PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست راهنمایی در مورد مشكل اينترنت يك كافي نت

mahmood_mn
15-01-2009, 10:35
سلام . چند وقت پیش یه کافی نت رو شبکه کردم . مودمش روتر بود نوع اتصالش به اینترنت هم pppoe بود . بعد چند وقت اینترنت تمام سیستمها قطع شد به جز سرور . تمام کابلها و غیره و ذلک رو چک کردم مشکلی نبود به isp زنگ زدم ایشون هم چیزی زیادی نمی دونست تا بالاخره بعد یکم من من کردن گوشی رو داد به همکارش . ایشون در جواب بنده گفت شما نوع اتصالت رو به bridge تغییر بده . با راهنمایی های ایشون مودم رو ریست کردم و نوع اتصال عوض شد خوب یه مدتی دوباره مشکلی نبود تا اینکه دوباره الان چند روزیه یه دفعه یک الی دو سیستم یه دفعه ای قطع می شن حتی تو local هم نیستن بعد چند ساعتی دوباره خودشون درست می شن این مشکل تقریبا برای تمام سیستم ها بوجود اومده (اما نه به طور همزمان) متاسفانه isp هم جوابگو نبود .

حالا از دوستان محترم می خواستم اگه امکانش هستم من رو راهنمایی کنند .

با تشکر

huti_421
16-01-2009, 19:35
خوب تو مود Bridge شما اتصال تک کاربر خواهید داشت

و باید اتصال رو به PPPoE دوباره عوض کنید

شما پیکره بندی مودم رو از اول انجام بدید و این بار با تجه به دفترچه ی راهنمای مودم

ایشالله که مشکلی پیش نمیاد !!!

mahmood_mn
18-01-2009, 22:47
خوب تو مود Bridge شما اتصال تک کاربر خواهید داشت

و باید اتصال رو به PPPoE دوباره عوض کنید

شما پیکره بندی مودم رو از اول انجام بدید و این بار با تجه به دفترچه ی راهنمای مودم

ایشالله که مشکلی پیش نمیاد !!!
سلام خوبی دوست عزیز
خوب من کانکشن رو share کردم و مثل اینکه مودم قابلیت روترش رو از دست داده ..... !
در ابتدای کار مشکلی نبود . بعد از مدتی تقریبا 3-4 هفته بعد این مشکل بوجود اومده .

خیلی ممنون:40:

MaSoOd
19-01-2009, 13:28
Nat  فعال هست ؟