PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کدام مجموعه اموزشی بهتر است؟

farhadfery
12-01-2009, 23:45
سلام

یک سری سی دی اموزش mcse که محصول شرکت learnkey را می خواهم بخرم کسی در مورد سطح اموزش انها اطلاعی دارد و اینکه بهتر از این مجموعه که کامل باشد را سراغ دارید؟

paranoid_android
12-01-2009, 23:58
مجموعه خوبیه.
به شرط اینکه انگلیسیت خوب باشه و مکالمه ها رو بتونی خوب درک کنی.
CBT Nuggets و Trainsignal هم خوبه.
البته Learnkey کاملتر از اینهاست.

bijibuji
29-03-2010, 00:31
سوال خوبیه و من هم چندین بار بهش فکر کردم.
بهترین مجموعه کدومه؟
همه می دونیم که مجموعه های CBT Nuggets و Train Signal و TestOut و Video Mentor و ... معروف هستند.
اما کدومشون بهتره؟ وقتی گزینه های محدودی برای خرید یا دانلود داریم این قضیه اهمیت بیشتری هم پیدا می کنه.

من به شخصه تعداد زیادی از ویدئوهای CBT Nuggets رو دانلود کرده و دارم. کمی هم از Train Signal
اما نکته اینجاست که هیچ کدوم از این آموزشها به دلم ننشسته.
مثلا وقتی کل آموزش 640-70 که مربوط به اکتیو دایرکتوری در ویندوز سرور 2008 هستش رو دیدم رفتم سراغ خوندن کتاب اش از مایکروسافت پرس. اونجا دیدم که هیچ چیز به درد بخوری در ویدئو گفته نشده. تمام طول ویدئو تشکیل شده از صحبت های اکثرا به درد نخور یه نفر که همه اش با موس داره روی صفحه بازی می کنه. به ندرت یه کلمه به درد بخور حرف می زنه. بی جهت نگات بی خودی مطرح می کنه و چیزی که بیشتر از همه روی اعصابم بود این بود که فکر می کرد واسه تنوع هر از گاهی یه حرف نا مربوط مثل اینکه با بچه اش کجا رفته شام خورده تو فلان رستوران رو هم تعریف کنه تا مثلا خستگی دانش پژوه در بیاد.
بسیار چیپ و سبک. اصلا نمی شه این ویدئو رو نگاه کنی و فکر کنی حتی یه ذره اکتیو دایرکتوری 2008 رو بلدی.
واقعا کتاب اش 100 برابر بهتره.
در مورد Train Signal هم همینطور. من فکر می کنم این ویدئو ها رو واسه افرادی با آی کیو در حد جلبک طراحی می کنن.
روند کن ویدئو حوصله آدم رو سر می بره و بدتر اینکه هیچ چیز مفیدی یادت نمی ده.
در مورد Learnkey اطلاعی نداشتم تا اینکه شما دوستان صحبت اش رو کردید. اگر کسی تجربه مشابهی داره ممنون می شم ذکر کنه.

dsa dsa
29-03-2010, 11:54
cbt nuggets هم ساده هم کاربردی هم انگلیسی روان !

عالیه !

siyasiya
31-12-2010, 20:43
bijibuji عزيز

اينقدر تند نرو دوست عزيز
اين آموزشها اكثراً داره در كمپانيهاي آموزشي بزرگ در آمريكا تهيه ميشه
كه خيلي از من و شما بهتر آموزش و مطالب مهم رو متوجه هستن
اين مدارك در اصل مال خود اوناس، نه مال من و شما
كتاب خوندن خيلي عاليه، ولي به درد آدمهاي بيكار ميخوره كه بشينن
از صبح تا شب كتاب بخونن

آفرين پسر گلم