PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ريست شدن كامپيوتر هنگام اجراي media player

soltangaboos
17-01-2009, 14:32
با سلام . ديشب به مشكل بدي برخورد كردم. براي ديدن فايلهاي تصويري وقتي nero باز مي شد يك دفعه يك صفحه آبي ظاهر شده و بعد ريست مي شد. انواع nero را امتحان كردن نتيجه همان بود. با media player ويندوز هم همان مشكل را داشتم.كلافه شدم. آيا ايراد از سخت افزار است؟ در ضمن كامپيوتر تا الان توپ كار مي كرد و آنتي ويروس هاي مك آفي و اويرا آپديت هم داشت.

web2003
19-01-2009, 20:34
با سلام
دوستان بنده مشكل ريست دارم
بدين شرح : ويندوز به درستي كار ميكند و گيم هم براحتي ميتوان انجام داد ولي وقتي ميخواهم فيلمي پخش كنم ويندوز ريست ميكنند بنده با چند پخش كننده ديگر هم امتحان كردم ولي باز با پخش فيلم ، بعداز گذشت 2 ثانيه ريست ميشود ، حالا از دوستان خواستار كمك و راهنمايي هستم (بدون تعويض ويندوز !!!)

web2003
20-01-2009, 12:08
كسي نبود جواب بده ؟

s2010
20-01-2009, 12:12
بانود32اسکن کن

picher_s
21-01-2009, 08:12
سلام عزیز.
1- از کارت گرافیکتون مطمئین هستید؟
2- صفحه آبی وقتی ظاهر میشه که 1.2-سرویس مهم از ویندوز بسته میشه 2.2- کامپیوتر دچار مشکل سخت افزاری بشه.
حالا خودتون با یه انتی چک کنید از سرویستون نباشه بعد لطفا اگه ممکنه ویندوزتون عوض کنید ببینیم چی میشه.

ARASH66
21-01-2009, 09:56
با سلام . ديشب به مشكل بدي برخورد كردم. براي ديدن فايلهاي تصويري وقتي nero باز مي شد يك دفعه يك صفحه آبي ظاهر شده و بعد ريست مي شد. انواع nero را امتحان كردن نتيجه همان بود. با media player ويندوز هم همان مشكل را داشتم.كلافه شدم. آيا ايراد از سخت افزار است؟ در ضمن كامپيوتر تا الان توپ كار مي كرد و آنتي ويروس هاي مك آفي و اويرا آپديت هم داشت.
دوست عزیز شما امتحان کنید که می توانید ویندوز نصب کنید، اگر نشه من فکر می کنم هارد دیسک شما خراب شده.

web2003
22-01-2009, 10:23
با سلام
دوستان بنده مشكل ريست دارم
بدين شرح : ويندوز به درستي كار ميكند و گيم هم براحتي ميتوان انجام داد ولي وقتي ميخواهم فيلمي پخش كنم ويندوز ريست ميكنند بنده با چند پخش كننده ديگر هم امتحان كردم ولي باز با پخش فيلم ، بعداز گذشت 2 ثانيه ريست ميشود ، حالا از دوستان خواستار كمك و راهنمايي هستم (بدون تعويض ويندوز !!!)

در آخر راه به جايي نبردم و ويندوز عوض كردم درست شد. ولي ميخواستم بدونم مشكل كجا ميتونسته باشه . آخه درايور كارت گرافيگ انيستال و ريستارت و دوباره نصب كردم و از هر چي پخش كننده بود تست كردم و تمام موارد كنار ساعت رو بستم باز ريستارت ميشد نميدونم علت چي بود...!؟:41: (ويروسيابي هم كردم با كاسپر2009 اما هيچي نبود )

mh.mahmoudi68
13-11-2011, 07:43
دوستان بعد دوسال یکی از رفقای من هم همین مشکل را داره اما هرچی ویندوز عوض میکنه درست نمیشه

ARASH66
13-11-2011, 10:25
دوستان بعد دوسال یکی از رفقای من هم همین مشکل را داره اما هرچی ویندوز عوض میکنه درست نمیشه
دوست عزیز ویندوزش چیه? از سالم بودن هارد مطمئن شوید. با برنامه پخش کننده دیگه ای هم امتحان کنید مانند jet audio.

A M ! N
13-11-2011, 15:14
سلام
اگه مشکل صفحه ابی و ریستارت دارین باید سوالتون رو در بخش نرم افزار بپرسید دوست عزیز
اینجا:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

May you do well:40:

mh.mahmoudi68
13-11-2011, 18:20
دوست عزیز ویندوزش چیه? از سالم بودن هارد مطمئن شوید. با برنامه پخش کننده دیگه ای هم امتحان کنید مانند jet audio.

سلام
اگه مشکل صفحه ابی و ریستارت دارین باید سوالتون رو در بخش نرم افزار بپرسید دوست عزیز
اینجا:

May you do well:40:

با برنامه پخش زیاد امتحان کرده هم کا ام پلیر هم جت ادیو
چشم

jafarian
14-11-2011, 00:05
فقط تو مدیا پلایر به همین صورته یا تو برنامه های پخش دیگه هم این مشکل دارین این مشکل شما رو تو اکثر فرومهای خارجی بهش اشاره شده که باید درایور گرافیک آپدیت کنیدبعلاوه درایور مین بایوس مین آپدیت کنید امکانشم هست که از پائرم باشه دمای cpu رو حین عمل پخش فایل تصویری چک کنید دایرکست سیستم رو هم حتما آپدیت کنید:20:

You & I
28-11-2011, 16:18
من سيستمم يه ويروسي گرفته كه وقتي با نود 32 اسكن ميكنم ژيداش ميكنه ولي نميتونه بگشه اون !
بعدش سيسممو ريستارت ميكنه !
ميشه منو راهنمايي كنيد !؟
وقتي بعضي برنامه ها هم اجرا ميكنم خيلي زود ريست ميشه !
مثلا چند تا اهنگ رو بزارم يه هو ريست ميكنه !
ميشه راجب از بين بردن اين ويروس به من كمك كنيد !

A M ! N
28-11-2011, 21:30
من سيستمم يه ويروسي گرفته كه وقتي با نود 32 اسكن ميكنم ژيداش ميكنه ولي نميتونه بگشه اون !
سلام
این پست رو بخونین یک سری آنتی ویروس معرفی کردم:

دقیقا همونطوری که گفتم عمل کنین برای ویروس ها

و اما مشکل نمیشه فقط به خاطر ویروس باشه

بهتره حالت رو از Safe mode هم بررسی کنین، تا بهتر بشه تصمیم گرفت
من همیشه میگم Safe mode تا بشه فرق ویروس یا مشکل ویندوز و مشکلات سخت افزاری رو راحت فهمید

Take Care:40:

You & I
29-11-2011, 18:18
من رفتم ولي بازم درست نشد من يه مدته ميرم كافي نت ميام نت ميشه منو راهنمايي بكنيد !
خيلي داره اذيت ميكنه !
اين چه ويروسيه كه اين ويروس كش نميتونه نابودش كنه !

Erfan.B
29-11-2011, 18:42
من رفتم ولي بازم درست نشد من يه مدته ميرم كافي نت ميام نت ميشه منو راهنمايي بكنيد !
خيلي داره اذيت ميكنه !
اين چه ويروسيه كه اين ويروس كش نميتونه نابودش كنه !
با سلام.
لطفاً برای مشکلتون تاپیک جدیدی ایجاد کنید و سؤالتون رو در اون تاپیک مطح کنید.

موفق باشيد:40:

AlexanderMahone
29-11-2011, 20:28

یه عکس از اختار نود بزارید اگر محل ویروس هم بلد هستید اونرو میتونید به صورت دستی پاک کنید البته از توی
SafeMode

GOLI87
29-11-2011, 23:16
به نظر من شاید مشکا از کارت گرافیک باشه
من خودم قبلا با لپ تاپم یه فیلم که پخش میکردم صفحه مشکل داشت بعده یه مدت کلا دیگه هیچیو نشون نمیداد
فکر کنم واسه شما هم مشکل کارت گرافیک باشه.