

اینو اصلا یادم نمیاد.....

یه چیزی نشون میداد، وقتی بابا کوچک بود.... من اصلا خوشم نمیومد...:13:

piremard
29-01-2009, 17:16
ولی بچه که اون موقع این کارتون و تماشا میکنه ، همچین تحلیل های فنی ای نمی کنه:46: من خودم از زهره و زهرا بدم نمیومد...حس خاصی نداشت، اذیت کننده نبود...علی کوچولو هم در همون حد نه خیلی جذاب بود نه خیلی بد...
بله خب نظرات متفاوته
ولی یک کودک راحتتر درک می کنه . بفرض مثال دوبله ی زن بجای علی کوچولو و دوستش و تمسخر لحن مردانه ی دوست علی کوچولو و نمایش جاهلانگی پسرها در مقابل تنها زن مجموعه کاملا نشون می داد که اسکریپت رو کی داره می نویسه !

B3HZ@D
29-01-2009, 21:51
من هم از این علی کوچولو نفرت داشتم
واقعا مزخرف بود...مفت نمی ارزید...با این که بچه بودم ولی حس ششم بهم می گفت نگاه کردن این هیچ سودی برام نداره
می رفتم دنبال بازیم

CAnZO
29-01-2009, 22:03
عنكبوت آبي كارتون بدي نبود. يه عنكبوت پير آرزومند بود كه زير آب قصر مي ساخت! ولي حبابي كه دور باسنش جمع ميشد باعث ميشد بنظر بياد پوشك بسته!

talot
31-01-2009, 13:59
من از افتاب هم بد میومد برای همین ا غاز که میشد تی وی رو خاموش میکردم

VPNSHOPPING
31-01-2009, 14:17
كارتون كودلاس همون كه عين چوب كبريت بود.:27:

حامدرضائی
31-01-2009, 18:28
كودلاس
اون که خیلی ماجرایی بود
اون خوب بود
یکی دیگه شو بگو

arte
31-01-2009, 21:17
زهره و زهرا ... به نظرم خیلی بهره هوشی پایینی داشندو یه دفعه واسه افطار یه شکلات داشتند که تصمیم گرفتند دوتایی بخورند (تازه واسه اینکه به این نتیجه برسند تا آخر کارتون صبر کردند) . سر افطار شکلات را باز کردند به نوبت یه لیس این میزد یه لیس اون! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هیچ جوری به عقل کار گردان نرسیده بود می تونه شکلات را از وسط نصف کنه!!!
نمایش عروسکی هادی و هدا ... هر وقت نمایش نصیحت نامه بشه

من خود کارتون هاج زنبور عسل را دوست داشتم اما همیشه از عنوانبندی اول فیلم متنفر بودم.با آهنگی که روش گذاشته بودند ... یادمه هر چی صحنهء ترسناک از حمله حشرات بزرگتر تو کارتون بود گذاشته بودند واسه عنوانبندی ... از نظر روانشناسی نگاه کنی صداو سیما سنگ تموم گذاشته بود.:31:

!!!Buzz
01-02-2009, 01:43
ولي دو تا برنامه بود خيلي منو دچار نفرت ميكرد ؛ يكي بچه ها مواظب باشيد كه نزديكه چهارشنبه سوري با نشون دادن بچه هاي كور و كچل و ناقص و قطع و لته پار (البته نه به اين شدت ولي خب) كاري ميكرد كه براي نون گرفتن هم ترس داشته باشيم ....

اوووف اونو که نگو..همین که صفحه ی سیاه رو نشون میداد و یه کبریت که روشن میشد من تلویزیون رو خاموش میکردم :31:

اون يكي هم يه برنامه ي صامت بود (فيلم كوتاه !) كه دهه فجر نشون ميداد و يه سي چهل باري تكرارش ميكرد كه قشنگ عبرت بگيريم ؛ يه مردي كه ماله ساواك بود و خيلي هم بد بود با رسيدن انقلاب فراري ميشد و يه عده هم ميرفتن دنبالش و اينم از سر ديوار در ميرفت و ....
اينا برا من خيلي رو اعصاب بودن !
اين بود انشاي من :دي
وای این ..این ..اسم این فیلم صامت رو کسی یادش نیست؟ واقعا رو اعصاب رونده بود..یادمه یه آهنگه خیلی خیلی ترسناک هم داشت
جالب اینه که همین چاق و لاغز مذکور هم همیشه به مناسبت دهه ی فجر پخش میشد..:31:
خب یکی دیگه از کارتون هایی که خیلی دیدنش رو دوس نداشتم یه نمایش عروسکی دیگه بود (البته این تقریبا جدید تر از اون کارتون های بچگیمانه)
اصن جوش مثه کارتون دیدن نبود..جای هیچ شادی کردنی توش نداشت..از اول تا آخرش یا باید غصه میخوردی یا می ترسیدی:13:

نمیدونم داستانشو یادتون میاد یا نه..عکسشو میذارم

Behsood
01-02-2009, 02:02
كارتون كودلاس همون كه عين چوب كبريت بود.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif
سلام
هر کس نظری داره به نظرم یکی از بهترین حرکت های تلوزیون پخش این ابرکارتون بود!

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

تمام کارتون های بچگی هام برام خاطره انگیزند.
من از صدای تبدیل شدن اون اتومبیل ها به غول های آهنی توی کارتون Transformers به شدت انزجار داشتم.
همین طور اون قسمت از کارتونی که توش یه سنجاب و یه کلانتر بودن و به عنوان میان پرده اون ها رو در حال دویدن نشون میداد که میگفتن :
داری کجا میری کلانتر؟
دارم میرم قسمت بعدی برنامه رو ببینم!!!!!!

از بس این رو نشون میدادند حالم بد میشد!

یکی دیگه هم از کارتون سه برادر از اون تیکه ای که آخر هر قسمت پخش میشد و خواهر اون سه برادر یه صفحه A4 نامه ی فدایتان شوم براشون میخوند!

Farbod_h
01-02-2009, 02:29
من از آنشرلي بدم ميومد
كلا دختراي مو قرمز كك مكي دي:
مخصوصا از مادر خواندش!

piremard
05-02-2009, 09:35
از کارتونهای دیگر و مزخرفی که در بیست ساله گذشته پخش شده و من هم دیدم ، کارتونی بود که بشکل سریالی تحت عنوان "دوقلوها" پخش می شد .
سر آدمها رو مثل کمبزه نقاشی- شما بخونید تصویر ازی - کرده بودند . بدن عجیب و دراز و باسن های پهن . حالم بهم می خورد این کارتون رو می دیدم . تنها برای مضحکه پشت تی وی می نشستم :31:

کارتون مزخرف دیگه " ممول"
یک دختر بچه ی بسیار چاق با یک دامن بسیار کوتاه و صورت تپل و قد بسیار کوتاه و دوبله ای با تن صدایی بسیار زیر و نابهنجار . این کارتون در طراحی شخصیت کوتوله ی دختر بچه یک فاجعه ی انیمیشنی بود . هیچ کدام از اصول انیمه سازی سبک ژاپنی در نمایش این کاراکتر استفاده نشده بود . تنها کاراکتر در سایز انسانهای قد بلند قابل قبول بود .

Behsood
06-02-2009, 00:11
از کارتونهای دیگر و مزخرفی که در بیست ساله گذشته پخش شده و من هم دیدم ، کارتونی بود که بشکل سریالی تحت عنوان "دوقلوها" پخش می شد .
سر آدمها رو مثل کمبزه نقاشی- شما بخونید تصویر ازی - کرده بودند . بدن عجیب و دراز و باسن های پهن . حالم بهم می خورد این کارتون رو می دیدم . تنها برای مضحکه پشت تی وی می نشستم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یک دختر بچه ی بسیار چاق با یک دامن بسیار کوتاه و صورت تپل و قد بسیار کوتاه و دوبله ای با تن صدایی بسیار زیر و نابهنجار . این کارتون در طراحی شخصیت کوتوله ی دختر بچه یک فاجعه ی انیمیشنی بود . هیچ کدام از اصول انیمه سازی سبک ژاپنی در نمایش این کاراکتر استفاده نشده بود . تنها کاراکتر در سایز انسانهای قد بلند قابل قبول بود .
سلام
اینهایی که پیرمرد جان گفت فکر کنم مال زمان های اولیه ی پیدایش جعبه ی جادو باشه!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من که چیزی یادم نمیاد عکسی چیزی در دست هست آیا؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

piremard
06-02-2009, 15:49
سلام
اینهایی که پیرمرد جان گفت فکر کنم مال زمان های اولیه ی پیدایش جعبه ی جادو باشه!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من که چیزی یادم نمیاد عکسی چیزی در دست هست آیا؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اتفاقا مربوطند به بعد از سال 75 شمسی
کارتونهای زمان ما خیلی جذاب بودند چون بدون سانسور از کمپانیهای امریکایی خریداری و دوبله می شدند . مثل پاپای ، سوپرمن ، دانلد داک ، فیلیس کت ، پارینه سنگی ها ، تارزان ، ...

A T E N A
06-02-2009, 15:55
کلا بچهگیها از کارتونهای ایرانی بدم میومد ! :دی

Saw V
06-02-2009, 16:16
من از كارتون زنان كوچك خوشم نميومد و اصلا نگاه نميكردم يه روز هم كه نگاه كردم مربوط به دخترا بود و 10 تا دختر تو يه خونه زندگي ميكردن :31:همينجوري زندگي ميگذشت :27:
از كارتون پسر كوهستان و داداش كايكو خيلي خوشم ميومد :10:

rozbeh85
09-02-2009, 22:21
یکی دیگه هم از کارتون سه برادر از اون تیکه ای که آخر هر قسمت پخش میشد و خواهر اون سه برادر یه صفحه a4 نامه ی فدایتان شوم براشون میخوند!

برادرانم، لیو ب ی، شانگ ف ی، کو آنگ یو

من از هاج زنبور عسل خیلی بدم میومد، مخصوصا تیزر اولش، انگار هاج توهم زده رفته تو فضا دنیا دوره کلش می چرخید.

sm73_ssa
09-02-2009, 22:59
منم از كارتون مدرسه موش ها خيلي بدم ميومد

soheil r
12-02-2009, 22:30
با سلام
فکر می کنم آگر اویل دهه شصت بیننده تلویزیون می بودید زیاد از کارتون عروسکی نخودی خوشتان نمی آمد

Mary Anne
19-02-2009, 18:24
یه برنامه دیگه هم الان یادم اومد یه عروسک عجیب غریب بود میومد داد میزد "بچه ها مواظب باشیـــــــد ...." بعد این آخر صداش اکو میشد همینطوری هر وقت می دیدم کلی می ترسیدم پامیشدم میرفتم تا تموم شه!! الان هر چی فکر می کنم اصلا یادم نمیاد در مورد چی بود فقط همینو ازش یادم مونده!

Hessam_7800gtx
19-02-2009, 18:35
توییتی و سیلوستر هر وقت میدیدم حرص می خوردم!!

taghi_ramzi
24-02-2009, 17:14
مارکو پولو
سه برادر (هر دو ورژنش)
و یه فیلم بود به نام "پل کوچولو" اصلا هیچوقت نفهمیدم قضیه ش چی بود
فقط می دونستم وقتی نشونش میده معنیش اینه که برنامه کودک تمومه و باید پاشم برم دنبال بازی یا درس!

jimia
24-02-2009, 21:41
من بچه بودم از اینکه همیشه پت و مت همه کاراشون خراب میشد فوق العاده ناراحت میشدم واسه همین دوست نداشتم نگاه کنم. وقتی میدیدم کلی غصه میخوردم که آخه چرا اینجوری میشه و اونجاهاشو که متوجه حماقتاشون میشدم کلی حرص میخوردم که چرا اینقد حماقت میکنن! تو عالم بچگی همیشه برام سوال بود که چه جوری بقیه میتونن به همچین مصیبتایی بخندن. :دی
:laughing:

hamid5019
11-03-2009, 21:42
سلام من از کارتون اون زنبوره که دنبال مادرش خیلی بدم مباومد البته اسمش را هم یاد نیست. از اون تیراژ ایتداشی که خیلی بد بود. در کل یک حالت غمگسن بر کل کارتون حاکم بود

Behsood
11-03-2009, 22:16
سلام من از کارتون اون زنبوره که دنبال مادرش خیلی بدم مباومد البته اسمش را هم یاد نیست. از اون تیراژ ایتداشی که خیلی بد بود. در کل یک حالت غمگسن بر کل کارتون حاکم بود
سلام
هاچ رنبور عسل ...

این غمگناک بودن شامل خیلی کارتون ها میشه که اکثرا هم کار ژاپنی هاست!!

Behsood
11-03-2009, 22:21
اتفاقا مربوطند به بعد از سال 75 شمسی
کارتونهای زمان ما خیلی جذاب بودند چون بدون سانسور از کمپانیهای امریکایی خریداری و دوبله می شدند . مثل پاپای ، سوپرمن ، دانلد داک ، فیلیس کت ، پارینه سنگی ها ، تارزان ، ...
سلام
این پیرمرد ما هم انگار اون قدرا هم پیر نیست:31:

محمد88
11-03-2009, 22:21
با اجازه اونایی که دوسش داشتن....
از آنشرلی بدم میومد...نمیدونم چرا....

*Necromancer
14-03-2009, 04:56
من بچه که بودم از پت و مت بدم می اومد!
به خاطر لودگی بیش از حدشون وقتی میخواستن یه کار کوچیک انجام بدن که به یه هدف ساده برسن(مثل کارایی که برای رنگ کردن خونه انجام می دادن)...حوصله من یکی به عنوان بیننده کم سن سال سر می رفت!
.
یه برنامه هایی هم بود مخصوص خردسالان من که خردسال بودم از دیدنشون حوصلم سر می رفت....فک می کردم برای بچه های بزرگتره....بزرگتر که شدم تازه فهمیدم اینا مال همون خردسالا بوده حالا من چرا حوصلم پاشون سر می رفت نمی دونم! تو اون برنامه ها می خواستن چیزای ساده مثل شمردن و مفهوم پر و خالی و نمی دونم از این چیزا دیگه رو به بچه ها یاد بدن و بعضی هاشونم یه داستان ساده رو رایت می کرد که اونم کسل کننده بود مثل اون پسره که تو شهر اسباب بازیا زندگی می کرد و لپاش قرمز بود اسمش یادم نیست یا اون پت پست چی!
شاید به خاطر یکنواختی و کسل کنندگی داستانشون بود!
و البته اون برنامه هایی هم که جنبه آموزشی داشت چیزایی که خودم یاد گرفته بودم رو می خواست دوباره بگه اونم در حالی که منو نگ فرض کرده بود! آخه یه چیزو 10 بار تکرار می کردن!!!!
.
گفتم پت و مت یاد یه چیزی افتادم! وقتی بچه بودم یه رفیقی داشتم که والده گرامیِ من،به ما دو تا می گفت دو کله پوک:27::27:(سه کله پوک+پت و مت)

Nakh0d4
14-03-2009, 05:06
من از درون وبرون بدم میومد
از یه کارتونیم بود که شبکه 1 میزاشت اسمشو یادم نیست(فکر کنم اسمم نداشت) که یه پشه ای همینجوری بی هدف میرفت

mahsa1469
02-04-2009, 13:48
من از هاکوپیان و ایکیوستان متنفر بودم

vandu
02-04-2009, 13:53
از این یارو قاصدکه با کتونی مسخره ای که داشت...

Dreamland
02-04-2009, 15:43
من از هیچ کارتونی بدم نمیومد!

spam
23-04-2009, 10:41
از سطل سحر آمیز خیلی خیلی بدم میومد :2:

Fate2646
24-04-2009, 01:05
منم کلا از هیچ کارتونی بدم نمیومد اما از این برنامهای عرسکی خیلی بدم میومد

vroom
24-04-2009, 10:16
من از چوبین بد جوری میترسیدم چرا خودمم نمیدونم
ولی همیشه کامل میدیدمش و منتظر قسمت بعدی میشدم خیلی با حال بود :دی

jooya
30-04-2009, 23:20
فکر کنم جفتش یکی بود ،

لعنتی رو جمعه ، عصر میزاشت ، خیلی بدم می یومد ، دپ میشدم . ولی الان خیلی دوست دارم بازم ببنمش ق که ببینم چی بود !

:.:.: Hamid :.:.:
18-05-2009, 16:22
من از میگ میگ حالم به هم میخورد چون کاملا یه کارتون بی مفهوم بود و همینطور هم برای کودکان سرشار از بد آموزی بود همش اون پرنده لعنتی (میگ میگ) به اون گرگه زبون درازی میکرد و حرص اون رو در می آورد (من خودم خیلی عصبانی میشدم) و هر وقت هم که اون گرگه میخواست حسابشو برسه هر اتفاق الکی وچرت و پرتی می افتاد تا اون گرگه با اینکه حرصش هم در اومده حسابی حالش جا بیاد در حالی که این حقه میگ میگ بود که حالش گرفته بشه

مثلا گرگه برای اون بمب کار میذاشت وآخرش هم اون بمبه پیش خودش می ترکید و بعدش از روی بلندی می افتاد پائین روی درخت کاکتوس و یه سنگ هم می افتاد روش و بازم همینجوری بد بیاری می آورد کلا من که فقط همین چیزا رو دیدم
:41:نکات بدآموزیش برای بچه ها هم اینه که به بچه یاد میده یکیو هی اذیتش کن و از اینکه اون اذیت میشه لذت ببر:41: خاک تو سر سازندش باز لا اقل توی تام وجری بعضی اوقات حساب جری به خاطر کاراش رسیده میشه:27:مگه نه

M . Sayid
21-05-2009, 10:43
مارکو ( همون پسری که دنبال مادرش می گشت)
از دژ فضایی هم زیاد خوشم نمیومد تا اون آخراش

davidjoker
21-05-2009, 16:44
من از فوتبالیست ها حالم به هم می خورد. چون هر چی می دویدند به آخر زمین نمی رسیدند.

*Necromancer
27-05-2009, 12:39
منم از فوتبالیستا بدم می اومد به خاطر اینکه در مودر فوتبال بود! اه اه اه .... وقتی می دیدم بچه های دیگه چه با هیجان نگاه می کنن یه جوری می شدم.. آخه این که یه انیمیشن بود و پایانش از قبل معلوم ... تازه نگفته مشخصه که همیشه تیمی که سوبا توشه برندست! اما بازی سگاش بدک نبود! جد بزرگ بازی های مبارزه ای نوبتی!

aha_6990
30-05-2009, 20:26
من از انشرلی خیلی بدم میومد

*Necromancer
31-05-2009, 10:10
من از میگ میگ حالم به هم میخورد چون کاملا یه کارتون بی مفهوم بود و همینطور هم برای کودکان سرشار از بد آموزی بود همش اون پرنده لعنتی (میگ میگ) به اون گرگه زبون درازی میکرد و حرص اون رو در می آورد (من خودم خیلی عصبانی میشدم) و هر وقت هم که اون گرگه میخواست حسابشو برسه هر اتفاق الکی وچرت و پرتی می افتاد تا اون گرگه با اینکه حرصش هم در اومده حسابی حالش جا بیاد در حالی که این حقه میگ میگ بود که حالش گرفته بشه

مثلا گرگه برای اون بمب کار میذاشت وآخرش هم اون بمبه پیش خودش می ترکید و بعدش از روی بلندی می افتاد پائین روی درخت کاکتوس و یه سنگ هم می افتاد روش و بازم همینجوری بد بیاری می آورد کلا من که فقط همین چیزا رو دیدم
:41:نکات بدآموزیش برای بچه ها هم اینه که به بچه یاد میده یکیو هی اذیتش کن و از اینکه اون اذیت میشه لذت ببر:41: خاک تو سر سازندش باز لا اقل توی تام وجری بعضی اوقات حساب جری به خاطر کاراش رسیده میشه:27:مگه نه

آره بات موافقم! اون گرگه هی از مغزش استفاده می کرد اما به نتیجه نمی رسید! این بد آموزیه دیگه! اون تام و جری هم خیلی بد بود من طرف گربه هه بودم! آخه چه معنی داره طرف موش رو بگیریم که یه جانور موذیه!؟

SileNTz
22-06-2009, 00:49
من بچه بودم کارتون نگاه نمی کردم فیلم ترسناک نگاه میکردم که خیلی هم میترسیدم یادمه یک بار فیلم (شب 29 هم) رو دیدم تا یک هفته شب ها خواب اونو میدیدم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pcforlife
22-06-2009, 01:06
من همه (دروغ نباشه بیشتر) کارتونای زمان بچگیم رو نگاه می کردم و همشون رو دوست داشتم، الان که فکر می کنم میبینم یکی از دلایل موفقیت این کارتون های دوبعدی، انیماتورهای حرفه ای اون ها بوده. مثلا همین فوتبالیست ها که بعدظهرها پخش میشه... شما دوبله افتضاحش رو با انیمیشن اون مقایسه کنید... یا همین انیمیشن های شرک و آیس ایج و باورنکردنی ها و... را با انیمیشن های ایرانی در زمینه کیفیت انیمیشن و موضوع داستانی مقایسه کنید... بهتره از موضوع تاپیک خارج نشم.
هر چی فکر میکنم میبینم همه کارتونای اون موقع رو دوست دارم و وقتی بچه های این دوره (نمونش برادرزادم) رو میبینم که کشته مرده عمو پورنگ و توپولوها و ... هستند خندم میگیره ... به نظر من باید از کارتونها الان بدمون بیاد!!! برنامه کودک هم برنامه کودک های قدیم...

pcforlife
22-06-2009, 01:29

آقا لطف رود رانر (همون میگ میگ شما) سقوط و ترکیدن (و انواع بلایایی که سرش می اومد) گرگه بود دیگه...:27: هر چند من بچه بودم دلم برای گرگه می سوخت ولی دوست نداشتم جریان این دنبال بازی اونا تموم بشه. جالب بود... نه گرگه بعد از بلا ها طوریش میشد و نه پاهای میگ میگه از اصطحکاک با آسفالت داغ میکرد (آسفالت آتش می گرفت ولی پاهاش هیچی نمیشد.):27: با سرعت نور میومد ولی جلو چهارتا دونه گندم (گندم بود نه؟) خیلی ریلکس ترمز می کرد که با صدای یک فنر از داخل مبل در رفته همراه بود!!! ضمنا پشتکار و طمع گرگه منو کشته بود!! حرف رود رانر شد یاد توییتی افتادم که یه چیزی تو مایه های رود رانر بود البته با دوز اعصاب خوردی کمتر!! (انگار یه گربه پشمالو دیدم)

hosseinmusicmaster
22-06-2009, 01:33
سر آدمها رو مثل کمبزه نقاشی- شما بخونید تصویر ازی - کرده بودند . بدن عجیب و دراز و باسن های پهن . حالم بهم می خورد این کارتون رو می دیدم . تنها برای مضحکه پشت تی وی می نشستم :31:

اتفاقا من از هردوشون خیلی خوشم میومد ، خیلی باحال بودن ،

من از كارتون زنان كوچك خوشم نميومد و اصلا نگاه نميكردم يه روز هم كه نگاه كردم مربوط به دخترا بود و 10 تا دختر تو يه خونه زندگي ميكردن :31:همينجوري زندگي ميگذشت :27:

بابا این زنان کوچک که اصل کارتون بود :31:

---------

من از دو تا کارتون خیلی بدم میامد ، یکی نیک و نیکو ، متنفر بودم ازش
اون یکی هم اصلا اسمش یادم نیست ، شخصیتهای کوتاه قد که تو جنگل زندگی میکردن ، یه پیرمرده هم توش بود همش پیپ تو دهنش بود ، هه هه

pcforlife
22-06-2009, 02:00
آقا یه چیزی یادم اومد.... این کارتون گالیور بود.... بین یکی از این آدم کوچولوها یکی بود هی با صدای توی بینی می گفت: "من میدونم که کارمون تمومه..." عمودی میومد رو اعصابم!!!
ولی خدایی عجب تاپیک باحالیه... آدم پستای دیگران رو می خونه از خنده روده بر میشه!!!

RoYaYeEe_NiIiLi
23-08-2009, 21:05
من از کارتون پلنگ صورتی متنفر بودم...خیلی مسخره بود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اکثر کارتون هایی رو هم که میدیدم خیلی خفن نبودن....فقط قابل تحمل بودن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Consul 141
25-08-2009, 15:55
من از کارتون دوقولوهای افسانه ای حالم بهم می خورد!
ولی نمیدونم چرا همیشه این کارتون رو دنبال می کردم!!!

MB3d
27-08-2009, 00:17
سلام

اتفاقا من کشته مرده این فیلمه بودم کارتون نبود که
مخصوصا وقتی اون بزرگه حرف می زد دوبلرش خیلی باحال بود کیف می کردم
همشم می گفتم اینو چرا نشون نمی ده
از چیش می ترسیدی :27:

MB3d
27-08-2009, 00:18
من از کارتون پلنگ صورتی متنفر بودم...خیلی مسخره بود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اکثر کارتون هایی رو هم که میدیدم خیلی خفن نبودن....فقط قابل تحمل بودن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بابا پلنگ صورتی که شاهکاره هم بچگی باهاش حال می کردم هم الان ...
طنز جالب با فکری داره

MB3d
27-08-2009, 00:21

آره این واقعا حرص آدم رو در میاره من اگه خودم دستم به اون roudrunner برسه جر اجرش می کنم
اتفاقا یه آدم معروفی (یادم نیست کی ) پول داده بود یکی بسازن که رادرانر رو بگیره ( بچش می خواسته )

منم از فوتبالیستا بدم می اومد به خاطر اینکه در مودر فوتبال بود! اه اه اه .... وقتی می دیدم بچه های دیگه چه با هیجان نگاه می کنن یه جوری می شدم.. آخه این که یه انیمیشن بود و پایانش از قبل معلوم ... تازه نگفته مشخصه که همیشه تیمی که سوبا توشه برندست! اما بازی سگاش بدک نبود! جد بزرگ بازی های مبارزه ای نوبتی!

خوبه دوست نداشتی اسماشونو انقدر بلدی

sise
27-08-2009, 12:14
یه کارتونی بود قدیما به شکل عروسکی.
فکر کنم "افسانه هفت برادر" بود. یا چیزی تو همین مایه ها. من متنفر بودم. اصلا نمی فهمیدم چی به چیه.

البته حدود 20 تا 25 سل قبل.

Morteza4SN
27-08-2009, 20:45
یه کارتونی بود قدیما به شکل عروسکی.
فکر کنم "افسانه هفت برادر" بود. یا چیزی تو همین مایه ها. من متنفر بودم. اصلا نمی فهمیدم چی به چیه.

البته حدود 20 تا 25 سل قبل. اوه منم اينو يادمه :40:
آخرين بار حدود 15 سال پيش باز تي.وي نشون دادش
البته اسمش "افسانه سه برادر" بود
فكر كنم تا به ما برسه چار تاشون مرده بودن :27:

Ar@m
28-08-2009, 04:18
شايد منظورش اون يكي برادرا باشن
همونا كه اسم يكيشون داناوان بود رفته بودن توي يه جزيره گم و گور شده بودن
فك كنم 11 تا بودن
من خيلي خوشم مي اومد

Morteza4SN
28-08-2009, 07:01
خب اون يكي عروسكي نبود
البته اسمش "15 پسر" بود (شما هم چار تاشونو به رحمت خدا پيوند زدي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اوه ... داناوان ، برايان و ... دلم 15 تا پسر خواست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mahdistar
28-08-2009, 14:16
از دزد عروسکا و مدرسه موشها بر خلاف خیلی ها که دوست داشتن،من بدم میومد.

Mandana.B
28-08-2009, 16:07
هیچ کارتونی مسخره تر از فوتبالیستا نبود!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif همیشه وقتی بین زمین و هوا بودن که توپ رو بزنن بعد یه ساعت اون بالا می موندن ،دو ساعتم طول می کشید برسن رو زمین ،حالا اون که 2 ساعتم طول می کشید بپرن بالا که جای خود دارد.:دیاز همه مسخره تر اینکه وقتی بین زمین و هوا بودن یه قسمت تموم میشد. خلاصه که اصلا دوستش نداشتم همه ی قسمتاشم یه جور بود.

Ar@m
28-08-2009, 16:51
خب اون يكي عروسكي نبود
البته اسمش "15 پسر" بود (شما هم چار تاشونو به رحمت خدا پيوند زدي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اوه ... داناوان ، برايان و ... دلم 15 تا پسر خواست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دهه 15 تا بودن؟ :31:
آره اون كلمه عروسكي رو جا انداختم فك كنم همون سه برادرن!

Torch Bearer
12-09-2009, 14:31
من از فیلم رعد ابی بدم میومد!همین طور از دزد عروسک ها و کلا برنامه های ایرانی.

h a m i d a
15-09-2009, 22:13
2قلوهاي افسانه اي

mohsen_gh1991
16-09-2009, 21:59
من از کارتون مزرع حیوانات و بچه کوه آلپ خیلی خوشم میاد.کارتون نیلز هم جالب بود.در ضمن هر روز از کانال یک کارتون کیت و لوسیمی رو میذاره.قشنگه ببینیدش.

jooojoooo
18-09-2009, 01:50
:2::24:من از عمو پورنگ بدم میاد.برنامه هاش افتضاحه.

سباستین
18-09-2009, 02:40
من از هادی و هدی ( یا هدا یا حدی یا حدا یا هر چی) و خان بابا، خونه مادر بزرگه و هاپو کومار، آقای حکایتی، دزد عروسک ها، فیلم مدرسه ی موش ها، آهنگ بخواب کوچولوی رادیو، علی کوچولو این مرد کوچک و قصه های مجید بدم میومد.
الآن که فکر می کنم شدیدا شک می کنم که آیا من در دوران کودکی و نوجوانی کند ذهن بودم؟ چون الآن هر کدوم از اسامی که در بالا نام بردم رو دوباره ببینم و بشنوم احتمالا از غم-شادی نوستالژیکشون های های گریه می کنم.

سباستین
18-09-2009, 02:42
تصحیح می کنم همه به جز علی کوچولو که هنوز هم ازش بدم میاد.

pocke
18-09-2009, 06:28
من از بچه های کوه آلپ و دکتر ارنس بود دیگه هاااااااااااااا خیلی بدم می اومد.

sara_girl
18-09-2009, 07:17
من همشونو دوست داشتم......

hopee
21-09-2009, 15:13
من از خرس کوچولو خوشم میومد .
از این کارتونای چشم بادومیا بدم میومد .

ForgetMe
28-09-2009, 23:19
من از اکثر انیمه ها چه قبلا چه حالا خوشم نمیومد.ولی انیمه هایی که داستانشون از داستانای غربی اقتباس شده بود جذابتر بودن
اصلا چرا تو انیمه ها چشماشون اینقدر درشت و سیاهه؟ آدمو یاد چشای بعضی حشرات میندازن:2:
ولی هیچ کارتونی به اندازه فوتبالیستها لجمو درنمیاورد هرچند جدیدا که میدیدم انقدر مسخره به نظرم میومد خنده م میگرفت:27:

Bs_panzer
29-09-2009, 19:08
از کارتون های صبا !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

marziyeh_2050
17-11-2009, 18:59
سلام
راستش وقتی به دوران بچگیم فکر می کنم کارتونی روبه یاد نمی آرم که دوستش نداشته باشم آخه اون موقعها اول انقلاب بود و تلویزیون کارتون نشون نمی داد که دوستش داشته باشی یا نه . تعداد کارتون هایی که نشون میداد اونقدر محدود بود که مینشتیم و اگرم دوست نداشتیم نگاهشون می کردیم . ولی الان با این همه کارتونی که توی تلویزیون هست و بیرون هم سی دیشون رو میفروشن کلی حال می کنم.

ms368
20-11-2009, 12:09
:دی
من از فوتبالیستا خیلی بدم میومد
ولی وقتی پسر عموم میومد خونمون ، نمیتونستم جلوی خودمو بگیرم و منم نگاه میکردم مجبوری ( البته با این شکلک :2: )

majid.khaledi
20-11-2009, 12:13
من از فوتبالیست ها متنفر بودم و هستم
خیلی مسخره بود
واقعا ....!!!

recomet
22-11-2009, 18:41
اه اه اه من چقدر از آنشرلی بدم میومد...:13:

شـیـفــو
22-11-2009, 18:58
فوتباليستـــهــا

.:SMS:.
20-12-2009, 00:19
مهاجران
هنوزم ازش بدم میاد

Diego
27-01-2010, 14:02
به علت اینکه درجه بندی سنی کارتونها واسه پخش رعایت نمیشد، ترس و وحشت موجود در اونها کلی توی روحیمون تاثیر میذاشت.:41:

avator20002000
29-01-2010, 14:52
من حالم از انيميشين ايراني ها بهم مي خورد همشونننننن

labkhand
29-01-2010, 23:11
من از اکثر انیمه ها چه قبلا چه حالا خوشم نمیومد.ولی انیمه هایی که داستانشون از داستانای غربی اقتباس شده بود جذابتر بودن
اصلا چرا تو انیمه ها چشماشون اینقدر درشت و سیاهه؟ آدمو یاد چشای بعضی حشرات میندازن:2:
ولی هیچ کارتونی به اندازه فوتبالیستها لجمو درنمیاورد هرچند جدیدا که میدیدم انقدر مسخره به نظرم میومد خنده م میگرفت:27:

درست برعکس من...من عاشق انیمه ها هستم و یادم نمیاد از کارتونی بدم بیاد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آقا مهندس
29-01-2010, 23:15
از فوتبالیستااااااااااا

mr.reza
30-01-2010, 00:13
از تام و جری !! چون همیشه این موش مسخره پیروز میدان بود !! :13:

sise
30-01-2010, 14:14
عروسکی افسانه "هفت سامورایی". کسی یادش هست. البته خب کارتونی نبود ولی به اسم کارتون پخش میکردن.

اما اگه صرفا کارتونی بخوام نام ببرم " زبل خان" بود. (کسی باز یادش هست؟) اما اگه الان پخش بشه خوشم میاد.

T I G E R
30-01-2010, 14:33
منفورترین برنامه برای کودکان در قدیم هادی و هدی بود که حال ادم رو بهم میزد
و کلا مجموعه های عروسکی ساخت ایران بالاخص شبکه 2 منزجر کننده بود مثل لاکی پشت
هرچند مجموعه هایی مثل چاق و لاغر ، خونه مادربزرگه ، زی زی گولو و یا کلاه قرمزی محصولات بهتری بودند
اما در مجموع کارهای ساخت داخل افتضاح بودند مثلا از 30 تا یکی ، دو تا خوب میشدند

اما در زمینه کارتون قضیه برعکس بود یعنی اکثرا برامون جذاب و دوست داشتنی بود
در بین کارتونها من صرفا از هنا دختری در مزرعه بدم میومد
فوتبالیست ها هم اون اوخر دیگه مسخره شده بود

marziyeh_2050
02-02-2010, 00:03
فکر میکنم بدترین کارتونی که این روزهای اخیر پخش میشد کارتون ؟؟ اسمش یادم رفته ! یه گربه آهنی بود که تو جلد گربه معمولی رفته بود و با یه پیرزن و پیرمرد زندگی می کرد . اسمش کوک بود و از هر جاییش میتونست اسلحه در بیاره و هیچوقتم گلوله هاش تموم نمیشد. مسخره تر و بدتر از این کارتون ندیدم.
راستی چرا دیدم!!!
یه کارتون که بازم اسمش رو بلد نیستم . یه دنیای حشره ای انسانی داشت. یعنی حشره هاش درست مثل آدما بودن. با این تفاوت که آدماش رو سرشون شاخک و پشت بدنشون مثل سوسکا دنباله بزرگی داشتن! اه حالم رو بهم میزد وقتی پخش میشد. تازه اسم آدمای معروف مثل واتسون و دکتر هولمز هم روشون بود

NASIM BAHAR
02-02-2010, 00:53
خب منم یه نظر بدم.....من از چاق و لاغر به شدت میترسیدم ولی تو عالم بچگی از اون جایی که مثل الان نبود بالاجبار نگاه میکردم دیگه.ویکی دیگه همخونه مادر بزرگه بود که به نظرم فضاش سیاه و ترسناک بود...ودیگه اینکه یادم میات از کارتون چوبین از اون غولش هم میترسیدم به شدت:41:گاهی هم خوابشو میدیدم:31:اها اینم بگم که چوبین رو همیشه نگا میکردم واسه اینکه از اون قورباغه که بچش تو دهنش بود خیلی خوشم میومد و مینشستم ببینم این قورباغه کی دهنشو باز میکنه بچشو ببینم:31::31:جیمبو هم دوست داشتم.:10:

joe_satriani
02-02-2010, 10:53
من كه يادم نمياد از كارتوني بدم ميومد!! همه كارتون ها رو با جون و دل مينشستم و نگاه ميكردم!!!!!
حيفشون نبود كه نگاه نكنيم و از دست بديم؟!

sasan816
02-02-2010, 10:56
سند باد - "هفت سامورایی-گالیور

marvan zhao
08-05-2010, 11:03
اخ که من چقدر از موش وگربه بدم میومد چون من خیلی از اون گربه خوشم میومد اما همیشه هر چی بلا بود سر اون بد یخت میومد

phontoms
11-05-2010, 12:16
بسم الله الرحمن الرحیم

سلام:20:

من کلا همه کارتون ها رو دوست داشتم و دارم ولی از کارتون کایوت و رادرانر خیلی بدم می یومد چون همیشه گرگه شکست می خورد ولی مثلا تام و جری باز بعضی وقتها با هم دوست می شدن، بعضی وقت ها گربه از اون یکی گربه می برد ... در کل تنوع داشت ولی کایوت و رادرانر اصلا .

Rahbar Masooleh
28-05-2010, 18:49
میبینم خیلیها از چاق ولاغر بدشون میاد.واقعا حیف نبود.:44:
اما من از "قصه های مجید" بدم می اومد.آخه این پسره حرص آدم را درمی آورد.یه بار این کارهاش را درست وحسابی انجام نمیداد.:evil2:

mortezaon
30-05-2010, 20:58
غورباغه سبز

.

mkhavari2000
30-05-2010, 21:24
حنا دختری در مزرعه و مسافر کوچولو حالم رو به هم میزد اما نمیدونم چرا همیشه میدیدمشون

RONN!E
30-05-2010, 22:09
اما من از "قصه های مجید" بدم می اومد.آخه این پسره حرص آدم را درمی آورد.یه بار این کارهاش را درست وحسابی انجام نمیداد.
دیــگه از قصه هـای مجیـد باحالتر!! با اون موسیقی دیوانش.

غورباغه سبز
غورباغه سبز گفتید ، منو یاد یه برنامه عروسکی قدیمی که یه غورباغه سبز با نمک داشت ،انداختید .تو شعر اولش می گفت :کله ی گنده دارم *چشم قلمبه دارم :biggrin:

136209
30-05-2010, 22:51
من ازهمه کارتونهای دوران بچگی خوشم میومد غیر از این خونه مادر بزرگه

Sara
30-05-2010, 22:56
یه کارتونه بود یه عالمه سمور بودن به دلایلی که فک کنم این بود که بهشون حمله میشد مجبور شدن مهاجرت کنن . کلاً ژانرش خیلی وحشت بود . من ازشون خیلی میترسیدم مخصوصاً وقتی از این درخت به اون درخت میپریدن !

scali
30-05-2010, 23:03
یادم نمیاد از کارتون خاصی بدم بیاد .

ولی ولی عاشق کارتون چاق و لاغر بودم . هنوزم هستم . :31:

mortezaon
30-05-2010, 23:06
از قصه هاي مجيد هم بدم مي اومد

.

RONN!E
30-05-2010, 23:43
یه کارتونه بود یه عالمه سمور بودن به دلایلی که فک کنم این بود که بهشون حمله میشد مجبور شدن مهاجرت کنن . کلاً ژانرش خیلی وحشت بود . من ازشون خیلی میترسیدم مخصوصاً وقتی از این درخت به اون درخت میپریدن !

سلام.
خــداییش ترسناک بــود:31:
++++++++
من واسه یکی از قسمتای "چاغ و لاغر" فکر کنم ترسیدم.اونجاش که آدم آهنیه اون آدم کوچولوهه رو تعقیب میکنه .این تعقیب و گریز آروم ادامه پیدا میکنه تا اینکه تو یه نما وقتی آدمه سر شو برمیگردونه ، کله آدم آهنی رو درست مقابل سرش میبینه.خیلی ترسناک بود این صحنه.

majid_sd2009
31-05-2010, 00:00
من از حنا دختری در مزرعه
خونه مادر بزرگه :2:(تازه خواهرم گفته اینو دانلود کن میخوام بزارم بچم نیگا کنه:27:)
کوه های آلپ بدم میومد( نمیدونم چرا)
یک کارتون هم بود ایرانی ها ساخته بودن که چند تا آدم رفته بودن توی یک چیزایی مثل جوراب بود جنسش و مشکی هم بود
مثلا اینا میکروب بودن: دی
هر وقت این کارتون رو میدیدم نمیتونستم نفس بکشم، گرمم میشد و احساس خفگی میکردم. فک میکردم توی جورابم.
به جاش از یک کارتون خیلی خوشم میومد. یک خرگوش بود فک کنم، سطل جادویی داشت:5:
عجب دورانی بود چقدر کارتون دوست داشتیم.
الان هم وقت کنم بازم نیگا میکنم.هر چند دیگه کارتون های جالبی نمیزارن و همش مجری ها فک میزنن.
فیتیله رو هم جمعه ها بیکار باشیم با بابام نیگا میکنیم.:27:

mohsen_gh1991
31-05-2010, 00:05
از چاق و لاغر متنفر بودم و هستم.خیلی ترسناک بود...الان هم که بعضی وقتا میزارتش نمیبینم.

yuseph
31-05-2010, 11:57
وقتی نظرات شماها رومی خوندم،انگار ازطرف خودم حرف زده باشید.کاملاباشماموافقم.....ا ما دوستان گناه صداوسیمای بیچاره چیه که عقل وهوش کودکان هرنسل ازنسل قبلی بلاتره وبه راحتی نمیشه سرشون کلاه بزاره.....اونهم باامکانات محدودسازمان.....راستی یادتون هست 10،11سال پیش یه برنامه پخش می شدبه اسم (تابستونه)....یه روز وقت گرفتم،ازیک ساعت برنامه 40دقیقه فقط مجری فک می زد.10دقیقه تبلیغ خودبرنامه.10دقیقه هم گزارش.......حالم از این برنامه به هم میخوره....حتی فکرش هم منو آزار می ده........:2:

scali
31-05-2010, 14:23
از چاق و لاغر متنفر بودم و هستم.خیلی ترسناک بود...الان هم که بعضی وقتا میزارتش نمیبینم.

نگو اینجوری . آخر کارتون بود .

الان تلویزیون پخش میکنه مگه ؟ کی ؟:18:

Hamid Hamid
31-05-2010, 20:10
از خونه ي مادربزرگه
و فوتباليستا:41: آخه هميشه 1هفته بايد منتظر ميشديم تا قسمت بعديو ببينيم.نامردا هر روز پخش نميكردن.

جنون
20-06-2010, 02:01
یه برنامه عروسکی بود قورباغه ها توش بودن....درست یادم نمیاد
مادر، بچه ویکی دیگه....یادم نیست...خیلی زشت بود.

Lady Negar
19-08-2010, 23:33
یه برنامه عروسکی بود قورباغه ها توش بودن....درست یادم نمیاد
:31:تو خاله قورباغه رو ميگي.....منم ازش متنفر بودم...موافقم!
خودمونيما چقدر اون زمان اين مجري ها چرت و پرت ميگفتند!
ما كه عمو پورنگ نداشتيم.....:41:دقت كردين بچه هاي الان چقدر پرو و دردزده شدن؟اثرات همين پورنگه....باوركن

هشت بهشت
19-08-2010, 23:57
ما كه عمو پورنگ نداشتيم.....دقت كردين بچه هاي الان چقدر پرو و دردزده شدن؟اثرات همين پورنگه....باوركن

ما که با میتی کومان و پسر شجاع و افسانه سه برادر و ... بزرگ شدیم ، شدیم این . وای به حال این بچه ها که با عمو پورنگ و خاله شادونه بزرگ میشن .

چاق و لاغر

D,Freeman
05-09-2010, 22:04
آخه بگو برای بچه اون سن وسال ربات آدمکش نمایش میدن:31:
اون تیکه که سپر عقب ژیانو کند یادمه وحشت کرده بودم!!!چاق ولاغر:2:
البته از فوتبالیستها هم بدم میومد آخه یعنی چی طرف یک ربع توهوائه دقت کنید توپداره میچرخه ها!!!
اونوقت اون گوینده مسخره میگفت(ادامه داستان در هفته بعد:2::2::2:
آقا این پورنگ هم دیگه شورشو درآورده.اون لهجه گیلکی چیه آخه!!!بگو نمیتونی مجبوری.زبان مادری ماروبه مسخره گرفته با اون بچه کوچولوی پررو:2:

hirad_g
08-09-2010, 02:03
با عرض پوزش از فوتبالیستا متنفر بودم و هستم خداییش کارتون نبود که شوتاشون از وسط زمین گل میشد رو هوا هم که پرواز میکردن خیلی ضایع بود:2:.از دزد عروسک ها هم بدم میومد یه جورایی ترسناک بود مخصوصاً اون تیکه آواز خوندن اکبر عبدی:31:

Maziar_69
08-09-2010, 02:10
من از دیجیمون حالم به هم میخورد !!!!
اصلا هیچ چیز آموزنده ای من تو کل وجود اینم کارتون ندیدم. :دی

alidata2010
08-09-2010, 02:29
امیلی والکساندر همین بود اسمش دیگه نه:31: همون موشها

D,Freeman
08-09-2010, 12:14
من از دیجیمون حالم به هم میخورد !!!!
اصلا هیچ چیز آموزنده ای من تو کل وجود اینم کارتون ندیدم. :دی

اتفاقا الان اگه به بچه های این دروره دیجیمونو چمیدونم یوگیو واین جور چیزارو نشون بدن کلی هم کیف میکنن چون فقط بزنبزن داره!!!یادمه مدیر دوبلاژیه سری که فکرکنم فقط همون برای تلویزیون دوبله شده بود گفته بود :ماخودمون ازاول تاآخر این کارتونو نفهمیدیم چی گفتیم فقط دادو فریاد میزدیم ولی بچه ها کیف میکردن!!!!!
:18:

genius_islamic
18-09-2010, 22:28
از فوتبالیت ها سفید برفی از همه اون دخترونا مخصوصا اون دختره که توی بچه های الپ بود

.SA33D.
19-09-2010, 00:39
از کارتون ها خوشم میومد.مثل چوبین و ای کیو سان و .... ولی یه سریال ایرانی بود توش دوتا کارگاه بودن با یه روبارت که اول اسمش ایکس بود.من از اون بدم میومد.

mohsen_gh1991
22-09-2010, 17:25
نل
بینوایان
چاق و لاغر
حنا
از اینا اصلا خوشم نمیومد.

4MaRyAm
22-09-2010, 17:33
پینو کیو. از شخصیت پینوکیو و گربه نره و روباه مکار و این جوجه و کلا همشون بدم میومد :2:

hamijoon
22-09-2010, 17:37
من از كارتون چوبين بدم ميومد . از خودش نه اما يه پرنده هايي ميومدن گرد بودن بال داشتن :41:

يادمه هر سري ميديدم ميترسيدم گريم ميگرفت يه غول هم توش داشت اونم همينطور

اينارو ميگم ... وايييييي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

M3lody
22-09-2010, 17:43
کارتون حنا
ولی کارتون کوه های الپ بوددددد یه چیزی بود خوشم می اومد

با تام و جری :دی مستر بین هم نگاه می کنم :دی

---------- Post added at 05:43 PM ---------- Previous post was at 05:40 PM ----------

ببخشیدااااااااا مگه قصه های مجید

و خونه مادربزرگه کارتون حساب میشن؟؟؟

: دی

من خونه مادربزرگه رو دوست دارم
مخصوصا صدای رضا بابک که جای اون خروسه حرف میزنه
خنده م میگیره هر وقت نگاش میکنم

S@nti@go_s&k
22-09-2010, 17:43
موقعی که بچه بودید از کارتون بدتون میومده ؟ از چی خوشتون میومد ؟ سیمای خانواده نگاه میکردین:31:

يادمه هر سري ميديدم ميترسيدم گريم ميگرفت يه غول هم توش داشت اونم همينطور برونکا بود اسمش

عشق من بود مخصوصا وقتی مقرشو نشون میداد خیلی حال میکردم اون دایره هه میومد اینجوری میچرخید میرفت تو

ولی کارتون کوه های الپ بوددددد یه چیزی بود خوشم می اومد

خرسارو میگی؟ جکیو جیل ؟ بچه های کوه تاراک ؟:31:

M3lody
22-09-2010, 17:58
نههههههه

همون که اسم دختر آنت بود بعد یه داداش داشت

بچه های کوه آلپ بود انگار؟

دوست داشتم جای دختره باشم نمیدونم چرا

رویای بچه گی بود دیگه

mohsen_gh1991
22-09-2010, 18:07
موقعی که بچه بودید از کارتون بدتون میومده ؟ از چی خوشتون میومد ؟ سیمای خانواده نگاه میکردین:31:

اتفاقا اون اولا تو سیمای خانواده یه برنامه ای داشت به نام آقای آبی. خیلی باحال بود.:31:

S@nti@go_s&k
22-09-2010, 18:10

دوست داشتم جای دختره باشم نمیدونم چراآها خانواده دکتر ارنستو میگی آره یادش بخیر اسم دخترش آنت نبود آنی بود دختری با موهای قرمز :دی

اتفاقا اون اولا تو سیمای خانواده یه برنامه ای داشت به نام آقای آبی. خیلی باحال بود.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ایول آره یادمه خشایار مستوفی توش بازی میکرد همون لولایی

4MaRyAm
22-09-2010, 18:13
آها خانواده دکتر ارنستو میگی آره یادش بخیر اسم دخترش آنت نبود آنی بود دختری با موهای قرمز :دی

حالا تو هی خودتو بزن به کوچه علی چپ :دی

M A M M U T
22-09-2010, 18:14
از این کارتون های مسخره مثل دی جی مون و این جک و جونور های ژاپنی.از اسپایدر من هم بدم می یومد(الآن هم بدم میاد)(البته من زیاد قدیمی نیستم مثل شما:دی اما خب تا 6-7 سال پیش بیشتر کارتون ندیدم)

S@nti@go_s&k
22-09-2010, 18:17
حالا تو هی خودتو بزن به کوچه علی چپ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آرههههههههه یادش بخیر علی کوچولو یه مرد کوچک :31:

mohsen_gh1991
22-09-2010, 18:21
نههههههه

دوست داشتم جای دختره باشم نمیدونم چرا

رویای بچه گی بود دیگه

خیلی باحال بود......مخصوصا اهنگش و. تیتراژ پایانیش....اون حیوونشم خیلی خوشگل بود.اسمش کلوس بود.:20:

4MaRyAm
23-09-2010, 09:25
خیلی باحال بود......مخصوصا اهنگش و. تیتراژ پایانیش....اون حیوونشم خیلی خوشگل بود.اسمش کلوس بود.:20:

من عاشق اون صدا کردن کلوس بودم که دنی صداش میکرد
کلوس کلوس :31:

L.A.M.P.A.R.D
23-09-2010, 09:45
من از این میگ میگ بدم میومد :دی

S@nti@go_s&k
23-09-2010, 11:13
امیر این که میگ میگ نیست این دوستشه

میگ میگ اون ماره بود قیچ قیچ میکرد تو جزیره بودن این گرگست کایوته

mohsen_gh1991
23-09-2010, 13:11

میگ میگ و دوستان زبل.

M3HRD@D
23-09-2010, 13:39
من از گوشوگ سگ لوك خوش شانس بدم ميومد كه چقدر احمق بود:13:

hamijoon
23-09-2010, 13:41
من از گوشوگ سگ لوك خوش شانس بدم ميومد كه چقدر احمق بود:13:

بوشويك بود . دادا اون خيلي با مزه بود . يادش بخير

excessive
23-09-2010, 14:49

آره واقعا شخصیتی آسی بود در منگولی خیلی باحال بود.

M3HRD@D
23-09-2010, 15:28
ممنون كه يادآوري كردي ولي هرچي خوشي بود تو كودكي بود يادش بخير:2:

samira1985
23-09-2010, 16:47
من از چاق و لاغر و چوبین بدم می اومد یعنی یه جورایی می ترسیدم ببینم
ولی دکتر ارنست و زنان کوچک و پرین رو خیلی دوست داشتم

Behsood
23-09-2010, 17:26
در کمال تعجب! من از پینوکیو بدم میومد در دوران کودکی!
بس که این بشر ابله بود! :دئ

alidata2010
23-09-2010, 17:29
من از اون تمساح ها تو گروه ضربت حالم بهم میخورد:31:

mohsen_gh1991
24-09-2010, 10:37
نیلز هم خیلی قشنگ بود....:40:

aminel_messi
24-09-2010, 12:34
من از ميگ ميگ بدم ميومد.
اون گرگه که ميوفتاد دنبال شترمرغه و هی کنف ميشد.:41:

---------- Post added at 12:34 PM ---------- Previous post was at 12:31 PM ----------

يه کارتون عروسکی هم بود که نميدوم اسمش چی بود ولی يادمه هر وقت شروع ميشد من تا کارتون بعدی بي خيال تيوی ميشدم.:31:

L.A.M.P.A.R.D
24-09-2010, 20:49

میدونم سوروش....کلا منظورم کارتونش بود ...اینقدر هم خنگ نیسم :دی

Behsood
25-09-2010, 04:31
نیلز هم خیلی قشنگ بود....:40:
نام تاپیک :

بچه بودید از چه کارتونی بدتون میومد ؟

:دئ

kiarash3500
25-09-2010, 10:27
از حنا دختری در مزرعه خیلی بدم میومد

tajrobenik
30-10-2010, 00:36
یادم نمی یاد!!!!!!!!!!!!!!

reza8766
05-12-2010, 01:45
آنشرلی با موهای قرمز دوس نداشتمش غیر از تیتراژش

malkemid
05-12-2010, 02:47
منم از این زمزمه گلاکن خیلی می ترسیدم...مخصوصا وقتی راوی داستان می گفت : و اون صدای مرموز از دوردستها شنیده می شد....واییییییییی

از کارتونهای مزخرفی که معمولا قبل از کارتونهای خوب مثل گجت و لاکی لوک میذاشتن هم خوشم نمی اومد...دوست داشتم زودتر تموم شن :دی

MusicManiac
05-12-2010, 11:05
فوتبالیست ها! واقعاً کارتون مسخره ای بود.

Mehrnaz1368
15-02-2011, 21:14
بینوایان
حنا
هایدی
انشرلی
از این کارتون ها متنفر بودم

teza
15-02-2011, 21:31
بابا لنگ دراز (نمیدونم اسمش دقیقا چی بود فکر کنم همون انشرلی با موهای قرمز باشه)

Переклад не
15-02-2011, 21:55
وای وای وای وااااااااااااای من که متنفر بودم از این کارتون
حالا هدف از این تاپیک چیه؟

بردیا
16-02-2011, 22:31
بابا لنگ دراز (نمیدونم اسمش دقیقا چی بود فکر کنم همون انشرلی با موهای قرمز باشه)

وای خدا چه فاجعه ای:18::18:

بابا لنگ دراز چه ربطی داره به آنشرلی؟

شخصیت دختر بابا لنگ دراز جودی ابوت بودش.
یادش بخیر،بچه که بودم کتابشم از جین وبستر خونده بودم.به عقیده خودم که خوب بود:31:

aref16
17-02-2011, 16:14
من که از موش و گربه بدم میومد

نمیدونم چرا:5:

ferdfe
17-02-2011, 16:30
من که از موش و گربه بدم میومد

نمیدونم چرا:5:

این دیگه از اون حرف ها بود :27:

من از خونه مادر بزرگ :2: خیلی بدم میومد

mohsen_gh1991
17-02-2011, 17:45
بینوایان(کوزت)
نل

aref16
18-02-2011, 12:43
این دیگه از اون حرف ها بود :27:

من از خونه مادر بزرگ :2: خیلی بدم میومد
اخه میدونستم که همیشه موشه حال گربه رو میگیره:5:

hunamis
18-02-2011, 13:02
هنا(تلفظ هانابه فارسی)دختری درمزرعه!
من واقعادوستش نداشتم...مخصوصامدل لبهشون که موقع حرف زدن فقط به شکل Oو _ درمیومد!:41::2:

farokh007
18-02-2011, 23:31
فقط هایدی!
البته توی مسخره ترین کارتو نها...
فکر نمیکنم خود رمانش خیلی حجیم بوده باشه، ولی کارتونش 2 سال طول کشید!

Arrowtic
25-03-2011, 11:58
سیندرلا :31:هایدی:31: سفیدبرفی :31:شنل قرمزی :31:کلاه قرمزی :31:دیوودلبر :31:آنشرلی با موهای قرمز(کتاب رمانشو دوست دارم ولی کارتونو بدم میومد و میاد) :41:خونه ی مادربزرگه هزارتا قصه داره :13:باربی:2: میگ میگ

توجه:از كلاه قرمزي بدم ميومد به خاطر دايناسوره:31:
وگرنه يه مدت كه گذشت ترسم ريخت عاشقش شدم هنوزم كه هنوزه ياد اون دوران ميكنم حال ميام

water_lily_2012
25-03-2011, 12:11
از خونه مادربزرگه حالم بهم می خورد.
در کل بچه که بودم کارتون ایرانی باحالی نداشتیم. و از تمام کارتون ایرانی ها بدم می یومد. یکی همین خونه مادربزرگه بود، یکی السون و ولسون بود و چند کارتون بدرد نخور دیگه.

aftab_azad20
05-04-2011, 11:45
السون و ولسون مسخره بود

enimonte
19-04-2011, 02:13
چطور دلتون میاد از السون ولسون بد بگید؟؟من عشقم دون دون بود مخصوصا وقتی که میگفت اله له:27: از اون دو تا کبوترها هم که میگفتند خواهر بدم میومد.از هیچ کارتونی بدم نمیومد بجز نانوک و اژدها سوارها(اخه از بس سانسور شده بود)

omid_safari
29-04-2011, 21:50
من همیشه از ژان وال ژان بدم میومد. همش مصیبت بود.

shahab_f
29-04-2011, 21:53
منم از این کارتون های دخترونه مثل حنا دختری در مزرعه، جودی ابوت، بچه های مدرسه آلپ و اون پسره که یه سگ گنده داشت بدم میومد. خونه ی مادربزرگه هم خوشم نمیومد از عروسک هاش.
ترسناک هم اون آدم آهنی توی چاق و لاغر، اون دایناسور آدم آهنی توی کلاه قرمزی، و کل فیلم دزد عروسک ها. از اینا خیلی میترسیدم!!!

Majid-6120
29-04-2011, 22:02
آن شرلی ، دختری با موهای قرمز !

shabe.saket
29-04-2011, 22:55
من شخصیت میگم. عاشق اکثر کارتون ها بودم.
از آقا و خانوم تناردیه یه کم بدم میومد و بیشتر از بچه هاشون. (توی کارتون بینوایان). همون صاحب مسافرخانه که کوزت رو نگه میداشتند.
از ژاندارم هم بدم میومد.
مرتب دنبال ژان والژان بود تا بگیرتش.

dariushko
29-04-2011, 23:36
سلام

موضوع تاپیک و پستای دوستانو می خوندم نظرات برام جالب بود منم از اکثر کارتون یا نمایشهای ساخت خودمون آسی بودم مثال نمی زنم تا باعث کدورت علاقه مندان نشه ولی خدائی فرق زیادی داشتن با تولیدات خارجی

حالا هدف از این تاپیک چیه؟

احتمالا افزایش پست برای دوستان و یادی از گذشته ، جدی نگیرید.:46:

hts1369
08-05-2011, 19:53
مزخرفترین کارتون دنیا میگ میگ بود
ولی تام و جری خیلی باحال بود

materlink
12-06-2011, 19:28
از میگ میگ بدم می اومد ولی روباهه رو دوست داشتم

malkemid
12-06-2011, 23:42
من شخصیت میگم. عاشق اکثر کارتون ها بودم.
از آقا و خانوم تناردیه یه کم بدم میومد و بیشتر از بچه هاشون. (توی کارتون بینوایان). همون صاحب مسافرخانه که کوزت رو نگه میداشتند.
از ژاندارم هم بدم میومد.
مرتب دنبال ژان والژان بود تا بگیرتش.

اسمش ژاندارم نبود...ژاور بود :46:

kamlo
17-08-2011, 23:49
اسمش ژاندارم نبود...ژاور بود :46:

من از لولک و بولک و اون کارتون روسی که توش یه گرگ و یه خرگوش بود متنفر بودم!!!:2:

اون کارتون روسیه توی کشورشون به باگزبانی روسی معروفه!!!:27:

Keyser Söze
18-08-2011, 19:31
فكر نكنم كارتون حساب بشه ، ولي ازسمندون متنفر بودم... هر شب تو خواب كابوسشو ميديدم...

rhea
18-08-2011, 19:41
کارتون زهره و زهرا که اواسط دهه شصت پخش می شد ( البته کلا از کارتونهای ایرانی که از دم ضعیف هستند

بدم می آید ولی این یکی دیگر نوبر بود !)