PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در فایل shell32.dll

judaki
13-01-2009, 21:15
به نام خداوند بخشنده ی مهربان

دوستان، من وقتی می خوام فتوشاپ نصب کنم ویندوز پیغام میده که فایل shell32.dll تو شاخه ی system32 مشکل داره.من خودم سی دی ویندوز رو گذاشتم و از توی ران رفتم توی کامند پرامپت و توی کامند پرامت دستور sfc/scsnnow رو اجرا کردم،وقتی که کارش تموم شد بازم که خواستم فتوشاپ رو نصب بکنم دوباره همین ارور رو داد. این رو هم بگم که توی همه ی نسخه های فتوشاپ که خواستم نصب بکنم باز هم همین ارور رو میده.
ممنون میشم اگه کسی راهنماییم کنه.:20:

Ghaioom
14-01-2009, 13:27
شما ویندوزتون رو Repair کنید یا از توی سی دی ویندوز shell32.dll رو سرچ کنید اگه پیدا شد بعد اونو کپی کن تو شاخه ی system32 .
موفق باشی

Mohammad King
14-01-2009, 19:24
به نام خداوند بخشنده ی مهربان

دوستان، من وقتی می خوام فتوشاپ نصب کنم ویندوز پیغام میده که فایل shell32.dll تو شاخه ی system32 مشکل داره.من خودم سی دی ویندوز رو گذاشتم و از توی ران رفتم توی کامند پرامپت و توی کامند پرامت دستور sfc/scsnnow رو اجرا کردم،وقتی که کارش تموم شد بازم که خواستم فتوشاپ رو نصب بکنم دوباره همین ارور رو داد. این رو هم بگم که توی همه ی نسخه های فتوشاپ که خواستم نصب بکنم باز هم همین ارور رو میده.
ممنون میشم اگه کسی راهنماییم کنه.:20:

دوست من ویندوز شما اون فایل را کم داره

برای بازیابی مسیر زیر را دنبال کنید

start/all progerams/accessories/system tools/system information. حالا در این صفحه باز شده از سربرگ tools گزینه file signatureverifcationutility را انتخاب کنید و start را بزنید صبر کنید تا کامل عملیات به پایان برسه وقتی که تمام شد دوباره فتوشاپ را نصب کنید . اگر دوباره درست نشد ویندوز را ریپیر کن و اگر بازم درست نشد ویندوز را پاک کن و یکی دیگه ر ا نصب کن

موفق باشید .