PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد mpeg2 به dvd

nokhodchi
11-01-2009, 21:40
با عرض سلام به همه دوستان
من یه مشکلی دارم و امیدوارم جواب من رو بدید . من وقتی MPEG2 رو که با power director درست کردم با nero یا هر برنامه دیگه رایت میکنم در دستگاه DVD بدون صدا نمایش داده میشه . حتی در Nero مورد Make my own dvd رو انتخاب کردم ولی متاسفانه MPEG2صدا نداره . خواهش میکنم من رو راهنمایی کنین .
پیشاپیش سپاسگزارم

godsmak
11-01-2009, 22:49
از نرم افزار ConvertXtoDVD استفاده کن، مشکلت حل میشه!

godsmak
11-01-2009, 22:50
آخرین ورژن : VSO ConvertXToDVD v3.3.4.107a

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Password:

canopus252
12-01-2009, 00:20
فعلا بهترین برنامه ای که برای رایت dvd که بتوانی فایل VOB ایجاد کنی adobe encore DVD است که ورژن CS4 آن منتشر شده و از همین سایت میتونی خرید کنی

nokhodchi
12-01-2009, 13:29
سلام
از هر دو بسیار زیاد سپاسگزارم . امتحان میکنم و اگه باز مشکلی بود مزاحم میشم

nokhodchi
22-01-2009, 19:46
سلام
ممنونم از راهنمایی عالیتون :20:. convertxtodvd واقعا عالی بود :31: . dvd های خیلی خوبی تونستم درست کنم . یه سوال دیگه هم دارم :43: با این برنامه ظاهرا طبق راهنمایی که توی سایتش بود نمیشه در صفحه اصلی چند تیتر تعیین کرد که هر کدوم شامل زیر مجموعه چند فیلم باشه ، مثلا عنوانهای " کلیپ ها " "فیلم های 2009 " "فیلمهای 2008 " و ... که هر کدوم شامل چند فیلم باشن . چیزی که من متوجه شدم و تونستم باهاش درست کنم یک فیلم برای هر عنوانی که در صفحه اصلی اومده بود با chapter و ...(که در هر مورد هم میشه چند فیلم رو به هم متصل کرد ) . آیا این برنامه این قابلیتی که گفتم رو داره یا برنامه ای هست که این کار رو انجام بده ؟ البته شاید من ایده آل فکر میکنم و اصلا نشه ! :14:
از همه لطف ها و توجهات و راهنمایی هاتون بسیار بسیار فراوان زیاد سپاسگزارم :دی