PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای خرید کارت tv

mehrdadb3
11-01-2009, 13:29
من میخوام یه کارت tv بخرم اگه کسی اطلاعات خوبی داشته باشه بذاره خیلی خوب میشه من تا قیمت 30 35 میخوام در ضمن اگه دیجیتال باشه بهتره چون میگن تصویر دیجیتال خیلی بهتره
یه چیزه دیگه کپچرشم خوب باشه نهدر حد خیلی عالی در حد خود کارت خوب باشه

mehrdadb3
12-01-2009, 21:18
کسی نبود کمک کنه

psp2004
15-01-2009, 09:12
من هم میخام یه کارت tv با پورت usb بخرم که linux را ساپورت کنه اگه میشه راهنماییم کنید

amirpers
20-01-2009, 12:39
من هم دنبال یه کارت tv که از سیستم عامل 64 بیتی پشتیبانی کنه میگردم . ترجیحا اینترنال .

oveysegandom
15-02-2009, 23:33
با سلام خواهشن اگه کسی اطلاع درمورد خریده کارت کپچر خوب وراهت از هرنظر روداره در اختیار من و گروه بزاره تشکر

ضمنا من کارت کپچر اینتر ویدیو ام اس آی رو چند سال پیش خریدم الان مادربورد رم کارت گرافیک و.... رو عوض کردم و جدید

زدم ولی همون کارت کپچر قدیمی رو روی سیستم نصب کردم مشکل اینجاست که با برنامه اصلی خودش کار نمیکنه

در حال حاظر با برنامه یولید ویدیو استودیو داره کار میکنه .. پیشنهاده شما چیه؟ خاهشا اگه کسی ترجبه داره در اختیار بزاره

ممنون

oveysegandom
16-02-2009, 00:01
بعد از اینهمه سال تو صد تا سایت رفتم و اومدم مثل اینجا ندیدم . پیشرفت تکنلوژی از این سایت کاملا مشخصه

تا حالا هیج سایتی از کاربرش شماره تلفن نخواسته من اولین باری که دارم چنین افتضایی رو میبینم

اگه به پیشرفت تون ادامه بدین حتما از کاربرا شماره شناسنامه هم میخاید درسته؟

واقا واسه خودم متاسفم که دقیقا با این وضعیت سرعت اینترنت دو ساعت وقتمو گزاشتم تو این سایت

آخرشم باید یکی مطلبی رو که ارسال کردم باید چک کنه .. آخه کاربرا به جز مشکلات سیستم یا سوال

دیگه چی میتونن ارسال کنن که شما دیواره چین درست کردین که باید بریم بالاش بعد اون طرف رو ببینیم

من الان میخام سوالم رو بپرسم اگه قرار باشه بعد از شاید 10 روز یا بیشتر جوابمو بگیرم خب با یه تلفن

میتونم مشکلمو حل کنم ؟ به حر حال دیگه لازم نیست مطلبم نمایش داده بشه ولی حتما یه توضیح

به ایمیل آدرس من بفرست شاید حق با شما باشه ... taxi_bandar@yahoo.com sorre

vioman
16-02-2009, 07:44
دوست عزیز
شما میتونید از کارت های Kworld سری USB استفاده کنید.

این کارتها بصورت آنالوگ (تنها)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و آنالوگ و دیجیتال (با هم ) در بازار با گارانتی دریا کامپیوتر موجود هستند.

اگر مشکل هزینه نداشته باشین میتونید از دستگاه های پیناکل مدل مناسب کارتون رو انتخاب کنید

توجه داشته باشید که سیستم های دیجیتال هنوز در ایران راه اندازی نشدند و ممکنه با مشکل مواجه بشید:20:

موفق باشید:11:

mohsen_mn80
20-02-2009, 19:22
من کارت tv الفکس رو پیشنهد میدم البته اگه بتونی مدل x7 را تهیه کنی امکاناته بیشتری بهتون میده در ضمن تازه اومده و گارانتی تعویض 2 ساله داره

btheme
14-03-2009, 00:29
سلام، والا با اين قيمتي كه تو ميگي اصلا كپچر ديجيتال كه پيدا نميشه به زور اسنازي و مارك هاي غيرز معروف رو ميندازن چه برسه به ديجيتال ولي با 10 هزار تومن ديگه ميتوني پيناكل يا اسنازيو و كينگر برد هم بخري كه تو بازار بين 30 تا 45 هزار تومن متغيير هستن

hadi_balaa
26-03-2009, 11:00
1ـ pinnacle
2 ـwinfast

didar11
03-04-2009, 23:41
با سلام
بنده می خواهم کارت تی وی بخرم که دارای مشخصات زیر باشد.
1- سازگاری کامل با ویندوز xp , ویستا و هفت
2- مناسب برای کار های تدوین فیلم
3- پشتیبانی نرم افزاری بالا.
4-اگر هم usb باشد بهتر.
در ضمن قیمتش مناسب باشد
لطفا مرا راهنمایی کنید
با تشکر