PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : يه تاپيک تکراری (قطعات سخت افزاری يه دستگاه سربسته .)

vahid182
20-01-2006, 14:10
من اين تاپيک رو يکبار ديگه هم داده بودم , اما چون جوابمو نگرفتم و ديگه کسی هم به اون تاپيک جواب نمی داد دوباره تکرارش کردم .
سوال من در مورد فهميدن مدل سخت فزارهای يک کامپيوتر بود که نمی دونستيم قطعاتش چيه و درايور مناسبشون چيه . دوستان جواب دادن که از
System Information يا Dr.Hardware استفاده کنم , اما اين زمانيه که ويندوز نصب شده و درايور همون قطعه هم نصب شده و بنابراين ويندور مدل اون قطعه رو به ما معرفی می کنه , اما موقعی که هيچ سيستم عاملی روی کامپيوتر نداريم , يا زمانی که ويندوز جديدی نصب کرديم خود ويندوز نمی تونه مدل بعضی قطعات مثل مودم Cnet رو تشخيص بده , نرم افزارهايی مثل Dr.Hardware يا sissoftsandra 2005 هم تا جايی که من اطلاع دارم از خود Data Base ويندوز برای دادن اطلاعات به ما استفاده می کنن , بنابراين در زمانی که درايور سخت افزار مورد نظر نصب نشده باشه اونها هم نمی تونن کمکی بکنن . در اين مرد چيکار بايد کرد ؟
شرمنده از بابت تکراری و طولانی بودن تاپيک . ممنون .

A.A
20-01-2006, 15:23
Pc Wizard software
you can download from [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

vahid182
21-01-2006, 15:30
سلام
ممنون از توجهت و جوابی که دادی . نرم افزاری که معرفی کردی رو دانلود و امتحان کردم , کارت گرافيک و
مودمم رو uninstall کردم و کامپيوتر رو Restart کردم , کارت گرافيکم رو شناخت ,
اما مودم رو نتونست بشناسه , به هر حال راه خوبی بود , ممنون
خوشحال ميشم بقيه دوستان هم راههای ديگه ای پيشنهاد بدن .