PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش عوض کردن اسمایل ها در یاهو مسنجر

huti_421
15-01-2009, 13:35
شاید شما بعد از 4-5 ورژن که با یاهو مسنجر بودید از اسمایل های اون خسته شده باشین و بخواین که اونها رو به طریقی عوض کنید :دی

کار خیلی راحتیه برای شروع به آدرس زیر برید :

C:\Program Files\Yahoo!\Messenger\Media\Smileys

بعد یه کپی از همه ی اسمایل ها یه جا بگیرین که اگه بعدا خواستین دوباره به حالت عادی برگردونید با کپی کردن همین اسمایل ها بشه :دی

بعد باید اسمایل های دیگه رو جایگزین کنید به این صورت که اگه تو بخش اسمایل یاهو اسم اسمایل 11 هست شما باید اسمایلی که می خواید جای گزین کنید هم 11 باشه !!!

به همین راحتی میتونید دونه دونه اسمایل هارو جایگزین کنید

برای شروع یه پک اسمایل واستون میذارم که اونها رو عوض کنید و از همه مهمتر اینکه اسم ها هم همه درست هستن و کافیه پک رو تو بخش اسمایل یاهو کپی کنید ...

ببخشید اگه جای اشتباه این تاپیک رو زدم ، اگه اینطوریه که به جای درست منتقل بشه !!!

ممنون ... هومن :40:

لینک دریافت پکیج اسمایل ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
.

huti_421
15-01-2009, 15:09
خوب یه پک هم تونستم آماده بکنم از اون اسمایل هایی که عموما بچه های پی سی و سایر انجمن ها از اونها استفاده می کن :دی

خودم نصب کردم ، خوشم اومد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دریافت پک اسمایل ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

منبع اسمایل : aRThaS_08 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

aRThaS_08
15-01-2009, 18:20
این پست بعلت آخرین ورژن ویرایش شد :

پک ادیت نشده اسمایلی های یاهومسنجر (ورژن 9.0.0.2034 ) :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
پک ادیت شده اسمایلی های یاهومسنجر (با فولدر Smileys خود یاهو مرج کنید ) :

پ.ن : برای دانلود فایلها در بالای صفحه Request download ticket را بزنید : دی

arash66_2m
15-01-2009, 18:46
آخرین پک ساخته شده :

بیشتر اسمایلی ها رو ادیت کردم : دی

سلام.
لینک رو اگه میشه یه جای خوب آپ کنید.
من نتونستم دانلود کنم..
با تشکر ...

aRThaS_08
15-01-2009, 23:28
این پست بعلت آخرین ورژن ویرایش شد :

Manager_66
16-01-2009, 00:11
يك سوال: اين اسمايلها بايد رو كامپيوتر طرف هم نصب باشه تا براش نشون داده بشه يا نه؟

huti_421
16-01-2009, 01:20
يك سوال: اين اسمايلها بايد رو كامپيوتر طرف هم نصب باشه تا براش نشون داده بشه يا نه؟

بله :دی

این روش فقط توی سیستمی که یاهوش ادیت شده باشه جواب میده

برای اینکه ورژنی ساخته بشه که یاهو بعد از نصب اتوماتیک وار اسمایل هاش فرق بکنه

باید فایل exe کامپایل شده که یاهو ارائه می کنه رو به طریقی تغییر داد و اسمایل های جدید رو جایگزین کرد تا بعد از نصب اسمایل های شخصی شما به نمایش در بیان :دی

MaSoOd
16-01-2009, 01:20
پک پست 2 و 5 رو روی ورژن  9 امتحان کردم 

خود اسمایل ها نشون داده نمیشن ولی وقتی روشون کلیک میکنی همونی که می خوای رو نشون میده 

_Barbod_
16-01-2009, 02:14
اسمایلهای بیشتری ادیت شد :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدلینک پشتیبان :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدلینک پشتیبان (با تشکر از Majid393) :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبا تشکر از شهید B L A S T E R : دی
برای سهولت کار دوستان تو سرور خوردم براتون گذاشتم

huti_421
16-01-2009, 11:09
پک پست 2 و 5 رو روی ورژن  9 امتحان کردم 

خود اسمایل ها نشون داده نمیشن ولی وقتی روشون کلیک میکنی همونی که می خوای رو نشون میده 

اینی که دورش خط کشیدم نباید حذف بشه فقط اونایی که GIF هستن باید جایگزین بشن و BMP ها باید بمونن

اگه مشکلی هست بگو اسمایل های پیش فرض رو واست آپلود کنم !!! که درست کنی !!!

arash66_2m
16-01-2009, 12:03
سلام.
اگه میشه آمادشو بزارین.
در ضمن اون عکس ها هم طبق گفته دوستمون همون قبلی ها هستند ولی وقتی روش کلیک می کنی یکی دیگه یه مدل دیگه اش میاد ...
اگه آمادشو بزارید خیلی بهتر میشه..
thx

aRThaS_08
16-01-2009, 12:52
اون عکسهای bmp کار میبره ادیت کردنش ولی اگه وقت کنم سعی میکنم براتون درست کنم ؛)

aRThaS_08
16-01-2009, 14:00

MaSoOd
16-01-2009, 14:40
پک دوم رو دانلود کردم 

مثل اینکه همون اسمایل های یاهو هست ؟ همینطوره ؟ 

موقع مرج پیامی پرسید راجع به اینکه همون فایلها توو پووشه هست منم گفتم جدیدا رو بزنه جاشون 

aRThaS_08
16-01-2009, 14:49
کار خوبی کردی اصلا باید همین کار رو میکردی : دی

اگه از اسمایلی خوشت نیومد میتونی یه اسمایل دیگه جایگزین کنی و یا اسمایل اصلی خود یاهو رو بزاری ؛)

این پک رو من جمع آوری کردم و خودم خیلی خوشم اومد : دی

MaSoOd
16-01-2009, 14:53
اوون که 100% :دی

مساله اینجاست که توو پک قبلی مثلا شکلک اصلی رو میزدی یه شکلک از سایتهای دیگه رو که اضافه کرده بوودیم نشون میداد

ولی الان هر چی رو میزنم همون رو نشون میده 

انگاه اصلا چیزی بهش اضافه نشده 

aRThaS_08
16-01-2009, 15:02

نمیفهمم دوست عزیز [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای من که درست کار میکنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MaSoOd
16-01-2009, 15:10
درست شد ممنون

satttanism
18-01-2009, 02:30
این هم 3 سری از شکلک های جالب برای یاهو

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]