PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نامرتب بودن در جدول

free_free
15-01-2009, 10:44
یه جدول دارم با دو سطر و یک ستون.اطلاعات یا عکس را که در هر کدام از ستونها قرار میدم دو وسط جدول قرار میگیره.میخواهم در بالای جدول قرار بگیر.ه.چطوری؟:41:

Mohammad King
15-01-2009, 15:11
در مکان قرار گرفتن متن و src عکست بایید مقدار center را تغییر بدی اگر میخواد بالا باشه بزن up و چیزای دیگه اگه نتونستی برات مینویسمش.

ولی من زیاد قشنگ منظورتو نفهمیدم ببین اینی که گفتم درسته اگه نه بیا تا بهت واضح بگم

Mohammad King
15-01-2009, 18:41
دوست عزیز

از چه برنامه ای استفاده میکنید؟
اگر از اکسل استفاده میکنی میتونی خونه های مورد نظرت را انتخاب کنی. بعد روی یکی از آنها راست کلیک کنید و Format Cells را از منوی راست کلیک انتخاب کنید. بعد وارد برگه Alignment شوید. بعد بر روی کومبوی Vertical کلیک کنید تا کشوی آن باز شود و از میان حالت های موجود، حالت Top را انتخاب کرده و OK کنید.
اگر از آفیس 2007 استفاده میکنید علاوه بر روش بالا، میتوانید این عمل را با کلیک بر روی دکمه Bottom Align انجام دهید. این دکمه بر روی ریبون آفیس ( نوار ابزار غلتان مجموعه آفیس 2007 ) مراجعه کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

huti_421
15-01-2009, 19:07
فکر کنم بهتر باشه از نرم افزار DreamWeaver استفاده کنید

ولی برای اینکه بالا و وسط بنویسید صفت هارو باید به این صورت در بیارید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

aligne برای محل به صورت افقی

و valigne برای محل به صورت عمودی

که اینها مختصات نوشتن رو مشخص می کنن !!!

برای alige این صفحت ها رو میتونید بدید :

Left , Right , Center

و برای Valigne :

Top , Middle , Bottom , Base Line

موفق باشید ....

David.Jn
15-01-2009, 19:14
وست عزیز

از چه برنامه ای استفاده میکنید؟
اگر از اکسل استفاده میکنی میتونی خونه های مورد نظرت را انتخاب کنی. بعد روی یکی از آنها راست کلیک کنید و format cells را از منوی راست کلیک انتخاب کنید. بعد وارد برگه alignment شوید. بعد بر روی کومبوی vertical کلیک کنید تا کشوی آن باز شود و از میان حالت های موجود، حالت top را انتخاب کرده و ok کنید.
اگر از آفیس 2007 استفاده میکنید علاوه بر روش بالا، میتوانید این عمل را با کلیک بر روی دکمه bottom align انجام دهید. این دکمه بر روی ریبون آفیس ( نوار ابزار غلتان مجموعه آفیس 2007 ) مراجعه کنید.
این چه ربطی داشت به طراحی وب؟!

Mohammad King
15-01-2009, 21:36
این چه ربطی داشت به طراحی وب؟!

خوب دوست من ایشون که نگفتند که جدول برای چی هست و در کجا هست ؟

David.Jn
15-01-2009, 22:55
خوب دوست من ایشون که نگفتند که جدول برای چی هست و در کجا هست ؟ به نظرت کسی که تو بخش طراحی وب تاپیک میزنه منظورش جدول تو برنامه Excel ه؟!

DaRiOuShJh
16-01-2009, 00:42
چه خبره اینجا با سلاح و گرم سرد دارید میافتید به جونه هم

یه جدول دارم با دو سطر و یک ستون.اطلاعات یا عکس را که در هر کدام از ستونها قرار میدم دو وسط جدول قرار میگیره.میخواهم در بالای جدول قرار بگیر.ه.چطوری؟:41:

راه اول:

فکر کنم بهتر باشه از نرم افزار DreamWeaver استفاده کنید

ولی برای اینکه بالا و وسط بنویسید صفت هارو باید به این صورت در بیارید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدaligne برای محل به صورت افقی

و valigne برای محل به صورت عمودی

که اینها مختصات نوشتن رو مشخص می کنن !!!

برای alige این صفحت ها رو میتونید بدید :

Left , Right , Center

و برای Valigne :

Top , Middle , Bottom , Base Line

موفق باشید ....

راه 2:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

free_free
27-01-2009, 13:00
از همه متشکرم.من چون ناشیم نمیدانستم که اگه vert=top در قسمت properties به راحتی مشکلم حل میشه.