PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : (Shortcut Maker (4 Applications or Commands

mostafakvd
16-01-2009, 16:34
همگی خسته نباشید راستش من امروز میخواستم تو نرم افزار JetAudio هی Subtitle رو حذف کنم هی بیارم هر چی دنبال یه shortcut یا hotkey گشتم پیدا نکردم بعد چون تو موبایلم همچین نرم افزاری بود گفتم شاید باشه برای کامپیوتر هم البته تو موبایل فقط یه نرم افزار میاره نه که بره تو نرم افزار یه دکمه یه کاری بکنه

حالا من اول یه کم زیاده خواهی میکنم یه نرم افزاری میخوام که هم بتونه نرم افزار بیاره بالا هم بتونه تو نرم افزار برای انجام دادن یه کار یه shortcut داشته باشه که اگه این باشه خیلی بهاله ولی اگه نشد همون که تو نرم افزار بتونه shortcut بذاره خوبه

ممنون از هر کی وقت میذاره و نمیذاره روش :31:

:11::11::11::40::40::40::11::11::11:

huti_421
16-01-2009, 17:50
خود ویندوز این قابلیت رو داره :

کافیه مطابق تصویر زیر در محلی که علامت زدم هات کی مورد نظرتون رو بنویسید و ok کنید ...

حالا هر وقت اون هات کی رو بزنید نرم افزار مورد نظر اجرا میشه !!!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

F@$hist
16-01-2009, 18:31
فکر کنم ایشون یه چیز دیگه می خوان که یکم عجیب غریبه ! مثلا می خوان با استفاده از یه شورکات دیگه زیر نویس نمایش داده نشه ... که خود جت آدیو اینا رو داره ! اکثرش رو ...
برنامه ای هم در این باره نمیشناسم ! و فکر نکنم باشه ...

huti_421
16-01-2009, 18:47
یه نرم افزاری میخوام که هم بتونه نرم افزار بیاره بالا

من با استناد به این جمله ترفند رو توضیح دادم

برای نرم افزار ها هم عموما خودشون هات کی های خاص خودشون رو دارن و نرم افزاری نیست که تو کار نرم افزار دیگه دخالت بکنه

مگه اینکه مکمل باشه اجازه ورود به پروسه ی نرم افزار رو داشته باشه !!!

mostafakvd
16-01-2009, 21:11
ممنون و متشکر از هر دوی عزیزان
راستش در مورد حرفی که huti جان زد باید بگم این طریق shortcut ساختن به نظر تا جایی که من میدونم حتماً باید یه shortcut تو دسکتاپ درست کنی یعنی مثلاً اگه میخوای 10 تا درست کنی باید 10 تا shortcut رو صفحه دسکتاپت داشته باشی و نمیشه رو خود نرم افزار hotkey تعریف کرد ولی خوب اینم یه جور روش دیگه به نظر من چون من یه کم زیاد نرم افزار دارماگه بخوام این کار رو بکنم باید صفحه دسکتاپم همیشه شلوغ باشه و یه چیز دیگه اینکه فقط ما میتونیم از ترکیب دو کلید ctrl+alt و یک یا چند دکمه ی دیگه استفاده کنیم که دو کلید اول(ctrl+alt) اجباری هستند.
:31:

در موردحرف Fashist جان نیز اینو میتونم بگم که تو jet audio چه جوری میشه با یک یا ترکیبی از کلیدها subtitle رو disable /enable کرد؟(چون نمیدونم:41:).

و دیگه اینکه اون نرم افزاری که میگین عجیب غریب هست شاید عجیب باشه ولی شدنی هستش چون فکر کنم kubuntu یه چیزی شبیه به این داره. حالا حد اقل میتونم بگم برای اجرا کردن نرم افزار ها وجود داره

ولی خوب خدایی تشکر نکنم نامردیه ممنون از هر دو عزیز که توجه کردند

huti_421
16-01-2009, 21:16
ممنون و متشکر از هر دوی عزیزان
راستش در مورد حرفی که huti جان زد باید بگم این طریق shortcut ساختن به نظر تا جایی که من میدونم حتماً باید یه shortcut تو دسکتاپ درست کنی یعنی مثلاً اگه میخوای 10 تا درست کنی باید 10 تا shortcut رو صفحه دسکتاپت داشته باشی و نمیشه رو خود نرم افزار hotkey تعریف کرد ولی خوب اینم یه جور روش دیگه به نظر من چون من یه کم زیاد نرم افزار دارماگه بخوام این کار رو بکنم باید صفحه دسکتاپم همیشه شلوغ باشه و یه چیز دیگه اینکه فقط ما میتونیم از ترکیب دو کلید ctrl+alt و یک یا چند دکمه ی دیگه استفاده کنیم که دو کلید اول(ctrl+alt) اجباری هستند.
:31:

در موردحرف Fashist جان نیز اینو میتونم بگم که تو jet audio چه جوری میشه با یک یا ترکیبی از کلیدها subtitle رو disable /enable کرد؟(چون نمیدونم:41:).

و دیگه اینکه اون نرم افزاری که میگین عجیب غریب هست شاید عجیب باشه ولی شدنی هستش چون فکر کنم kubuntu یه چیزی شبیه به این داره. حالا حد اقل میتونم بگم برای اجرا کردن نرم افزار ها وجود داره

ولی خوب خدایی تشکر نکنم نامردیه ممنون از هر دو عزیز که توجه کردند

عزیز جان KUBUNTU اوپن سورس اِ :دی ویندوز چی ؟

اینم یه نرم افزار خدمت شما :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mostafakvd
16-01-2009, 22:16
huti جان چی بگم که هر چی میکشیم از دست این ویندوز گ....... انشاالله این KDE 4.2 که بیاد مشکل هممون رو حل میکنه

ممنون از نرم افزار جالبی که دادی :31:
راستی اگه بگی تو jet audio چه جوری میشه subtitle رو حذف کرد با یه hotkey ممنونت میشم

واقعاً زحمت کشیدی

F@$hist
17-01-2009, 16:26
به به بنده هم به اوبنتو مهاجرت دارم می کنم ! خیلی بهتر از ویندوزه ! به هر حال ! برای درخواست نرم افزار های لینوکس به لینک زیر مراجعه کنید !

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mostafakvd
17-01-2009, 22:02
خیلی خوبه من تقریباً یه 6-7 ماهی هست دل کندم از ویندوز خدایی خیلی linux بهتره به همگی توصیه میکنم اسباب کشی کنند اولش سخته ولی خوب عادت میکنی دیگه .راستی نگفتی چه جوری میشه Subtitle رو تو jet audio حذف کرد و آورد با hotkey البته؟

huti_421
17-01-2009, 22:27
خیلی خوبه من تقریباً یه 6-7 ماهی هست دل کندم از ویندوز خدایی خیلی linux بهتره به همگی توصیه میکنم اسباب کشی کنند اولش سخته ولی خوب عادت میکنی دیگه .راستی نگفتی چه جوری میشه subtitle رو تو jet audio حذف کرد و آورد با hotkey البته؟

بحث سر سیستم عامل ها و اینا دیگه به درخواست نرم افزار مربوط نمیشه

برای کار شما هم عرض کردم بعید میدونم راهی باشه :دی

کم و زیاد کردن صدا که نیس ، کار شاقیه :دی

mostafakvd
17-01-2009, 23:45
بحث سر سیستم عامل ها و اینا دیگه به درخواست نرم افزار مربوط نمیشه

برای کار شما هم عرض کردم بعید میدونم راهی باشه :دی

کم و زیاد کردن صدا که نیس ، کار شاقیه :دی

منم میدونم به خدا huti جان.خوب اون بالا

فکر کنم ایشون یه چیز دیگه می خوان که یکم عجیب غریبه ! مثلا می خوان با استفاده از یه شورکات دیگه زیر نویس نمایش داده نشه ... که خود جت آدیو اینا رو داره ! اکثرش رو ...
برنامه ای هم در این باره نمیشناسم ! و فکر نکنم باشه ...

گفته شد فکر کردم من بلد نیستم برای همین گیر داده بودم :31:

hamid330
19-02-2009, 20:04
آيا نرم افزاري هست كه با آن بتوان ميابري ايجاد كرد كه محل فايل اصلي target را مخفي كند ومعلوم نشه كه فايل اصلي كجاست؟؟

Mohsen6558
20-02-2009, 19:14
آيا نرم افزاري هست كه با آن بتوان ميابري ايجاد كرد كه محل فايل اصلي target را مخفي كند ومعلوم نشه كه فايل اصلي كجاست؟؟
قبلا مطرح کردید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]