PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : folder option

perayd007
15-01-2009, 12:02
folder option من حذف شده چیکار کنم که برگرده؟؟؟؟!!!:13:

MehranVB
15-01-2009, 12:32
یا یه آنتی ویروس خوب نصب کن (مثل Kaspersky یا BitDefender یا NOD32) خودش مشکل رو حل میکنه.
یا از System Restore استفاده کن.

amir_rahmani
15-01-2009, 12:48
تنها راهش همینه که دوستمون گفت.

Mahdak
21-01-2009, 00:44
تنها راه Scan کامپیوتر نیست درسته که بهترین راهه!!!!
اگه در مواقعی نیاز فوری به بر گردوندن folder option دارید و وقت کافی واسه scan ندارید بهتره از این مسیر اون رو بر گردونید :
داخل Run بنویسید gpedit.msc و enter کنید . در پنجره ی باز شده مسیر زیر را دنبال کنید :
user Configuration > Adminstrative Templates > Windows Component > Windows Explorer
و حال از موارد سمت راست بر روی مورد Removes the Folder Options menu Item from the Tools menu دابل کلیک کنید و از setting Tab گزینه ی Enables را انتخاب کرده Apply و Ok کنید و دوباره بروی همین مورد دابل کلیک کنید و این بار not Configured را انتخاب و Apply کنید .
با این کار folder Option شما بر می گردد ولی عیب این روش این است که اگر سیستم شما خیلی ویروسی باشد با reset کردن کامپیوتر باز هم folder option حذف می شود و یا folder option با اینکه هست ولی عمل نمی کند مثلاً شما show hidden file را انتخاب می کنید ولی هیچ hidden ای را show نمی کند . که در این مواقع مجبور به scan می شوید.
ولی خوب در مواقع زیادی هم همین روش کمک می کند!

savej
11-07-2009, 15:58
سلام؛
من هم اين مشکلرو داشتم ، با آنتي ويروس آپديت شده مکافي ويروس کشي کردم اما folder option من هم مثل دوست خوبمون پاک شده.
RUN ام هم پاک شده و نميدونم از کجابايد بيارمش. به نظر شما مشکل از کجاست؟

saeed774
11-07-2009, 20:53
شما بايد اول با آنتي ويروس معتبر ويروس كشي كنين و زمانيكه از نبود ويروس اطمينان پيدا كردين با برنامه زير مشكل رو حل كنين :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

fkme
16-07-2009, 11:31
اگه run از منوی استارت حذف شده کلید پنجره + R رو بگیر و بع بنویس regedit بعد به این آدرس برو
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\Policies\Explorer
بعد روی گزینه ی NoFolderoption دابل کلیک کن و مقدارش رو 0 بکن. البته من یه آنتی ویروس ارتقا یافته دارم که قیمت پکش 5000 تونمه. بخوای آدرس بده برات بفرستم چون کامل حذف نمیشه.
ماله شرکت خودمه. دوست داشتی با این شماره تماس بگیر 09143520161 این شماره ی کارشناس فنی ماست.
می تونی ازشون مشاوره هم بگیری.
سایتمون یکم مشکل داره وگرنه خرید اینترنتی می کردی. باز یه سر بزن. prs-soft.com