PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : عرضه محصولات فراسو در کانادا

mobin
15-01-2009, 18:49
25 دى 1387 - فراسو فروش محصولات خود را در كشور كانادا آغاز كرد.

شرکت فراسو به عنوان يکي از بزرگ‌ترين توليد کنندگان صنايع رايانه در منطقه خاورميانه با هدف گسترش و تقويت شبکه توزيع محصولات خود در بازارهاي جهاني، پس از موفقيت در بازارهاي اروپا، به تازگي با ورود به کشور کانادا، اقدام به فروش محصولات خود در اين کشور پهناور كرده است.

عرضه کالاهاي ديجيتال فراسو که از ماه نوامبر سال گذشته توسط نمايندگي اين شرکت در شهر تورنتو آغاز شده است، يکي از اهداف شرکت جهت گسترش فعاليت‌هاي جغرافيايي اولين برند خوشنام ايراني در صنعت رايانه است. شرکت فراسو طيف وسيعي از محصولات خود را در دسته‌بندي‌هاي متنوع از جمله اسپيکر، صفحه کليد، ماوس، وب کم و تجهيزات جانبي را در کشور کانادا با گارانتي تعويض، عرضه کرده است و به تدريج تنوع دسته‌بندي محصولات خود را با توجه به نياز و درخواست بازار افزايش خواهد داد. همچنين با توجه به اينکه آمريکا بزرگ‌ترين بازار مصرف قطعات رايانه است، با ثبت شرکت Farassoo USA Inc. در آن کشور، به زودي نسبت به عرضه بخشي از محصولات خود در آن کشور اقدام خواهد كرد.

Libra
15-01-2009, 20:31
خدایی حقشه ؛ من کالای بد و بی کیفیت ندیدم ازش ، هر چیزی که میسازه ؛ سالها عمر میکنه ، تقریبا مثل dell میمونه

befermatooo
15-01-2009, 20:43
پست بالا تایید میشه !!!

من که ازش راضیم

ماوس و صفحه کلید من از محصولات فراسو هست و من که ازش راضیم آخه حتی یک آخ هم نگقت

mobin
16-01-2009, 03:55
منم همینطور ؛ این شرکت باعث افتخار ایرانیه !

*Batman*
16-01-2009, 05:14
من به مسائل حاشیه ای کاری ندارم.
از محصولات فراسو راضی هستم.امیدوارم شاهد پیشرفت روز افزون این شرکت باشیم.

mobin
16-01-2009, 05:40
اتفاقا من یه سوالی داشتم برای همین شرکت فراسو!!توی هند هم محصولاتش به وفور دیده میشه با همین ارم و همین اسم ولی پشت اجناسش نوشته made in china!!!فکر کنم این شرکت یک شعبه ی تولیدی هم در چین داشته باشه!
چین آدمها رو هم کپی میکنه چه برسه به سخت افزار !!!

avecina.ir
18-01-2009, 00:44
اتفاقا من یه سوالی داشتم برای همین شرکت فراسو!!توی هند هم محصولاتش به وفور دیده میشه با همین ارم و همین اسم ولی پشت اجناسش نوشته made in china!!!فکر کنم این شرکت یک شعبه ی تولیدی هم در چین داشته باشه!

چین آدمها رو هم کپی میکنه چه برسه به سخت افزار !!!
سلامم.. نه بابا این حرفا کدومه موس لیزری آک فراسو خردیم زیرش توووی لیبیلش زده maide in china این داره جنسای چینی ره مونتاژ میکنه.چقدرم موس اشغالیه کلی پول واسش دادم
همش گیج میزنه به سطح زیرشم مربوط نیستش کاش یه لاجیتک میگرفتم حتی شده 35تمن میصرفید

Cyberlife
18-01-2009, 12:49
محصولات فراسو در رده متوسط دارای کیفیت بالایی هستند و از اینکه صنعت قطعات رایانه ای در کشور ما توسط این تولید کنندکان رو به پیشرفت است جای بسی خوشحالی دارد و از اینکه دست روی دست نگذاشته اند و به واردات محصولات مانند کشورهای عربی اکتفا نکرده اند . کسانی که محصولات فراسو مانند صفحه کلید و ماوس را از این برند تهیه کرده اند به ندرت از آن ناراضیند ، قطعا محصولات رده بالاتر مانند لاجیتک یا مایکروسافت و ... دارای کیفیت بهتر و البته قیمت گرانتری هستند ، امیدوارم با حمایت و در میان گذاشتن نظرات خودتان با سازنده داخلی موجب بهتر شدن کیفیت اجناس داخلی شوید .

Untouchable
18-01-2009, 13:00
فکر نکنم چینی باشه ولی رو همه محصولاتش مینویسه : Made in china

MaSoOd
18-01-2009, 13:37
چین بودنش که مشکلی نیست

به احتمال زیاد هم همینطور هست 

مثلا یه همین سری محصولات میکرولب که پسوند پروبیت داره رو یه شرکت  ایرانی توی چین میسازه 

به دلیل کاهش هزینه ها 

CG_
19-01-2009, 21:39
من سه تا کیبورد ازش خریدم، هر سه تاشم shift سمت چپش گیر میکنه اما موسش خوب بوده تا حالا :31: