PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Rome :: Total War

SnoWall
14-01-2009, 14:44
این بازی از نظر من یکی از بهترین و جذاب ترین بازی های استراتژی هست که شرکت Activision اون رو ارائه کرده است.

اینم یه Wallpaper از این بازی:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم یه عکس از محیط های مختلف بازی:

*Campaining*

*Custome Battle*

::منتظر اطلاعات بیشتری باشید::

این بازی مربوط به نبردهای رُم میباشد. شما میتوانید به چند مدل مختلف بازی کنید:

Campainig Mode : در این مدل میتوانید بازی را بصورت مرحله ای
بگونه ای که یک امپراطوری را اداره کنید.
(ابتدا باید مقدمه بازی را که برای آموزش چگونگی بازی کردن است را بروید، بسیا مختصر میباشد).

در ابتدا شما تنها یکی از قلمرو های امپراطوری رم را اداره کنید(میدانید که رم توسط سه جنرال و سنات اداره میشد)

Historic Battle : نبردهای تاریخی مربوط به آن دوره میباشد.

Custome Battle : شما میتوانید با هر امپراطوری یا کشوری که خواستید نبرد داشته باشید.

Quick Battle : بصورت رندم Random برایتان ترتیب یک نبرد را میدهد.

mndst
14-01-2009, 20:15
شما Total War: Medival II بازی نکردی!

mohammad_twe
15-01-2009, 12:25
من تا اونجا که یادمه این بازیو تو دورانه کودکی بازی میکردما !!!! حالا نمدونم چرا تاپیکش اینجاست !!!!!؟؟؟؟؟

SnoWall
15-01-2009, 17:07
:question: این بازی هیچ وقت قدیمی نمیشه :question:

resident_evil
15-01-2009, 17:10
خب دوست عزيز اين بازي كه عرضه شده نبايد تو بخش اخبار تاپيك ميزدي ...

SnoWall
15-01-2009, 18:13
یکی دیگر از مزایای این بازی دارا بودن تیمهای متعدد است. یکی از این تیمها
امپراطوری پارت ها (Parthia) میباشد که بر جذابیت بازی افزوده است.

اینم یک عکس از نیروهای سواره این امپراطوری:(Parthia)

برای اینکه بتوانید یک امپراطوری داشته باشید میبایست که به قسمت Campaining رفته
رفته و در ابتد یکی از سه جنرالی که رم را اداره میکنند انتخاب کرده و برای شروع یک فرمانبر از سنات باشید.

اگر میخواهید امپراطوری دیگری (مثلا پارت ها) را انتخاب کنید تنها کافیست آن امپراطوری را بطور کامل از بین ببرید. مثلا اگر یکی از سه جنرال رم را که در ابتدا تنها قادر به انتخاب آنها هستید برداشته اید، فقط باید به آن امپراطوری حمله کرده و آنها را از بین برید.
سپس یک پیغامی مبنی بر نابود شدن کامل این امپراطوری دریافت میکنید.

*(Faction Destroyed)*

اینم یک نقشه از سرزمین ها و امپراطوری های موجود:

شما در قسمت Campaining تنها میتوانید تعدادی از امپراطوری های مهم را انتخاب کنید که عبارتند از:

1. The House of Julii
2. The House of Scipii
3. The House of Brutii
4. The Seleucid Empire
5. Carthaginian
6. Parthia
7. Ghouls
8. Germania
9. Britania
10. Greek Cities

----------------------------------------------------------------------------------

البته کشورهای دیگری نیز وجود دارد که میتوانید در قسمت Custome Battle انتخاب کرده و در نبرد شرکت کنید.

--------------------------------------------------------------------------------------------------

:46:پرسیدن هرگونه سوالی مجاز میباشد:46:

saeed_cpu_full
16-01-2009, 12:03
یادش بخیر ... من با کارتاژ ها بازی میکردم
فیل بر میداشتم میرفتم پدر همه رو در میاوردم :31:

SnoWall
16-01-2009, 12:15
CheatCode:

در قسمت Imperial Campaining در هنگام بازی دگمه ای را که کنسول بازی را نمایش میدهد (~) فشار داده و سپس کدهای زیر را وارد:

toggle_fow

Toggles on or off the fog of war. You can see the whole world map when inputted.

------------------------------------------------------------------------------------------------------
add_money "amount"

Gives you the specific amount of denarii you want. Max amount of 40000.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------
add_population "settlement name" "amount"

Allows you to give a city more population automatically. Max amount is 4000.

----------------------------------------------------------------------------------------------------

process_cq "settlement
name"

Anything in the city's building queue will be built automatically.

----------------------------------------------------------------------------------------------------

give_trait "character" "trait" "level number"

Allows you to give any trait your faction can have to a specific general.

oliphaunt

Create a unit of Yubtseb Elephants
JerichoEnemy's walls collapse.

---------------------------------------------------------------------------------------------------

create_building "city" "building name"

Creates a building in the named city.

--------------------------------------------------------------------------------------------------

disable_ai

Turns off both enemy and ally AI

---------------------------------------------------------------------------------------------------

invulnerable_general "general's name"

Make the general invulnerable, may only work on battlefield

create_unit "general's name" "unit name" "#"

Add units to selected general. Example "create_unit "Gaius Julius" "roman velite" 2"

HoJJaT_007
16-01-2009, 12:20
مگه این بازی نیومده ؟ پس چرا تاپیکشو اینجا زدید ؟!

SnoWall
16-01-2009, 12:24
Trainer:
اینم یک ترینر باحال:

HoJJaT_007
16-01-2009, 13:03
مدیر محترم لطفا قفل کنند .

این تاپیک جاش اینجا نبود . باید توی بخش اصلی میزدند

resident_evil
16-01-2009, 14:18
مدیر محترم لطفا قفل کنند .

این تاپیک جاش اینجا نبود . باید توی بخش اصلی میزدند

چرا بيخودي شلوغش ميكني !!!
فوقش منتقلش ميكنن ديگه ...
اين همه زحمت كشيده...

SnoWall
16-01-2009, 16:21
یعنی چی که منتقلش میکنن؟ ممنون...:question:

resident_evil
16-01-2009, 16:24
یعنی چی که منتقلش میکنن؟ ممنون...:question:

معمولا بازي هايي كه هنوز عرضه نشده تو اين بخش تاپيكشو ميزن...
شما بايد توي بخش بازي هاي كامپيوتري تاپيك ميزدي چون بازي عرضه شده !!!
حالا مديرا ميتونن تاپيك شمارو به اون بخش منتقل كنن ...
البته اگه قفلش نكنن !!!

soltanarash
16-01-2009, 19:36
این بازی از نظر استراتژیک حمله از بقیه بازی های استراتژیک دیگه سر است. تو بقیه بازی های دیگر حجم سپاه مهمه ولی تو این بازی استراتژیک بسیار مهمتره.

HoJJaT_007
16-01-2009, 20:32
به نظر میاد اکثرا مطالب کپی باشه و برای مطالب کپی طبق قانون نباید تاپیک زد . اونم اینجا !

milky way
16-01-2009, 20:42
من خیلی این بازی رو دوست دارم یه بازی استراتژیک واقعی و یکمی هم سخت اگر استراتژیک کار نباشین از این بازی خوشتون نمیاد و ممکنه براتون سخت باشه، نسخه جدید این بازی هم بعد از حدود 4 سال از نسخه اصلی، Rome : Total War تا 1-2 ماه دیگه عرضه می شه که خیلی هم پیشرفت کرده حتما می دونید که نامشم Empire : Total War هست و دیگه اون پیشبند Rome رو نداره چون بازی به قرن 18 رفته و تفنگ و توپ و نبردهای دریایی و نژاد های جدید در بازی اضافه شده و گرافیک و جزئیات بازی فوق العاده پیشرفت کرده و بدون شک خیلی سنگینم شده چون نبردهای این بازی در محیط خیلی بازیه و جزئیات زیاد هم داره کلا در نبردها گرافیک خیلی سنگینی داشت از اولم. منتظر یه بازی عالی باید باشین ببنیم این Empire : Total War تاپیک نداره اگر نداره بهتره همین تاپیک رو نامش رو به Empire : Total War تغییر بدین.

یه عکس بزرگ میزارم شرمنده میدونم سنگینه، فقط میخوام جزئیات رو ببنید این اسکرین ها از داخل بازی هست ببنید فوق العادست.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

SnoWall
18-01-2009, 18:15
من خودم یک بازی در همین سبک دارم که فکر کنم بعضی ها شنیده باشند(Imperial Glory). این بازی محصول شرکت Pyro و Eidos میباشد. این بازی مربوط به زمان ناپلئون برمیگرده. این بازی هم یکی از بازی های مورد علاقه من بود ولی تعداد امپراطوری های آن تنها پنج تا است که عبارتند از:

1. بریتانیای کبیر (Great Britian)
2. فرانسه (France)
3. اتریش (Austria)
4. پروس (Peruss)
5. روسیه تزاری (Russia)

اینم چندتا Wallpaper و عکس:

با تشکر از همگی...:11:

همانطور که دوست عزیزمون گفت این بازی برای کسانی هستند که از استراتژی سر در میاورند. در این بازی بدون استراتژی کاری نمیتوان پیش برد و زود با شکست مواجه خواهد شد.

:31:ریزه کاری:31:

در قسمت مرحله بازی سربازان با توجه به نبردهایی که در آن شرکت کرده اند حرفه ای و خبره میشوند و تاکتیک های بهتری را اجرا میکنند.

کمانداران پیاده به راحتی توسط سواره ها در هم میشکنند.

هنگامی که نیروهای شما در حال فرار (عقب نشینی) هستند میتوانید بوسیله گزینه ای که فقط برای نیروهی همراه جنرال (Generals Guard) موجود است میتوان آنها را برگردانید.(Set Rally Troop) این گزینه یک علامت شیپور است که با زدن آن صدای شیپور شنیده شده و نیروها برمیگردند.

فیل ها ممکن است دیوانه و کنترل خود را در طی نبرد از دست دهند.

هنگامی که در قسمت مراحل یکی از شهرهای شما دچار بیماری های خطرناک و شیوع دار (Dead Stalks Land) میشود. نباید نیروهای خود را از شهر خارج نکرده یا وارد آن شهر نکنید.

از دست دادن جنرال (فرمانده) در این بازی میتونه بزرگترین شکست باشد. بهمین دلیل محافظت از جنرال امری بسیار ضروری میباشد. همیشه یک گروه برای محافظت از جنرال خود در بازی در نظر بگیرید. زیرا از دست دادن جنرال باعث تضعیف روحیه دیگر سربازان میشود.

The Hous of Scipii

اینم یک عکس واقعی از سواره های ایران باستان:

Cataphract
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] r%20Oxford%202003%2006%202(1).jpg

همچنین در قسمت مراحل میتوانید از دیپلمات خود که نعی پیک میباشد با دیگر امپراطوری ها و کشورها ارتباط برقرار کنید، مثلا می توانید یک پیمان تجاری منعقد کنید یا ...

soltanarash
21-01-2009, 18:59
این بازی تمامی هم داره من نصف اروپا را گرفتم ولی آخرش کنترل شهر ها از دستم خارج شده بود.

S A M
21-01-2009, 19:06
سلام
چیجوری میشه بازی رو مرحله ای طی کرد ؟
من هر موقع میخوام مرحله ای برم یه صفحه کوچولو موچولو میاد با چند تا آدمک !!
باید دقیقا کجا برم ؟

mohammad.y1993
21-01-2009, 19:18
این بازی از نظر استراتژیک حمله از بقیه بازی های استراتژیک دیگه سر است. تو بقیه بازی های دیگر حجم سپاه مهمه ولی تو این بازی استراتژیک بسیار مهمتره.

این بازی تمامی هم داره من نصف اروپا را گرفتم ولی آخرش کنترل شهر ها از دستم خارج شده بود.

سلام...

با نظر اولت كملا موافقم ، من خودم تا حالا با 20 تا پياده نظلام حدود 60 نفر سواره رو فرستادم اون دنيا ... ( از اين پياده نظام ها كه نيزه بلند دارن ... الان اسمشون خاطرم نيست... )

بله اين بازي پايان داره .... اين نقشه بازي من هست ( من قرمزم :21:)

شرمنده چطوري ميشه همين نقشه رو به صورت بزرگ آورد؟؟؟؟

موفق باشيد...:11::11::11:

mohammad.y1993
21-01-2009, 20:22
همانطور که دوست عزیزمون گفت این بازی برای کسانی هستند که از استراتژی سر در میاورند. در این بازی بدون استراتژی کاری نمیتوان پیش برد و زود با شکست مواجه خواهد شد.

:31:ریزه کاری:31:

در قسمت مرحله بازی سربازان با توجه به نبردهایی که در آن شرکت کرده اند حرفه ای و خبره میشوند و تاکتیک های بهتری را اجرا میکنند.

كه البته اين كار رو به وسيله آموزش هم ميشه انجام داد .... يعني برين در قسمت Retrain و بر روي هر كدام از افرادتان كه ميخواهيد حرفه تر بشوند كليك كرده و بعد از يك دوره سربازان شما آموزش ديده و علاماتي مبني بر حرفه اي بودن آنها در كنار آيكون مربوط به همان دسته ديده ميشود... ( توجه در اين قسمت ميتوانيد هر گردان را احيا كنيد يعني اگر مثلا در جنگ 20 نفر از افراد گردان از دست رفته ايند مي توان آنها را دوباره به گروه به گروه اضافه كرد... ) در عكس مشخصه ( من چون پول ندارم اين طوري بي رنگ و رويه :دي

همه اين كارها پول ميخواهد :دي

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدراستي Capua ( پايتخت آبيا رو هم گرفتم عكسم سندش هست )

موفق باشيد :11::11::11:

SnoWall
22-01-2009, 15:44

بله، درسته... هدف نهایی در قسمت مرحله ای تصرف شهر رم میباشد.
البته اگر یکی از سه جنرال رم را انتخاب کرده اید باید آنقدر امپراطوری و جمعیت Population خود را افزایش دهید تا پیغامی مبنی بر جمعیت بی همتا یتان دریافت کنید. سپس رم و دو جنرال رمی دیگر را نابود سازید.:5:

سلام
چیجوری میشه بازی رو مرحله ای طی کرد ؟
من هر موقع میخوام مرحله ای برم یه صفحه کوچولو موچولو میاد با چند تا آدمک !!
باید دقیقا کجا برم ؟

دوست عزیز :: شما ابتدا باید قسمت تمرینی (PROLOGUE) که خودت به آن اشاره کردی را گذارنده و سپس به قسمت مراحل امپراطوری (IMPERIAL CAMPAINING) را ادامه دهید.

اینم یک عکس از قسمت مرحله ای:

soltanarash
22-01-2009, 19:38
بله، درسته... هدف نهایی در قسمت مرحله ای تصرف شهر رم میباشد.
البته اگر یکی از سه جنرال رم را انتخاب کرده اید باید آنقدر امپراطوری و جمعیت population خود را افزایش دهید تا پیغامی مبنی بر جمعیت بی همتا یتان دریافت کنید. سپس رم و دو جنرال رمی دیگر را نابود سازید.:5:

یعنی قبل از تصرف کل نقشه می توان به رم حمله کرد.

mohammad.y1993
22-01-2009, 19:47
یعنی قبل از تصرف کل نقشه می توان به رم حمله کرد.

سلام...
بله دوست عزيز ... من الان دقيقا خاطرم نيست ولي فكر كنم حدود بخش هاي جنوب شرقي و شرق دستم نبود كه اين اجازه رو داشتم ... الانم كه ديگه شروع به حمله كردم :دي اما بهتره كه آخرين كشور هايي كه حمله ميكني روم و دوتا ژنرال ديگه روم باشن ، چون اونها قوين و جنگ با اونها تجهيزات ميخواد ...

saeed_cpu_full
23-01-2009, 00:51
سلام به اساتید
یه مشکل من داشتم که همیشه به خاطر همین مشکل کنترل شهر ها از دستم خارج میشد:
همیشه توی شهر های بزرگ و پرجمعیتم مالیات ها منفی میشد حتی Very High هم میزاشتم بازم منفی میشد
چیکار باید میکردیم که منفی نشه؟

با اینکه این همه بازی های خفناک اومده با دیدن این تاپیک دوباره هوس کردم Rome Total War بازی کنم :31:

milky way
23-01-2009, 01:26
منتظر نسخه جدید و فوق العاده این بازی باشید با یک موتور گرافیکی جدید و فیزیک بسیار قوی تر (Empire:total war) تا یک ماه آینده بسیار بازی عالیه:

S.Y.K
23-01-2009, 01:57
منتظر نسخه جدید و فوق العاده این بازی باشید با یک موتور گرافیکی جدید و فیزیک بسیار قوی تر (empire:total war) تا یک ماه آینده بسیار بازی عالیه:

چه قدر عالی
نسخه ی قبلی که خیلی جالب بود امیدوارم این یکی از قبلی هم جالب تر باشه
موفق باشید:11::10:

soltanarash
23-01-2009, 10:42
empire:total war یک بازی دیگه است و نسخه ی بعدی rome total war نیست......!

SnoWall
23-01-2009, 10:57
سلام به اساتید
همیشه توی شهر های بزرگ و پرجمعیتم مالیات ها منفی میشد حتی very high هم میزاشتم بازم منفی میشد

دوست عزیز شما خودت استادی :46::11: :46:

برای اینکه خزانه شهرت منفی نباشه سعی کن بتونی روابط تجاری با کشورهای دیگه برقرار کنی.

اگر از ارتش قوی برخوردار باشی میتونی بر کشورهای ضعیفتر سلطه داشته باشی.

در ضمن سعی کن زیاد خرج و مخارج شهرت رو بالا نبری.

اگر یکی از سه جنرال رم هستی میتونه دستورات سنات را اجرا و از مزایای آن استفاده کنی.

موفق باشی:46:

mohammad.y1993
23-01-2009, 11:00
سلام به اساتید
همیشه توی شهر های بزرگ و پرجمعیتم مالیات ها منفی میشد حتی very high هم میزاشتم بازم منفی میشد

با اینکه این همه بازی های خفناک اومده با دیدن این تاپیک دوباره هوس کردم rome total war بازی کنم :31:

سلام....

البته شما خودت استادي ها ولي خوب منم يه زره بلدم ( به بزرگي خودت قبول كن )

بايد سعي كني كه قرار داد زياد ببندي ، جنگ اگر كردي شكست نخوري ، اگه مي توني توي شهر زياد سرباز جمع نكن... مزرعه و راههاي ارتباطي رو تقويت كن و معبد بساز و .... ( بايد مردم خوشحال باشن و در اين حال درآمدم داشته باشن كه بتونن ماليات بدن )

موفق باشي :11::11::11:

SnoWall
23-01-2009, 11:02
راستی...

شما میتونید امپراطوری مورد علاقتون با استراتژی مربوط به آن کشور را بنویسید.:46:

سلام....

بايد سعي كني كه قرار داد زياد ببندي ، جنگ اگر كردي شكست نخوري ، اگه مي توني توي شهر زياد سرباز جمع نكن... مزرعه و راههاي ارتباطي رو تقويت كن و معبد بساز و .... ( بايد مردم خوشحال باشن و در اين حال درآمدم داشته باشن كه بتونن ماليات بدن )

همچنین هنگام تصرف یک شهر سه گزینه وجود دارد:

1. تصرف شهر بدون هیچ خشونتی و زند گذاشتن مردم (Population)
2. گرفتن قرامت از مردم.
3. کشتن مردم آن شهر و جمع آوری قنیمت.

برای دیدن شهرها در قسمت مرحله ای (داخل شهر) ، تنها کافیست تا مانند شکل زیر عمل کنید:

موفق باشید:11:

برای انتخاب یک شهر به عنوان پایتخت ، به صورت زیر عمل کنید:

موفق باشید:11:

milky way
23-01-2009, 15:51
empire:total war یک بازی دیگه است و نسخه ی بعدی rome total war نیست......!
چرا دقیقا از سری TotalWar هست و این Totalwar یه سری شناخته شدست که از سال 2000 با Shogun: Total War شروع شد تا Rome: Total War و Medieval II: Total War و ادامه روند این بازی که توسط Assembly سازنده همه این سری ها ساخته میشه فقط جریان رو کمی جلو کشیدن و به قرن 18 اومدن برای همین اون پیشوند Rome رو نداره دیگه.

saeed_cpu_full
23-01-2009, 17:22

برای اینکه خزانه شهرت منفی نباشه سعی کن بتونی روابط تجاری با کشورهای دیگه برقرار کنی.

اگر یکی از سه جنرال رم هستی میتونه دستورات سنات را اجرا و از مزایای آن استفاده کنی.

سلام....

دست همتون درد نکنه
من امروز بازی رو نصب کردم دارم از اول میرم :31: میخوام کارتاژ ها رو له کنم ...

همچنین هنگام تصرف یک شهر سه گزینه وجود دارد:

1. تصرف شهر بدون هیچ خشونتی و زند گذاشتن مردم (population)
2. گرفتن قرامت از مردم.
3. کشتن مردم آن شهر و جمع آوری قنیمت.

روش اول بیشتر به درد شهر های بزرگ و پرجمعیت میخوره
روش دوم رو من فقط بعضی موقع ها استفاده میکردم که بدک نیست
روش سوم خیلی به درد میخوره ... اگر شهری رو تصرف کردین که خیلی کوچیک بود و هیچ کالای با ارزش تجاری
نداشت بگیرید همه ی ساکنان اون شهر رو بکشین :31:

دوستان چجوری میتونم به یه حکومت دیگه اطلاعات نقشه رو بدم بعدش بجاش پول بگیرم؟

soltanarash
23-01-2009, 17:40
چرا دقیقا از سری totalwar هست و این totalwar یه سری شناخته شدست که از سال 2000 با shogun: Total war شروع شد تا rome: Total war و medieval ii: Total war و ادامه روند این بازی که توسط assembly سازنده همه این سری ها ساخته میشه فقط جریان رو کمی جلو کشیدن و به قرن 18 اومدن برای همین اون پیشوند rome رو نداره دیگه.

خیلی معذرت می خوام.من این اطلاعات رو نداشتم و از اینکه این اطلاعات را در اختیار من گذاشتی ممنونم:11:
من فکر کردم مثل بقیه بازی ها است.....!

SnoWall
23-01-2009, 18:38

کافیه در قسمت Make Offers گزینه Map Information رو فعال کنی تا در نامه نوشته شود و در قسمت
Make Demands گزینه Make SinglePayment یا Regular Tribues را پیشنهاد کنی.

:31: درباره دو گزینه Make Single Payment و Regular Tribute توضیح خواهم داد... :31:

این گزینه برای پیشنهاد یا دریافت پول میباشد بطوری که فقط برای همان یک ماه (Turn) میباشد و دیگر ادامه نخواهد داشت.

این گزینه برای دریافت یا پیشنهاد پول بصورت مدت دار میباشد. برای استفاده از این گزینه پس از انتخاب آن باید تعداد ماه ها (Turn) و میزان پولی که قرار است در هر ماه دریافت یا پرداخت کنید مشخص کرده و سپس منتظر نتیجه آن باشید. :31:

ehsan_
23-01-2009, 23:43
دست همتون درد نکنه
من امروز بازی رو نصب کردم دارم از اول میرم :31: میخوام کارتاژ ها رو له کنم ...

روش اول بیشتر به درد شهر های بزرگ و پرجمعیت میخوره
روش دوم رو من فقط بعضی موقع ها استفاده میکردم که بدک نیست
روش سوم خیلی به درد میخوره ... اگر شهری رو تصرف کردین که خیلی کوچیک بود و هیچ کالای با ارزش تجاری
نداشت بگیرید همه ی ساکنان اون شهر رو بکشین :31:

روش اول اصلا خوب به خمخصوصا برای شهرهای بزرگ چون پول دستت نمیاد که هیچ بدلیل زیاده جمعیت وناراضیتی شورش می کنن وبهترین روش برای شهرهای بزرگ سومی است
روش دوم در همه شرایط خوبه
روش سوم در مورد شهرهای کوچیک اصلا به درد نمی خوره چون همون جمعیت کم خیلی کم میشه یه ذره هم پول میده که پول به گروه سرباز هم نمیشه واین شهرهای کوچیک رشد جمعیتشون کمه وبا این کار جمعیت به حداقل می رسه ودیگه رشد هم نمی کنه وهمن طور که می دونید برای پیشرفت شهر نباز به تعداد معین جمعیت هست تا لول شهر بره بالا:10:

من میشه گفت همه سری ها رو بازی کردم بیشتر از همهALEXANDER زدحال زد چون فقط اسکندر رو می تونی انتخاب کنی بیای شهرهای هخامنشی رو نابود کنی
بیشتر از همه هم نسخه مکمل Barbaria inveistion که روی همین بازی نسب میشه حال داد چون امپراتوری ساسانیان رو داره که خیلی خفنه(فیلم دارن:31:) ومی زنی پدر روم شرقی رو در میاری:27:
medieval II هم بد نبود فقط جنگهاش خیلی طول می کشه ومثل این نسخه های قدیمی نیست که زود هم رو بکشن ویکی می زنه اون یکی دفاع می کنه واگه بخای با سرعت خود بازی تماشا کنی یک ساعتی طول می کشه وباید حتمی سرعت رو بالا ببری

saeed_cpu_full
24-01-2009, 13:29
روش اول اصلا خوب به خمخصوصا برای شهرهای بزرگ چون پول دستت نمیاد که هیچ بدلیل زیاده جمعیت وناراضیتی شورش می کنن وبهترین روش برای شهرهای بزرگ سومی است
روش دوم در همه شرایط خوبه
روش سوم در مورد شهرهای کوچیک اصلا به درد نمی خوره چون همون جمعیت کم خیلی کم میشه یه ذره هم پول میده که پول به گروه سرباز هم نمیشه واین شهرهای کوچیک رشد جمعیتشون کمه وبا این کار جمعیت به حداقل می رسه ودیگه رشد هم نمی کنه وهمن طور که می دونید برای پیشرفت شهر نباز به تعداد معین جمعیت هست تا لول شهر بره بالا:10:

من روشم اینه که شهر های کوچیک که هیچ کالای با ارزش تجاری رو هم ندارن میزنم له میکنم ... به جاش شهر های
بزرگ که میدونی در آمد زیادی واست دارن رو نگه میدارم و میزارم مردم راحت زندگی بکنن ... اگر هم شورش شد مالیات
رو کم کنی درست میشه بعد از اون اگر دو سه تا بنا واسشون بسازی دیگه شورش نمیکنن

دوستان الان من با کمبود حکمران مواجه شدم ! چه کنم این شاهم پیر شده دو سه Turn دیگه می میره بعضی از شهر هام
هم حکمران ندارن !

یه سؤال:
اگر زیادی با یه گروه سرباز که حکمران ندارن بجنگی آیا ژنرالش بعد از مدتی تبدیل به حکمران میشه یا نه؟

soltanarash
24-01-2009, 14:20
من روشم اینه که شهر های کوچیک که هیچ کالای با ارزش تجاری رو هم ندارن میزنم له میکنم ... به جاش شهر های
بزرگ که میدونی در آمد زیادی واست دارن رو نگه میدارم و میزارم مردم راحت زندگی بکنن ... اگر هم شورش شد مالیات

دوستان الان من با کمبود حکمران مواجه شدم ! چه کنم این شاهم پیر شده دو سه turn دیگه می میره بعضی از شهر هام
هم حکمران ندارن !

یه سؤال:
اگر زیادی با یه گروه سرباز که حکمران ندارن بجنگی آیا ژنرالش بعد از مدتی تبدیل به حکمران میشه یا نه؟

منم مشکل تو رو داشتم ولی خصارت شدیدی از اینکه نصف شهر هام حکمران نداشتند نخوردم. و این اشراف زاده ها فقط متولد می شوند و گروه سرباز تبدیل به ژنرال نمی شه.:5:

SnoWall
24-01-2009, 17:33
و این اشراف زاده ها فقط متولد می شوند و گروه سرباز تبدیل به ژنرال نمی شه.:5:

یک راه برای تبدیل Captain به General وجود داره اگر بتونی با یک گروه نظامی که جنرال داره بجنگی و پیروز شوی...

دوستان الان من با کمبود حکمران مواجه شدم ! چه کنم این شاهم پیر شده دو سه Turn دیگه می میره بعضی از شهر هام
هم حکمران ندارن !

یه سؤال:

یکی دیگر از مزایای این بازی موسیقی و آهنگهای بسیار جذاب است.

Carthaginians

saeed_cpu_full
24-01-2009, 18:16
منم مشکل تو رو داشتم ولی خصارت شدیدی از اینکه نصف شهر هام حکمران نداشتند نخوردم. و این اشراف زاده ها فقط متولد می شوند و گروه سرباز تبدیل به ژنرال نمی شه.:5:

آقا ما با یه گروه داشتیم با اسپارت ها ( یونانی ها ) میجنگیدیم ... بعد از جنگ یه دفعه دیدم یه پیغام اومد منم تیک رو
زدم بعدش دیدم گروهم ژنرال داره ! بعدش خودم گذاشتمش توی شهر شد حکمران اسپارت ها

میخوام کل عجایب هفتگانه رو بگیرم ... تا حالا مجسمه ی زئوس رو تصرف کردم

SnoWall
24-01-2009, 19:24
برایت آرزوی موفقیت میکنم :11:

هر کس که توانست کل جهان رو فتح کند میتونه عکسش رو برامون پست کنه...

R.P.G
26-01-2009, 17:19
یادش بخیر.پارت ها رو برداشته بودم همه رو جمع کرده بودم.
ولی شهر هام همه شورش میکردن دیگه اعصابم چیزی شده بود.
اگه تونستم یه عکس از مپ امپراتوریم میزارم.

mohammad.y1993
29-01-2009, 17:16
سلام...

احترام بگذاريد....پادشاه جهان وارد مي شود...

چه ميشه كرد رومم گرفتيم ديگه :21::21: شديم پادشاه جهان :27::27: اينم عكس از مراسم بعد از اينكه پادشاه جهان شديم ( خودش ميگه شما روم رو گرفتيد در واقع جهان رو ( تو همين متن زيري ) )

البته همون طور كه در نقشه مي بينيد همه كشور ها فتح نشده و سه تا مونده ، در ضمن بعد از اينكه تيك اين پيغام رو بزنيد به نقشه اول بر مي گرديد و اگر روي دكمه ادامه بازي بزنيد ، قبل از فتح روم به بازي بر مي گرديد ... منم تصميم گرفتم اون سه تاي باقي مونده رو هم بگيرم بعد دوباره روم رو هم بگيرم .... :5::5:

موفق باشيد دوستان عزيز :11::11::11:

SnoWall
30-01-2009, 12:26
من خودم با چندین امپراطوری دنیا را فتح کرده ام (جدَی میگم) که عبارتند از:

1. The Hous of Julii
2. The Hous of Scipii
3. The Greek Cities
4. Parthia

:18::18::18::18:

:41:ولی متاسفانه این در رابطه با چندین ماه پیش است :41:

mohammad.y1993
30-01-2009, 15:52
بله .... شما سروري .... منم شوخي كردم و گرنه من كوچيك همتونم ...:43::43:

SnoWall
30-01-2009, 20:47
ما چاکّریم... :10:

SnoWall
30-01-2009, 20:51
بزودی چند تا عکس میذارم...

SnoWall
02-02-2009, 16:14

SnoWall
02-02-2009, 16:19

SnoWall
03-02-2009, 18:45
چه خبر از دوستان ...

SnoWall
03-02-2009, 18:45
از Saeed_CPU_Full چه خبر؟... :question:

بالاخره تونستی عجایب هفتگانه رو بگیره ؟؟؟ :6:

SnoWall
06-02-2009, 10:11
:19: چرا دیگه کسی مطلب نمیذاره ؟!!! :19:

mohammad.y1993
06-02-2009, 10:43
:19: چرا دیگه کسی مطلب نمیذاره ؟!!! :19:

سلام....

آروم باش من اومدم :27::27: خوب چي بگم؟؟؟؟

آها يه فكر خوب... من ميگم ما كه ADSL داريم ( به لطف خدا ( خدا رو شكر)) بيام با هم روم بازي كنيم ، چطوره؟؟:46:

فقط يه مشكل اونه م اينكه من تا حالا امتحان كردم ولي به CD_Key گير ميده :19::19:

نميدونم چي كار كنم :13::13:

حالا من بازم تلاش مي كنم ، شمام تلاش كنين اگه موفق شديم به هم ديگه ياد بديم و بعدش به صورت آنلاين يه دس بزنيم :8::8::8:

موفق باشيد دوستان :11::11::11:

SnoWall
06-02-2009, 20:23
:41: من از خدامه , ولی متاسفانه ADSL ندارم :41:

سعی میکنم این مشکلی رو که گفتی حل کنم و بهت بگم

:8: ولی بصورت Lan Game با داداشم بازی میکنم و از بازیهای شبکه ای سر در میارم :8:

SnoWall
07-02-2009, 16:34
:: هر کس خواست میتونه به جمع ما پیوندد ::

SnoWall
07-02-2009, 19:34
Adviser :: راهنما

در حین بازی همواره دو کارکتر ، یکی در قسمت Campaining و یکی در قسمت Battle شما را برای اداره بهتر امپراطوری یا نبرد راهنمایی میکند.

این دو کارکتر عبارتند از:

1. VICTORIA
2. MARCUSE

گوش کردن به راهنمایی این دو کارکتر میتونه کمک بسزایی در انجام بازی به ما بکنه.

:31::31::31::31::31::31::31::31::31::46::46::46::4 6::46::46::31::31::31::31::31::31::31::31::31:

SnoWall
07-02-2009, 19:40

SnoWall
07-02-2009, 19:41

SnoWall
07-02-2009, 19:41

SnoWall
08-02-2009, 17:17
Barbarians : :4:

قبایل "بری بری" که در نواحی شمالی زندگی کرده و شامل سه کشور (امپراطوری) میشود.

1. Goul
2. Germania
3. Britania

SnoWall
09-02-2009, 18:35
mohammad.y1993 تونستی کاری از پیش ببری؟ :19:

:41: من که نتونستم :41:

SnoWall
10-02-2009, 16:32
تو فکر هک این بازی و اظافه کردن بعضی امکانات و کارکترها به بازی هستم

کسانی که توی هک بازیها خیلی حرفه ای هستند ما را در این امر یاری کنند
:5::5::5::5::5::5::5::5::5::5::5::5::5::5::5::5::5 ::5::5::5::5::5::5:

S A M
10-02-2009, 17:33
من میخوام این بازی رو شروع کنم
یکی راهنماییم میکنه ؟

SnoWall
11-02-2009, 16:03
من میخوام این بازی رو شروع کنم
یکی راهنماییم میکنه ؟

در رابطه با چه چیزی راهنمایی میخواهی ؟ :10:

S A M
11-02-2009, 18:31
اینکه چیجوری شروع کنم
اخه من یه بار خواستم مرحله ای برم یه چیز میز اومد که نفهمیدم چیه و بی خیال شدم !

SnoWall
11-02-2009, 19:57
برای شروع کار ابتدا باید مقدمه بازی رو بری در این صورت تو میتونی از قسمتهای دیگه بازی هم استفاده کنی.

نکات مهم این بازی عبارت است از:

1. استفاده مناسب از خزانه حکومت و امپراطوری. این میتونه حتی شامل روابط تجاری هم با دیگر کشورها باشد.

2. تا زمانی که ارتش قدرتمند نداری و امپراطوری خودت را از لحاظ مالی تامین نکرده ای به کشورهای دیگر حمله نکن.

3. سعی کن تا با کشورهای قوی تر روابط داشته باشی.

چجوری بازی کنیم!!!

من به طور مختصر نحوه بازی رو براتون میذارم که جای سوالی نباشه.

1. برای کنترل هر شهر و خبر داشتن از وضعیت یک شهر از لحاظ پیشرفت شهر کافیه تا بر روی شهر دو بار مداوم کلیک کنید.

در پنجره ای که باز میشود دو تب (Tab) وجود دارد و در بالای این پنجره اطلاعاتی در مورد این شهر به شما میدهد.

Construction:

این تب مربوط به ساخت و سازهای این کشور میباشد. و شما میتوانید در آن شهر خود را از لحاظ شهرسازی پیشرفت دهید. ( توجه داشته باشید که ساخت و ساز نیاز به زمان (Turns) دارد که بر روی هر ساختمان میزان زمان آن را مشخص ساخته است.(ساختمان سازی هزینه بر است و نیاز به مدت زمان زیادی دارد تا خود را از لحاظ مالی در تعدل نگه دارید)

Ricruitment:

این تب مربوط به تعلیم نیروهای نظامی ، سیاسی (Diplomat) و جاسوسی و ترور (Spy & Assistant) میباشد و همانند تب Construction میباشد.

================================================== ============
================================================== ============

:46: در پست های بعدی اطلاعات بیشتری خواهم گذاشت :46:

SnoWall
12-02-2009, 19:36
هر کس مطلب جالبی در مورد
" Rome TotalWar "
:10: داشت ، بذاره تا ما هم استفاده کنیم :10:

S A M
12-02-2009, 19:42
خب من چیجوری شروغ کنم که امپراطوری تشکیل بدم ؟
اصلا چیجوری با بقیه کشور ها روابط پیدا کنم ؟

SnoWall
12-02-2009, 22:24
خب من چیجوری شروغ کنم که امپراطوری تشکیل بدم ؟

برای شروع کردن و تشکیل امپراطوری کافیه هنگام ورود به بازی بر روی گزینه Single Player کلیک کن و سپس در بین گزینه های موجود در صفحه بر روی Imperial Campaining کلیک کرده و در صفه جدید باید امپراطوری خود را انتخاب کنی.

اصلا چیجوری با بقیه کشور ها روابط پیدا کنم ؟
با استفاده از دیپلمات (Diplomat ) میتونی بر روی یکی از افراد امپراطوری و کشور های دیگر کرده و با آنان معامله کنی.

SnoWall
13-02-2009, 15:14

S A M
13-02-2009, 15:25
این واقعی هستش ؟
wow

mohammad.y1993
13-02-2009, 19:30
این واقعی هستش ؟
wow

سلام...
بله واقعي هست اما در صورتي كه چند تا pc با هم بازي كنن و زمين جنگ شما رو به اين صورت پر كنن... البته ميشه تك نفره هم همچين حالتي رو پيش آورد ولي اين طوري خيلي از نيرو هاتون رو خود كامپيوتر به صورت اتوماتيك رهبري مي كنه .... شما بيش از 20 تاگردان رو ( تعدادش دقيقا خاطرم نيست) نميتوني در آن واحد رهبري كني...

S A M
13-02-2009, 19:55
کلا این جور بازیها فقط عکس هستش تا واقعیت ...

SnoWall
14-02-2009, 19:35
بله واقعي هست اما در صورتي كه چند تا pc با هم بازي كنن و زمين جنگ شما رو به اين صورت پر كنن... البته ميشه تك نفره هم همچين حالتي رو پيش آورد ولي اين طوري خيلي از نيرو هاتون رو خود كامپيوتر به صورت اتوماتيك رهبري مي كنه .... شما بيش از 20 تاگردان رو ( تعدادش دقيقا خاطرم نيست) نميتوني در آن واحد رهبري كني...

همانطور که دوست عزیزمون گفت باید بصورت Multi Playaer چنین نبردی رو بسازی ولی باید اظافه کنم که در قسمت Multi Player هر بازیکن فقط میتونه یک تیم رو یک بار انتخاب کند و قابلیت انتخاب یک امپراطوری برای چند نفر وجود ندارد.

راستی در رابطه با رهبری تعداد گردان ها اگر تعداد یکی از لشکرهایت بیش از 2500 نفر باشد به طور Randome یکی از لشکرها را به تو واگذار میکند.:46:

SnoWall
14-02-2009, 19:37
اگر جمعیت یک شهر افزایش یابد میتوانید ساختمانها و تجهیزات بیشتری را داشته و بسازید.:20:

S A M
14-02-2009, 19:55
یه سوال
توی این بازی میشه مثل aoe : Iii مثلا 8 تا قوم رو توی یه مپ انداخت و به جون هم انداخت ؟ : دی

SnoWall
14-02-2009, 20:33
یه سوال
توی این بازی میشه مثل aoe : Iii مثلا 8 تا قوم رو توی یه مپ انداخت و به جون هم انداخت ؟ : دی

بله، در قسمت Custume Battle.

هنگامیکه امپراطوری مورد نظرت رو انتخاب میکنی میتوانی تیمهای دیگر را نیز فعال کنی.:31:

S A M
14-02-2009, 20:36
تا چند تیم ؟
اونوقت چیجوری با هم میجنگن ؟

R.P.G
14-02-2009, 20:53
تا چند تیم ؟

من درست یادم نیست ولی تا 4-3 تیم یادم هست که تو گیم نت با بروبچه ها بازی میکردیم که من کارتاژ ورمیداشتم و نیزه دار با فالانژ میچندم دور هم و وسطشون کماندار که یه استراتژی عالیی بود.البته از سواره نظام واسه نیرویی های ضربتی یا کمکی استفاده می کردم چون سرعت عملشون بالاست و خیلی تاثیر گذار بودن.

اول سرور واسه گروهت (تک نفری یا دو نفری) پول قرار میده و ما نیروهامون رو انتخاب می کنیم بعد هم شروع بازی.
در داخل بازی اول استراتژی میچینی بعد که آماده شدین Start battle(درست یادم نیست) رو میزنیم.
:10:

ایشالا اگه عکس کامل امپراتوری parthia که مال خودم بود رو پیدا کنم میزارم ببینیم.

R.P.G
14-02-2009, 20:54
اینم امپراتوری من(البته این عکسی نیست که امپراتوری کامل شده بود).

S A M
15-02-2009, 08:18
من درست یادم نیست ولی تا 4-3 تیم یادم هست که تو گیم نت با بروبچه ها بازی میکردیم که من کارتاژ ورمیداشتم و نیزه دار با فالانژ میچندم دور هم و وسطشون کماندار که یه استراتژی عالیی بود.البته از سواره نظام واسه نیرویی های ضربتی یا کمکی استفاده می کردم چون سرعت عملشون بالاست و خیلی تاثیر گذار بودن.

اول سرور واسه گروهت (تک نفری یا دو نفری) پول قرار میده و ما نیروهامون رو انتخاب می کنیم بعد هم شروع بازی.
در داخل بازی اول استراتژی میچینی بعد که آماده شدین start battle(درست یادم نیست) رو میزنیم.
:10:

ایشالا اگه عکس کامل امپراتوری parthia که مال خودم بود رو پیدا کنم میزارم ببینیم.

ایول بابا :27:

میشه مثلا 3 تیم داخل قلعه باشن و سه تیم بیرون قلعه ؟

یه سوال دیگه :
چیجوری میشه وقتی میخوای تک نفره بازی کنی ( من و رایانه ) من داخل قلعه باشم ؟

ŽA1ONEŽ
15-02-2009, 14:13
یه سوال دیگه :
چیجوری میشه وقتی میخوای تک نفره بازی کنی ( من و رایانه ) من داخل قلعه باشم ؟

شکلی که سپر هست رو واسه خودتون بزارین تا از قلعه دفاع کنین.

ŽA1ONEŽ
15-02-2009, 17:39
اینم امپراتوری من(البته این عکسی نیست که امپراتوری کامل شده بود).

چه امپراتوری خفنی داری!!
فکر نکنم با کسی اتحاد داشته باشی. :دی

SnoWall
15-02-2009, 18:38
تا چند تیم ؟

یه جز امپراطوری خودت ، میتونی 5 تا تیم دیگه رو هم درون بازی بذاری.

SnoWall
15-02-2009, 18:52
چند تا نکته:

1. برای انتخاب محاجم (Attacker) و مدافع (Defender) باید علامت سپر را برای آن تیم فعال کنی.

2. برای اینکه در هنگام نبرد ، یار (Allied) داشته باشی باید هنگام انتخاب تیمها عددهای یونانی که در کنار یکدیگر نوشته شده اند را مانند یکدیگر کنی.

3. در هنگام انتخاب تیم (امپراطوری) مورد نظر با نگاه داشتن مَوس بر روی علامت آن امپراطوری اطلاعاتی در مورد قوای نظامی آن به شما خواهد داد.

4. توجه داشته باشید که هرچه یار (Allied) بیشتری داشته باشید ، بودجه خرید سرباز به تعداد تیم ها تقسیم میشود. (مثلا: دو تیم متحد 10000 واحد پول را به دو قسمت تقسیم میکند. یعنی هر تیم تنها 5000 واحد پولی برای خرید سرباز دارد.)

بزودی یک عکس هم از این توضیحات خواهم گذاشت

SnoWall
15-02-2009, 19:05

SnoWall
16-02-2009, 11:00
برای توسعه قوای نظامی باید:

1. سرباز خانه (Barracks) خود را ارتقاء دهید.
2. باید کارخانه سلاح سازی (Black Skimish) خود را ارتقاء دهید.
3. باید سلاح خانه (Armoury) خود را تجهیز و ارتقاء دهید.
4. سربازهای تعلیم داده شده خود را مرتب ارتقاء (Retrain) دهید.

:10:موفق باشید:10:

SnoWall
16-02-2009, 17:50
همیشه به یاد داشته باشید که اگر یکی از امپراطوری ها یک پیک (Diplomat) برای شما فرستاد و به نتیجه ای نرسیدید منتظر یک جنگ بین خود باشید.

(اگر دیپلماسی دو کشور به توافق نرسد جنگ رخ میدهد)

SnoWall
16-02-2009, 17:53
همیشه میتوانید به هم پیمان (Allied) خود ، کمک برای حمله به یک کشور
(Attack Faction) را خواستار باشید که این کار باید در یک معامله صورت گیرد.

S A M
16-02-2009, 18:01
دوستان
کدوم ورژن توتال وار از همه بهتره ؟

SnoWall
16-02-2009, 18:01
همان حالت مثلثی در سواره نظام ها میباشد که برای در هم شکستن یک سیستم دفاعی ، بهترین حالت میباشد.در این حالت میتوانید که سربازان نیزه دار (SpearMan) را که در حالت تدافعی میباشند را در کمترین تلفات از بین ببرید.

Spear Man - Phalanx

من خودم ورژن 1 (v 1.0) این بازی رو دارم و ازش راضی هستم.:20:

S A M
17-02-2009, 16:44
در ضمن ، یه سوال دیگه
چرا این بازی برای لود شدن این همه زمان میخوادش ؟
برای من خیلی طول میکشه تا لود بشه و بعدش هم موقع اجرا شدن بازی با افت فریم مواجه میشم ...
میشه یکی راهنمایی کنه چیکار کنم ؟

mohammad.y1993
17-02-2009, 17:05
در ضمن ، یه سوال دیگه
برای من خیلی طول میکشه تا لود بشه و بعدش هم موقع اجرا شدن بازی با افت فریم مواجه میشم ...

سلام...

اينكه بازي طول ميكشه تا لود شه به خاطر حجم زياد بازي هست و همچنين مپ گسترده آن....

من منظورت رو از افت فريم متوجه نميشم...

راستي حتما Direct x نصب باشه و گرنه بازي تيك مي گيره....

ŽA1ONEŽ
17-02-2009, 17:14
در ضمن ، یه سوال دیگه
افت فریم در نقشه بزرگ داری؟یا نه در جنگ هم همینطوره؟
حتما شما کمپین بازی میکنی و مدتی از شروع کمپین میگذره!!؟؟
اوایل که یک امپراتوری رو ورمیداری همه چیز روونه ولی بعد ازین که امپراتوری های دیگه هم شروع به گسترش میکنن همچین مشکلی به وجود میاد(افت فریم).
لود شدن هم از همین حجم زیاد بازی هست.

S A M
17-02-2009, 17:29
یه سوال دیگه
من یه مدت این بازی رو بازی میکردم .
بعد یه مدت وقتی بازی رو اجرا میکردم همه چیز سفید میشد ، مثلا اونجا که باید روی دکمه ها کلیک کنی سفید میشد و ...
باید چیکار کرد ؟

SnoWall
17-02-2009, 18:01
این مشکلاتی رو که گفتی ممکنه مربوط به سیستم خودت هم باشه. چون برای من خیلی سریع لود میکنه و ممکنه حداکثر 5 ثانیه طول بکشه.

mohammad.y1993
17-02-2009, 18:23
یه سوال دیگه
من یه مدت این بازی رو بازی میکردم .
بعد یه مدت وقتی بازی رو اجرا میکردم همه چیز سفید میشد ، مثلا اونجا که باید روی دکمه ها کلیک کنی سفید میشد و ...
باید چیکار کرد ؟

احتمالا مشكل از همون direct x هست كه گفتم....مال من قبلا وقتي تو مين منو بودم رد حركت موس رو روي صفحه مي انداخت و اگر روي يك بخش كليك مي كردم وقتي دوباره به صفحه اصلي برمي گشم يك هاله اي از صفحه قبلي در اون وجود داشت

موفق باشي دوست عزيز :11::11::11:

SnoWall
17-02-2009, 19:31
معمولا یا توی cd 1 یا توی cd 3 اون هست.

یکسری پک نیز وجود دارند که مکمل بازی هستند که عبارتند از:

1. Barbarian Invasion
2. Alexander

ŽA1ONEŽ
17-02-2009, 21:34
SnoWall جان زحمتت نمیشد خب لینک دانلود پچ هایی رو که معرفی کردی رو میذاشتی واسه دانلود.

ممنون.

SnoWall
18-02-2009, 16:04
snowall جان زحمتت نمیشد خب لینک دانلود پچ هایی رو که معرفی کردی رو میذاشتی واسه دانلود.

ممنون.

:46: اگر بتونم حتما میذارم :46:

Barbarian Invasion

ŽA1ONEŽ
18-02-2009, 16:10
barbarian invasion

این دمو هستش!
دمو نزار داداش من :31::10:

SnoWall
18-02-2009, 17:52
خودم میدونم :31:

ولی متأسفانه نتونستم لینک دانلودش رو پیدا کنم :41::41::41:

SnoWall
21-02-2009, 17:57
یکی مطلب بذاره... خسته شدم

mohammad.y1993
22-02-2009, 18:06
یکی مطلب بذاره... خسته شدم

سلام...
دشمنت خسته باشه...اينم يك خبر

امروز مجله PC world رو گرفتم بازي EMPIRE TOTAL WAR رو براي فروش گذاشته بود...فكر كنم بايد تا چند وقته ديگه منتظر نسخه كركيش تو ايران باشيم....

اينم عكسي كه خودم از مجله ( نسخه الكترونيك) براي دوستان آپ كردم...:

SnoWall
22-02-2009, 18:13
سلام...
دشمنت خسته باشه...اينم يك خبر

امروز مجله pc world رو گرفتم بازي empire total war رو براي فروش گذاشته بود...فكر كنم بايد تا چند وقته ديگه منتظر نسخه كركيش تو ايران باشيم....

اينم عكسي كه خودم از مجله ( نسخه الكترونيك) براي دوستان آپ كردم...:

میرم ببینم اگر کسی تو بخش اخبار بازیها مطلبی نذاشته دست به کار بشم ... :31: حتما خبرت میکنم...:46:

SnoWall
24-02-2009, 22:06
برای بهبود یک شهر در امپراطوری خود وجود یک حکمران در آن نقش اساسی دارد. هرچه درخت خانوادگی سلطنتی امپراطوری شما وسیعتر باشد، تولید نسل و آموزش حکمران نیز بیشتر میشود. حکمرانها در پایتخت امپراطوری آموزش میبینند. :20:

SnoWall
24-02-2009, 22:10
اگر میزان مالیت یک شهر در امپراطوری زیاد باشد ، باعث شورش مردم آن شهر میشود.

SnoWall
24-02-2009, 22:12
افزایش/کاهش جمعیت به عوامل مختلفی بستگی دارد که عبارتند از:

1. امکانات شهر

2. مالیت

3. بهداشت شهر

4. وضعیت اقتصادی

5. جنگ

SnoWall
24-02-2009, 22:19
حمله در فصلهای مختلف (سرما و زمستان / گرما و تابستان) بسیار امری ضرور و مهم تلقی میشود. حرکت سربازان و لشکرها در فصل تابستان بسیار بهتر از حرکت آنها در فصل زمستان است.

SnoWall
25-02-2009, 12:41
برای استفاده از این گزینه باید در هنگامی که امپراطوری مورد نظر خود را انتخاب میکنیمدر پایین صفحه سمت چپ یک گزینه میباشد که در آن یکی از اهداف مورد نظر از بین بردن یک امپراطوری میباشد.

SnoWall
25-02-2009, 18:37
S.P.Q.R همان رم اصلی میباشد که از سنات و مردم رم (Senat & Peaple Of Rome) تشکیل شده است و سه جنرال قسمت های مختلف امپراطوری را به نام های:

1. The House Of Julii
2. The House Of Scipii
3. The House Of Brutii

اداره میکنند...

ŽA1ONEŽ
25-02-2009, 21:08
چه پست های پر مفهومی!! :دی
خب عزیز دلم میتونستی همه این راهنمایی هاتو سر جمع کنی تو پست اول قرار بدی تا خیلی هم مفید باشه واسه همه.
اونوقت میشه یه تاپیک عالی واسه کسایی که میخوان تازه بازی رو یاد بگیرن یا کسایی که یاد دارن و میخوان بیشتر بدونن.
موفق باشی.

SnoWall
28-02-2009, 19:48
دیگه از عزیزان خبری نیست...

SnoWall
03-03-2009, 16:53
کسانی که در این بازی در سطح حرفه ای میباشند میتوانند چندتا Reply از بازی بذارند

SnoWall
03-03-2009, 16:56
در ضمن سعی کنید تا این Reply شما از حجم کمی برخوردار باشد ( منظور Zip کردن فایل قبل از Upload میباشد) و همچنین تا حد امکان بهترین نبردهای خود را قرار دهید...:31::31::31:

S A M
03-03-2009, 17:00
به ما یاد نمیدی تاپیک خوابیدش : دی

SnoWall
03-03-2009, 19:26
به ما یاد نمیدی تاپیک خوابیدش : دی

آخه اگر بخوام از سیر تا پیاز بازی رو توضیح بدم، انگشتام قلم میشن :31::31::31:

ولی باشد ... سعی میکنم مطالب مفید رو بهتون بگم ( منظورم مطالب مهمّه )

SnoWall
03-03-2009, 19:36
یکی دیگه از چیزایی که خیلی لازمه تا یک امپراطوری خوب داشته باشی ، مالیلت میباشد.

برای این کار باید بر روی شهری که میخواهید مالیاتش را تعیین کنید دوبار کلیک کنید. در وسطای پنجره باز شده یک قسمتی وجود دارد که به نام Taxes (مالیات) میباشد. دو فلش در کنار آن وجود دارد که با تغییر آن کلماتی مانند : High Taxes *(مالیات سنگین/بالا) یا ... پدیدار میشود. همیشه توجه داشته باشید که مالیات های سنگین باعث شورش مردم آن شهر میشود.

یک گزینه نیز در همین پنجره به نام Auto Manage Taxes (مدیریت مالیات به طور خودکار ) وجود دارد که با زدن آن به طور خودکار میزان مالیات را زیاد و کم میکند.

milky way
04-03-2009, 14:04
بالاخره انتظار ها تموم شد، دوستان نسخه عالی Empire:Total War اومده IGN به این بازی امتیاز فوق العاده 9.5 رو داده درنگ نکنید برید این بازی عالی رو تهیه کنید حالشو ببرید، البته این بازی حقش بود تاپیک جدا داشته باشه چون بدون شک از SC2 که بگزریم این بازی یکی از بهترین های ساله. این بازی هم در 3 تا DVD عرضه میشه.

حداقل سیستم مورد نیاز:

Operating System: Windows XP 32(service pack 2), Windows Vista 32 OS.
Processor: 2.4 GHz Single Core Intel or AMD equivalent processor.
System Memory: 1GB RAM (XP) 2GB RAM (Vista).
Graphics Card: 256MB DirectX 9.0c compatible video card (shader 2.0 or higher).
Sound Card: Directx9.0c compatible sound card.
Windows compatible mouse & keyboard.
15 GB free uncompressed hard drive space.

SnoWall
04-03-2009, 18:22
تاپیکشو بزنید........................ منم پایه ام :8::8::8:

پسر عجب گرافیکیه...

SnoWall
04-03-2009, 18:23
:19::19:فقط حتما به من هرطوری که میتونید خبر بدید...

SnoWall
04-03-2009, 18:25
تعداد بازدیدها زیاده ولی تعداد رأی دهنده ها کمه...

khosro-parviz
05-03-2009, 13:30
درود.

تاپیک بسیار جالبیست، برای اطلاع بیشتر و همینطور آگاهی از "مود" های این بازی، به سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید مراجعه کنید.

با سپاس.

SnoWall
05-03-2009, 20:25
درود.

تاپیک بسیار جالبیست، برای اطلاع بیشتر و همینطور آگاهی از "مود" های این بازی، به سایت
کد:
مراجعه کنید.

با سپاس. :46::11:

از راهنماییت سپاس گذارم...

SnoWall
07-03-2009, 20:00
با استفاده از جاسوس (Spy) میتوانید به لشکرها، شهرها و دیگر موارد امپراطوریها به طور مخفیانه جاسوسی کرده و سرک بکشید:31:

توجه داشته باشید که جاسوسی یک جاسوس کار بسیار سختی است و ممکن است جاسوس شما کشته شود:41: برای این کار جاسوس شما حرفه ای تر از جاسوس مقابل باشد:21:

SnoWall
08-03-2009, 20:50
:20: تاپیک Empire Total War هم زده شد :20:

SnoWall
08-03-2009, 20:53
در میدان نبرد وجود برف و گرما باعث میشود تا سربازان شما زودتر خسته شده و در نبرد شکست بخورند :41: به همین دلیل است که حمله به نواحی شمال در فصل زمستان و به نواحی جنوب در تابستان مناسب نیست.

SnoWall
12-03-2009, 17:24
کمانداران یکی از حیاتی ترین نیروهای پشتیبانی میباشند که قادر به پرتاب دو نوع تیر هستند. :21:

1. تیرهای معمولی: دارای سرعت پرتاب بالا (Fast Reloading) ولی قدرت تخریب کمی دارد.
2. تیرهای آتشین: سرعت پرتاب پایین (Slow Reloading) ولی قدرت تخریب بالایی هستند.

SnoWall
13-03-2009, 18:30
وسیله ای برای تخریب دیوار های نگی میباشد و تنها پیاده نظامها قادرند از آنها استفاده کنند.

استفاده از آن برای تخریب دیوار کمی طول میکشد ولی بسیار موثر و با تلفات کمتری رو به رو
هستید...:18:

SnoWall
14-03-2009, 20:10
همان منجنیق خودمان که دارای پرتاب دو نوع سنگ است.

1. سنگهای معمولی با تخریب کمتر ولی دقت بیشتر

2. سنگهای آتشین با تخریب خیلی بیشتر ولی دقت کمتر

SnoWall
14-03-2009, 20:12
:41: اگر مطالب کافی نیست بگویید تا توضیح دهم :41:
:46:

Turok-71
16-03-2009, 10:22
بازی استراتژیکیه خوبیه من بازی رو خیلی بردم جلو ولی بعد یه مدت بازی بسیار تکراری میشه.

SnoWall
16-03-2009, 14:04
بازی استراتژیکیه خوبیه من بازی رو خیلی بردم جلو ولی بعد یه مدت بازی بسیار تکراری میشه.

بسنگی داره که از چه نظر بهش نگاه کنی...

من خودم یکبار خواستم با ترینر (Trainer) بازی رو پیش ببرم، دیدم که خیلی بازی مصنوعی و خسته کننده میشه و از هیجانش کم میشه...

SnoWall
16-03-2009, 14:09
بهترین راه برای خنثی کردن حمله سواره نظام استفاده از نیزه داران (چه نیزه بلند و چه نیزه کوتاه) میباشد...

kasra_khan2003
16-03-2009, 23:08
من این بازی رو چندین بار تا آخر رفتم!!!

فوق العاده شیرین هست.

الان هم سری جدیدش یعنی emipre total war رو نصب کردم.

برا اون بازی هنوز تاپیک نزیدین؟

صفحه ی قبل رو دیدم، لینک رو پیدا کردم

SnoWall
17-03-2009, 11:12
برخی از امپراطوری ها هستند که سریع پیشرفت میکنند و اگر حواستان نباشد بسیار قدرتمند خواهند شد... که عبارتند از:

1. Egypt (مصر)
2. The House Of Scipii ( یکی از حکمرانهای رم )
3. The House of Brutii
4. The House Of Julii
5. Thrace

SnoWall
19-03-2009, 20:19
:26::: عید نوروز بر همه شما مبارک باد :::26:

SnoWall
24-03-2009, 14:41
فکر کنم دیگه با اومدن بازی Empire TotalWar دیگه هیچکس با این بازی حال نمیکنه...

SnoWall
10-04-2009, 12:18
دیگه هیکس به اینجا سر نمیزنه:29:..:45:.:37:

SHAHAB111
18-04-2009, 22:13
سلام. من تو اجرا کردن این بازی مشکل دارم.وقتی رو آیکن بازی کلیک میکنم با این پیغام مواجه میشم.
this application has failed to start becaused3dx9_40.dll was not found
در ضمن بازی ماله شرکته پردیسه

SnoWall
19-04-2009, 16:49
سلام. من تو اجرا کردن این بازی مشکل دارم.وقتی رو آیکن بازی کلیک میکنم با این پیغام مواجه میشم.
this application has failed to start becaused3dx9_40.dll was not found
در ضمن بازی ماله شرکته پردیسه

گاهی اوقات این مشکل بخاطر کارت گرافیک هست که باید حتما DirectX رو یکبار بعد از بازی دوباره بریزی ولی گاهی اوقات بدلیل ویندوز این مشکل بوجود میاد که احتمال اولی خیلی بیشتره....

moha@@ad
06-05-2009, 14:22
عبا سلام
من خیلی وقته این بازی را دارم و دارم باهاش حال میکنم

honura
08-05-2009, 21:21
یادش به خیر من با کشور هایی از جمله :سه تا متحد اصلی و کارتا..ویونان تا کلی رفتم ولی چندین بر سیو هام پاک شدن.

SnoWall
11-05-2009, 19:43
ورودتون رو به تاپیک خوش آمد میگم، اگر خواستین میتونید استراتژی یا تاکتیک مدنظرتون رو تو این تاپیک بنویسید...

با تشکر...:11:

SnoWall
08-08-2009, 16:27
چرا دیگه هیچکس به این تاپیک توجهی نمیکنه....:41::41::41:

sinak3
08-08-2009, 16:38
چرا دیگه هیچکس به این تاپیک توجهی نمیکنه....:41::41::41:

خوب بازی ببین مال کی هست.

SnoWall
09-08-2009, 11:44
خوب بازی ببین مال کی هست.

ولی به نظر من این بازی هیچ وقت قدیمی نمیشه... من الان دارم تلاش میکنم تا یک جوری این بازی رو هک کنم ( بعداً بیشتر توضیح میدم ) ..... فعلاَ................:11:

Artam01
18-09-2010, 17:22
درسته این بازی هیچ وقت قدیمی نمیشود.
تاپیک قدیمی رو آوردم بالا، ببینم کسی هنوز این بازی را دارد یا خیر؟
و اگر کسی سوالی در زمینه ی چگونگی بازی کردن رم توتال وار داشت می تواند بپرسد.

R O O T
18-09-2010, 18:58
اره هیچ وقت قدیمی نمیشه .من که هنوز دارمش .راستی اگه کسی اطلاعاتی در زمینه ی ه ک این بازی و ادیتش خواست در خدمتیم

Artam01
18-09-2010, 20:00
اگر یک نسخه ی اورجینال گیر بیاری میتونی وارد دنیای عجیب و بزرگ مولتی پلیر این بازی بشی.

Artam01
19-09-2010, 14:33
Xare جان، یادت هست چطوری میشد انیمیشن وقتی که جنرال وسط بازی کشته میشد اجرا نشه؟

R O O T
19-09-2010, 15:20
نه شرمنده اینو یاد ندارم ولی اگه بخوای در زمینه ی ادیت نیروها و فکشنها چیزایی یاد دارم

SnoWall
19-09-2010, 23:51
من تونستم 3 تا Serial Number برای بازی بصورت Online پیدا کردم ولی نیاز داشت تا بازی رو Update هم بکنی که فقط روی نسخه اورجینال اجرا میشد که در نتیجه ===> Online بی Online :41:

ولی من درزمینه Networking و بازی بصورت شبکه تخصص دارم، میتونیم با هم کار کنیم :31:

------------------
نوت : راستی با تشکر فراوان از اینکه تاپیک رو بالا آوردی :11:

---------- Post added at 12:51 AM ---------- Previous post was at 12:50 AM ----------

اگر یک نسخه ی اورجینال گیر بیاری میتونی وارد دنیای عجیب و بزرگ مولتی پلیر این بازی بشی.

شما واردش شدی ؟ :18:

ما که نتونستیم :31:

Artam01
20-09-2010, 10:32
نه شرمنده اینو یاد ندارم ولی اگه بخوای در زمینه ی ادیت نیروها و فکشنها چیزایی یاد دارم
مرسی، راستش من الان فقط آنلاین بازی میکنم و تو آنلاین اگه بازیتو مودینگ کنی چون یجورایی چیت حساب میشه نمیتونی با بقیه بازی کنی.

من تونستم 3 تا Serial Number برای بازی بصورت Online پیدا کردم ولی نیاز داشت تا بازی رو Update هم بکنی که فقط روی نسخه اورجینال اجرا میشد که در نتیجه ===> Online بی Online :41:

ولی من درزمینه Networking و بازی بصورت شبکه تخصص دارم، میتونیم با هم کار کنیم :31:

------------------
نوت : راستی با تشکر فراوان از اینکه تاپیک رو بالا آوردی :11:

---------- Post added at 12:51 AM ---------- Previous post was at 12:50 AM ----------

شما واردش شدی ؟ :18:

ما که نتونستیم :31:
رفیق اول بازیتو نصب کن بعد آپدیتش به نسخه ی 1.5 بعد کرک بریز یعد وارد مولتی پلیر بشو بعد سریال بزن بعد وارد دنیای آنلاین میشی.
راستی یه چیز جالب، تعداد افراد بازی کننده ی روم بیشتر از مدیوال و امپایر است.

من الان دو سالی میشه وارد آنلاین شدم تو چند تا مسابقات بین المللی هم شرکت کردم، منتها هنوز مقامی کسب نکردم ولی تو دو تاش از گروهم بالا رفتم و تو یه مسابقه هم تا یه مرحله قبل از نیمه نهایی پیش رفتم :46:.

SnoWall
20-09-2010, 19:41
مرسی، راستش من الان فقط آنلاین بازی میکنم و تو آنلاین اگه بازیتو مودینگ کنی چون یجورایی چیت حساب میشه نمیتونی با بقیه بازی کنی.

رفیق اول بازیتو نصب کن بعد آپدیتش به نسخه ی 1.5 بعد کرک بریز یعد وارد مولتی پلیر بشو بعد سریال بزن بعد وارد دنیای آنلاین میشی.
راستی یه چیز جالب، تعداد افراد بازی کننده ی روم بیشتر از مدیوال و امپایر است.

من الان دو سالی میشه وارد آنلاین شدم تو چند تا مسابقات بین المللی هم شرکت کردم، منتها هنوز مقامی کسب نکردم ولی تو دو تاش از گروهم بالا رفتم و تو یه مسابقه هم تا یه مرحله قبل از نیمه نهایی پیش رفتم :46:.

میشه لینک DL آپدیت بازی رو برای همه لطفا قرار بدی ؟

با تشکر :11:

Artam01
20-09-2010, 23:20
این لینک آپدیت 1.3 :

این هم به 1.5 :

خیلی خوشحال میشم که دوستان ایرانی بیشتری رو در آنلاین این بازی مهیج و زیبا ببینم :10:.

fanii
21-09-2010, 22:55
درود
من Rome را روی نرمال با مصر 39 شهر گرفتم و وقتی شهر روم را گرفتم پولم همین طور منفی شد و 11 شهر مونده بود تموم بشه از نظر شما چرا این طور شد چون قبل از آن هیچ مشکلی نداشتم؟
:5: ممنون

Artam01
22-09-2010, 00:39
درود.
به خاطر اینکه تراز مالیتون منفی شد، برای جبران این وضع باید ارتشتون رو کوچک کنید، مالیات بیشتر بگیرید و ساختمان های تجاری بیشتری رو در شهرهاتون بسازید.

MobinS
22-09-2010, 11:27
مگه میشه مصر هم بشی؟ من که یادمه فقط سه تا گزینه داشت ، هر سه تاشم رومی بودن!!!

R O O T
22-09-2010, 11:42
مگه میشه مصر هم بشی؟ من که یادمه فقط سه تا گزینه داشت ، هر سه تاشم رومی بودن!!!
اولش فقط با اون 3 تا میتونی بازی کنی ولی اگه با یکیشون برنده بشی بقیه فکشنها باز میشه البته این کارو میشه به طور دستی هم انجام داد اگه خواستی بگو برات بذارم:46:

MobinS
22-09-2010, 12:00
ا ! پیدا کردم سی دی های این بازیو ! حس total war ندارم ! آخرین بار napoleon : total war بازی کردم خوشم نیومد خیلی ! حالا اگه کسی بلده آنلاین چطوری باید بازی کرد بگه تا شاید بریزیم این بازیو دوباره!

Artam01
22-09-2010, 12:25
همه ی فاکشن ها رو میشه گزین کرد.
روال بازی بر این اساس است که اول فقط سه فکشن رومی است بعد هر فاکشنی رو که منقرض کنید به فاکسنهای مورد انتخاب اضافه میشه و اگر به مراحل بالا برسید همه ی فاکشن ها باز می شوند، البته راه دیگرش هم یک دستکاری کوچک تو یک فایل متنی بازی است که همه ی فاکشن ها رو براتون باز می کند.

---------- Post added at 12:25 PM ---------- Previous post was at 12:20 PM ----------

برای آنلاین بازی کردن باید یک CDKey داشته باشید و آخرین ورژن بازی را.

offlineinternet
22-09-2010, 12:31
سلام کسی کرک این بازی رو داره و کرک سری جدیدش بربریان
و آیا کسی لینک دانلود سری جدیدش یعنی الکساندریا رو داره
اگه کسی داره بذاره چون من خیلی وقته دنبالشم ولی پیدا نکردم

Artam01
22-09-2010, 13:03
در قسمت سرچ تایپ کنید: Rome total war

Artam01
27-09-2010, 20:25
رفقا موفق شدید؟

Dark Shine
01-11-2011, 17:53
کسی هنوز بـازی میکنـه ؟

basketball
01-11-2011, 18:18
نه
من بازی میکردم بعدش رفتم نسخه میدیول رو بازی کردم فهمیدم بازی اصلا تموم نمیشه و هی زمان میره جلو دیگه بازی رو پاک کردم...

T.Eftekhari
08-11-2011, 01:33
من نسخه دراینوس این بازی رو که هم خود روم هم بربرا هم اسکندره دارم
فردا یا پس فردا واستون کرکا رو آپ می کنم فقط چک کنید ورژنا یکی باشه اینم سند دی:

vxp
29-05-2013, 19:15

یکم بیشتر درباره دیپلوماسی توضیح می دی!

vxp
29-05-2013, 19:36
پایتخت رو چطور باید تغیر داد؟

vxp
29-05-2013, 19:37
برای من عکس اتون لود نمی شه؟