PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : win32 application

lion4
20-01-2006, 17:48
سلام
ممنون ميشم کمکم کنيد من يه برنامه ميخوام نصب کنم توي وين2000 همچين پيغامي ميده چي کار کنم

is not a vaild win32 application
مرسي

mpsjavad
21-01-2006, 13:07
با سلام ..

اگر متن پيغام :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

هست دلايل متعدد زير ميتونن تاثير داشته باشن :

-- مشکل دار بودن نرم افزار يا برنامه مورد نظر شما به عبارت ديگه اون فايل خراب شده( corrupted ) يا کامل نيست يا قسمتي از محتوياتش به دلايل مختلف از دست داده که با دانلود دوباره اون مشکل بايد حل بشه .
-- احتمال ديگه هم اين هست که فايل مد نظر شما نياز به محيط 64 بيتي داشته باشه که با اين خطا مواجه ميشه !
-- احتمال ديگه اين كه اون فايل براي اين نسخه از ويندوز طراحي نشده باشه كه شما بايد به دنبال نسخه سازگار از اين برنامه باشيد .
-- احتمال ويروسي ( virus, worm ) شدن هم وجود داره يا اينکه انتي ويروس بخشي از فايل شما رو دچار اسيب کرده باشه !
-- احتمال اخر هم ناسازگاري با سخت افزار هاي شماست كه به ندرت پيش مياد . براي رفع اين مشکل راه حل شما دريافت درايور مناسب با نسخه ويندوز از سايت ها ي پشتباني سخت افزار است .

براي اطلاعات بيشتر و جزيات به اينجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مراجعه کنيد .

شما قصد نصب كردن يا اجراي چه نرم افزار ي رو داريد که با اين پيغام روبرو ميشيد ؟

اگر متن پيغام به شکل زير هست :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

به اينجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مراجعه کنيد !

موفق باشيد .

lion4
25-01-2006, 09:05
سلام عزيز
مرسي سپاس گزار